Zrodzony z fantastyki

 
Kuba Niedźwiedzki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2019 9:19 am

[Łódź] Szukam grupy/graczy/MG

wt mar 26, 2019 11:43 pm

Hej.
Jak w temacie szukam grupy do wspólnego grania w Łodzi. 
Jestem graczem i MG ze znacznym doświadczeniem. Zaczynałem od jak wielu Warhammera 1 ed,, a później dużo grałem w stary ŚM głównie Wampira i Maga. 
W grze bardzo cenię sobie aspekt wczuwania się i odgrywania, zanurzania się w przeżywaniu, sposobie postrzegania i reagowania na otaczający świat z perspektywy postaci. Co pozwala tworzyć i przeżywać niezapomniane i intensywne doświadczenia. Podobnie gdy prowadzę lubię stawiać moim graczom wyzwania i trudne decyzje by tworzyć takie pamiętne doświadczenia dla nich. Prowadzę głównie w stylu Sandbox'owym gdzie kamera podąża głównie po prostu za bohaterami i ich pomysłami, tudzież reakcjami na to co się im przydarza, Najchętniej poznam ludzi już trochę w RPGach obeznanych i kogoś kto też będzie gotowy na zmianę coś poprowadzić, ale nie wykluczam możliwości grania też z kimś młodym stażem. Chętnych zapraszam do kontaktu na FB   https://www.facebook.com/niedzwiedz.rpg
Kuba

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości