Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

[tv] Battlestar Galactica - Nowa, Lepsza...

wt sty 03, 2006 1:20 pm

Zapewne czesc z Was kojarzy te smieszna stare filmy ;)

Mam nadzieje jednak, ze tu na forum znajda sie tez osoby, kotre wiedza, ze BSG doczekala sie nowej wersji, ktora poprzednia bije na glowe zarowno efektami specjalnymi, jak i sposobem narracji, swietnie nakreslonymi postaciami jak i fabula...

Na Zachodzie 6 stycznia zaczyna leciec 2ga polowa 2giej serii, natomiast u nas tvp1 przygotowala niespodzianke - w piatek (rowniez 6.01) o godzinie 22.10 poleci pierwsza czesc pilota. Polecam!

A teraz pytanie dla tych, ktorzy byc moze nowe BSG juz widzieli... jak Wam sie podoba serial?
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

wt sty 03, 2006 1:49 pm

No jak by ktoś czytał newsy z poltera to by wiedział. Osobiście BSG zawsze traktowałem jako niezłą komedię nawet na tle ówczesnych filmów sci-fi.

Zobacvzymy co ugotowali.
 
Awatar użytkownika
Pietia
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 134
Rejestracja: wt maja 04, 2004 2:31 pm

wt sty 03, 2006 2:14 pm

Nowa BSG jest zajefajna. Szczerze polecam - ja tam czekam na ciąg dalszy 2 sezonu :-) Problem tylko taki, że u nas pewnie odpuszczą sobie po pilocie
 
Awatar użytkownika
Zeus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 170
Rejestracja: wt mar 18, 2003 8:33 pm

wt sty 03, 2006 2:52 pm

Na pilocie się wynudzilem, ale sam serial bardzo szybko wskoczyl na drugie miejsce w moim prywatnym rankingu najlepszych seriali (zaraz po Firefly). Mniód!
 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

śr sty 04, 2006 1:44 am

Pietia pisze:
Nowa BSG jest zajefajna. Szczerze polecam - ja tam czekam na ciąg dalszy 2 sezonu :-) Problem tylko taki, że u nas pewnie odpuszczą sobie po pilocie


Tak, tez mi sie tak wydaje. A na razie obgryzam pazurki i czekam jak tez Stary Adama poradzi sobie z tym calym bigosem, ktory sie wydarzyl z powodu przybycia pani jak_jej_tam i... no dobra, bez spoilerow juz :P
Ale przyznam, ze charakteryzacja Nr 6 w ostatnim odcinku 2 serii, ktory puszczano w lecie jest nieziemska... doslownie :P

Zeus pisze:
sam serial bardzo szybko wskoczyl na drugie miejsce w moim prywatnym rankingu najlepszych seriali (zaraz po Firefly). Mniód!


O mamo :) Widziales Firefly :) Czuje sie jak w domu. Ja przyznam, ze jednak u mnie na 1 miejscu jest BSG, ale zaraz-zaraz po nim jest niesamowite i niestety niedokonczone Firefly... czego nie mozna powiedziec o pelnometrazowce Serenity, ale to juz inna bajka...
 
Awatar użytkownika
Londo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: czw lut 17, 2005 12:20 am

sob sty 07, 2006 2:13 pm

E tam... i tak Babylon 5 jest najlepszy :)

Ale coby nie było nie na temat...
BG robi rzeczywiście wrażenie. Przede wszystkim walki (przypominają nieco te z "Gwiezdnej Eskadry" czy jakośt tak) - nie są przebajerzone, nieoślepają ferią barw i dzwięków ergo są bardziej realistyczne. W ogóle fajna jest praca kamery (nietylko podczas walk). Po prostu jest miód :)
No i najważniejsze, że nie ma technobełkotu.
 
Awatar użytkownika
Zeus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 170
Rejestracja: wt mar 18, 2003 8:33 pm

sob sty 07, 2006 7:05 pm

Co do pracy kamery - FX robili ci sami ludzie, którzy pracowali przy Firefly. Bardzo charakterystyczne sztuczki, wyjaśnione zresztą w specjalnym odcinku Firefly (tym całym "making of").

A Babylon 5 to specyficzny serial. Rozkręca się IMHO tak po 1,5 sezonu. W BSG trzeba tylko przebrnąć przez "sezon" zerowy, a niektóre seriale (Firefly, Jeremiah i klony Simpsonów typu Futurama, Family Guy, American Dad) łapią od razu.
 
Awatar użytkownika
Ion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 25, 2004 7:40 pm

sob sty 07, 2006 10:11 pm

Po wczorajszym obejrzeniu BG, naszło mnie przede wszystkim myśl, że TVP wreszcie zaczyna inwestować pieniądze w porządne rzeczy. Otwarty Kanał TVP Kultura (na którym lecą prawdziwe perełki), transmisja mojego ukochanego Lost'a i teraz - BG. Cieszy mnie to dlatego, że a) - TVP to telewizja publiczna i wreszcie pieniądze ludzi są przeznaczane na coś fajnego b) w telewizji publicznej nie ma reklam. Po oglądaniu masy świetnych seriali przerywanych reklamami, człowiek już prawie zapomina jaka to przyjemność oglądać cos od początku do końca, bez przerw. A teraz Losta nie dałbym pociąć za nic w świecie.

Co do samego serialu mam wrażenia jak najbardziej pozytywne. Podoba mi się najbardziej wizja przyszłość - tam gdzie t-shirty są ciągle w modzie, nie każdy dom ma drzwi na fotokomórkę i toaletę z małą oczyszczalnią ścieków; przyszłość, gdzie ludzie wciąż umierają na raka. Plus kolejny - serial z każdą minutą robił się coraz ciekawszy, a to naprawdę nieczęsto się zdarza. I na koniec - powrót dzieci ludzkości do domu, szybkość i bezkompromisowości z jaką został wykonany, spodobał mi się na tyle, że zapragnąłem poprowadzić graczom sesję w klimatach BG.

P.S. i może to takie uczucie na wyrost, albo jest to spowodowane taką a nie inną wizją przyszłości, ale wydaje mi się że w BG jest mniej efektów specjalnych niż w innych tego typu produkcjach. Lub inaczej - efekty specjalne nie są używane do oporu, w wielu scenach widać, że spokojnie można się bez nich obchodzić.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

ndz sty 08, 2006 9:58 pm

Ion pisze:
Po wczorajszym obejrzeniu BG, naszło mnie przede wszystkim myśl, że TVP wreszcie zaczyna inwestować pieniądze w porządne rzeczy. Otwarty Kanał TVP Kultura (na którym lecą prawdziwe perełki), transmisja mojego ukochanego Lost'a i teraz - BG. Cieszy mnie to dlatego, że a) - TVP to telewizja publiczna i wreszcie pieniądze ludzi są przeznaczane na coś fajnego b) w telewizji publicznej nie ma reklam. Po oglądaniu masy świetnych seriali przerywanych reklamami, człowiek już prawie zapomina jaka to przyjemność oglądać cos od początku do końca, bez przerw. A teraz Losta nie dałbym pociąć za nic w świecie.

Tu się bezwzględnie zgodzę. Nic tylko się cieszyć, że nastały takie czasy i oby TVP szło nadal w takim kierunku.

Co to Battlestara, wywarł na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenia. Zdjęcia jak juz zauważyli inni są naprawdę świetne a jeśli akcja rozwija się dopiero w połowie połowie sezonu to juz zacieram ręce. Efekty specjalne może i nie bardzo spektakularne i nachalnie narzucane widzowi stanowią integralną część filmu i pęłnią swoją rolę idealnie.
Zobaczymy jak to się wszystko potoczy...
 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

pn sty 09, 2006 12:07 am

Ion pisze:
Co do samego serialu mam wrażenia jak najbardziej pozytywne. Podoba mi się najbardziej wizja przyszłość - tam gdzie t-shirty są ciągle w modzie, nie każdy dom ma drzwi na fotokomórkę i toaletę z małą oczyszczalnią ścieków; przyszłość, gdzie ludzie wciąż umierają na raka.


A to prawda... Mialabym tylko zastrzezenia co do 'przyszlosci' - nie chce tutaj spoilerowac, ale powiem tylko tyle, ze rownie dobrze wydarzenia BSG moga sie dziac teraz, gdzies hen hen w odleglym ukladzie slonecznym. Ale zgadzam sie z Toba - niby bardziej rozwinieci technicznie, a jednoczesnie nie do konca. Zauwazmy, ze BS Galctica jest statkiem starym, majacym ok 40-50 lat i sa tam wciaz uzywane 'staromodne telefony' z kablami, zamontowane tam 40 lat temu. Mozna powiedziec, ze ta cywilizacja niekoniecznie musi byc bardziej zaawansowana od ludzkiej - mzoe po prostu wyprzedza nas technologicznie (statki kosmiczne ,skoki nadprzestrzenne), ale w niektorych aspektach wydaje sie byc podobnie rozwinieta jak nasza (np. kwestie polityczne czy religijne - choc to ostatnie to temat na inna dyskusje).
Poza tym, jesli jest sie Amerykaninem, BSG wydaje sie bardziej 'swojska' przez identyczny ustroj polityczny i wiele koncepcji (wolnosc, demokracja, zbiezna struktura wojskowa, itp.).
Jak to powiedzieli tworcy serialu, robia w ten sposob wsyzstko, by jak najwiecej ludzi moglo i chcialo ogladac fantastyke, nie przewracajac oczami na widok smiesznych ufokow czy przebajerowanych efektow specjalnych. I mysle, ze im sie udalo...

A co do TVP1 - mam szczera nadzieje, ze BSG nie zakonczy sie tylko na miniseries i bedzie u nas puszczane regularnie.
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

pn sty 09, 2006 6:22 am

Muszę przyznaćżę też zostałem mile zaskoczony. Choć oryginał pamietam jak przez mgłę byl on duzo bardziej futurystyczny. Nowa BsG jest chyba jednym z lepiej zbalansowanych filmów SF. Nie przesadzili w rzadną stronę. Realizm jest całkiem niezły. Bardzo podoba mi się praca kamery i dobór postaci. Pierwszy odcinek to to co tygrysy lubią najbardziej - apokalipsa i zamęt :razz: . Zobaczymy czy tvp wykupi prawa do wszystkich odcinkó - oby bo szoda nie obejrzeć takiej perełki.w
 
Neratin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 170
Rejestracja: wt gru 02, 2003 5:16 pm

pt sty 13, 2006 1:14 pm

MidMad pisze:
A to prawda... Mialabym tylko zastrzezenia co do 'przyszlosci' - nie chce tutaj spoilerowac, ale powiem tylko tyle, ze rownie dobrze wydarzenia BSG moga sie dziac teraz, gdzies hen hen w odleglym ukladzie slonecznym. Ale zgadzam sie z Toba - niby bardziej rozwinieci technicznie, a jednoczesnie nie do konca. Zauwazmy, ze BS Galctica jest statkiem starym, majacym ok 40-50 lat i sa tam wciaz uzywane 'staromodne telefony' z kablami, zamontowane tam 40 lat temu. Mozna powiedziec, ze ta cywilizacja niekoniecznie musi byc bardziej zaawansowana od ludzkiej - mzoe po prostu wyprzedza nas technologicznie (statki kosmiczne ,skoki nadprzestrzenne), ale w niektorych aspektach wydaje sie byc podobnie rozwinieta jak nasza (np. kwestie polityczne czy religijne - choc to ostatnie to temat na inna dyskusje).

Z tego co pamiętam, to już w pilocie wyjaśniają, że styl 'retro' BS wymuszony został w czasie pierwszej wojny z replik... eee Cyclonami, bo obawiano się - słusznie, jak widzimy w serialu - że zbyt zaawansowane technologie będą bardzo podatne na atak. Zabawnym nawiązaniem do oryginalnego serialu sa np. kalki techniczne, które ogląda ludzki ambasador zaraz na początku pilota, gdzie widać ten fajny design robotów a'la kiepska kopia C3PO.

A co do TVP1 - mam szczera nadzieje, ze BSG nie zakonczy sie tylko na miniseries i bedzie u nas puszczane regularnie.

Wygląda na to, że zakończą, przynajmniej na razie. Może jak skończą pierwszy sezon 'Losta' i zwolni im się slot, to wsadzą tam BSG.
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

pt sty 13, 2006 8:05 pm

W ramach przypomnienia. Dziś 22:00 TVP1 druga część odcinka pilotowego.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pt sty 13, 2006 8:14 pm

Rincewind pisze:
W ramach przypomnienia. Dziś 22:00 TVP1 druga część odcinka pilotowego.

A wiadomo już coś czy TVP wykupiła/wykupi następne odcinki?
 
Awatar użytkownika
Comar z Syberii
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 48
Rejestracja: sob sie 07, 2004 12:30 pm

pt sty 13, 2006 11:50 pm

Kurcze, po pierwszym odcinku myślałem sobie: "Serial może być nawet niezły", ale po drugim to "On jest naprawdę wykur... znaczy rewelacyjny" :razz:
Świetna fabuła, nagłe zwroty akcji, ciekawe postacie, niezłe efekty itp. itd. TVP po prostu musi go puścić, bo jak nie to nie ręczę za siebie... :wink:
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pt sty 20, 2006 1:10 am

Właśnie obejrzałem Pegasusa (2x10)- normalnie najlepszy odcinek serii jaki do tej pory widzialem, calkowicie mnie rozwalił...Postawił wysoko poprzeczke do nastepnych części i wogóle konstrukcji seriali sci-fi. Wszystko było wprost rewelacyjne - od pomysły, przez muzykę aż po finał:)

Czekam na nastepne odcinki z niecierpliwością:)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt sty 27, 2006 8:14 pm

Ja też :D

Obejrzałam obie części i bardzo mi się podobały. Ciekawe postacie (starszy Adama i ta pilotka), efektowne walki i wpadająca w ucho muzyka... Jeśli TVP zakupi BG, to... no, może po raz drugi w życiu będę oglądać jakiś serial. Moglliby panowie z telewizorni postarać się też o Babylon 5 - ponoć świetne.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

sob sty 28, 2006 1:06 am

Babylon 5 jest świetne, a w tv było puszczane kilka razy:)

A BG kolejne odcinki trzymają poziom, obawiałem się, że po trzyczęściowej historii Pegasusa znacznie spadnie poziom - lecz nic takiego się nie stało:) Ciekawe co będzie w nowym odcinku który już dziś:)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob sty 28, 2006 1:47 pm

Dziś???! Rany, to ja naprawdę jestem zacofana w kwestii TV... Za Chiny ludowe nie przyszło mi do głowy sprawdzenie programu pod kątem BSG :oops:
A co do Bybylon 5 - kiedy konkretnie? Nie przypominam sobie, żeby było emitowane po 2003r.
 
Awatar użytkownika
Londo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: czw lut 17, 2005 12:20 am

sob sty 28, 2006 4:33 pm

Jade Elenne pisze:
Dziś???! Rany, to ja naprawdę jestem zacofana w kwestii TV... Za Chiny ludowe nie przyszło mi do głowy sprawdzenie programu pod kątem BSG :oops:
A co do Bybylon 5 - kiedy konkretnie? Nie przypominam sobie, żeby było emitowane po 2003r.


Ostatni raz B5 było zdaje się w okolicach 2002 r. na TVNie... puścili 5 sezon, a potem nawet niedokończony (buuu :cry: ) B5:Crusade. Cóż, serial swoje lata ma... ale jest debeściacki (choćiaż rozkręca się dobiero w połowie 2go sezonu) i wcale bym się nie obraził, gdyby puścili go jeszcze raz.
 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

pt lut 03, 2006 12:33 pm

Niestety na razie brak jakichkolwiek wiesci, by TVP wykupila choc 1 serie BSG. A szkoda wielka, bo jak sami mieliscie okazje zauwazyc - serial jest po prostu rewelacyjny. Poki co - jestesmy 'skazani' na alternatywne metody zdobywania kolejnych odcinkow co tydzien...

Byc moze stacja AXN wykupi BSG, slyszalam juz taka plotke, niestety niepotwierdzona...

Osobiscie czekam na kolejny odcinek (juz jutro!) - odcinki 2x10-2x12 nabawily mnie i moich znajomych ciezkich stanow przedzawalowych ;) To naprawde jedne z najlepszych odcinkow, jakie ogladalam (wliczajac to ostatni odcinek 1 serii z paskudnym cliffhangerem)!
Jak na razie nie widac znacznej tencencji spadkowej - wiadomo, ze 2x13 i 2x14 musza byc spokojniejsz, by widzowie nie padli z nadmiaru emocji... i by przygotowac tlo pod nastepne mocne odcinki!:)
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

pn lut 13, 2006 3:06 pm

No plotka o BG na AXN chyba sie potwierdziłą bo właśnie widziałem reklamę. Niestety nie jest powiedziane kiedy będzie ale już zacieram łapki.
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

sob kwie 01, 2006 9:14 pm

Widziałem kilka lat temu film z 1978 roku "Battlestar Galactica" i to był prawdziwy koszmar.
Mając na względzie te wspomnienia, nie spodziewałem się zbyt wiele po nowym wcieleniu i prawdę mówiąc miniseria ( zwane też pilotem ), której obszerne fragmenty widziałem w TVP, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie warto oglądać serialu. I pewnie nigdy nie zacząłbym go oglądać, gdyby nie mój brat, który zaczął mi bardzo zachwalać tę pozycję.

Serial w istocie, jest ciekawy i wciąga. Całkiem dobrze pomyślani Cyloni, nie ograniczeni tylko do "tosterów", ale posiadający również bardziej "ludzki" wymiar. Główni bohaterowie stanowią dość ciekawą i złożoną grupę. Szereg problemów z jakimi muszą sobie radzić członkowie floty ( brak snu, przemęcznie, niedostatek wody i surowców, konieczność szkolenia nowych pilotów w miejsce poległych, sabotażyśći wewnątrz floty, walka o władzę, etc. ), w połaczeniu z nie nadużywaniem efektów specjalnych i kapitalną muzyką Beara McCreary' ego sprawiają, że świetnie się to ogląda. Niestety, w drugiej cześci II serii przychodzi kryzys, kilka słabszych odcinków pod rząd, z naprawdę fatalnym odcinkiem 14 ( taką fabułę można wstawić do dowolnego serialu/filmu sensacyjnego lub sf klasy B) na czele, ostatnie trzy odcinki dają jednak nadzieję, iż scenarzystom nie skończyły się jeszcze pomysły i szykują poważne zwroty akcji w trzeciej serii.
 
Awatar użytkownika
Zeus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 170
Rejestracja: wt mar 18, 2003 8:33 pm

sob kwie 01, 2006 9:36 pm

Zwrot akcji to już był na koniec drugiego sezonu. A trzeci sezon dopiero w Październiku... :(
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

sob kwie 01, 2006 10:27 pm

Zeus pisze:
A trzeci sezon dopiero w Październiku...


Grunt ze robia :-)
Tez sie doczekac nie moge, bo najwyrazniej sporo sie wydarzalo w ciagu tego roku o ktory serial "skacze" pod koniec. No i nie wiadomo co z Sharon (ta od Helo). W koncowce jej nie widac.
 
Awatar użytkownika
Cahir
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1276
Rejestracja: pt cze 06, 2003 8:31 am

ndz kwie 02, 2006 2:21 pm

Przyznam, że zaskoczył mnie skok w czasie podczas ostatniego odcinka drugiego sezonu. Myślę, że trzeci skupi się na poszukiwaniu Ziemi (no chyba, że planują więcej sezonów).
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

ndz kwie 02, 2006 11:34 pm

Zeus pisze:
Zwrot akcji to już był na koniec drugiego sezonu.


No był, tylko, że nie jestem pewien czy oznacza on brak dalszych pomysłów u scenarzystów, czy też wręcz przeciwnie.

Dalej może być trochę spoilerów.

Far-Mazon pisze:
Tez sie doczekac nie moge, bo najwyrazniej sporo sie wydarzalo w ciagu tego roku o ktory serial "skacze" pod koniec. No i nie wiadomo co z Sharon (ta od Helo). W koncowce jej nie widac.

Zważywszy na zmaine na stanowisku prezydenta, pewnie nie zdażyli wywalić Sharon przez śluzę i nadal siedzi w celi na Galactice.
Cahir pisze:
Przyznam, że zaskoczył mnie skok w czasie podczas ostatniego odcinka drugiego sezonu. Myślę, że trzeci skupi się na poszukiwaniu Ziemi (no chyba, że planują więcej sezonów).

Dobrze, że Cyloni przylecieli, bo nie dałoby się tego wytrzymać na dłuższą mete. Ziemii to oni wprawdzie szukają cały czas, ale teraz to mają co innego na głowie.
Sądze, że kolejne sezony będą robić tak długo, póki będzie oglądalność.
 
Awatar użytkownika
john constantine
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: pn paź 27, 2003 9:53 pm

pt kwie 14, 2006 7:58 pm

Świetny serial(thx Macias).Mroczny,uderzajacy w kontrowersyjne tematy...no i efekty specjalne na najwyzszym poziomie.
Koniec drugiego sezonu mnie zszokował.Czekam z niecierpliwością na trzeci.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

sob kwie 15, 2006 3:54 pm

john constantine pisze:
Koniec drugiego sezonu mnie zszokował.Czekam z niecierpliwością na trzeci.

A mnie zawiódl. Spodziewałem się jakiegoś fajnego szoku (jak w pierwszym seoznie) a tutaj tak sobie to się zakończyło. Niby fajnie jednak czegos mi brakowało. Może się wyjaśni na początku 3 sezonu.

Całowkiecie chyba pomineli wątek buntu wewnątrzcylonowatego...
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

ndz kwie 16, 2006 11:32 pm

Spoilery.
szelest pisze:
Całowkiecie chyba pomineli wątek buntu wewnątrzcylonowatego...


Bo chyba w ogóle go nie było, jeśli wierzyć Stockwellowi.

Przypomniał mi się najlepsza kwestia Stockwella:
Chief Tyrol:A skąd wiesz, że jestem człowiekiem?
Brother Cavil: Może dlatego, że sam jestem Cylonem, i nigdy nie widziałem cię na żadnym spotkaniu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości