Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

Subsystem Filmowy.

sob mar 18, 2006 4:53 pm

Wreszcie jesteśmy już bardzo blisko premiery działu filmowego na Poltergeiście. Kończymy ostatnie testy, usuwamy ostatnie błędy i usterki. Powoli zaczyna się napełniać baza danych. Jesteśmy już na etapie, w którym nic nas nie powstrzyma :wink:

Zaczynamy też pierwszą w pełni oficjalną rekrutację na redaktorów i recenzentów. Każdy z Was, kto chciałby pomagać przy tworzeniu działu, zaoferować swoją pasję pisania i umiejętności, a także poznać uroki pracy w zespole moze spróbować. Przyjmiemy każdą pomoc od krótkich notek filmowych przez recenzje po artykuły ogólnofilmowe. Niestety do redakcji nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich od razu, dlatego trzeba sie wykazać jakością tekstów i słownością. Każdy redaktor ma z góry ustalone miejsce w zespole i musi wykonywać i wywiązywać się ze swojej pracy.

Poszukujemy recenzentów, którzy wspomogą nas na samym początku działalności. Przyda się każda pomoc. Mamy także wolne stanowiska w newsroomie filmowym. Dla każdego znajdzie sie trochę pracy.

Każdy kto uważa, że pisze wystarczająco dobrze niech wysyła swoje teksty mój adres [email protected] . Każdy tekst o ile spodoba sie redakcji zostanie po korekcie umieszczony na stronie, z czasem każda recenzja zostanie nagrodzona punktami, a stała i profesjonalna współpraca wejściówkami w zamian za recenzje.
Ostatnio zmieniony sob kwie 19, 2014 10:22 pm przez Draker, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

sob mar 18, 2006 5:16 pm

Mam pytanie dotyczące samego nastawienia do filmów. Czy koncentrujecie się na filmach z gatunków powiązanych z fantastyką, czy po prostu ogólnie na wszystkich?
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

sob mar 18, 2006 5:26 pm

Będzie fantastyka, horror, anime, animowane komputerowo. Oprócz tego będzie dział 'niefantastyczny miesiac' gdzie w formie artykułu (krótkich notek na temat filmu) wymienione beda ciekawe filmy spoza naszego zakresu działania.
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pn mar 20, 2006 5:35 pm

małe sprostowanie: to nie będa ktrótkie notki tylko krótkie (1-2 akapity) recenzje:)
 
Awatar użytkownika
Wojteq
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1934
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 12:00 am

pn mar 20, 2006 6:41 pm

No dzień dobry!
Czekam na ten subsystem jak na zbawienie. Zakładam, że dotychczesowe teksty wyladuja w nowo utworzonym dziale?

Edit: Czego tzn jakich tekstów potrzebujecie w ramach "współpracy"? Byłbym żywo zainteresowany. :-)
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pn mar 20, 2006 7:11 pm

witamy:)
Tak, teksty wszystkie zostaną przeniesione na subsystem filmowy.

jakich tekstów? Hmmm recenzji głównie, feleitonów, sylwetek twórców filmocyh, o anime też by cos się przydało. Ogólnie każdy tekst zahaczający o kino fantastyczne jest mile widziany

Aha poszukujemy także NEWSMANÓW.
 
RG

pn mar 20, 2006 9:33 pm

Nasstar pisze:
Aha poszukujemy także NEWSMANÓW.

Czyli kogo? Czym konkretnie mieliby się zajmować?
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pn mar 20, 2006 9:44 pm

Royal Newsami?? News - wiadomość, czyli wiadomoci :)
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

pn mar 20, 2006 10:50 pm

Jak będzie tylko fantastyka (nie wiem czy na początku, czy później coś próbujecie rozwinąć, bo już rożne rozmowy prowadziłem, chodzi mi o teraz) to może czasem coś pomogę, czasu teraz nie zawracam, ale jeśli chodzi wam tylko o film sam w sobie, to ja jako miłośnik kina mogę pomóc recenzjami
i tekstami choćby w tej chwili. Ale fantastycznych nie mam chyba żadnych,
a ograniczac sie do fantastyki tylko raczej sie nie oplaca, bo to moze 15% dobrego, nie tylko dobrego ale kina.

edit: a newsemen to zawsze mogę zostać nawet etatowym :wink: w sumie
z newsów wysyłanych z panelu poltera to bez kilku wyjątków były tylko filmowe.
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pn mar 20, 2006 11:36 pm

tak, będziemy zajmowac się głównie kinem fantastycznym. CO do newsmanów, to chyba na razie jescze macie się zgłaszać do Sejiego, z czasem pod prowadzącego dział zostaniecie przekazani.
 
RG

pt mar 24, 2006 10:30 pm

Witam. Po rozmowie z Sejim i Rincem chciałbym oficjalnie zgłosić chęć pomocy. Interesuje mnie praca NewsMana i ewentualnie pisanie krótkich ogólnych zarysów fabuły.

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pt mar 24, 2006 10:48 pm

proszę próbkę twórczości na mail: [email protected]
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

sob mar 25, 2006 1:07 pm

Nie wiem czy w ogóle tu coś ruszy, ja swoje próbki przesyłałem nie raz i nie jednej osobie i nic nie wyszło z tego subsystemu.
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

sob mar 25, 2006 1:24 pm

No coz Umbra, to sie zdziwisz, bo dzial juz stoi ;P
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

sob mar 25, 2006 4:21 pm

To gratulacje.
edit: tylko gdzie bo go nie widzę.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 25, 2006 4:46 pm

Poczekaj a zobaczysz ;]...
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

sob mar 25, 2006 5:37 pm

Stoi stoi. Nie jest jeszcze udostepniony bo trzeba stara baze danych przetransportować. A ogólnie jest gotowy do wrzucenia :wink:
 
Awatar użytkownika
pchełas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 16, 2006 2:46 pm

śr mar 29, 2006 2:57 pm

Czy wiadomo, tak chociażby orientacyjnie, kiedy będzie udostepniony subsystem filmowy?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

śr mar 29, 2006 3:00 pm

When it's done ;).
Jak zostanie skonczony nowy Polter.
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

pt maja 26, 2006 10:47 am

No i co z tym substystemem? Kończy się już maj, a on cały czas, bez zadnych zmian sobie wisi. Wszystkie recki filmowe trafiają na wrota choć mogłby bez przeszkód znaleźć sie na gotowym substytemie. Czasem go odwiedzam, licząc, że wreszcie coś w nim ruszy, a tu nic. Wiadomo kiedy wreszcie będzie premiera? Czy może prace nad nim zostały zawieszone z powodu innych problemów technicznych?
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

pt maja 26, 2006 11:30 am

Substytem nie jest gotowy dlatego linka nie podajemy publicznie, ok? Jak bedzie skonczony to wystartuje razem z calym nowym polterem i start calosci jest juz dosc bliski. Dzial filmowy mimo ze prawie skonczony musi poczekac tez na inne dzialy i na calego poltera, przeniesienie tak ogromnych baz to jednak troche roboty.
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pt maja 26, 2006 6:22 pm

dział jest juz prawie gotowy. obecnie przenossozne są starsze teksty itp.
Spokojnie, już niedługo:)
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

sob sie 19, 2006 3:03 pm

Vision Film Distribution i serwis Poltergeist zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest pięć płyt DVD z filmem Głosy oraz pięć płyt DVD z filmem Klątwa. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania.

Szczególy tutaj: http://film.polter.pl/Wygraj-Klatwe-i-Glosy-na-DVD-k4
 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

sob wrz 23, 2006 4:38 pm

W ciągu czterech miesięcy istnienia dział filmowy zyskał ogromną popularność wśród użytkowników i z dnia na dzień rośnie liczba odwiedzających. Z całych sił staramy się sprostać oczekiwaniom naszych czytelników, jednak brakuje nam rąk do pracy. Jeżeli potrafisz pisać recenzje, felietony, czy po prostu krótkie noty na temat filmów bądź wydarzeń, umiesz pracować w zespole i chciałbyś opublikować swoje teksty, gorąco zapraszamy do współpracy.

Co można otrzymać w zamian? Przede wszystkim doświadczenie w pracy w dużym zespole, materiały recenzenckie i wejściówki na pokazy dla najaktywniejszych. Poza tym, jak każdy redaktor, otrzymywać będziesz za swoją pracę punkty, za które co miesiąc rozdawane są cenne nagrody.

Teksty i propozycje współpracy ślijcie do Rincewinda ([email protected]) lub Nasstara ([email protected])
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn paź 16, 2006 12:52 am

W nocy z 15 na 16 października 2006 połączyliśmy fora filmowe ogólne i komiksowe. Ponieważ filmy komiksowe są zazwyczaj fantastyczne i również są tutaj omawiane, a komiksiarze często interesują się filmem fantastycznym - nikt nie powinien ucierpieć.

Tak więc: podczas połączenia nie ucierpiały żadne łosie ani zające [skąd to cytaty? konkurs błyskawiczny o uścisk dłoni Drakera!].

Jeśli ktoś wypatrzy jakieś dublujące się tematy, proszę o sygnał na PW lub maila albo GG: 1416169 - połączymy.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Filio

czw sty 04, 2007 8:17 pm

 
Awatar użytkownika
Nasstar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 11:45 am

pt sty 05, 2007 11:07 am

niestety spam-boty nas zaatakowały. Odpowiednie slużby techniczne już nad tym pracują:)
 
Awatar użytkownika
iszta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: czw lip 06, 2006 3:40 pm

wt sty 08, 2008 7:45 pm

Mam pytanie - czy bedzie mozna liczyc (i w jakich warunkach..) na podtemat podtematu dotyczacy filmow gore i temu podobnych? Jestem niezwykla fanka tego typu klimatow i zaloze sie ze nie jestem jedyna :).
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

pn sie 18, 2008 4:37 pm

Chciałbym zwrócić szanownym moderatorom uwagę apropo pisania postów zawierających słowo "Divx" - które widzę działa jak płachta na byka. Ponieważ już 2 razy zarzucono mi że niby piszę o oglądaniu "piratów" zrewiduję poglądy niektórych co do tego magicznego słowa. Otóż drodzy obrońcy moralności istnieje coś takiego jak VideoOnDemand oraz XboxLive skąd LEGALNIE za opłatą można zciągać lub wyporzyczać sobie filmy także w formacie DivX. Ponieważ zdarza mi się z tego korzystać proszę mieć na uwadze że nie każdy "divx" to pirat > I nie chciałbym znowu dostać warna albo innego moderatorskiego kopa z tego powodu :wink:
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Re: Subsystem Filmowy.

pt gru 10, 2010 3:36 pm

@harper
A o co chodzi? Bo u nas dział filmowy działa.

P.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości