Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Seadragon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 9:58 am

Koncert życzeń

sob gru 02, 2006 10:24 pm

Ja mam taką propozycję dla dalszych losów tego tematu. Jako, że raczej już nikt więcej nie będzie tutaj pisał cokolwiek na temat tytułu tematu (sorry za masło maślane :?), to miejsce mogłoby służyć za skrzynkę próśb na temat rzeczy, które byłby wg. użytkowników forum mile widziane na stronie działu.

A żeby nie rzucać suchych propozycji, ja na początek poprosiłbym jakiś artykuł na temat rokugańskiej etykiety, gdyż polski podręcznik (do 1 ed) opisuje jedynie malutką jej cząstkę, przyznając się jednocześnie, że jest to bardzo szeroki dział życia Rokugańczyków. Prosiłbym zatem o jakiś artykuł, który by nieco szerzej opisywał inne aspekty tego dość nietypowego dla przeciętnego Europejczyka systemu etykiety Szmaragdowego Cesarstwa.

To tyle z mojej strony, co sądzicie o pomyśle? :papieros:
Ostatnio zmieniony czw gru 07, 2006 1:59 pm przez Seadragon, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

ndz gru 03, 2006 12:03 pm

Seadragon pisze:
A żeby nie rzucać suchych propozycji, ja na początek poprosiłbym jakiś artykuł na temat rokugańskiej etykiety, gdyż polski podręcznik (do 1 ed) opisuje jedynie malutką jej cząstkę, przyznając się jednocześnie, że jest to bardzo szeroki dział życia Rokugańczyków. Prosiłbym zatem o jakiś artykuł, który by nieco szerzej opisywał inne aspekty tego dość nietypowego dla przeciętnego Europejczyka systemu etykiety Szmaragdowego Cesarstwa.

To tyle z mojej strony, co sądzicie o pomyśle?


O ile mi wiadomo, z pod pióra Tammo wyjdzie niedługo szereg artykułów związanych z rokugańską etykietą. Cierpliwości :).

rincewind bpm pisze:
Rozumiem, że aktualizacja będzie raz w miesiącu po kilka tekstów? Nie dałoby rady co dwa tygodnie po jednym na przykład?


To zależy od szefa działu: fairhaven :) . Ona ustala daty kolejnych aktualizacji. Z mojej strony moge jednak zapewnić, że aktualizacje będą
punktualne :D .

pozdr beneq :)
 
Craven

ndz gru 03, 2006 1:44 pm

Fajny pomysł z koncertem życzeń. Ja chętnie bym zobaczył nie tyle artykuł, co aktualizowany spis z symbolami - czyli śliwa to odwaga, miłorząb to wierność itd. Byłoby to przydatne dla MG który chce wyjechać z jakąś symboliką na sesji.
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

ndz gru 03, 2006 4:42 pm

Proponuje przenieść jednak ten temat do nowego tematu. Niestety nie mam uprawnien moderatorskich :cry: i sam tego nie zrobie. Fair wiesz co robić :razz: .

Co do rzeczonego "koncertu życzeń" to zachęcam do współpracy z naszym działem. Redaktorzy to nie maszyny do pisania tekstów. Jeżeli chcemy aby nasz dział prężnie się rozwijał potrzebna nam jest pomoc userów. Gorąco zachęcam :).

pozdr beneq :)
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

wt gru 05, 2006 3:45 pm

rincewind bpm pisze:
Rozumiem, że aktualizacja będzie raz w miesiącu po kilka tekstów?


Mysle, ze Cie nie zmartwie piszac, ze zle rozumiesz :) Tak z ciekawosci: skad ten pomysl?

Nie dałoby rady co dwa tygodnie po jednym na przykład?


Takie mamy plany :)
 
Awatar użytkownika
fairhaven
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1486
Rejestracja: śr cze 02, 2004 8:14 am

wt gru 05, 2006 5:29 pm

przeniesione zgodnie z Panstwa zyczeniami :P

Plany sa takie, ze aktualizacje beda mialy miejsce z grubsza co 2 tygodnie. Co do ilosci artykulow - bede sie zaslaniala nasza slodka redakcyjna tajemnica, glownie dla tego, by nie obiecywac czegos, z czego nie bedziemy mogli sie pozniej wywiazac. Poniewaz przed swietami planujemy dla was troche wiecej, nastepna aktualizacja bedzie miala miejsce 21go grudnia. Ma to jeszcze zwiazek z logistyka - 20go wracam do kraju a wczesniej bede miala tu nieeezly mlyn :D

Co do etykiety, zapewniam ze mamy takie plany - powstaje juz nawet cykl artykulow mu poswiecony. Niestety, jako ze nie ja go pisze - nie moge obiecac konkretnej daty - polegamy na naszych kochanych wspolpracownikach. Takze goraco zachecam do nadsylania do nas tekstow - wtedy beda tez czestsze i wieksze aktualizacje :)

Cravenie - co do symboliki ja mam taka baze na artykul - swego czasu staralam sie zebrac wszystkie symbole z dodatkow. Ale chyba masz na mysli jakas poglebiona wiedze?
 
Craven

wt gru 05, 2006 8:18 pm

Nie - mam na myśli właśnie zwykły spis, żebym miał gdzie sięgnąć, gdy będę np potrzebował do przygody symbolu dumy samurajskiej.
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

wt gru 05, 2006 10:12 pm

fairhaven pisze:
Cravenie - co do symboliki ja mam taka baze na artykul - swego czasu staralam sie zebrac wszystkie symbole z dodatkow. Ale chyba masz na mysli jakas poglebiona wiedze?


Znaczy się masz troche do roboty:).

pozdr beneq :)
 
Craven

pt sty 12, 2007 4:06 pm

Mały odzew... :evil:

Nie wiecie o czym chcielibyście czytać? :shock: Nie chcecie o niczym czytać? :( Obojętne to wam? :cry:
 
kabuki joe
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 373
Rejestracja: wt sie 09, 2005 11:43 pm

nya

pt sty 12, 2007 7:12 pm

No to mam małe życzenie.

Może jakiś mały artykulik o rokugańskich świątyniach i sohei :)
Taki opis obrzędów by się też przydał.

Oyasumi
 
Awatar użytkownika
Akodo Kiyone
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:07 pm

sob sty 13, 2007 5:45 pm

Ja bym chciała poczytać o wróżbach, omenach, przesądach, dobrych i złych znakach^^
Dałoby się zrobić coś takiego? :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości