Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Gdzie kupować materiały do *D&D?

ndz cze 16, 2002 7:54 pm

Odpowiedź "w sklepie" wydaje się być niewystarczająca [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /> <br />Napiszcie, jakie sklepy (adresy, adresy) są dobrze zaopatrzone i cieszą oko (mniej sakiewkę) swoim asortymentem. <br /> <br />Wybór akcesoriów w Polsce nie jest wielki - niektórzy desperaci (szczęśliwcy) dokonują zakupów w sieci. Ciekawy jestem Waszych doświadczeń również w tej materii: jakie sklepy on-line są najlepsze, gdzie jest najtaniej, ile trzeba czekać na książki i czy książki przychodzą nieuszkodzone? <br /> <br />A przy okazji zapraszam do oddania głosu w ankiecie.
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

ndz cze 16, 2002 9:34 pm

Ja kupuje w dwoch, moze 3 sklepach.. A jezeli chodzi o sieciowe to: <br />www.isa.pl/sklep/ <-- czekalem na ksiazke cos kolo .. 4 dni <br />www.bard.pl/ <-- po potwierdzeniu przychodzi pod koniec/poczatek nastepnego tygodnia.. roznie <br /> <br />A jezeli chodzi o sklepy "stojace" to kupuje nieraz w sklepie: FUTUREX - taki bardzo dobrze ukryty sklepik fantasy :wink:
 
MacDante
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1869
Rejestracja: pn maja 13, 2002 2:10 pm

ndz cze 16, 2002 9:47 pm

Jako ¿e nie pochodzê z Warszawy mia³em problem z zakupami podrêczników i ró¿nych akcesorii do RPG. <br /> <br />Na pocz±tku mojej kariery by³y to kserówki podrêczników. <br />Znajomi którzy wtedy studiowali poza moim malutkim miasteczkiem rodzinnym, na zamówienie sprowadzali podrêczniki pamiêtam mój pierwszy King Arthur PENDRAGON :mrgreen:. <br />Nastêpnie w P³ocku powsta³ pierwszy okrêgowy sklep RPG, który aktualnie siê znajduje na Rembieliñskiego (numeru nie pamiêtam), w nim to zakupi³em krociow± czê¶æ dodatków i podrêczników. <br /> <br />Resztê zdobyczy uda³o mi siê dokupiæ ze sklepów je¿d¿±c po Polsce. <br /> <br />A ostatnio (to chyba z lenistwa) czekam na wszystkie przesy³ki, które zamawiam w sklepikach internetowych i nie mogê siê doczekaæ gdy listonosz pukaj±c do moich drzwi wciska mi szczelny pakunek, wyrywaj±c z mojej drugiej rêki przygotowane pieni±dze. <br /> <br />Wysy³kowo korzystam ze sklepów na których siê jeszcze nie zawiod³em: <br />www.isa.pl -> Warszawa <br />www.nostromorpg.pl - Gliwice
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

ndz cze 16, 2002 9:53 pm

Coosh... Generalnie prawda jet taka, że mimo iż w Warszawie jest co najmniej kilka sklepów (jeżeli ni ekilkanaście), w których można kupić produkty WotC (w szczególności Core Books i Class Books). Niestety kłopoty zaczynają się w momencie, gdy chcesz kupić coś spoza oferty WotC. Wtedy szukaj ze świeczką... Owszem znalazłem kilka pozycji ze stajnie Sword & Sorcery Studios, kilka przygód Necromancer Games i serię Freeport Green Ronina... Ale to kropla w morzu moich potrzeb... <br />Dlatego też ostatnio zacząłem robić zakupy na www.amazon.com. Nie twierdzę, że jest to najlepsza księgarnia, ale już przeze mnie wypróbowana. Mają zniżki w okolicach 20% - 30%, więc po dodaniu kosztów za przesyłkę (normalną pocztą, bez żadnych przyspieszeń) i ostatnimi zniżkami w notowaniach dolara, wychodzi cena porównywalna z naszymi sklepami po sprowadzeniu (oni liczą zazwyczaj 4,5 PLN za 1 $). <br />Chciałem kiedyś kupować przez sklep White Wolfa (oni wydają moje ulubione Sword & Sorcery), ale mają bandyckie narzuty za wysyłkę do Polski. <br />Czasami zamawiam też rzeczy przez Strefę (dla niewtajemniczonych - sklep w Warszawie przy ulicy Pięknej), ale niestety dostawy są tam dosyć rzadko... Na szczęście sprzedający tam Artur jest super facetem i zawsze można się z nim jakoś dogadać (pozdrowienia Stary [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] ) <br /> <br />Pozdra
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

ndz cze 16, 2002 11:44 pm

Ja te¿ korzystam ze Strefy (równie¿ pozdrówka dla Artura, ¿ony Elizy i córeczki :) ). Poza tym jest jeszcze ksiêgarnia Bellona na Krakowskim Przedmie¶ciu (tam te¿ maj± dostêpne podrêczniki SSS) i sklepik w podziemiach przy Dworcu Centralny - ko³o dawnego umiejscowienia Strefy (ale maj± wy¿sze ceny od Strefu i Bellony). Teraz zamierzam korzystaæ ze wspomnianego www.amazon.com - co raz trudniej o dostawê nowo¶ci - nawet w Warszawie.
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

pn cze 17, 2002 8:35 am

Do postu Darklorda... Ja też czasami wpadam do BELLONY, ale prawda jest taka, że ceny mają conajmniej bandyckie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] ... A na Dworcu Centralnym... Zaczęli nieźle - duż aoferta rzeczy spoza WotC, ale teraz jakoś to wszystko wyblakło... :? <br /> <br />Pozdra
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn cze 17, 2002 10:21 am

<!--QuoteBegin-danant+-->
danant pisze:
<!--QuoteEBegin-->Do postu Darklorda... Ja te¿ czasami wpadam do BELLONY, ale prawda jest taka, ¿e ceny maj± conajmniej bandyckie  :( ... A na Dworcu Centralnym... Zaczêli nie¼le - du¿ aoferta rzeczy spoza WotC, ale teraz jako¶ to wszystko wyblak³o...  :?(...)
<br />Co do BELLONY, to ceny s± wy¿sze ni¿ w Strefie, ale ni¿sze ni¿ w sklepiku przy Dworcu Centralnym. Zreszt± jest tam (BELLONA) ³atwiej o sensown± Kartê sta³ego klienta ni¿ w tym drugim sklepiku - w którym trzeba zadeklarowaæ zakupy co miesi±c za minimum okre¶lon± cenê - co przy sytuacji, która panuje od marca jest nie do spe³nienia. Nie przychodzi na tyle nowych rzeczy, by móc spe³niæ te warunki (praktycznie nic nowego nie ma, tylko starsze rzeczy przychodz±, a na kartach mi nie zale¿y)
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

pn cze 17, 2002 10:30 am

G³ównie amazon.com a je¶li nie to Bellona. Na amazonie jest wygodnie, bo maj± wszystko i s± stosunkowo szybcy, ostatnio chyba nawet 10 dni nie czeka³em. Nie ma problemu, ¿e dostawy nie by³o i nie wiadomo kiedy bêdzie. Na amazonie szczególnie siê op³aca, je¶li rabat pokrywa koszty transportu, oszczêdno¶æ wprawdzie niewielka, ale zawsze - klasowych podrêczników np. nie bardzo siê op³aca, bo wychodzi dro¿ej. Ale poprawcie mnie je¶li siê mylê, ostatnio jako¶ kiepsko (w W-wie) z nowo¶ciami, kiedy to ostatni import do sklepów by³? <br /> <br />VT
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

pn cze 17, 2002 10:06 pm

Danant Artur rula :wink: Po tym jak Strefa siê przneios³a nie by³o mnie tam z pó³ roku, a on i tak mnie pozna³ jak wreszcie j± odnalaz³em :wink: <br /> <br />Sam kupujê w Bellonie, a z interentowych kupowa³em w bardzie i nostromo - Bard by³ spoko i konsultowa³ siê mailowo przy najmniejszych problemach, a nostromo mnie ola³o i gdybym siê na krótki okres czasu nie zapisa³ na listê dyskusyjn± portau to bym chyba kupi³ 2 razy te same podrêczniki...no ale przynajmniej list z przeprosinami przys³ali, ¿e musia³em czekaæ 4 razy d³u¿ej ni¿ mia³em...
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn cze 17, 2002 10:49 pm

<!--QuoteBegin-Von Troba+-->
Von Troba pisze:
<!--QuoteEBegin-->(...)Ale poprawcie mnie je¶li siê mylê, ostatnio jako¶ kiepsko (w W-wie) z nowo¶ciami, kiedy to ostatni import do sklepów by³?(...)
<br />Ostatni by³a dostawa W-wie gdzie¶ w marcu, a potem kompletna posucha [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] . P³acz i zgrzytanie zêbów pozostaje osobom bez Visa Classic Charge czy innych ¶rodków p³atniczych, które honoruj± w amazon.com.
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

wt cze 18, 2002 1:36 pm

<!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->P³acz i zgrzytanie zêbów pozostaje osobom bez Visa Classic Charge (...)
<br /> <br />Za³ó¿ konto w mBanku albo Multibanku (w mBanku nie trzeba deklarowaæ wp³at) i wyrób sobie ich tzw. kartê internetow± (w obydwu bankach co¶ ok. 20 z³ rocznie, brak formalno¶ci) - dzia³a jak normalna VISA w internecie, amazon oczywi¶cie akceptuje. Puszczam na forumie, bo mo¿e komu¶ jeszcze takie info siê np. przyda. :wink: <br /> <br />VT
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Płatności

wt cze 18, 2002 1:45 pm

<!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->/ciach/ Płacz i zgrzytanie zębów pozostaje osobom bez Visa Classic Charge czy innych środków płatniczych, które honorują w amazon.com.
<br />Toże samo w Inteligo: opłata 12 zł rocznie za kartę Visa Electron, którą można płacić w Internecie :)
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

wt cze 18, 2002 1:50 pm

A czy mo¿na p³aciæ Vis± Electron innych banków (dok³adnie BSK) w necie :?: Próbowa³em gdzie¶ to znale¼æ na amazon.com, ale tam na ten temat nic nie pisz±.
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

śr cze 19, 2002 2:11 pm

Z tego co wiem to nie, Electronami, Maestro nie mo¿na p³aciæ w internecie, ale zawsze mo¿esz spróbowaæ, najwy¿ej ci nie zautoryzuje karty i mo¿e zablokuje ¶rodki na 10 dni (po¿±dne sklepy, jak amazon, raczej nie kradn±, no mnie nie okradli). :mrgreen: <br /> <br />VT
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

śr cze 19, 2002 5:06 pm

Ju¿ otrzyma³em oficjalne info, ¿e nici z u¿ywania Visa Electron. Wiêc skorzystam z us³ug banku internetowego (reklamy nie bêdzie - jest ju¿ wymieniony). Dziêki za pomoc.
 
Artur__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 18, 2002 2:27 am

ndz cze 23, 2002 11:20 pm

Na szczê¶cie sprzedaj±cy tam Artur jest super facetem i zawsze mo¿na siê z nim jako¶ dogadaæ (pozdrowienia Stary [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] )
<br />Dzieki Danant, milo ze o mnie pamietasz, he he. <br />Pozdrawiam rowniez.
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

pn lip 01, 2002 2:11 pm

W sklepiku na Dworcu Centralnym była w zeszłym tygodniu dostawa... Niestety w większości same starocie, ale przyszedł może nie najświeższy, ale poprzedni (nr 296) Dragon oraz poprzedni Dungeona (nr 92). <br /> <br />Pozdra
 
artifact
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 08, 2002 11:35 pm

czw lip 11, 2002 3:06 am

Ja kupi³em wszystko co mam w krakowskim Bardzie (maj± te¿ witrynê www.bard.pl). Bardzo fajny, ogromny asortyment, mo¿na na miejscu pograæ w rpg, battle, karcianki, sporo turnieji i takich tam. <br />W sieci fajnie wygl±da nostromo. Ale ostatnio co¶ nawalili ze sprowadzaniem podrêczników. <br />Natomiast GOR?CO NIE POLECAM krakowskiego sklepu SZEHEREZADA. I owszem - asortyment niez³y, ale jaka przebitka na nim! W momencie, gdy wszystkie sklepy sprzedawa³y FR w cenie ok. 160 z³, oni twardo obstawiali przy 200 (!!!). Na ka¿dym podrêczniku do DnD mieli ok 20 z³ dro¿ej. Napisa³em raz do ISA co jest grane? I chyba skrócili szeherezadce ³añcuch. Nie wiem, od tamtej pory nie zagl±dam tam.
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Amazon

pn lip 22, 2002 8:18 pm

No to jeszcze jeden raz o Amazonie. <br /> <br />Dokonałem ostatnio pierwszego zakupu w tym supersklepie (jak to Amerykańce szumnie nazywają). <br /> <br />Po pierwsze - zniżki: 20-30% piechotą nie chodzi. Zamówiłem ostatnio trzy Van Richten's Monster Hunter's Compendium (chwalę się, chwalę :mrgreen:) i zapłaciłem ponad 22 dolce mniej. <br /> <br />Po drugie - obsługa. Od razu przysyłają (automatyczne) potwierdzenie złożenia zamówienia. Jeżeli pojawia się opóźnienie, to Amazon grzecznie o tym informuje. Miałem wątpliwość co do sposobu pobierania pieniędzy z konta przy płatności kartą - wysłałem do nich maila i miałem odpowiedź po 15 minutach. <br /> <br />Po trzecie - opakowanie. Chyba jedyna ze spraw, które trudno zaliczyć Amazonowi na plus. Książki wkładają do tekturowego opakowania i okładają torebkami wypełnionymi powietrzem. Niestety - nie chroni to książek w stopniu, którego bym oczekiwał. Przyszły z lekko odrapaną okładką i minimalnie pozaginanymi rogami. <br /> <br />Po czwarte - czas oczekiwania. Przy standardowej taryfie (standard Shipping) towar powinien dojść w czasie od 12 do 22 dni. Do mnie doszedł po 8 dniach! <br /> <br />Ostateczna ocena: 6-. :mrgreen: <br />Zdecydowanie polecam przy zakupach rzeczy niedostępnych w Polsce, droższych i z obniżona ceną.
 
Awatar użytkownika
Mockerre
Wydawnictwo Galakta
Wydawnictwo Galakta
Posty: 154
Rejestracja: wt maja 25, 2004 9:19 pm

To ja dodam cos od siebie....

pn lip 22, 2002 11:42 pm

zeby amazon dostal nie ^- a & :mrgreen: no wiec pewnego pieknego dnia zamowilem sobie u nich rpg'a ( Unknown Armies) i dwa dodatki do tegoz <br /> <br />Po kilku dniach okazalo sie ze dodatki wyslali ale glownego podrecznika nie maja; no to coz mysle- do bani, po co mi dodatki bez podstawki? Zdecydowalem sie do nich napisac i wyjasnic sprawe. <br /> <br />30 minut pozniej- Amazon mnie przeprasza za niewygode, zwraca mi pieniadze za dodatki, ktore mam sobie zatrzymac w ramach rekompenaty za straty moralne :) <br /> <br />Co wy na to? <br /> <br />Od tego czasu zamawiam tylko tam (zwlaszcza jesli doliczyc wymienione wyzej rabaty, jak rowniez szeroki asortyment i niezla obsluge 'preorder')
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

Downloady na wizards.com

wt lip 23, 2002 2:11 pm

No tak, amazon rz±dzi. 8) <br /> <br />Ale, panowie (i panie) na wizards.com mo¿na ju¿ ¶ci±gaæ sobie do Polski te ich out-of-print downloady za 4.99$ + 0,29$ shipment (ciekawe... :roll:) = 5.28$, bo sprzedali obs³ugê swojego sklepiku do http://www.svgames.com/ - cool :!: Jest zeskanowanych do pdf-ów bardzo du¿o starych materia³ów i tylko pliki s± bardzo du¿e. Kupi³em sobie w³a¶nie kolekcjonersko Planescape'owe Planes of Conflict - ponad 50 mega do ¶ci±gniêcia :!::!::!: <br /> <br />VT
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

SVGames

wt lip 23, 2002 9:30 pm

Mała glosa do wiadomości Von Troby: <br /> <br />Jakiś czas temu zacząłem molestować Wizardsów o sprzedaż elektronicznych wersji podręczników do krajów europejskich. Nie dałem się zbyć jednym mailem w stylu "pracujemy nad tym, możesz zapisać się na nasz biuletyn" i cisnąłem dalej. <br /> <br />Dzisiaj dostałem od nich następującego maila: <br /> <br />
Thank you for you interest in the Wizards Online Store. The right to operate the store has been outsourced to SV Games llc. Their website is at www.svgames.com. Should you have any questions about the online purchase of Wizards of the Coast's products, you can contact SVGames by E-mail: at [email protected]. <br /> <br />Darrin <br />Wizards Online Store
<br /> <br />Wniosek: chyba im nie szła dobrze sprzedaż ESDeków. Zobaczymy, jak będzie po otwarciu się na cały świat... Swoją drogą już dosyć dużo wrzucili w PDF-y. Czy ktoś orientuje się, czy ichnia "scanning schedule" nie została teraz wstrzymana?
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

śr lip 24, 2002 8:25 am

W miarę dokładny schedule dotyczący ESD (bodajże z 18 lipca) znalazłem na stronie wydawnictwa Bastion Press - firmy zajmującej się tworzeniem ESD dla WotC. Poniżej link do terminarza... <br /> <br />http://www.bastionpress.com/Downloads/Upco...oming071802.pdf <br /> <br />Pozdra
 
Von Troba
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt kwie 26, 2002 12:35 pm

śr lip 24, 2002 11:39 am

Przyznam siê bez bicia, ¿e siê podekscytowa³em faktem, ¿e mo¿na sobie wreszcie ¶ci±gn±æ bez problemów stare podrêczniki, bo na kilka z nich rêce mnie ¶wierzbi³y od momentu, kiedy zauwa¿y³em, ¿e s± (albo bêd±) zeskanowane. Mówi±c szczerze, mia³em obawy czy w daj±cej siê przewidzieæ przysz³o¶ci bêd± je sprzedawaæ do PL, ale zdecydowali siê zdj±æ ograniczenia i dobrze. :) Ja tam nie jestem taki, ¿eby zaraz hurtowo wypalaæ p³ytki i sprzedawaæ po 20 z³ z napisem 'Forgotten' - jak jest nas wiêcej, to mo¿e nie wpisz± naszego kraju na jak±¶ kolejn± czarn± listê. :wink: <br /> <br />VT
 
Madril
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 5:33 pm

ndz lip 28, 2002 10:51 pm

ja jako "nowy" w papierowym RPG mam dopiero tylko rulebooki, 2 z nich zamowilem w Bardzie, a jeden kupilem w domu bez kantow
 
zdanboy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 29, 2002 2:05 am

pn lip 29, 2002 2:21 am

Mam pytanie: czy ¿eby zamówiæ co¶ w Amazonie trzeba koniecznie posiadaæ kartê kredytow±? Czy dostêpne s± inne formy p³atno¶ci? Je¶li tak to jakie?
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn lip 29, 2002 9:37 am

S±, ale niezbyt przydatne dla nas. Oto co pisz± na stronie: <br /><!--QuoteBegin-Amazon.com+-->
Amazon.com pisze:
<!--QuoteEBegin-->We accept American Express, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard, Eurocard, Visa, Visa Check Cards, Amazon.com gift certificates, and checks, money orders, or cashier's checks denominated in U.S. dollars and drawn on a U.S. bank.
<br />a teraz szczegó³y: <br />-Amazon Credit Account - tylko dla mieszkañców USA <br />-Borders Gift Cards - jak wy¿ej <br />-Checks and Postal Money Orders - nie na wszystkie zakupy, do tego wpierw musi dotrzeæ do nich przekaz, by móc robiæ zakupy (wiêc du¿a strata czasu) <br />-Credit Card and Check Card - to najlepsze rozwi±zanie dla nas, problem jest jedynie w zdobyciu karty uznawanej w necie (zazwyczaj trzeba mieæ du¿e zarobki, ale banki internetowe wychodz± nam z pomoc± :) i nie stawiaj± takich wymogów) <br />-Gift Certificate - dostêpne, ale dopiero jak zaczniemy robiæ zakupy i nie obowi±zuje na wszystko (dostajê siê pewn± sumê na wydatki przez x czasu) <br />-Promotional Certificate - dla mieszkañców USA i czasem w paczkach <br />-Purchase Orders - chyba tylko dla mieszkañców USA <br />-Target GiftCards - trzeba je wpierw wykupiæ (a to mo¿e byæ problem) <br />-Webcertificates - trzeba mieæ MasterCard
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

czw sie 01, 2002 3:56 pm

Ja Kupuje swoje podreczniki etc w Bardzie ( katowice ), poniewaz jestem stalym klijentem ( W40K ) etc
 
miednica
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 05, 2002 7:26 pm

wt sie 06, 2002 6:36 pm

ja kupuje przez siec, tylko i wylacznie. odradzam to jednak osobom, które mog± chwilke podjechaæ tramwajem czy w³asnym wozem i zabraæ podrêcznik, talie kart czy co tam chc± - internetowe sklepy wysy³kowe s± niepewne i to nie w zakresie p³atno¶ci, ale dostarczenia produktu, od zesz³ego roku czekam na swoj± taliê kart z wirtualnego ¶wiata
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości