Zrodzony z fantastyki

 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

Poznań ma lokal!

pt wrz 29, 2006 12:11 pm

ZAPRASZAM WSZYSTKICH PLANSZÓWKOWYCH Z POZNANIA!

Wczoraj zrobilem maly rekonesans po knajpkach w okolicach Starego Rynku (rozpoznanie bojem przy użyciu kilku przyjaciól i jungle speed ) - i mamy lokal!

Odwiedzilem kilka miejsc i okazuje sie, że w Drugim Domu (nie mylić z Domem Gier Cube) swobodnie znajdzie sie dla nas miejsce (lokal jest w stanie pomiescic okolo 30-40 osób, a stoły są stosunkowo duże)

Zarezerowowłaem wstępnie przyszły czwartek w godzinach od 18.00 do 24.00 (zgodnie z moimi przypuszczeniami - piątek i sobota odpadają ze względów "biznesowych"). Zapłaciłem też za rezerwację (z możliwościa przeniesienia jej terminu, gdyby większości on nie pasował). Wydaje mi się, że chcą niewiele - bo uiściłem 40 zł za zarezerwowanie miejsc na 15-20 osób (na dobry początek). Oczywiście cała kwota zostanie nam zwrócona "w naturze" - czyli w napitku i wikcie, który będziemy zamawiać tego wieczora.

Dokładny adres:

Drugi Dom, Poznań, ul. Żydowska 26 (uliczka odchodząca od Starego Rynku) - to ostatni lokal po prawej stronie idąc od strony Starego Rynku.

Serdecznie wszystkich zapraszam.
Ostatnio zmieniony śr paź 04, 2006 9:27 am przez rokter, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

pn paź 02, 2006 9:23 pm

podaj dokladna date, wrzucimy newsa :)
 
Awatar użytkownika
Piskboga
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 12:05 pm

pn paź 02, 2006 11:40 pm

Ktoś w ogóle tam był?

Pogrywam tam od czasu do czasu ze znajomymi, ale poza nimi nikogo nowego nie widziałem, więc jestem ciekaw czy i ile osób przychodzi.
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

wt paź 03, 2006 11:29 am

Uh, przepraszam, nie podałem daty.

PIERWSZE SPOTKANIE obliczone na jakieś 20-30 osób odbędzie się w najbliższy czwartek - tj. 5 PAŹDZIERNIKA o GODZ 18.00. - i mamy nadzieję że stanie się ono początekiem regularnych, cotygodniowych spotkań w Drugim Domu (terminy kolejnych spotkań ustalimy wstępnie większością głosów podczas czwartkowej inauguracji ;-)

pozdrawiam i zapraszam

rokter
 
Awatar użytkownika
senmara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1377
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 2:42 pm

wt paź 03, 2006 11:40 am

Ja chętnie :), to jak Piskuboga? Może da się resztę ekipy przekonać?
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

pt paź 06, 2006 3:01 pm

W przyszły czwartek (12 października) - powtórka z rozrywki.

Ponownie Drugi Dom godzina 18.00

zapraszam serdecznie i dziekuję wszystkim, którzy pojawiali się na inauguracji

p.s.

pytanie do adminów: czy mógłbym zamieścic linka do innego forum, na którym umówiamy się na granie i ustalamy szczególy kolejnych spotkań w Drugim Domu?
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

czw paź 12, 2006 12:03 pm

spotkanie aktualne: CZWARTEK (dziś, 12 października) Drugi Dom, 18.00

milczenie adminów traktuję jako przyzwolenie na umieszczenie linka do forum, na którym umawiamy się na cotygodniowe granie (prawdopodobnie od przyszłego tygodnia zmienimy lokal):

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 0&start=45
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

pt paź 13, 2006 10:31 am

Dzięki wszystkim za drugi wieczór w Drugim Domu.

Zakochałem się w Bangu! Po czterech partiach widzę, że gra z rozgrywki na rozgrywkę rozwija skrzydła i wciąż prosi się o więcej. Jednoczesnie przepraszam Diesa, Dagę, Agatę, Mirka (Mirka?) i Karolinę za dwie pierwsze partie, ktore wskutek przeoczenia przeze mnie ważnej zasady związanej z 1-turowym pobytem w więzieniu nieco się spartoliły
Natomiast ostatnia paryjka z Lotharem w roli renegata i Szybkim Zbychem, który ginie prędzej niż strzela to już była czysta poezja...

Chłopakom od Cytadeli dziękuję za grę i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś siądziecie ze mną do stołu (gdyby któryś z Was miał takie szczęście jak ja podczas naszej partii, chyba bym go zabił na miejscu )
Szczególnie przepraszam Piotra, którego w ohydny sposób ograbiłem ze wszystkiego co najcenniejsze oraz kolegę po prawej stronie (niestety zapomniałem imienia...) za bezprzykładnie losowe zabójstwo w ostatniej turze, któe być może wpłynęło na końcowy wynik rozgrywki.

Dies - coloratto zdecydowanie bardziej mi podeszło niż 6 nimmt, którego sens wciąz pozostaje dla mnie nieuchwytny Mam też nadzieję, że Dagi nie wymęczyła nasza strzelanina i jeszcze kiedyś zechce wpakować kulkę jakiemuś bezbronnemu więźniowi Liczę także na Twoich znajomych.

Z odgłosów dochodzących od stołu z Draculą wnoszę, że Wasze dwie partyjki tez były udane (dzięki Łukasz, że znalazłeś czas, aby wpaść; a Ty, Michał - chyba jesteś w to za dobry

Edrache - znów nie pograliśmy razem w Mall of Horror (a miałem na podorędziu!); mam nadzieję że jeszcze to naprawimy - musisz mi tylko następnym razem przypomnieć i odciągnąć mnie siła od Banga!

raz jeszcze dziekuję wszystkim za grę i serdecznie pozdrawiam

UWAGA! W przyszłym tygodniu spotykamy się we WTOREK (17 października) w sklepie Bard, przy ulicy ŚW. MARCIN 41 o godzinie 18.00
 
Awatar użytkownika
Piskboga
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 12:05 pm

ndz paź 15, 2006 11:43 pm

senmara pisze:
Ja chętnie :), to jak Piskuboga? Może da się resztę ekipy przekonać?


Ja także... trzeba będzie namówic ekipę
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

pn paź 16, 2006 9:40 am

Jutrzejsze, wtorkowe spotkanie w Bardzie - aktualne (17 października, godzina 18.00). Szczegółowe informacje na temat ewentualnego repertuaru tutaj:

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... highlight=

zapraszam i pozdrawiam
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

śr paź 18, 2006 10:02 am

Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszła środę - 25 października o godz. 18.00 - ponownie w Bardzie. Zapraszam.
 
rokter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 30, 2005 10:20 am

pn paź 30, 2006 11:59 am

next meeting - Bard (św. Marcin 41), czwartek 2 listopada, godzina 18.00 (czwartkowe spotkania w Bardzie od godz. 18.00 wchodzą niniejszym do stałego kalendarza planszówkowych spotkań w Poznaniu)

osotnio grane:
- Warcraft Board Game
- Robbo Rally
- Carcassone
- Um Krone und Kragen
- Warrior Knights

Zapraszam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości