Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
ivilboy
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lip 24, 2007 10:07 am

[Londyn/Ealing] Szukam drużyny

pn mar 11, 2013 10:55 pm

Witam, szukam drużyny do grania. Mogę prowadzić lub grać.

Kilka słów o mnie - 32 lata, RPGowy staż 19 lat. Chciałbym grać w piątki albo weekendy, co tydzień albo co dwa tygodnie. Interesuje mnie normalna dobra zabawa bez żadnych rpgowych ekstremów typu przebieranki na sesji, storytelling albo przesadne turlactwo. Jedyny system co do którego mam obiekcje i w niego nie zagram to Wampir. Obecnie bawię się mechaniką z tej strony: http://www.midcoast.com/~ricekrwc/zefrs/

Prowadzę na niej prawie wszystko. Od historii o paleolitycznych łowcach mamutów, przez sagę o Wikingach, klimaty a la Indiana Jones i Kompania Braci aż po współczesne historie sensacyjne z paranormalnym twistem (coś w stylu HEAT/Ronin spotyka X files). Mam też kilka innych gier: 3:16, Dead of Night, Agon w które nie miałem okazji jeszcze zagrać, a które chętnie poprowadzę. Przymierzam się też do kupna Yggdrasill RPG.

Chętnie dojadę do drużyny jeśli nie zajmie to więcej niż 2h podróży. w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na priv.
 
Awatar użytkownika
Black Demon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 24, 2005 5:50 pm

[Londyn/Ealing] Szukam drużyny

ndz gru 22, 2013 1:02 am

Ave!!!

Jestem/jestesmy zainteresowani twoja osoba. Spotakamy sie na Wood Greenie, Hammersmith i Kensal Rise. Pisz do mnie tutaj albo na moja poczte: [email protected].

R.in.P
Tyle Mego.
 
Awatar użytkownika
ivilboy
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lip 24, 2007 10:07 am

Re: [Londyn/Ealing] Szukam drużyny

ndz gru 29, 2013 9:15 pm

Dziękuję za odpowiedź. Sprawa jest już nieaktualna.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości