Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

[D&D ed.3.0 FR] Nowa Kampania - temat techniczny

sob mar 04, 2006 7:23 pm

Chciałem zorganizować kampanię toczącą się w świecie Zapomnianych Krain.
Potrzebnych jest jeszcze 4 graczy (ja byłym MP) chyba że ktoś jest zainteresowany mistrzowaniem, to wtedy byłbym jednym z graczy.
Proszę o przesyłanie postaci na mojego maila (na 3 poziomie[najlepiej zrobione w PCProliler). Można korzystać z każdej klasy podstawowej z książek: Podręcznik Gracza, Krainy Wschodu, Podręcznik Psioniki, a o klasach prestizowych pogadamy później.
Rasy moga pochodzić z ww. książek jak i również z Księgi potworów (1 i 2 ale jakieś w miare normalne i z oficjalnie określonym EPP) i Zapomniane Krainy: Opis Świata.
Jeżeli rasa posiada EPP to oczywiście ma niższy poziom niż reszta postaci, która go nie posiada. Max. EPP=2
Jeśli ktoś chce grać jakąś rasą/klasą spoza tych podręczników to proszę o wcześniejszy kontakt.
Każdy gracz ma do rozdysponowania 88pkt atrybutów +/- ew. modyfikatory rasowe.

Gwarantuję poprawność ortograficzną, merytoryczną i stylistyczną oraz dość dobrą znajomość świata, ale tego również wymagam od graczy.

Przesłane do mnie postacie będe umieszczał w tym temacie. Jeśli jakies informacje o postaci mają pozostać utajnione przed resztą proszę o zaznaczenie tego na karcie postaci.

Na początku postu piszemy pogrubione imię postaci, po czym jedna linijka przerwy i dopiero to co checie napisać.

Działania postaci proszę o opisywanie "normalną" czcionka i stylem, przemyślenia postaci czcionka równiez normalną, ale podkreśloną, a wypowiadane słowa czcionka normalną, ale kursywą.

Po otrzymaniu zgłoszeń ustalimy kolejność odpowiadania na moje posty, chyba, że nawiąże się dialog między graczami lub tylko jeden gracz będzie miał coś do powiedzenia wtdy kolejność ta może być zaburzona, do następnego mojego postu.

Oczywiście jeśli ktoś chciałby mistrzować może zmienić moje zasady, tak aby bardziej mu odpowiadały.

Wszelkie pytania, lub moje niedopowiedzenia proszę o kierowanie na prv. lub gg - 2914851

Mam nadzieję ze znajde odpowiednio wysoka liczbę graczy, aby sesja ruszyła.

------------------------------------------------------------------
A więc graja:
Sony - Ravir - mężczyzna, Th'ari (kotowaty), wojownik
Razzed - Aodhan Toss - mężczyzna, niziołek waleczniak, czarodziej z Luiren
Venomus - Neith Sorn - mężczyzna, człowiek, nekromanta Myrkula
GrimReaper - Milo Ba'alzak - mężczyzna, człowiek, łotrzyk
masllo - Shynok Del'mir - mężczyzna, człowiek, kapłan i tropiciel Shaundakul'a

Jak juz napisałem macie 88pkt atrybutów do rozdania.
Macie 4000PD (nadwyżka przeznaczona na mag. przedmioty itp.)
Posiadacie dobra warte tyle ile podano w PMP dla bohaterów 3. poziomu +ew. magiczne przedmioty stworzone przez siebie.
Zaczynacie w Silverymoon.
W obroty wezme książkę Srebrne Marchie, więc proszę, abyście nie sprawdzali ew. statystyk itp. napotkanych osób/miejsc itd.
Karty postaci najlepiej wykonane w PCProfilerze (google.pl się kłaniają) lub ew. w Wordzie. Wyślijcie je na mojego maila - [email protected]
Gracie kim chcecie (ograniczenia wymienione powyżej nadal obowiązują). Po otrzymaniu karty postaci będe umieszczał stosowne informacje dotyczące postaci w tym temacie, więc możecie się dogadać kto kim będzie grał.
Ostatnio zmieniony wt mar 21, 2006 6:19 pm przez little_diner, łącznie zmieniany 12 razy.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt mar 07, 2006 1:33 pm

Jestm chętny :

Rasa : Anthropomorphic Animal* - Kotowaty EPP +2 (Niezbalansowane Cechy, Widzenie w Ciemnościach, Broń naturalna : Chowane Szpony 1K4)
Klasa : każda, zasadniczo ostatnio preferuję nie czarujące, ale nal MG potrzebuje "czarusia" no problemo. :D

* Rasa z Savage Species (podręcznik oficjalny)
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

wt mar 07, 2006 7:02 pm

To i ja się zgłoszę... do kiedy karty?
Hmm... ja zagram łotrem :) rasa: niziołek lub człowiek.

Kartę prześle zrobioną w wordzie :)
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

wt mar 07, 2006 7:09 pm

O, wreszcie jakaś nowa sesyjka...ja też się zgłoszę. :)

Ja zagram necromancerem rasy ludzkiej.


GrimReaper pisze:
Kartę prześle zrobioną w wordzie


Ja tak samo jeśli nie ma nic na przeszkodzie...
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr mar 08, 2006 10:46 pm

Stary! chętnie bym sie zglosil ale jeszcze nie uczestniczylem w tego typu sesji. wytlumaczcie zasady panujace na "takiej" sesji i co z tymi kartami? Szczegóły! THX!
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr mar 08, 2006 10:49 pm

Jesli komus sie chce wytlumaczyc te zasady nowicjuszowi(mi) to prosze pisac meila. dziekuje z gory.
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

czw mar 09, 2006 7:05 pm

Cóż... najwyższy czas zagrać ponownie, więc zgłaszam się na gracza (jeśli jest miejsce). Niedługo prześlę postać, ale muszę się dopytać o pewne szczegóły:
-Ile kasy?
-Czy są jakieś nadwyżki pedeków na ew. tworzenie przedmiotów (jeśli są, to ile)?
Co do mojej postaci to na 90% będzie to mag (niestety tymczasowo nie mam dostępu do mojego podręcznika psioniki :cry: ), mistrz transmutacji, ale na prośbę MP mogę zagrać kimś innym (jestem w tej kwestii dość... elastyczny). Co do rasy - niziołek.
Ostatnio zmieniony pt mar 10, 2006 2:18 pm przez Razzed, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

czw mar 09, 2006 9:27 pm

Heh :) jednak Załatwiłem sobie PCProfilera - jak ktoś chce to piszcie na PW - wyśle na maila...
Co do pytania i prośby Nefariusa - popatrz na inne sesje które były tutaj rozgrywane a wiele sie dowiesz, co do kart - są to zwykłe karty postaci tylko że przeniesione na kompa i wysłane mistrzowi.

Co do tej kasy... to robiłem na razie postać tak jak bym miał 5000sz, jeśli przesadziłem to poprawie oczywiście...
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

pt mar 10, 2006 2:21 pm

Ano, Grim, przegiąłeś :razz: . Kasa standardowa dla 3 poziomowych postaci, czyli, wg PMP - 2700... trochę mało ale co tam :wink: . Postać już wysłałem. Nie mogę się doczekać, kiedy zaczniemy...
-------------------EDIT-------------------
little_diner, zrobiłem mały błąd, a ty go po mnie powtórzyłeś - literówka. Szczegół, ale co tam: ojczyzna Aodhana nazywa się Luiren, a nie Lurien :wink: .
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

pt mar 10, 2006 8:01 pm

Dobra... poprawione, aczkolwiek wszystko musi jeszcze mistrz zaakceptować... :) A tej kasy wydawałem jak na 5000sz a okazało sie że nie wydałem nawet tych 2700... :D dziwne... (to chyba dlatego że nie korzystałem z PMP :D)
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pt mar 10, 2006 8:12 pm

Razzed pisze:
zrobiłem mały błąd, a ty go po mnie powtórzyłeś - literówka. Szczegół, ale co tam: ojczyzna Aodhana nazywa się Luiren, a nie Lurien

Nigdy do końca nie wiedziałem jak się pisze tę nazwęi jakoś nigdy nie chciało mi się zapamietywać, ale zaraz zmienie.
 
Awatar użytkownika
masllo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 364
Rejestracja: czw sty 20, 2005 4:34 pm

pt mar 10, 2006 8:45 pm

Ja bym sie chetnie dolaczyl jezeli mozna poniewaz nie mam okazji sobie pograc w realu ostatnio (malo czasu :razz: ) wiec prosze o rozpatrzenie mojej prosby.

Wrazieczego ja zagram Kaplanem Shandakula/ Tropicielem Czlowiekiem - bardzo ciekawa postac :) .

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

sob mar 11, 2006 11:51 am

Im szybciej wyslecie postacie, tym szybciej możemy zacząć grać, więc mam andzieję, że w weekend się wyrobicie.
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

ndz mar 12, 2006 9:32 pm

Hej, ludziska! Ile czasu można postać robić!? Weekend juz się kończy, a wyście jeszcze postaci nie przesłali?
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

pn mar 13, 2006 3:32 pm

ja wysłałem... :)
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pn mar 13, 2006 6:32 pm

GrimReaper niestety nie dostałem od Ciebie zadnej wiadomości, ani na prv, ani na maila.
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

wt mar 14, 2006 8:15 am

... hmm ... dziwne... w każdym razie sprubuje wysłąć jeszcze raz...
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt mar 14, 2006 11:47 am

Jak pisałem na PRV - ja będę mógł zacząć dopiero w poniedziałek.
Dziś najpóźniej jutro podeślę moją postać.

EDIT :

Karta poszła w raz z krótkim opisem.
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pt mar 17, 2006 8:18 pm

Venomus jeśli nie dostanę od Ciebie żadnego znaku życia to niestety bede musiał wykluczyć Cię z sesji.
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

sob mar 18, 2006 11:49 am

Mam pomysł - może zaczniemy od poniedziałku (ze względu na Sony'ego) grać w 4 (little_diner, Sony, GrimReaper i ja), a jak Venomus i masllo prześlą postacie, to ich "włączysz" do gry... Co wy na to?
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

sob mar 18, 2006 7:14 pm

Sorki za to, że musieliscie na mnie czekać. Postać wyślę najprawdopodobniej jeszcze dziś (skołowałem PCProfilera) na twojego maila razem z historią.

Jeszcze raz sorki. :oops: :stupid:
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

ndz mar 19, 2006 9:32 pm

No to najprawdopodobniej jutro zaczynamy. Oczywiście jeśli dostanę od Venomusa postać, chociaż może przeciesz dołączyć się jak już zaczniemy.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

ndz mar 19, 2006 10:22 pm

Dobra postać wysłałem na twojego maila little_diner. Możemy zaczynac grę!

Przygodo, nadchodzimy! :D

Jeszcze raz sorki, że musieliście tyle na mnie czekać...
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

ndz mar 19, 2006 11:09 pm

No, to skoro wszyscy zapodali już postacie, to chyba jutro zaczniemy... Jak gramy? Określone godziny, czy metoda (IMO gorsza) "post MG/po jednym poście graczy/post MG/po jednym poście graczy/i tak w kółko"?
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pn mar 20, 2006 7:09 pm

Hmmm... możemy zrobic tak, że normalnie obowiązuje 2 zasada, ale oczywiści emożemy się umawiać na konkretne godziny kiedy to gra bedzie się toczyć szybciej i bardziej zorganizowanie.
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

pn mar 20, 2006 7:52 pm

u mnie z godzinami ciężko... choć mniej więcej codziennie jestem tak od 16 do 18, tylko w weekendy odpadam, wtedy tylko rano...
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

pn mar 20, 2006 8:08 pm

Ja mogę grać codziennie z wyjątkiem piątków i sobót w godzinach 17-23. W piątki i soboty różnie.
 
Awatar użytkownika
masllo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 364
Rejestracja: czw sty 20, 2005 4:34 pm

wt mar 21, 2006 7:28 pm

Co jest z tobą Sony? czemu nie grasz?

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pt mar 24, 2006 3:01 pm

Kiedy juz zapoznaliście się ze swoimi postaciami (w miarę) to prosiłbym o pisanie postów tak, ze między jedną moją wypowiedzią, a kolejną był tylko jeden post każdego gracza tzn
JA
Gracz1
Gracz2
Gracz3
Gracz4
Gracz5
(oczywiście kolejność można zmieniać, ale nie chce żeby kotś czuł się dyskryminowany)

W razie walk, w których ktoś nie bierze udziału mozna gracza pominąć, ale nie jest to regułą. Jeśli to możliwe to nawet jeśli sytuacja bezpośrednio nas nie dotyczy to staramy się opisac reakcje na to co sie dzieje dookoła, aby nie zaburzyć rytmu. Jeśli ktoś chce, aby go pominięto to niech pisze na prv.

Oczywiście jeśli wam to rozwiązanie nie odpowiada możemy z niego zrezygnować. To tylko propozycja.
 
Awatar użytkownika
GrimReaper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sie 03, 2005 12:57 pm

pt mar 24, 2006 5:23 pm

Mi to pasuje... choć może to utrudniać prowadzenie rozmów :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości