Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Kobiety w SW!

śr maja 11, 2005 5:32 pm

Zrobiłem ten temat byście mi powiedzieli jakie kobiety w SW najbardziej lubicie i dla czego...Tylko prosze bez żadnych takich "Bo jest ładna".Chociaż kobiet jest nało w SW a tym bardziej Jedi kobiet i tak załorzyłem ten temat :wink:
Osobiście lubie Mare Jade , ponieważ jest ona bardzo...hmmm fajna oraz ma poczucie humoru.Nie umiem wyrazić dla czego ją lubie :? No to dla tego piszcie co wiecie na temat Kobiet W SW

Awatar użytkownika
Suturo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt maja 13, 2005 11:09 am

Witam... Na początku powiem tyle świetny temat...Winszuje...

Osobiście lubię Twi’leckie (mam nadzieje że tak się to odmienia) laski są Za.....te szczególnie te niebieskie...z Jedi niezłe są Aayla i T’ra Saa... ta pierwsza omal nie przeszła na ciemną stronę mocy ta druga za to świetnie walczy mieczem no i ma niezłe ciało... Natomiast z mroku lubię Asajj-e Ventress z powodu iż używa dwóch mieczy jednoręcznych (z wygiętą rękojeścią) i naprawdę dobrze włada mocą... a i jeszcze Ventress jest bezlitosna wobec Jedi..
:evil:

Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt maja 13, 2005 2:01 pm

Może komuś wyda się to dziwne, ale bardzo cenię Padme. To odważna i mądra postać. Wiele ryzykowała dla dobra swego ludu, była gotowa poświęcić własne życie dla Starej Republiki, za Senat, który nie był tego w ogóle wart. Umiałaby zrezygnować z miłości dal dobra Anakina, chciała, żeby został Jedi. Mimo że moje sympatie w EII koncentrują się wokół Dartha Tyranusa, nie mogę nie doceniać odwagi i szlachetności byłej królowej Naboo.
Słabo znam Marę Jade, ale wydaje mi się ona ciekawą postacią. Inteligentna, bystra, zdecydowana i uzdolniona - wzór dla innych Rąk Imperatora. Jej stateczek też był (przynajmniej przez jakiś czas) niczego sobie:)

Awatar użytkownika
Suturo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt maja 13, 2005 2:58 pm

Jedyną wadą sagi filmowej SW jest to iż kobiety grają tam drugoplanową role, a szkoda bowiem wiele kobiet w Książkach dokonały o wiele większych czynów niż większość facetów... Np.: Jana Solo, czy Ventress moja ulubienica i mistrzyni miecza... szkoda tylko że Dooku nie zgodził się na zostanie jej mistrzem...No cóż bał się... :evil:

Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob maja 14, 2005 4:51 pm

Zgadzam sie z Jade elene w sprawie Padme :wink:

Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob maja 14, 2005 5:35 pm

Suturo pisze:
wadą sagi filmowej SW jest to iż kobiety grają tam drugoplanową role

Jest i jedna pierwszoplanowa jak dla mnie :) Leia...

Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob maja 14, 2005 11:21 pm

Leia z pewnościa jest rola pierwszoplanowa. Myślę, że Padme rowniez ale tylko w E II. w EI była mnie widoczna a w E III to już eogole bedzie jej mało, gdyż uwaga będzie skierowana na Anakina.

Awatar użytkownika
Giesu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

ndz maja 15, 2005 5:31 pm

Padme.Bo jest ładna :razz:

Luminara.Bo jest trochę jakby zbuntowana,nie trzyma się sztywno zasad.

Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn maja 16, 2005 11:27 am

Co do Lei - moim zdaniem, księżniczka była podobna do matki. Też miała taką siłę woli, oddanie sprawie, godność. Nie zdradziła Rebelii mimo tortur i przesłuchań. No i fajnie skróciła żywot Jabby:)
Nomi Sunrider to też interesująca osoba. Potężna Jedi - slynna "medytacja bitewna" - duże umiejętności. Tylko ten atak na Żelazną Cytadelę siakiś taki nieudany...

Awatar użytkownika
Giesu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn maja 16, 2005 2:10 pm

Teraz mi się przypomniało:Bastilia

Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn maja 16, 2005 2:31 pm

To może warto i dorzucić resztę pań z KotOR: Kreię, Atris i Mirę (ta ostatnia jest ponoć kandydatką do tytułu Miss KotOR:-))
Jest trochę kobiet w SW, choć większe role grają one chyba w nowej trylogii (w starej w sumie tylko Leia i Mon Monthma były).

Awatar użytkownika
Draam
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

śr maja 18, 2005 1:20 am

Mara Jade - bardzo oryginalna postać wymyślona przez pana Zahn'a lubię ją właśnie za tą nieszablonowość no i wygląd ogólny :P

Ayala Secura - lubię Twi'lekianki (mrrrau :)) btw wymieniłem tylko tyle bo nie pamiętam imion innych przedstwicielek tej rasy np. jedenej z tych sióstr tancerek z sagi o Yuuzhan Vong'ach (podobno też niezła sztuka :))

Shaak Ti - bo fajnie wygląda jej głowa :razz: no i te czarne oczka

Awatar użytkownika
Boruta
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob maja 28, 2005 12:08 am

Nomi Sunrider rules!

Awatar użytkownika
Padme
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

śr cze 01, 2005 9:28 pm

Padme - można było sie po mnie spodziewac
oraz
Jaina Solo - Jedi i członkini eksadry łotrów , jak dla mnie bardzo fajne połączenie :)

Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt cze 03, 2005 9:29 pm

Nie wiem nic o Nomi Surinder(albo nie pamietam lub nie kojarze)...Kim byla?-ta slynna medytacja bitewna byla tez znana u Bastili z KOTOR :)

Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn cze 13, 2005 8:45 am

ReWaN pisze:
Nie wiem nic o Nomi Surinder(albo nie pamietam lub nie kojarze)...Kim byla?-ta slynna medytacja bitewna byla tez znana u Bastili z KOTOR :)

Nomi Sunrider uważana jest za jedną z największych Jedi. Więcej dowiesz się oczywiście tutaj i tutaj

Historie Lei i Padme zakończyły się inaczej. Leia "zyskała" brata i miłość, działała w imię swoich ideałów, udało się jej wiele zrobić. Padme to postać tragiczna, uwikłana w związek bez przyszłości i zmuszona do patrzenia na upadek Republiki. Ale obie były podobne do siebie także pod innymi względami, o których nie napisałam wcześniej - obie miały arystokratyczne tytuły i oryginalne fryzury:) (a propos, niedawno uczesałam się a'la Leia na Bespin. Efekt wart był zachodu [a nawet wschodu, południa i północy]:-))

Lord Kraven
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn cze 20, 2005 9:34 pm

U mnie faworyzują:
Mara Jade - humor, no i zonka luka ( Apropos jedna z osob po CSM miala na imie Zona Luka) taka fajna przeciwwaga dla luke'a

Nomi Sunrider - za bitewna medyytacje i odebranie mocy Ulice-Qel Dormie
(opowiada o niej pewien jedi w KotOR)

Kreia z KotOR 2 , niby mentor i nauczyciel a w rzeczywistości Sith.

Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt cze 21, 2005 7:15 am

Lord Kraven pisze:
Kreia z KotOR 2 , niby mentor i nauczyciel a w rzeczywistości Sith.

Naprawde mentor i nauczyciel, tylko ze Sith. To sie nie wyklucza. Zreszta, ona nie byla prawdziwym Sithem. Tak naprawde ona byla po drugiej stronie tak samo Sithow jak i Jedi.

Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 16, 2005 9:54 pm

To ja się wyłamię: Bariss Ofee :). Nie umiem wytłumaczyć czemu, ale darzę ją olbrzymią sympatią. Może za wdzięk, może za to że była uczennicą potężnej mistrzyni, może za imię... nie umiem określić. W każdym razie dla mnie Bariss Ofee rządzi :).

RG

wt gru 27, 2005 4:41 pm

Mara Jade - seksowna , drapierzna , słodka i znala tajniki mocy. I nienawidziła Luke. szkoda tylko że za niego wyszla.

Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu

wt gru 27, 2005 6:13 pm

Bezapelacyjnie Leia- za styl po prostu....
Oraz Shak Ti za wygląd. Oczywiście Twi'elkanki także(mrau)...

Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr gru 28, 2005 11:15 am

Venomus pisze:
Oczywiście Twi'elkanki także(mrau)...

Oooooo... Venomus. Twileczki tak? No to może ty mi wytłumaczysz (a może ktoś jeszcze?)... Co wy kurcze w tych Twileczkach, bo ja nie rozumiem... Co wy w nich widzicie? :>

Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 28, 2005 6:48 pm

W filmie widzimy tylko seksowne Twi'elkanki :) Są one jak zwykłe ludzkie kobiety, tylko ze z WIELKIMI i DLUGIMI czyms tam :D No i są kolorowe;).

RG

śr gru 28, 2005 8:18 pm

Tak. Seksownie wyglądają. Szczególnie ta Pani Jedi , która klony z rozkazu Imperatora rozstrzelały.

Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr gru 28, 2005 8:45 pm

mOrF3u$ pisze:
W filmie widzimy tylko seksowne Twi'elkanki :) Są one jak zwykłe ludzkie kobiety, tylko ze z WIELKIMI i DLUGIMI czyms tam :D No i są kolorowe;).

Lekku to się nazywa.

Ty, a może ja jakiś rasista jestem czy coś... jakoś w tym lekku nic seksownego nie widzę... ;>

RG

śr gru 28, 2005 8:58 pm

Sprawa gustu. Jedni lubia włoski , drudzy Lekku. Ty SethBahl poprostu lubisz włoski.

Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu

śr gru 28, 2005 9:15 pm

O tak ta pani z Epizodu III była wrrrrr !!! :mrgreen: :spoko:

RG

śr gru 28, 2005 9:23 pm

Która pani z epizodu III? Ta rozwalona przez klony?

Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr gru 28, 2005 9:25 pm

Aalya Secura? No wiem. Wielu (z tajemnieczych dla mnie powodów... :|) ją wielbi ;).

RG

śr gru 28, 2005 9:28 pm

Szkoda , że tak marnie skończyla. Nawet miecza nie dali jej uruchomić. Widac że klony były aseksualne. Bo by ja w jasyr wzieli , a nie zalatwili.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8