Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

pt lip 22, 2011 10:26 pm

czy jest moze juz taka klasa , albo czym ja zastapic próbowałem druidem by byl powiazany z natura ale nie za bardzo mi pasuje .

Osobiście wyobrażam sobie go jako outsidera zdziwaczalego , mialby bogina z ktorym by przeprowadzal nieme konwersacje , potrafi rzucac klatwy , wróżyć , i ustawiać cos na zasadzie totemow , plus przyzywanie zwierząt .


Poza tym ma on byc likantropem - wilkołakiem a raczej bardziej szakal-olakiem , niby tez rodzaj wilka ale czy moze powinienem uwzglednic zmiany w cechach np mniej sily ale wiecej do testu nasluchiwania jako ze szakale maja wieksze uszy od typowego wilka

Jesli cos takiego juz istnieje czy moglbym prosic o rozpiske
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

pt lip 22, 2011 10:46 pm

znalazłem niby pewna prestizowke na forum w pdf i jest bardzo fajna jedyna wada iz to jednak prestizowka a mi zalezy by grac nim od 1 poziomu
 
Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1287
Rejestracja: czw sty 25, 2007 10:53 pm

Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

pt lip 22, 2011 10:58 pm

Teith pisze:
Poza tym ma on byc likantropem - wilkołakiem a raczej bardziej szakal-olakiem , niby tez rodzaj wilka ale czy moze powinienem uwzglednic zmiany w cechach np mniej sily ale wiecej do testu nasluchiwania jako ze szakale maja wieksze uszy od typowego wilka

Werejackal był w którymś podręczniku. Sandstorm o ile się nie mylę.
 
Awatar użytkownika
jakkubus
Moderator blogów i komentarzy
Moderator blogów i komentarzy
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 10:39 am

Re: Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

sob lip 23, 2011 5:55 pm

Hmm... W instrukcji do Maski Zdrajcy jest klasa Szamana Dusz, która chyba najbardziej pasuje do takiej postaci. Oczywiście by mieć tego bogina musiałbyś zaczekać do min. 6 poziomu (chyba że MP przydzieliłby go na drużynowego BN), kiedy to można wziąść atut Zdolności przywódcze.

Teith pisze:
Poza tym ma on byc likantropem - wilkołakiem a raczej bardziej szakal-olakiem , niby tez rodzaj wilka ale czy moze powinienem uwzglednic zmiany w cechach np mniej sily ale wiecej do testu nasluchiwania jako ze szakale maja wieksze uszy od typowego wilka


Myślę, że wystarczą statystyki wilkołaka (ze zmianą charakteru na neutralny). Ewentualnie możesz zrobić psołaka.
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

ndz lip 24, 2011 11:51 am

http://www.dandwiki.com/wiki/Witch_Doct ... _NPC_Class) tu jest jeden

http://www.enworld.org/forum/d-d-legacy ... eview.html tu drugi

http://adnddownloads.com/classes.php a na tej stronie jest najciekawszy


i teraz nie wiem którego szablonu użyć , bo co za dużo to i świnia nie zeżre. Osobiście jak już to oznaczyłem najbardziej podoba mi się ten z ostatniego linku ale ..no właśnie jest ale , jest to bowiem klasa prestiżowa i osobiście uważam że troche nawet przesadzona :

1. Yoga , tattoo, spells
2.still mind
3.spit fire
4.teleport
5.call denizen
6.spit fire 2/day
7.souls of damned
8.control mind.
9.spit fire 3/day
10.voodoo doll
jedyna wada kosc k4 ale i tak uwazam ze nie moglbym grac nim jako podstawowa klasa. wczesniej wspomniane sa uproszczone a maja kosc k8 witch doctor otrzymuje tam tylko premiowe zaklecia a na 3 poziomie umie tworzyc laleczki voodoo robic tatuaze wojenne ubrania ze zwierzat i maske z czaszki. niby to uzupelnia mi troche z tej rozpisanej jednak podoba mi sie ze ten jest bardziej mroczny spit fire , control mind itp.

wiec moje zapytanie zmienia juz forme ..czy mógłby ktoś podpowiedziec jak przerobic witch doctora by mogla to byc klasa podstawowa ? w sumie to i tak BN i to pojawiajacy sie epizodycznie w sesjach jak ten pawian z króla lwa ;p jednak nie chce by byl za silny
Ostatnio zmieniony ndz lip 24, 2011 11:53 am przez Teith, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Szukam klasy która była by odpowiednikiem witch doctora

ndz lip 24, 2011 12:08 pm

http://imageshack.us/photo/my-images/807/unledxe.png/ chce by pasował do tego wizerunku z tym że jest dzikim elfem , i z nieznanych przyczyn z jego powiek nieustannie leci krew

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości