Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Emerald
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1016
Rejestracja: pt lis 22, 2002 10:28 am

YMtC 3

śr cze 08, 2005 9:11 pm

Tak tylko chciałem zwrócić uwagę, ze po... hmm... długim okresie zapomnienia pojawił się kolejny odcinek interaktywnej telenoweli pod szumnym tytułem "You Make the Card" v3.0.
http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/daily/ymtc34
W dzisiejszym odcinku czytelnicy wybierają mechaniki, które... imo są równie mętne jak obrazek, do którego mają pasować. Jakoś żadna mnie na razie nie przekonała. Jak dla mnie do ilustracji najbardziej pasuje D, ale za to średnio mi się podoba (koncepcyjnie może i tak, ale gorzej z grywalnością).
No nie wiem - na razie sam wstrzymuję się od głosu. Ciekaw jestem natomiast opinii doświadczonych artstormowiczów.
 
Awatar użytkownika
RagingGarth
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2172
Rejestracja: śr wrz 11, 2002 4:45 pm

śr cze 08, 2005 10:25 pm

Mnie się podoba mechanika G potem na równi H, F i C. A czy będzie pasowac do obrazka czy nie, to już mniej ważne dla mnie ;)

Decyzję podejmę po przerwie na reklamy.
 
Awatar użytkownika
_P_S_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 20, 2003 6:55 pm

czw cze 09, 2005 9:30 am

B jest całkiem przyjemne, dzięki niemu dobieramy całą bibliotekę z Bargaina. ;)
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

czw cze 09, 2005 9:35 am

Ja zagłosowałem na tą mechanikę, która daje zwycięstwo przy braku kart w bibliotece. Dlaczego? Otóż dlatego, że mimo, że nie jest ona jakaś arcyciekawa, ani nie pasuje do obrazka IMO, to pozwala (o ile ta karta nie będzie kosztowała milion mana) tworzyć ciekawe decki - kombo z levelerem na przykład, ale oprócz tego są też inne sposoby szybkiego przerzucenia się.
 
Awatar użytkownika
Malthan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: pn mar 08, 2004 4:53 pm

czw cze 09, 2005 2:22 pm

Ja zagłosowałem na C, do obrazka jakoś mi nie pasowała żadna z mechanik, a ta wydawałą się ciekawa :) Oby tylko nie była za droga...
 
Awatar użytkownika
Delta
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2859
Rejestracja: pn lis 25, 2002 10:59 pm

czw cze 09, 2005 3:28 pm

Mechanic A <-- Koszmarnie słabe...
Mechanic B <-- ciekawe, to znaczy ze nie sprowadza mi sie zycie do 0 czy ze gine z eotem? Zastosowanie tylko w combo..
Mechanic C <-- Fajnie by to wygladalo z witneska lub ftk ale tak poza tym to nie sadze zeby to bylo grywalne
Mechanic D <-- wtf.. no dobra - czasami potrafi kupic 1 ture przeciwko naporom.
Mechanic E <-- a swistak siedzi i zawija je w te sreberka bo nie potrafil grac w magica.
Mechanic F <-- my inner Timmy is long time dead...
Mechanic G <-- jesli bedzie goblinem z jeszcze jakas umiejetnoscia to ok.
Mechanic H <-- cool I say - skontruje Ci gifty/fakty :D
Mechanic I <-- Zzz..
Mechanic J <-- bez tego returna byloby dobre.. teraz nie podoba mi sie mechanika bo moga z tego syf zrobic :(

Jedyne rozsadne to H, J reszta jest tak naprawde dla noobow ktorzy masowo korzystaja z www.magicthegathering.com niestety nie sadze zeby zadna z tych wygrala
 
Awatar użytkownika
RagingGarth
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2172
Rejestracja: śr wrz 11, 2002 4:45 pm

czw cze 09, 2005 4:38 pm

Delta pisze:
Mechanic C <-- Fajnie by to wygladalo z witneska lub ftk ale tak poza tym to nie sadze zeby to bylo grywalne


SGC, Baloth, Tredka...znalazłoby się tego trochę, gdyby kosztowało do czterech (pięciu w instancie) mana i robiło zależną od nas liczbę kopii to rzekłbym że byłoby całkiem fajne.


Delta pisze:
Mechanic G <-- jesli bedzie goblinem z jeszcze jakas umiejetnoscia to ok.


Szczególnie Goblin z takim obrazkiem:P Ale np gdyby to był Instant za jedną mana z cantripem...


Delta pisze:
Jedyne rozsadne to H, J reszta jest tak naprawde dla noobow ktorzy masowo korzystaja z www.magicthegathering.com niestety nie sadze zeby zadna z tych wygrala


Jeśli tylko nie wygra D albo E to jeszcze nie będzie tak źle (jak na WMTC).
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

czw cze 09, 2005 4:53 pm

a ja zaglosowalem na D - nie dlaego bo chcialbym taka karte - dlatego bo chcialbm zobaczyc jak to mechanicznie rozwiaza :)
 
Awatar użytkownika
Delta
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2859
Rejestracja: pn lis 25, 2002 10:59 pm

czw cze 09, 2005 7:13 pm

RagingGarth: ja wole Balotha bo jest duzy... a Tredka wyrotuje afaik zanim zrobia. Wiec pozostaje SCG , no powiedzmy ze do goblinow by sie to nadawalo - jesli byloby to za 3 mana.. Ale taka karta nie bedzie czerwona...

RagingGarth pisze:
Ale np gdyby to był Instant za jedną mana z cantripem...

Ostatnio Wizzardzi nie robia takich kart. Teraz wydrukowanie brainstorma byloby bahroken bo jest niebieskim instantem za 1 mana...
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

sob cze 11, 2005 1:34 pm

Podoba mi się F, ktory wraz z czyms w rodzaju Oath of druids pozwalaloby szybko wygrać grę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości