Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Mar_cus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:45 pm

jaki professionbook?

ndz kwie 29, 2007 12:03 pm

Po skończeniu Prawdy naszła mnie ochota na stworzenie jakiegoś dodatku profesyjnego. Problem jest tylko taki, że za cholerę nie mogę zdecydować się na profesję. Kowboj? Treser Bestii? Może Oszust? Możliwe, że jakaś nieoficjalna profesja (ale jaka)? Pomożecie mi się zdecydować?
 
gwylliam
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 185
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:31 am

pn kwie 30, 2007 6:05 pm

Proponuje Łowcę.

Po kilku godzinach spędzonych na grze w Stalkera, po przypomnieniu sobie Pikniku na skraju drogi... ta profesja nagle stała się dla mnie strasznie klimatyczna.

Metody wygrzebywania rzeczy, miejsca gdzie można coś znależć, co kryje sie w ruinach, organizacje Łowców itepe.

dla mnie bomba
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

pn kwie 30, 2007 9:58 pm

Wszystko zależy od Twoich upodobań. Opowiedz troszkę dokładniej kim chciałbyś grać, albo kim najbardziej grać lubisz. :wink:
 
Awatar użytkownika
Mar_cus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:45 pm

pn kwie 30, 2007 11:15 pm

Prace nad Łowcą rozpoczął niedawno Paprotek z Orbitalu - więcej można się dowiedzieć na http://blog.elx.pl/paprotek
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

śr maja 02, 2007 9:28 am

Ganger/Wojownik Autostrady, te dwie profesje do mnie niezwykle mocno przemawiają, bardzo lubię przygody odbywające się na drogach USA :)
 
Awatar użytkownika
Aker
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: wt kwie 11, 2006 6:14 pm

śr maja 02, 2007 2:07 pm

Co wy mówicie! Mafiozo. He he. No może jest 'trochę' dziwny, ale niezmiernie klimatyczny. Ja osobiści gram wysłannikiem włoskiej mafii. To jest coś. Od razu zlecenia a i zawsze można swój gang założyć. Tak profesja do mnie przemawia.
 
Awatar użytkownika
Bulbin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pt gru 30, 2005 11:31 am

ndz maja 06, 2007 10:01 am

Osobiście przychyam się ku propozycji wojownika autostrady. Jakieś autorskie dodateczki do wózków, może coś do motoru, no i rpzede wszystkim np sposoby zatrzymywania gangów, np motorowych. jakieś pułapki itp, bardzo przydatne i mogłoby dodać klimatu grze. :D:D:D
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

pt maja 11, 2007 3:11 pm

A ja chetnie ujrzalbym dodatek dla Kaznodzieji :) jest to moja ulubiona profesja. A mysle, ze grac takim kims jest najciezej, bo wkoncu to ksiadz. Nie powinien zabijac wszystkich dookola jak popadnie, krasc itd.

Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem byloby zrobienie dodatku, ktory mialby porady do 2-3 profesji. Tak jak bylo z Zabójcą maszyn/mutantow ;)

Teraz moglby byc dla przykladu dodatek opisujacy Kuriera/Wojownika Autostrady albo Mafiozo/Gangera.
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

wt maja 15, 2007 10:15 am

Hehe dla mnie Kowboj wymiata. Jak ktoś chce sobie zrobić postać czysto do walki ołowianymi gnatami to polecam kombinację: kowboj+cecha:rewolwerowiec+desert eagle/magnum 44...i wszyscy gryzą piach! :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości