Zrodzony z fantastyki

 
Jendrek9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 7:22 pm

[WLASNE] Jak zrobic figurke?

ndz kwie 02, 2006 7:37 pm

Witajcie :razz:

Chcialbym sie dowiedziec z czego zrobic sobie figurke. Np. taka dla siebie :help: ? GS odpada bo drogi. Widzialem mase modelarska za 12zl 60g oplaca sie? jest dobra? Ma ktos jakis tutrioal jak zrobic figurke?? gralem w LOTR'a 1rok 8)

Da sie pomalowac mase modelarska?? albo modeline z papierniczego - ugotowana? ta modelina trwala jest??


PS. Dawno tu nikt nie pisal :/

Pozdro Jędrzej M. Innaczej Best :) :D :razz:
 
Awatar użytkownika
Skavenblight
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 261
Rejestracja: śr gru 22, 2004 7:09 pm

ndz kwie 02, 2006 7:53 pm

Masa modelarska, tzw. polski gs, jest, z tego co wiem, znacznie od gs'u gorsza. To znaczy, da się lepić, ale trzeba to umieć. Poza tym jest paskudna, jeśli chodzi o reakcje alergiczne :?
Modelina jest dobra na początek... ale takich "poważnych" figurek to raczej się z niej nie da zrobić. Za bardzo się kruszy.
 
Lord Abbadon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 09, 2006 8:40 pm

śr kwie 05, 2006 6:41 pm

Niedokońca zgodze sie z przedmówczynią.
Robie sobie swoje własne, już robie z GS ale kiedyś żeby było więcej masy to kupowałem GS i Mase modelarską i mieszałem. Było to jakościowo podobne do GS chociaż troszke lepiej sie rzeźbiło jak było już stwardnięte, no ale na mięko to ja nigdy nie lubiłęm rzeźbić.
Co do jakości samej Masy Modelarskiej to w pełni zgodze się z przedmówczynią.

Tak jakby sie ktoś pytał kto ci to powiedział to mów że Devil z polterka(pod tym nikiem byłem kiedyś tu znany dopuki sie z........)
Lord Abbadon
 
Piterr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 9:14 pm

pt maja 29, 2009 2:41 pm

Ja przed chwilą ulepiłem figurkę z masy o nazwie ,,fimo" . Za jakieś 20 minut sie zrobi. spróbuję ją pomalować akrylowymi, bo zrobiłem jednolitą. Co z tego wyjdzie? Nie mam pojęcia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości