Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brendis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 10:07 pm

SWU - wrażenia, opinie, uwagi

pn lut 07, 2005 3:03 pm

Tutaj, zacni internauci i fani Star Wars, mozecie napisac naszemu zespolowi co sadzicie na temat serwisu - Wasze pierwsze wrazenie z obcowania ze strona. Ten temat jest swoistym odpowiednikiem ksiegi gosci, ale nie tylko.

Serdecznie prosilibysmy o wskazowki co tak bardzo Wam:
a) sie spodobalo
b) bardzo sie nie spodobalo.

Za wszystkie opinie dziekujemy.
 
Awatar użytkownika
Faust
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 695
Rejestracja: czw gru 25, 2003 3:08 pm

pn lut 07, 2005 3:26 pm

Beznadzieja. Nie podoba mi sie :P Wogole, niech niemoc bedzie z wami :P
i prosze tego nie usuwac, to moje zdanie : P



A tak serio, to gratuluje i ciesze sie, ze tego misternego planu Mocy moge byc czescia :-)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pn lut 07, 2005 4:02 pm

Oprawa zdecydowanie bardziej podoba mi się niż Crystalicumowa. A to dlatego, że lubię niebieski :P. Ogólnie strona prezentuje się światnie i my na dedekach też taką chcemy ;).
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn lut 07, 2005 4:41 pm

Ja sie zastanawiam nad boksem "Szczegolnie polecamy". Troche ma IMO za mala czytelnosc - albo rozsunac akapity o piksel, dwa, albo jeszcze mocniej wyroznic tytuly artow (obecny kolor jest IMO zbyt podobny do koloru tla). Ale bylbym raczej za rozsunieciem, jesli to mozliwe oczywiscie.
 
Awatar użytkownika
smell
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 07, 2005 8:20 pm

pn lut 07, 2005 8:41 pm

Narazie uważam, że jest spoko.
Bardzo przyjemnie sie po nim chodzi,
wygląd całkiem fajny,
serwis aż bucha swieżością.

Jednym słowem tak 3mać! :spoko:
 
machinassiah
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 07, 2005 10:14 pm

pn lut 07, 2005 10:24 pm

Ładny, to przede wszytskim rzuca się w oczy. Miejscami trochę nieczytelny. Jeśli chodzi o treść to muszę się jeszcze głębiej zapoznać.
 
Awatar użytkownika
Gibbon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 8:15 pm

wt lut 08, 2005 11:44 am

ja jestem zadowolony. przeorganizowałbym jeszcze dział literatura. podzielił go na komiks powieści i albumy. pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
masterjediyoda
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 31, 2005 6:45 pm

wt kwie 05, 2005 10:15 am

mnie forum bardzo się podoba bezbłędnie
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

pt maja 06, 2005 4:24 pm

Jednym słowem sUpEr(niechciałem przeklinać) :wink:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

wt lip 12, 2005 5:52 pm

Mozna by (choć trochę...) rozwonąć dział Download... :( Ale ogólnie jest spoko...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt lut 10, 2006 5:14 pm

IMO trochę za dużo tych ramek (ja bym wywaliła "ostatnie artykuły" i na forum"). Ale tak w ogóle oprawa jest b. ładna, a a forum to cudeńko. Cieszę się, że tutaj trafiłam :)
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr cze 06, 2007 5:42 pm

SethBahl pisze:
A jakże, znowu się zaczyna ;]...

co sie zaczyna?
Jade Elenne pisze:
Sarinku - Moc z Tobą! Wracaj wreszcie z tej odległej galaktyki, postuj, skrobnij czasami arta jakiegoś...
Co do zapominania: naprawdę wierzysz, że kogokolwiek z tego forum da się zapomnieć?

Męczy mnie sumienie o dokończenie recek NEJ... jakieś 15 mi zostało :(

Nie da sie Was zapomnieć na 100% :) Strasznie dużo fantastycznych wspomnień mam z okresu współtworzenia SWU i działania na Poltku. Może uda sie coś z tym zrobić. Pozdrawiam Was i do usłyszenia :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

śr cze 06, 2007 5:55 pm

KhameirSarin pisze:
Męczy mnie sumienie o dokończenie recek NEJ... jakieś 15 mi zostało :(

No tu możesz być spokojny, jak pisałem w innym temacie przebijam się do LotF, więc z czasem to "dziedzictwo" zostanie wypełnione. ;)

Chyba zaczne się zastanawiać nad przeniesieniem tego do jakiegoś topicu o SWU... na pewno jest jakiś...
 
