Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

Necromancer's kiss

czw lis 17, 2005 4:35 pm

Ta karta była już, ale coś się zepśniło przy hackerowaniu by WoW &company, więc zamieszczam jeszcze raz.

Necromancer's kiss :b:

Enchantment

:b:: Target creature you control becomes black, becomes Skeleton an adittion to its creature type and losses all abilities. It gains ":b::regenerate ~"

Nie jestem pewien wordingu, więc napiszę o co ma chodzić: za :b: jeden twó jkrit zmienia się w czarnego, zostaje szkiletem i dostaje regenerację, i traci dawne zdolniości.
 
Awatar użytkownika
Togashi Tensai
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 120
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 9:19 am

czw lis 17, 2005 4:40 pm

Necromancer's kiss

Enchantment

:B:: Target creature you control becomes black, becomes Skeleton in adittion to its other types, losses all abilities and gains ":B::regenerate this creature" (this effect doesn't end at the end of turn)

Chyba że ma być tylko szkieletem, to wtedy:

Necromancer's kiss

Enchantment

:B:: Target creature you control becomes black, becomes Skeleton, losses all abilities and gains ":B::regenerate this creature" (this effect doesn't end at the end of turn)

Tylko nie wiem, do czego mogłoby to służyć.
 
Alek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 342
Rejestracja: czw kwie 15, 2004 4:23 pm

czw lis 17, 2005 5:21 pm

Nie poprawiaj źle!
:B: : Target creature you control becomes black, becomes Skeleton in addition to its other types, and has only this ability : ":B: :Regenerate this creature" (This effect doesn't end at the end of turn.).

Nie może być, że traci wszystkie zdolności, bo by też regenerację traciła.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

czw lis 17, 2005 5:29 pm

Alek - jak sam napisales nie poprawiaj zle. Jego wersja byla lepsza od twojej.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

czw lis 17, 2005 5:43 pm

Ta... To w sumie nie będę zmieniał, jeszcze muszę pomyśleć która opcja będzie lepsza.

Do czego służyć? Przedewszystkim dawałoby bardzo tanio regenerację kritom, które wszystkie swoje abilitki już wykorzystały (czyli głównie te "When ~ comes to play" albo "When ~ is put face up")- wtedy nic nie tracimy.

A druga opcja- choć dopiero teraz się zorientowałem, że ona występuje i może jest za potężna- do kasowania drawbacków naszych kritów :razz:
 
SOLTYS MASTER
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 48
Rejestracja: pn paź 10, 2005 12:08 pm

czw lis 17, 2005 6:53 pm

Pierwsze na myśl po zobaczeniu tej karty przyszło mi na myśl kombo z Grinning Demonem. Za 1 mana z krity 6/6 walącej nam po 2 loselifa co ture mamy 6/6 z regenerą. Można z tym kręcic fajne komba, a w limited karta jest niszczycielska. Imo zbyt tanie activated ability. Dałbym 1B
 
olgfalm
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1177
Rejestracja: czw lut 12, 2004 2:31 pm

ndz gru 18, 2005 2:11 am

Tak dawno tu nie pisałem...



Mhm... Nie orientuje się w ostatnich trendach creature typowych Ravnicy. Zapytuje więc - dużo tam kościotrupów? (boziu, jak ja dawno w MtG nie grałem ;]) To raz. A dwa jest takie, że ja wolę jakby to powiedzieć bardziej finezyjne karty ;) Jakieś mind twistujące oppa i jego rękę (jeśli chodzi o czarny kolor). Niemniej jednak dałbym tej karcie jeszcze jakiś drawback (no co? czarna jest!) i później starał się go jakoś zrekompensować. :P
 
Awatar użytkownika
Bubu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 920
Rejestracja: śr lut 13, 2002 6:31 pm

ndz gru 18, 2005 10:28 am

Gatherer.wizards.com i tam sobie powypełniaj odpowienie pola :)
 
Awatar użytkownika
_Schizad_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 86
Rejestracja: sob sty 07, 2006 11:44 am

sob lut 18, 2006 10:40 pm

Aha, karta deczko za tania. A "poprawniejsza" wersja, moim skromnym zdaniem, różni się jednym wyrazem:

: Target creature you control becomes black, becomes Skeleton in adittion to its other types, losses all abilities and THAN gains ":regenerate this creature" (this effect doesn't end at the end of turn).

Czy nie prościej, zamiast się kłocić, było dodać proste słowo?
 
Woebringer Demon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 3:50 pm

ndz maja 28, 2006 7:35 pm

Pomysł na kartę nie jest za ciekawy z jednego powodu: Dlaczego krita ma tracić wszystkie inne zdolności, za zdolność regeneracji, która nie wygasa?
Pomimo, że ją ma to co dalej? Nie podoba mi się ten pomysł.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pn maja 29, 2006 7:23 pm

Woebringer Demon pisze:
Pomimo, że ją ma to co dalej?

To mamy stworka z regeneracja ;)

zdolnosci nie zawsze sa dobre - niektore karty kaza ci placic zycie za utrzymanie itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości