Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Prophet
Częsty bywalec
Częsty bywalec

On the other side of mirror

śr sie 17, 2005 6:43 pm

On the other side of mirror :4::w::u:
Enchantment

Whenever a player would lose life, he gains that much life instead.
Player with 40 or more life loses the game.

Fading 8

.selur wen rof ydaer eB .tnereffid is llA

Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec

śr sie 17, 2005 7:07 pm

Zdaje się, że była już bardzo podobna karta w Tormencie (nie pamietam nazwy, pamietam tylko, że była biała). W kazdym razie nie wydaje mi się, że grywalność tegoż jest dość ograniczona, po pierwsze że nie preventuje damagu, a tylko loose life (disciple i mana burn przychodzą mi na myśl), a po drugie, iż jest drogie.

Awatar użytkownika
Prophet
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr sie 17, 2005 7:10 pm

Grrr...najwyraxniej wording skopałem. Jak powinno to brzmieć, żeby każde obrażenia i stratę życia przerobić na plus?

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr sie 17, 2005 10:16 pm

Transcendence, czy coś takiego jeśli dobrze pamiętam.

Nightspirit: afaik każdy damage wywołuje loss of life, ale nie każdy loss of life jest damagem. Tak zdaje się mówią zasady.

Karta... droga i mało przydatna. Side na life.dec i to tylko do uw. Chyba, że my gramy jakimś gainlifem. I będziemy uderzać w oppa, bo za jednakowy koszt tego jest zwykle więcej niż damage'u w spalarach. Wow, ale kombo! Składam ten deck! :wink:
Mało grywalne...

[edit] Zapomniałam wcześniej: błąd we flavie. Zmień "is" na "si", skoro jest od końca. Ale i tak nie jest fajny;P