Awatar użytkownika
Hipis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 29, 2006 1:41 am

ndz cze 10, 2007 5:44 pm

Jak zauważyłem nikt nie ma uwag podobnie jak i ja.
Uważam, że wszystko jest jak trzeba tzn.:
Newsy aktualizowane +
Szata graficzna +
Menu hmm... Można by było lepiej poukładać, ale mi pasuje +
Jedyne co mi się nie podoba:
Star Wars Universe powinien mieć "własny dział", ponieważ jest ukryty w Filamch wręcz niewidoczny, a SW składa się z różnych dziedzin
NP:
Filmy,
Gry,
Komiksy,
RPG np. d6 i d20,
No i inne kolekcjonerskie rzeczy, (Nie bryloczki :P)

Jednym słowem:
Podziwiam grupę zajmującą się SWU.
Są bardzo zorganizowani, doceniam ich pracę ponieważ jestem fanem SW.

10/10


Pozdrowienia for All i dla Setha ;)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

ndz cze 10, 2007 6:56 pm

Hipis pisze:
Menu hmm... Można by było lepiej poukładać, ale mi pasuje +

Jak np.?

Hipis pisze:
Jedyne co mi się nie podoba:
Star Wars Universe powinien mieć "własny dział", ponieważ jest ukryty w Filamch wręcz niewidoczny, a SW składa się z różnych dziedzin

Uhm... niewykonalne. Z braku miejsca oczywiście. Jako że Poltergeist jest całkiem duży ;) takie grupowanie jest wymuszone. A SW w samo w sobie to film, więc siedzi w filmie. Mniej więcej z tego samego powodu nie mamy własnego boxa na głównej (co mnie np. trochę boli). Ale cóż, życie.
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

ndz cze 10, 2007 7:51 pm

Recki rpg wchodzą na rpg ogólny, więc są widoczne, spokojnie :)
 
Awatar użytkownika
Hipis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 29, 2006 1:41 am

ndz cze 10, 2007 8:14 pm

SethBahl pisze:
Jak np.?


Może jestem trochę pedantyczny i nie mam racji...
Ale można by było zamienić Partnerzy z Reklamy.
Zmienić to czarne tło na jakieś łagodne dla oczu, pasujące do koloru Menu.

Pozdro
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

ndz cze 10, 2007 9:01 pm

Deckard pisze:
Recki rpg wchodzą na rpg ogólny, więc są widoczne, spokojnie :)

Generalnie to wszystko się gdzieś rozłazi po kątach (szczególnie jak się o to ostatnio głośno upomniałem), bo jak już napisał Hipis, SW dotyka większości "działów" popkultury. Still, nie jest to wszystko taki widoczne jakby być mogło. Ale cóż począć.

Hipis pisze:
Ale można by było zamienić Partnerzy z Reklamy.

Ach rozmieszczenie boxów. No to tak:
1) Nie mam władzy zmieniania ich kolejności i rozmieszczenia ;)
2) One są rozmieszczone tak jak być powinny. Inaczej - tak jak powinny być wg. tzw. "góry". I nie ma w zasadzie się co dziwić, wystarczy chwilę pomyśleć nad ideą ich pozycjonowania - jak chcesz brać pieniążki od reklamodawców to musisz im zagwarantować że reklama będzie widoczna. Więc raczej nie ma szans na zmianę tego stanu rzeczy. Tym bardziej, że taka reklama w żaden sposób nie przeszkadza w przeglądaniu strony (i podreslę tu że nie ma żadnych agresywnych flashy czy pop-upów)

Hipis pisze:
Zmienić to czarne tło na jakieś łagodne dla oczu, pasujące do koloru Menu.

O to można się wykłócać, pytanie tylko czy jest sens. Czy jak dasz niebieskie rejon z treścią właściwą będzie widoczny? Bo ja śmiem wątpić. Teraz jest cośtam czarnego z tyłu, a tabela z treścią jest jakby podświetlona.
 
Awatar użytkownika
Hipis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 29, 2006 1:41 am

pn cze 11, 2007 2:13 pm

Ach tak, zauważyłem.
Może rzeczywiście to nie ma sensu, ale w sumie nowe tło by nie przeszkadzało, ale mogło by się mieszać z Menu i to by było drażniące, ale jak wcześniej napisałem nowy dział Star Wars Universe napewno by nie zaszkodził. Mówicie, że nie ma miejsca, wiem że nowy serwer by kosztował, ale można było by znaleźć jakiś odpowiedni do SWU i zrobić alias na polterze, może by to coś zmieniło, ale nie wiem czy na lepsze.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn cze 11, 2007 2:35 pm

Hipis pisze:
Mówicie, że nie ma miejsca, wiem że nowy serwer by kosztował, ale można było by znaleźć jakiś odpowiedni do SWU i zrobić alias na polterze, może by to coś zmieniło, ale nie wiem czy na lepsze.

Ale że co alias? Bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli...
 
Awatar użytkownika
Hipis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 29, 2006 1:41 am

pn cze 11, 2007 3:07 pm

Chodziło mi o to by SWU przenieść na nowy serwer większy.
Zrobić dział Star Wars Universe, a właściwie link pod nazwą prowadzącą do nowego serwera SWU.
Z aliasem miałem na myśli zrobienia linka pod nazwą np.
www.swu.polter.pl
Chyba, że odrazu wykupi się domene z taką nazwą.
Nie wiem czy o to chodziło Seth.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn cze 11, 2007 3:51 pm

A, no to problem leży w tym, że SWU nie jest stroną hostowaną na serwerach Poltera. Jest jego integralną cżęścią. Ludzie, zasoby, wiedza, doświadczenie są tu wymienne. Ja nie tworzę sobie stronki. W pewnym sensie jestem wynajętym administratorem pewnego fragmentu działalności serwisu. To tak jakbyś chciał stworzyć z działu sportowego Wybiórczej osobną gazetę. I to też widać w historii - obecna redakcja SWU jest w zasadzie trzecią jaka ten serwis prowadzi. Ludzi przychodzą odchodzą jednak większość z tego co udało się stworzyć poprzednikom wspiera także nas.

Z drugiej strony nikt AFAIK nie mówił, że nie mamy miejsca na serwerze. Z tym akurat żadnego pilnego problemu nie ma, maszyny są so far solidne nic nie pada (a są serwisy SW które momentami częściej leżą niż stoją), jedynym miejscem gdzie można narzekać jest przepustowość, ale to jest powodowane... nadspodziewanym wzrostem poczytności serwisu ;). Still takie rzeczy są załatwiane na bieżąco, aby wszystko działało sprawnie.

Jedyną rzeczą, o której zmianę można by się pokusić to layout, ale tu znowu wchodzą w grę fundusze i konkretne koncepcje.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pn cze 11, 2007 9:24 pm

Hipis: Szef Mój słusznie prawi. To nie jest tak, że ktoś stawia sobie stronkę i kupuje domenę polter.pl. Star Wars Universe to część portalu - ot, jak dział kulturalny Histmaga czy cuś. Każdy dział ma swoją redakcję, ale nad całością czuwa naczalstwo - Rebound, Draker i inni.
Śmiem wątpić czy SWU w ogóle by istniało gdyby nie było działem Poltergeista. Duży może więcej, a praca w ogólnopolskiej redakcji to (przynajmniej dla mnie) niezła frajda i możliwość poznania fantastycznych ludzi.

Co do layoutu: faktycznie można by się o to pokusić, tym bardziej, że przy premierze poltera 2.0 SWU nowej szaty graficznej nie otrzymało. Ale mi tam i obecny lay się podoba:>
 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

Zgadzam się

pn cze 11, 2007 10:20 pm

Zgadzam sie Star Wars Uniwerse jest integralna częścią portalu polter.pl i bardzo dobrze na tym wychodzi i niech tak juz pozostanie :) Co do layoltu to ten jest bardzo fajny chociaż nowy trochę odświeżyłby naszą ukochana stronkę :)

P.S Niedługo Seth podeśle ci artykuły odnośnie star wars d6 :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

Re: Zgadzam się

pn cze 11, 2007 10:27 pm

Jade Elenne pisze:
tym bardziej, że przy premierze poltera 2.0 SWU nowej szaty graficznej nie otrzymało.

Bo jako jeden z nielicznych (jak nie jedyny) działów miało lay dostosowany do wymogów nP. Inne były technicznie nie teges. (Albo przynajmniej tyle pamiętam z wyjaśnień Drakera)

Cal Omas pisze:
Star Wars Uniwerse

v

Cal Omas pisze:
i niech tak juz pozostanie :)

Raczej nie ma możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Nawet w teorii.

Cal Omas pisze:
P.S Niedługo Seth podeśle ci artykuły odnośnie star wars d6 :)

Nie chcę być zgryźliwy, ale wypadasz jak polscy politycy :>. To Twoje "niedlugo" ciągnie się już chyba od stycznia :>. Just send it if u like to.
 
Awatar użytkownika
Hipis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 29, 2006 1:41 am

pn cze 11, 2007 11:03 pm

Ludzie, ludzie mi nie chodzi by oddzielić SWU od poltera, poprostu rzuciłem pomysł na specjalny serwer do SWU.
Seth wyjaśnił, że jakoś sobie SWU radzi, więc nie ma potrzeby wyciągać nowych wniosków z mojego posta, ponieważ nie miałem na myśli utworzenia nowego portalu pt. Star Wars Universe.
Seth mówił, że mają zlepy na serwerze to podrzuciłem plan by zrobić SWU na nowym serwerze i tyle.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn cze 11, 2007 11:14 pm

Hipis pisze:
Seth mówił, że mają zlepy na serwerze

Mówiłem?
 
RG

wt cze 12, 2007 7:19 pm

Trochę już na tym forum jestem. Przyszedłem tu ze względu na dział SW. Niby jest fajnie, ale ...

No własnie. Gdy tu przyszedłem dział tętnił życiem. Tematy żyły. Userzy żyli. Dział SW był oblegany. Topici rosły, dyskusje, rozmowy, czasem spory - trwały bez końca. Aż miło było patrzeć, czytać, pisać.

Tamte czasy można śmiało określić Dawno dwano temu, w odległej galaktyce. Dlaczego? Bo dziś dział jest prawie martwy. Raz na rok świetlny ktos sie tu pojawi, cos napisze, sprowokuje do rozmowy, dyskusji. Z dawnej grupy została garstka, nowi prawie wcale się nie udzielają (poza działem rpg). Także, nie jest zbyt ciekawie.

Zawsze byłem przekonany, że to userzy tworzą forum, a owe forum ma słuzyć im. Jednak od kilku miesięcy jest inaczej. Postawiono na rozwój redaktorskiej części poltka, zaniedbując forum. Odbiło się to także na dziale SW. Morf odszedł z działu, Sarin także. Kilku innych userów tez się nie pojawia wcale. Dlaczego tak jest? Brak czasu? A może nie podoba im się nowa polityka serwisu, zaniedbująca zwykłych userów.

To chyba konieć świetności działu, który tak bardzo lubie.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

wt cze 12, 2007 8:11 pm

RG pisze:
No własnie. Gdy tu przyszedłem dział tętnił życiem. Tematy żyły.

Stawiasz znak równości między słowami "dział" i "forum". Błędnie. Dział to SWU + forum.

RG pisze:
Userzy żyli.

Tak, generalnie Polter cierpi na brak aktywności użytkowników. Większości ludzi albo nie chce się pisać, albo boi się pisać (kiedyś Seji o tym bardzo fajny art napisał). Tyczy się do w największej mierze komentarzy pod artykułami, ale poniekąd także forum. Myślę, że jest to głównie problem dotyczący 'tych nowych' którzy mieliby się odezwać jako że część ze 'starych userów' z forum odeszła (jak choćby Sarin który pracował prawie 24/7 choć chyba już mu się poluźniło po tym co widać, czy Venomus, któremu net szlag trafił w wakacje i... no właśnie.)

Nie zapominajmy o tym, że forum SWU jest forem typowo 'przy-działowo-dodatkowym' i większej części ludzi po prostu chce się bardziej pisać na dwóch największych forach SW (mimo iż jedno z nich ostatnio częściej leży niż stoi :>). Nie dotyczy to jednak komentarzy i aktywności typowo działowej, ale o tym już pisałem wyżej.

RG pisze:
Aż miło było patrzeć, czytać, pisać.

Tak, pamiętamy RG, było z tym nieco problemów :P

RG pisze:
Tamte czasy można śmiało określić Dawno dwano temu, w odległej galaktyce. Dlaczego? Bo dziś dział jest prawie martwy. Raz na rok świetlny ktos sie tu pojawi, cos napisze, sprowokuje do rozmowy, dyskusji.

I tak i nie. W każdą ze stron - mylisz się i to dość znacznie. Przeprowadziliśmy gruntowną analizę własnych działań, tego co i kiedy robimy, a także tego do czego to nas zaprowadzi (i w jakim kierunku prowadziły nas działania poprzednie). Nie ukrywam, że dział od pewnego czasu naturalnie gasł i trzeba bylo coś z tym zrobić. A mylisz się (i zasadniczo nie masz możliwości się nie mylić ;)), bo to ja mam narzędzia do mierzenia popularności serwisu i ruchu na nim pod ręką :>.

RG pisze:
Zawsze byłem przekonany, że to userzy tworzą forum, a owe forum ma słuzyć im. Jednak od kilku miesięcy jest inaczej.

Sugerujesz, że forum Ci nie działa, bo nie jesteś w Redakcji? :>

RG pisze:
Postawiono na rozwój redaktorskiej części poltka, zaniedbując forum.

Tak, nie ukrywam, że jako szef działu postawiłem głównie na "redaktorską część" jak to ująłeś. Problem w tym, że nie możemy popchnąć wszystkiego, bo nie damy rady. Nie w chwili obecnej. Albo rybki albo akwarium. Zdecydowałem tak, jak IMO będzie lepiej dla serwisu i co da nam lepsze perspektywy na przyszłość.

RG pisze:
Odbiło się to także na dziale SW. Morf odszedł z działu, Sarin także.

Nie nie, RG. Albo bardzo nieskładnie próbujesz stosować erystykę, albo po prostu mylnie łączysz fakty. Morf został najpierw skreślony z mojej listy redakcyjnej (z przyczyny zbyt niskiej jakości jego textów i braku aktywności), a następnie przetransferowany do działu filmowego, skąd także odpadł (przyczyny są 'none of my concerns'). Konsekwentnie jego działalność na forum zanikła. O Sarinie pisałem wyżej. Oba te wydarzenie miały naturalnie miejsce jeszcze za "starych świetlanych czasów" (których nota bene nigdy nie było), z czego rezygnacja Sarina była bezpośrednią przyczyną zmiany priorytetów działu dotyczących publikacji (ergo: zmiany szefa działu i wizji przyszłości SWU).

RG pisze:
A może nie podoba im się nowa polityka serwisu, zaniedbująca zwykłych userów.

Byłbyś łaskaw sklaryfikować jakże to polityka działu zaniedbuje userów? Userzy są solą tej instytucji, jakże polityka działu może ich zaniedbywać? Gdzie tu logika? Ale jak mniemam chodzi Ci o forum. Cóż z nim, nie możesz pisać postów, nie działa w czwartki?

RG pisze:
Dlaczego tak jest? Brak czasu? A może nie podoba im się nowa polityka serwisu, zaniedbująca zwykłych userów.

No kurczę napisałem Ci wyżej. Już drugi raz z resztą.
 
RG

wt cze 12, 2007 9:14 pm

SethBahl pisze:
Tak, pamiętamy RG, było z tym nieco problemów

Problemów? Przestań. Dział się rozkręcił. Ile topiców reanimowałem.

SethBahl pisze:
A mylisz się (i zasadniczo nie masz możliwości się nie mylić ), bo to ja mam narzędzia do mierzenia popularności serwisu i ruchu na nim pod ręką :>.

Aha. Czyli jak Seth mówi "lezymy" to "leżymy". Jak "Stoimy" to "stoimy"? Popatrz w ilu tematach jest prowadzona jakaś dyskusja? 2, 3???

SethBahl pisze:
Sugerujesz, że forum Ci nie działa, bo nie jesteś w Redakcji? :>

Chciałem dołączyć do was. Ale to już dawne czasy. Bardzo dawne.

SethBahl pisze:
Zdecydowałem tak, jak IMO będzie lepiej dla serwisu i co da nam lepsze perspektywy na przyszłość.

Seth - userzy sa przyszłością. Nie zapominaj o tym. Jeśli ich nie przyciągniesz, nie zachęcisz czymś to nie wrócą więcej. Każdy lubi pisać, wymieniać się informacjami. A to tutaj leży i dogorywa.


Znam historię Sarina i Morfa. A także innych. Byli - już ich nie ma. Choć Sarin coś tam pyka od czasu do czasu. Ale generalnie SW straciło sporo fajnych ludzi, czujących klimat. :wink:

SethBahl pisze:
Byłbyś łaskaw sklaryfikować jakże to polityka działu zaniedbuje userów? Userzy są solą tej instytucji, jakże polityka działu może ich zaniedbywać? Gdzie tu logika? Ale jak mniemam chodzi Ci o forum. Cóż z nim, nie możesz pisać postów, nie działa w czwartki?

Forum stało się sztywne, jakby połknęło kij. Zresztą, to nie tylko moja opinia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości