Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
DeViL
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Liga WFB

czw lip 21, 2005 1:44 pm

No właśnie na stronce www.ligawfb.prv.pl jest regulamin ale mam taki problem że nie rozumie go za bardzo zn. nie wiem czy trzeba być z jakiegoś kulbu czy co. No mógłby to mi ktoś wyjaśnić bo od przyszłego sezonu chciałbym sie wpisać. A i jakie są tam nagrody? :razz: :lol:

Pozdro MASTER DEVIL

Awatar użytkownika
DeViL
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt sie 02, 2005 1:06 pm

No dobra jestem bardo zły :evil: :x :o niech ktoś mi odpowie!!

Pozdro MASTER DEVIL

vooyeck
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr sie 03, 2005 11:13 am

Żeby znaleźć się na liście rankingowej ligi należy wziąć udział w jakimś turnieju zaliczanym do niej(i na swojej karcie turniejowej poprawnie wpisać potrzebne dane:)) W turniejach może brać udział każdy kto spełnia ich(turniejów) warunki.

Awatar użytkownika
DeViL
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr sie 03, 2005 7:01 pm

Dzieks chłopie :spoko: . A i jakie są nagrody :wink: ??

Pozdro MASTER DEVIL

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr sie 03, 2005 10:13 pm

Ogolnoligowe? A po co Ci to wiedziec, jestem przekonany, ze sa tak poza moim jak i twoim zasiegiem. :razz:

vooyeck
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr sie 03, 2005 10:16 pm

Nagrody dostaje się za zwyciężanie(ewentualnie podium lub za najładniej pomalowaną figurkę) poszczególnych turniejów a co tymi nagrodami będzie to zależy od organizatorów. Co do samej ligi to nie spotkałem się nigdzie (i specjalnie tego jakoś nie szukałem) żeby przyznawano jakieś nagrody za miejsca w końcowej klasyfikacji. Wiem natomiast jedno - żeby znaleźć się w jej czołówce nie tylko trzeba być dobrym ale też zaliczyć (z dobrymi efektami) sporo konkursów.

Awatar użytkownika
DeViL
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw sie 04, 2005 11:08 am

Wiedźmak- weź sie nie odzywaj :razz: (poczytaj mój opis ja robie coś przeciwnego niż on głosi )
vooyeck- Dobra dzieki myślałem że są jakieś nagrody na koniec ligi no ale jeśli niema to i tak sie zapisze :D

Pozdro MASTER DEVIL

Awatar użytkownika
Szczur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw sie 04, 2005 3:38 pm

Z tego co pamiętam za pierwsze miejsce (a może nawet pierwsze trzy, od dawna nie jestem na czasie) w ogólnopolskiej lidze WFB była całkiem spora nagroda w postaci kuponu na figsy.

Awatar użytkownika
DeViL
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw sie 04, 2005 6:31 pm

Szczur- A nie wiesz jak to wygląda z ilością sumik na tym kuponie.
A tak ogólnie to na jaką maksymalnom ilość odbywają sie pojedynki/turnieje bo z tego co wiem to tak około 2000 ale może są większe.

Pozdro MASTER DEVIL

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn wrz 26, 2005 3:29 pm

Tak ja juz powiedzial którys z przedmówców o zwyciestwie w lidze mozemy pomazyc chyba ze bedzie obecny na wszystkich masterach i wiekszosci lokalnych i bedzie zajmowac przynajmniej pierwsze 3 miejsca to TAK.A nagrody przyznawane są pod koniec ligi tzn. na początku nastepnej. Termin zakonczenia ligi i rozpoczecia wyznacza termin turnieju klasy master Wojenny Młot organizowany przez GW i klub bodajże Inkwizytora. Odbywa sie w okolicach kwietnia. Wtedy to przynawane sa jakies tam "nagrody". hehe