Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Shade-89
Moderator
Moderator
Posty: 1901
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 7:30 pm

Bleh Recall

śr lis 02, 2005 8:08 pm

Bleh Recal :1::b:
Instant

Draw 3 cards.
At the beginning of your upkeep, you lose 1 life for each card in your graveyard.




Bleh - jedna z pomniejszych gildii-sekt w Ravnice, oddawała się praktyce "blehowania". Były to odrażające rytuały, których tu nie przytoczę, bo forum dzieci czytają.
By Asthner.
 
Awatar użytkownika
ReCo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1318
Rejestracja: sob paź 25, 2003 4:57 pm

śr lis 02, 2005 8:52 pm

nazwa jest klimatyczna ;) szczególnie to Bleh ;)
niestety karta zdecydowanie za silna, na 200% zostałaby zrestrictowana w t1 - w tym formacie zostałby wykorzystany cały jej potencjał (kombogenny i cartoadvantagowy); w ext i w t2 byłaby po prostu inną wersją night's whisper (w niektórych dekach silniejszą , w niektórych zupełnie niegrywalną)
tak czy inaczej zmiany są potrzebne - proponuję zmianę kosztu na BB - utrudni to odrobinę życie kombodekom w jedynce

edit:
znam te rytuały ;)


GRATULACJE STARY WIZARDZIE, DOŁĄCZYSZ NIEDŁUGO DO ELITARNEGO GRONA DINOZAURÓW :)
Ostatnio zmieniony śr lis 02, 2005 8:54 pm przez ReCo, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

śr lis 02, 2005 8:53 pm

Shade-89 pisze:
Bleh - jedna z pomniejszych gildii-sekt w Ravnice, oddawała się praktyce "blehowania". Były to odrażające rytuały, których tu nie przytoczę, bo forum dzieci czytają.

Normalnie z krzesła spadłem. :)

A sama karta- ciekawa, choć nie jakaś olśniewająca w swej mocy. Nie wiem, czy wręcz nie za słaba (jeżeli tracimy w każdej rundzie)
Shade-89 pisze:
At the beginning of your upkeep, you lose 1 life for each card in your graveyard.

W każdej rundzie tracimy te życia, jeżeli dobrze zrozumiałem?
 
Awatar użytkownika
Shade-89
Moderator
Moderator
Posty: 1901
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 7:30 pm

śr lis 02, 2005 8:57 pm

Bleh zawiera sobie więcej mroku, niż niejedne wersy w pradawnych księgach Yawgmotha.
Tak tracimy.
T1 to format samych brokenów, i to nie będzie się jakoś szczególnie wyróżniało. Tym razem karta pod jakieś decki z mainowym wretchem.

Mam już 2000 postów. Jestem w elycie, jestem WotC i mam nowego avka! ;P
 
Awatar użytkownika
Zieziór
Moderator
Moderator
Posty: 2284
Rejestracja: pn maja 03, 2004 11:50 am

śr lis 02, 2005 10:50 pm

Ja powiem tylko, że to już n-ta Twoja karta w tym stylu. No ileż można tych czarnych, przegiętych drawów robić? No? :)
A dodatek od Asthnera nie musi być skomentowany, klasa sama w sobie :)


Baaardzo dużo :P
Ech, jak ja Ci się dawno nie wcinałem w post... :P



Wiem, że nie lubisz jak Ci się wcinam w posty, ale... dzięki. ;) Poprawiłeś mi humor trochę. Aż Cię chyba odbanuję za chwilę. - dop. Asthner
 
Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt maja 27, 2005 2:16 pm

śr lis 02, 2005 11:26 pm

Kolejny mocny dociąg z painem, który jest mocny, chyba że postawimy Planar Void-a lub wspomnianego wcześniej Wretcha. Silne, wyważone i cholernie kombogenne. Dla mnie lepszy Whisper, choć w T2, które ostatnim czasy cierpi na brak dobrego instantowego dodciągu, raczej by nie pograło, bo raczej nie jest możliwe ominięcie tego drawbacku.
Niemniej podoba mi się :spoko: . Shade-89 w końcu masz avatara :wink: .
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

czw lis 03, 2005 12:59 pm

Bede nastepnym wizardem, tylko czekajcie :)

A karta OK :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości