Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Jak często grasz w RPG?

pn cze 10, 2002 9:09 pm

Pytanie dotyczy również tego, ja często jesteś Mistrzem Gry. Przypuszczalnie większość z nas wolałaby grać częściej niż może (ciekawe z czym się to Wam skojarzy :mrgreen:), ale może są tacy, którym obecna częstotliwość rólgrania wystarcza? <br /> <br />Napiszcie też, jak się liczba sesji zmieniała w czasie - kiedy graliście mniej, a kiedy więcej...
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

pn cze 10, 2002 9:11 pm

Ja gram raz, moze dwa razy na tydzien (oczywiscie w soboty i niedziele.. :wink: ) i narazie sie ciesze - ni wiecej, ni mniej.. w sam raz :)
 
grjgori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 05, 2002 2:43 pm

pn cze 10, 2002 10:30 pm

Ja gram jako¶ raz na tydzieñ w pi±tki po szkole. Jest to na razie mój powrót do RPGów po 1...2...3 oko³o trzyletniej przerwie. Troche d³ugo nie gra³em, ale powoli znów zaczynam czuæ ca³y klimat wszystkich tych gier. Nie wiem jak mog³em o tym zapomnieæ na tak d³ugo;)
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn cze 10, 2002 10:40 pm

U mnie to ró¿nie bywa³o: <br /> <br />-przez wiele lat gra³em/prowadzi³em 1-2 razy na tydzieñ (do momentu, gdy jeden z graczy zdoby³ pracê, a reszta studiuje - ja zreszt± te¿ studiuje) <br /> <br />-teraz w prawdziwe RPG grywam/prowadzê 1-2 razy na miesi±c (z wy¿ej wymienionych powodów trudno jest siê zgraæ) <br /> <br />-w wakacje/przerwy/itp. grywam/prowadze codziennie, gdy mamy razem wolne <br /> <br />-oprócz tego od kilku miesiêcu "guruje" w PBCH (choæ to nie to samo, ale zawsze co¶) kilka razy w tygodniu
 
MacDante
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1869
Rejestracja: pn maja 13, 2002 2:10 pm

pn cze 10, 2002 11:30 pm

Sadze ze temat forum jest troszeczkê krzywdz±cy :wink: Ja bym go nazwa³ jak czêsto chcia³by¶ graæ w RPG :evil:. <br /> <br />RPG jest nierozerwaln± czê¶ci± mojego ¿ycia. Gdybym móg³ to gra³bym przynajmniej co dwa dni. jestem tym paskudztwem zara¿ony od kilkunasty ladnych lat. To tyle co do moich marzeñ. <br />Brutalna rzeczywisto¶æ jednak ogranicza moje duchowe potrzeby do minimum. Praca, szko³a ,prawie dom. S±k w tym ¿e dziêki tym przyjemno¶ciom i wiku w którym trzeba byæ dojrza³ym cz³owiekiem odpowiedzialnym za swoje czyny, mogê graæ tylko raz na dwa tygodnie, a od czasu do czasu nawet co tydzieñ. Ale co z tego, jak g³ód uzale¿nienia z ka¿dym dniem wci±¿ wzmaga siê i wzmaga :evil: . Ja chce grac i grac !!!!
 
Awatar użytkownika
Beamhit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2359
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:22 pm

wt cze 11, 2002 12:18 am

Dobry MacDante, spokojnie, spokojnie... <br />A tak na serio to zgadzam się z tobą w zupełności, dlatego nic więcej nie napisze :). <br />Jest nas dwie duszyczki... <br />Załóżmy partię. Na pewno ktoś się do nas dołączy :) <br />A wtedy... Najpierw Polska, później Europa, no i CA?Y ?WIAT :) <br />Będziemy grać ile chcemy i jak chcemy :evil: :evil: :evil:
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

wt cze 11, 2002 12:30 pm

Hm? Partiê? No. Ustawê jak±¶ by siê machnê³o, ¿eby by³ dzieñ wolny na granie raz na tydzieñ. Albo, ¿e bary, w których jest stolik dla graczy w RPG i tañsze piwo maj± jakie¶ ulgi podatkowe. <br /> <br />Bycie DM - dla mnie jest optymalne raz na tydzieñ, raz na dwa tygodnie - ma³o czasu, inne priorytety, ju¿ teraz. Bycie graczem - optymalnie chyba te¿, raz na tydzieñ, bo jw. <br /> <br />A jest jak jest, czasem wychodzi, czasem nie, czasem czê¶ciej, jak jest ci¶nienie - ¶rednio wyjdzie raz na 2 tygodnie. <br /> <br />VT
 
Kaliber__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 02, 2002 11:32 pm

czeste granie jest niedobre :P

wt lis 05, 2002 6:28 pm

Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial mi za zle, ze wyciagam watek z otchlani. :) Chcialem dodac, ze czeste granie nie jest najlepszym pomyslem. Przynajmniej tak wynika z mojego doswiadczenia. Pamietam jak w wakacje gralismy przez tydzien, moze wiecej, dzien w dzien po kilka godzin. W drugim tygodniu wszyscy mieli juz dosc. Na szczescie w roku szkolnym raczej nikomu to nie grozi, chociaz kto wie. :)
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

wt lis 05, 2002 6:36 pm

Niestety rzadziej ni¿ raz na miesi±c. Kiedy¶ grali¶my znacznie czê¶ciej, bywa³o, ¿e regularnie raz na tydzieñ. Teraz jednak moja dru¿yna jest bardzo trudn± grup± "do zebrania" i na ogó³ gramy w niekompletnym sk³adzie, je¿eli w ogóle. Szkoda, poniewa¿ uwa¿am, ¿e dla chc±cego nie ma nic trudnego i mogliby¶my graæ regularnie (mimo dziewczyn, przyjació³, imprez, nauki/pracy itp.), ale niektórych ludzi trudno zmieniæ. Niby zale¿y im na RPG, ale zupe³nie nie potrafi± siê zorganizowaæ. Dla mnie to szczerze mówi±c niepojête, ale nic na to nie poradzê.
 
Quarion Asskicker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 23, 2002 2:08 pm

wt lis 05, 2002 8:15 pm

Ja grywam 1,mo¿e czasem 2 razy na tydzieñ. ale jak co¶ siê stanie i niemogê zagraæ to przez tydzieñ(do nastempnej sesji)nie my¶le o niczym innym, nie moge siê skupiæ itp.(to ju¿ jest na³óg :) )
 
Rhun
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz cze 02, 2002 4:48 pm

wt lis 05, 2002 8:23 pm

W liceum gralismy co tydzien lub co dwa tygodnie. Teraz na studiach ludzie sie porozchodzili i ciezko o druzyne. Szczegolnie ze ludzi na studiach mam strasznie niekumatych. Dlatego teraz spotyckamy sie z paczka z liceum raz na miesiac albo rzadziej. <br /> <br />Z powazaniem
 
Franek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 08, 2002 3:22 pm

stare ankiety

wt lis 19, 2002 2:46 pm

ja gram raz na tydzieñ ( co pi±tek od 16.00 do 18.30)
 
Cień__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 16, 2003 7:45 pm

pt sty 24, 2003 8:55 pm

Ja gram ¶rednio raz na tydzieñ dlatego ¿e nie mamy za bardzo gdzie graæ bo... <br /> <br />Mo¿emy graæ tylko u jednego mojego kumpla a i tak zale¿y to od humoru jego rodziców
 
Fizban__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 23, 2003 6:57 pm

sob sty 25, 2003 9:11 am

Ja gram czesto 2 razy na tydzien ale przez to ze nasz DM ma czasem inne zajecia gramy raz i przes ferie se raczej nie pogramy :<
 
Zbrozło
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 530
Rejestracja: pn lis 11, 2002 1:52 pm

sob sty 25, 2003 11:00 am

Mine³y czasy gdy grali¶my co tydzieñ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] Teraz wiekszo¶æ studiuje , niektórzy pracuj± (tak jak ja) Ale mimo tego staramy sie te dwie trzy sobotnio niedzielne nocki zarwac na gre :)
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

sob sty 25, 2003 12:25 pm

Ostatni ardzo rzadko gram w rpg w tym sensie, ze spotykamy sie w jednym pokoju i gramy... Zwiazane to bylo z tym, ze dopiero niedawno udalo mi sie w Lublinie zorganizowac druzyne, a nim poprowadzilismy pierwsza przygode nadeszly czasy sesji egzaminacyjnej i chwilowo nie mamy czasu... Natomiast raz na tydzien prowadze albo gram z kumplami po chacie, ale to nie to samo (choc tez dobre).
 
Azuth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: pt lip 12, 2002 8:21 pm

sob sty 25, 2003 12:37 pm

Ja zazwyczaj gram raz na tydzieñ, ale ostatnio mój MG notorycznie zapomina przygotowaæ scenariusz i czekam ju¿ miesi±c.Jak ja mistrzowa³em to by³o regularnie,a tak opiesza³o¶æ ze strony MG jest denerwuj±ca.
 
merlin93
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: czw paź 31, 2002 8:04 am

sob sty 25, 2003 12:48 pm

Ja grywam tak raz na tydzieñ i jak dla mnie to ma³o. Kiedy¶ nie mog³em nikogo znale¼æ do gry, to wiêcej siê gada³o ni¿ rzeczywi¶cie robi³o, a teraz jest dru¿yna to i gra jest :) <br /> <br />Pozdrawiam!
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

sob sty 25, 2003 2:02 pm

A u mnie wszystko zale¿y od pory roku. :mrgreen: W wakacje i w ferie zimowe (ferie kiedy by³am w liceum. Teraz chyba nie bêdê ich mia³a...) Grywa³am prawie codziennie. W roku szkolnym zda¿a siê, ¿e gram raz na tydzieñ, ale potem mo¿e byæ kilkumiesiêczna przerwa... Teraz mam sesjê na studiach, i o sesjach rpg mogê zapomnieæ, narazie...
 
Thor__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: pn maja 13, 2002 1:23 pm

sob sty 25, 2003 2:25 pm

U mnie od jakich¶ 3 miesiêcy ststystycznie wychodzi sesja na 2 - 3 tygodnie. Ale to dlatego ¿e chcê wiêcej czasu spêdzaæ z Kasi± ni¿ na RPG i nic niemo¿e zmieniæ zaistnia³ej sytuacji przynajmniej narazie a nikt niewie co przyniesie przysz³o¶æ 8)
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz sty 26, 2003 1:10 pm

jak mo¿na byæ De-eMem i prowadziæ raz na tydzieñ?! Ja wymy¶lam moj± przygodê ju¿ trzeci tydzieñ! Mo¿e to dlatego, bo ja robiê rekwizyty i to wszystko... ale i tak nie wyobra¿am sobie mistrzowanie co tak krótki czas...
 
Peter White
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 30, 2002 10:36 am

ndz sty 26, 2003 4:36 pm

Z tego co mo¿na tu wyczytaæ widaæ ¿e wszystkim jako¶ czasu brakuje, ogólnie to jest ¼le a bêdzie jeszcze gorzej - dobrze wiedzieæ ¿e nie jestem sam :) Równie¿ u mnie mine³y ju¿ czsy kiedy grywa³o siê praktycznie dzieñ w dzieñ po 8 godzin z ma³± przerw± na jedzonko. Teraz wychodzi jedna sesja na dwa tygodnie a i to nie zawsze, z drugiej strony dobrze ¿e chocia¿ tyle. <br />Po sesji na studiach znów zrobi siê lu¼niej, bêdzie mo¿na zebraæ czeladkê, usi±¶æ do sto³u i zaj±æ siê ulubion± rozrywk± 8) - Oby :wink:
 
Lord Winter
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 628
Rejestracja: śr maja 22, 2002 12:13 pm

ndz sty 26, 2003 4:57 pm

Hej... <br /> <br />Hmmm... Kiedyś to było po kilka razy w tygodniu, a czasem to nawet całe tygodnie - to były czasy :? :) 8) Potem miałem dłuugą ponad półtoraletnią przerwę... i znów się zaczęło. Tylko tak jakoś inaczej - raz, dwa w miesiącu aż do momentu że już od 8 miesięcy nie grałem (grrr, hlip,hlip :? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] ) - pewną nadzieją miały być święta... No nic koniec rozczulania się nad sobą :!: - cieżkie jest życie MG. ?rednio prowadzę raz czasem nawet częściej (jak się da) w tygodniu ale ostatnio z powodu sesji mojej i graczy jedynie kombinuję następne przygody... Ale jak tak czytam powyższe posty to nie tylko ja tak mam - i to jest pocieszające :roll: :wink: :evil: ... <br />A pozatym jak to powiedział MacDante : RPG jest moim życiem i zawsze będzie w nim (w życiu) czas dla niego :!: <br /> <br />Pozdrawiam...
 
Polarix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 15, 2003 2:54 pm

sob maja 17, 2003 11:35 am

Ja tam gram dwa, trzy razy w tygodniu. <br /> <br />Czasami szybko koñczymy sesjê bo mój MP do¶æ czêsto siê obra¿a, sam nawet nie wie za co. <br />Ale mimo wszysto dwa, trzy razy to dla mnie chyba za czêsto.
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

sob maja 17, 2003 12:08 pm

Uśredniając...hmmm...raz na miesiąc może?? <br />Chociaż chyba, w pewnym sensie, do grania zaliczam też prowadzenie, a tu wyjdzie raz na tydzień, średnio. Zdarzają się i maratony, i konwenty:P, i sesje egzaminacyjne... :wink:
 
Franek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 08, 2002 3:22 pm

sob maja 17, 2003 12:29 pm

B³eee... Lato :mad: . Z punktu widzenia moich podrêczników to najgorsza pora roku - gramy raz na 2 tygodnie. Ale dla mnie to nie jest tak ¼le!
 
Ch4os
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 24, 2003 5:12 pm

sob maja 17, 2003 10:42 pm

Ja gram kiedy moge i gdzie moge . A u¶redniaj±c to ok raz na 2 tygodnie... tia ostatnio niemam zbyt wiele czasu na gre , ale to sie zmieni nied³ugo bedzie po maturach mam nadzieje ¿e zdanych :-)
 
Hopeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: śr maja 14, 2003 10:12 pm

sob maja 17, 2003 11:12 pm

Ja grywam 1-2 razy w tygodniu, chocia¿ ja ug³bym graæ codziennie :) . Zda¿a sie niestety te¿, ¿e gramy co dwa tygodnie bo MG nie mo¿e z powodu nauki [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

ndz maja 18, 2003 12:49 pm

Napisz który Polarix. A je¶li ja to podaj mi dzieñ kiedy posz³em a kiedy nie zaczo³e¶ siê ze mn± k³ociæ. Najczê¶ciej przerywamy bo albo ty masz jakie¶ problemy z zasadami albo Horriganowi siê nie chce. <br /> <br /><!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->Proszê o nie rozpoczynanie dyskusji na temat problemów zwi±zanych z graniem w obrêbie swojej grupy. Problemy, który z graczy jest u Was winien zaistnieniu jakiego¶ stanu rzeczy nie s± interesuj±ce dla pozosta³ych forumowiczów i wykraczaj± poza ramy tego w±tku. Takie dyskusje nale¿y prowadziæ innymi kana³ami - GG, mail, IRCe, PW, spotkania osobi¶cie lub telefony :wink:. <br />Ci±gniêcie tej dyskusji i rozpoczynanie podobnych spotka siê z kolejn± reprymend± i kasowaniem notek. <br />Pozdrawiam <br />danant<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />Do tej notki.(¿eby nie by³o ¿e nabijam jak ju¿ jest to niech bêdzie) <br />Granie z graczem który nawet nie zna zasad ( vide Polarix nie powiem ¿ebym ja zna³ wszystkie ale sprawdzam) nie ma sensu taki kto¶ potrafi siê k³óciæ ¿e zbroje zak³ada siê 1,5 godz. i ¿e kap³an rzuca czary jak zaklinacz.
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

ndz maja 18, 2003 1:02 pm

No u mnie z graniem to jest ró¿nie. To zale¿y od tego kto prowadzi bo mam dostepnych az 3 MG którzy prowadza ³±cznie ok. 6 systemów. Obecnie gram z 2 w D&D i AD&D. <br />Ale powróæmy do w±tku. Gra w te systemy zle¿y od jednej osoby która mieszka w Warszawie ( ja jestem z okolic Krakowa) a dlaczego? Poniewa¿ on prowadzi D&D i gra w AD&D i bez niego nie gramy. Mo¿e Wam siê to wydaæ dziwne/g³upie ale tak nie jest. <br />To tyle :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości