Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Army's depaltion

śr paź 26, 2005 4:04 pm

Army's depaltion :3::b:

Instant

Destroy target nonblack creature. It can't be regenerated. If :u: was spent to play ~, that creature's controller puts the top X cards of his or her library into his or her graveyard, where X is the creature's converted mana cost.

Losing the best soldiers is disasterous for the army, but even more for the general's morale.

Zaryzykuję stwierdzenie, że nie ma błędów w wordingu i że nazwa nie ssie. :razz:
I zastanawiam się nad ceną :3::b: i się w końcu nawmyśliłem :)
Ostatnio zmieniony czw paź 27, 2005 4:38 pm przez rincewind bpm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr paź 26, 2005 4:09 pm

Można w sumie pokusić się o tańszy koszt i dodanie nawet niemożności regenki takiego krita. Z reguły i tak niezbyt dużo przewiniemy, choć bardzo przydałby się taki removal w millu. Mi się podoba, ba nawet nazwa nie ssie :wink: (nawet ładna jest).

Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr paź 26, 2005 4:13 pm

Cabal pisze:
niemożności regenki takiego krita.

Jest już. Od początku była. Może nie zauważyłeś.

Co do tańszego kosztu- opierałem się tu na podobieństwie między counterspellem a induce paranoia. Różnica tych kart jest podobna jak między tym, a dark banishingiem, a różnica cenowa tam jest :2:. Tu też więc uznałem za stosowne zrobić taką różnicę.

Awatar użytkownika
Shade-89
Moderator
Moderator

śr paź 26, 2005 4:18 pm

Z tym, że wizardzi robią ostatnio tylko słabsze wersje counterspella, więc myślę, że nic złego się nie stanie, jeśli zmniejszysz koszt.
A sama karta... nie jest to zbyt oryginalny pomysł, aczkolwiek nie ma się do czego przyczepić.

Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw paź 27, 2005 4:36 pm

Okej. Koszt w dół.