Zrodzony z fantastyki

RG

Diablo III

pn lut 06, 2006 10:04 pm

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,25760;core.html
- dalsza część wysmienitej gierki. Ale czy podtrzyma jakość swoich poprzedniczek? Co o tym myslicie?
Ostatnio zmieniony wt lut 07, 2006 9:06 am przez RG, łącznie zmieniany 3 razy.

Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 07, 2006 12:10 am

Aaaaaaaaaaaaaaargh. Skróć linka!

A poza tym Blizzard nie podał chyba nic oficjalnie, a jedynie chce zatrudnić ludzi do pracy nad projektem. Jeszcze nie wiadomo, czy będzie to Diablo III.

Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt lut 07, 2006 8:12 am

Blizzard pracuje nad tym juz jakies 4 lata, wiec wcale nie jest to jakis super news. Juz pol roku temu dochodzili mnie sluch o tym projekcie. Jest on trzymany w tajemnicy i podobno byl juz ukonczony, ale sie niespodobal tworca i zaczeli go poprawiac, albo robic od poczatku. No coz, mogli by wydac D3, bo D2 juz sie "przejadlo" :razz: .

RG

wt lut 07, 2006 9:10 am

Silencer pisze:
Aaaaaaaaaaaaaaargh. Skróć linka!

Zadanie wykonane. Link skrócony. :wink:

Co do D3 - masz rację MadMill, D2 już się przejadło. Od roku gram tylko w D1 z dodatkiem HellFire, bo na D2 patrzeć nie mogę Dlatego gdy tylko się pojawi D3 to zakupię sobie. :) I znowu od kompa nie odejdę. Swoja drogą, ciekawi mnie, co nowego zobaczymy w D3? I jaka bedzie fabuła? Bo to zawsze było dobre w Diablo.

Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt lut 07, 2006 9:58 am

Akcja ma sie rozgrywac w niebie i ma byc cos o przejeciu piekla przez aniolow, czy cos takiego. Ma byc o wiele wiecej mozliwosc. Wiekszy wobor rzeczy i cos w rodzaji cRpg jakie znamy z BG, a nie ze starego Biablo.

RG

wt lut 07, 2006 10:04 am

Hmmmm. Interesujące i ciekawe rzeczy piszesz MadMill. Czyli co? Poruszamy się po niebie i piekle? Czyli ten nędzny świat już tak się stoczył, że nawet sługi Diablo nie chcą po nim biegać? Z wielka niecierpliwością czekam na demko!

Co do Diablo 1 - to był klimat. Muza, świat, potworki. Miodek. Chyba zaraz znowu zaatakuję moim Warriorem na 45levelu. Sesja sie skończyła bez poprawek, to mozna sobie popykać i zaciachać NaKrula i Diablo.

Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt lut 07, 2006 10:31 am

Diablo 2 zrobili już na jakiś '98/'99 wyszło w 2000 bo przeciągali ciągle premiere żeby kupiło więcej osób. Udało im się, co było oczywiste. O Diablo 3 narazie tylko marzę, pamiętajmy, że miał wyjść starcraft 2, były nawet screeny i filmiki, co się okazało ściemą bo blizzard nawet jednego screena z tej gry nie zrobił, bo też nic takiego nie wychodziło. Teraz ludzie grają w WoWa, a blizzard wydaje do niego dodatek. I naprawdę długo jeszcze potrwa zanim przestanie się bawić WoWem na tyle, żeby wydał cokolwiek innego. Choć mam nadzieję, że nie 5 lat :wink:

Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt lut 07, 2006 11:10 am

Umbra ma racje. Kasa dla producenta/wydawcy jest najwazniejsza, wiec troche jeszcze poczekamy. Najpierw bedzie chyba Starcraft II, na ktorego nie czekam, jedynka tak mi sie nie podobala, ze chyba sie nie przekonal chyba, ze zrobia cos z caloscia gry. Diablo mysle, ze realny termin to gdzies za 2-3 lata, chociaz nie wiem czy nie za krotki jest to termin, patrzac po tym jakie sa przerwy miedzy wydawanymi grami i dodatkami u Blizza. Ta firma trzepie taka ciezka kase na tych gra i nie musi wydawac zapchajdziur, tylko wyda gre jedna dobra na 2-3 lata i ma spokoj. Pare dodatkow, jak do War 3, Diablo I i II, do Stara tez byl i gramy dalaj pare lat, a blizzardzi maja spokoj i kase. No coz, ale jak juz pracuja nad nia 3-4 lata to moze nas zaskocza i wydadza wczesniej D3, chciaz dla mnie byloby to troche harakiri, jak na rynku jest WoW, ktory jak narazie jest chyba ich najwiekszym fitem w historii.

Awatar użytkownika
Tomazzy
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt lut 10, 2006 10:05 pm

Seria Diablo jest zbyt kasowa by ją olać i odstawić do lamusa. Po za tym jak się domyślam wiele nie zmieni się w rodzaju rozgrywki poza szatą graficzną, nadal pozostanie to mało ambitna gra typu H'n'S, która dostarczy troche rozrywki.

Awatar użytkownika
Ubiquit
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lut 10, 2006 11:45 pm

Ja bym tam wolał by panowie z Zamieci skupili się na SC2, a nie jakimś D3. Fanem Diablo nigdy nie byłem, choć jedynkę bardzo miło wspominam.

Awatar użytkownika
Zelot_pl
Użytkownik
Użytkownik

wt lut 21, 2006 8:03 am

Star craft jest fajna gra i jestem ciekaw co zmienia w niej.A co do diablo tez nie moge sie doczekac poniewaz jestem fanbtazykiem gralem w d2 przez 4 lata teraz jutroszke mam dosc jezeli pomysle ze zaczynam od nowa z pierwszym lvl i ide oczyszczyc jaskinie zeby dostac skilla.Dobrze ze dodali dodatek lord of detraction dadali dwie nowe klasy ulepszyli grafe dodali rzeczy i nowy piaty akt pamietam jak pierwszy raz wszedlem na biala od sniegu droge zeby rozwali katapulty obleznicze fajnie bylo.Mam nadzje ze w d3 mozna bedzie grac roznym stronami jak zarowno demonami takze i aniolami (chcialbym zagrac tyraelem tyrael rulez :D).Tak samno mam nadzjeje ze bedzie wyzszy lvl niz 100 np nieskonczonosc :) wtedy sklle beda bardziej grozniejsze :D wyobrazcje sobie na 100 skillu berserk albo tromba albo szal :D albo fireball :D albo firewall czarki ??:) jak na 30 i 30 z wyladania dawal juz okolo 10000 z nowym paczem co dawal plusy od nowych skilli.Mam nadzieje ze tez rowina wybieranie postai w stylu pluci koloru wlasow skory (czarny paladyn ble :( )itd.Zeby posatcie sie odrozniealy na batku.Chcialbym tez zeby mozna bylo wybrac rozne drogi w fabulem tak jak w baldurs gate 2 to by poprawilo grywalnosc gry.

Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 21, 2006 1:14 pm

Interpunkcja nie boli.

Zelot_pl pisze:
lord of detraction

"Pan Krytyki"? Jestem pewien, że takiego dodatku nie było.

itd. itd. Wiesz, zainstaluj sobie OpenOffice i sprawdzaj posty przed wysłaniem może?

Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt lut 21, 2006 1:57 pm

Silencer pisze:
Wiesz, zainstaluj sobie OpenOffice i sprawdzaj posty przed wysłaniem może

Myslisz Sil, ze OpenOffice obsluguje jezyk ktorym sie Zelot posluguje? Osobiscie mam watpliwosci. :>

Awatar użytkownika
Draam
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt lut 21, 2006 3:34 pm

Far-Mazon pisze:
Myslisz Sil, ze OpenOffice obsluguje jezyk ktorym sie Zelot posluguje? Osobiscie mam watpliwosci. :>

Hehehe w rzeczy samej =]

A wracając do tematu, mam (jak większość podejrzewam) wielką nadzieję, że Blizzard faktycznie pracuje nad kontynuacją diabełka.
Ciekawe jak będzie wyglądać sceneria niebios :).

Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 21, 2006 7:34 pm

Far-Mazon pisze:

Opieram się na tym, że generalnie obsługuje więcej, niż MS Ścierwo.

Użytkownicy FF 1.0.* : http://phx.pl/forums/index.php?showtopic=1544

Awatar użytkownika
zsasz
Stały bywalec
Stały bywalec

czw mar 23, 2006 4:31 pm

Jestem uzalezniony od Diablo 2 Lord of Destruction. Co pewien czas musze w nia zagrac. Mam nadzieje, ze Diablo 3 wyjdzie, ale niech bedzie to cos, co nie bedzie mialo przestarzalej grafy w chwili wydania. Wolalbym, zeby nie zblizali sie w strone Baldura, a raczej pozostali przy Hack'n'Slash. Troche niepokoi mnie miejsce akcji. Czy aby fabula nie bedzie nazbyt kiczowata ? hmm... Nie bede pisal, czego bym chcial od D3, bo by mnie palce rozbolaly, a i tak pozostaje tylko czekac. Zobaczymy co tam Blizzard wykombinuje. Trzymam kciuki za ekipe.

Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw maja 04, 2006 12:57 pm

Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt maja 09, 2006 9:35 pm

Diablo II kojarzy mi się tylko i wyłacznie z bezmózga nawalanka, pogonią za lepszymi przedmiotami i levelem. Jak dla mnie zero ambicji, a ja nie lubie takich gier. Kiedyś przeszedłem nawet Diablo z kumplami przez neta ale było to raczej z nudów jak z ambicji przejścia gry. Mam nadzieje, że Diablo III (o ile wyjdzie :) ) będzie troszeczke bardziej zrównoważona pod względem walki i pomyślunku :wink:

pozdr beneq :)

P.S:
Jestem uzalezniony od Diablo 2 Lord of Destruction

Zapraszam na temat załozony przeze mnie "Uzależnienie od gier" :)

Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec

sob sty 27, 2007 9:36 am

Czytałem juz wiele artykolow o DIII i w niektorych spotkałem sie z pogloskami o tym ze ta gra ma byc platna, cos jak World of Warcraft...
Co o tym sadzicie? Czy jezeli DIII okaze sie platne tez bedziecie grac?

Awatar użytkownika
zsasz
Stały bywalec
Stały bywalec

sob sty 27, 2007 3:06 pm

Jesli bedzie naprawde swietna to tak, jesli przecietna lub nie bedzie prezentowala tego co w Diablo 2 cenilem najbardziej to ani mysle placic.

Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lut 05, 2007 2:33 pm

http://www.youtube.com/watch?v=RqWLfLuVzrM&NR

http://www.youtube.com/watch?v=HLukhuDu ... ted&search

Obbadajcie sobie. Pierwszy wygląda jakby go dziecko zrobiło, od razu przypomniało mi się jak oglądałem filmik do sc 2 i jak się okazało, że Blizzard nigdy sc 2 nie tworzył. Więc pomyślałem wałek, ale drugi filmik już troszku lepszy, choć dalej jak na Blizzard badziew. Co myślicie?

Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec

pn lut 05, 2007 4:25 pm

yyyy :? co to wogole jest? pierwszy filmik faktycznie nic nie przedstawia a ten 2-gi? Co to był za smok??

Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lut 05, 2007 5:00 pm

Właśnie nie wiem dramat jakiś, dlatego pomyślałem od razu, że to kolejny żart fanów blizzarda. Po pierwszym filmie. Po drugim nie wiem już co myśleć, choć opcjonuje za żartem. Blizzard ma o wiele lepsze filmiki (jak dla mnie robi najlepsze filmy w ogóle) czego dowodem jest chociażby filmik do ghosta:
http://www.youtube.com/watch?v=4_Ow2wTuSHE

edit: ok już wiem, że drugi filmik "diablo" jest z WoWa

Awatar użytkownika
KORraN
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn lut 05, 2007 5:15 pm

Pierwszy filmik to kpina. Blizzard by takiego chłamu nie zrobił.

Co do drugiego to byłem skłonny uwierzyć, że jest prawdziwy. Ale gdy na końcu zobaczyłem ocenę PEGI (16+) to się przekonałem, że to jest również fake. Sprawdźcie sobie, wpisując "diablo" na http://www.pegi.info/

Awatar użytkownika
Skynet5
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn lut 12, 2007 2:09 pm

Co więcej, powstaje od przynajmniej czterech lat i jest ciągle ulepszane, bowiem w pewnym momencie, kiedy już prace zbliżały się do końca, uznano produkt za zbyt mało satysfakcjonujący.

Prawdopodobnie chodzi o pojawienie sie na rynku Sacred, ktory niektorymi rozwiazaniami przewyzsza D2 (np. mozliwosc jazdy konno) Poczatkowo Sacred wydawal mi sie paradia Diablo2 ale gdy sie pogra dluzej to robi spore wrazenie. Mozna sie spotkac z komentarzami "tak powinien wygladac D3" Przy czym troche brak klimatu np. jak zobaczylem demo Diablo1 to od razu polecialem kupic pelna wersje nie liczac sie z kosztami 50zl, przy Sacred nie mialem takiego odruchu.

Zbyt mocna konkurencja nie pozwala im wypuscic byle czego w nadziei ze gracze i tak beda zadowoleni.

Awatar użytkownika
Qel
Użytkownik
Użytkownik

czw lut 15, 2007 1:27 pm

drugi filmik to trailer do wowa

Awatar użytkownika
Sim
Stały bywalec
Stały bywalec

śr kwie 18, 2007 1:55 am

Zgadza się ten drugi to przerobiony a raczej obcięty triler WoW'a.
Ten pierwszy to na pewno "fanowski" bo blizzard o wiele lepiej by zapowiedział nadchodzące dzieło a nie tak.

Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt kwie 24, 2007 10:53 pm

Nie mozliwe aby pierwszy byl trailerem do Diablo III. Chociazby dlatego, ze muzyka w tle to jeden z utworow z OST z WoWa. To lekka glupota wykorzystywac te same nuty przy trailerze nowej gry, ktore sa czescia innej.

Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn maja 14, 2007 12:07 pm

Ja tam uważam, że jak Blizzard da już trailer to wszyscy pospadamy z krzeseł... ja tam do dziś jestem pełen podziwu dla filmików z Warcraft 3 xP.
A co do D3... eh, mam nadzieję, że wyjdzie szybko bo póki jeszcze jestem w szkole to mogę do niej nie iść i spędzić dzień przy D3, ale jak się studia zaczną to... w sumie to będzie to samo xDDD.

Crusader1992
Użytkownik
Użytkownik

sob lis 10, 2007 9:01 pm

Nie traćmy nadziei czy Blizzard skopał jakąś grę...żadnej nie skopał.Może Frozen Throne nie jest dziełem ale jest pozycją dobrą.