Zrodzony z fantastyki

 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

Doskonale "zrobiony" z³odziej/zabójca

śr wrz 18, 2002 10:30 pm

muhahahahahhahahahha
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

śr wrz 18, 2002 10:41 pm

Coz jesli mnich bedzie zwiazany to nie trzeba sie specjalnie wysilac. Jesli mnich bedzie akurat na przyjeciu i niespecjalnie bedzie zwracal uwage na to co je to tez jest sposob. Jesli bedzie na otwartej przestrzeni to pewnie nie zaszkodzi strzala w plecki. I tak dalej... <br /> <br />Chce powiedziec ze nie ma czegos takiego jak najlepszy rogue czy optymalny rogue. Ani nawet czegos takiego jak najlepszy rogue na mnichow... (bo nie wiemy z jakim mnichem nam przyjdzie walczyc) <br /> <br />Dlatego najlepiej postawic na wszechstronnosc. Balansowac rozwoj tak aby dobrze spisywac sie w walce wrecz, w walce na dystans, umiejetnie wspomagac sie magia ale przede wszystkim jesli to mozliwe unikac walki wogole.
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

czw wrz 19, 2002 1:31 am

:? no tak drogi kolego ale zapomniales ze postaci o 4 poziomy wyzej przykladowo nie mozna atakowac pozatym przykladowo jest tcos takiego jak niumyslny unik ( niepamietam jak to sie po angielsku pisze wiec nie bede motal ) w barbarzyncy i ze snaka nici wtedy pozatym Mnich Ma Wystrzelone w kosmos rzuty na kondycje reflek i wole wiec trucizna tez odpada bo najmocniejsz podreczniku ma DC 26 a to dla 20 levelowego mnich kaszka z mleczkiem a zrobieni mocniejszej graniczy czasem z cudem u niektorych mistrzow ........a co do zwiazania.......to ...... mam pytanie kto go zwiarze ??? :wink: <br /> <br />Zgadzam sie ze niema takiego uniwersalnego ale ja sie pytam O tyakiego najleprzego wedlog was <br /> <br />ps: niemozna ciagle unikac walki .........tymbardziej jak sie jest asssasinem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] i mam wlasnie problem bo musze zabic mnicha 13 levelovego ale niemam zielonego pojecia jak to zrobic bo w otwartej walce to szanse mam nikle a dal odmiany trutki go sie nie imaj bo ma chore rzuty na kondycje i wole........o reflexie nie wspomne [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

czw wrz 19, 2002 8:18 am

Odnioslem wrazenie, ze w waszych postaciach chodzi o to, by mogly maksymalnie skutecznie rozbijac glowy. Nie ma w tym nic zdroznego, moi gracze tez tak mieli, ale pozwolcie, ze oswiece was moja KOSMICZNA MADROSCIA. NIe za bardzo jest sens bawic sie w cos takiego. Owszem mamy superbohatera, ale osobnik taki w koncu sie znudzi, albo zginie i co wtedy? Zrobicie drugiego takiego samego? Moi gracze mieli sporo ciekawych postaci i za wyjatkiem tych trzech pierwszych reszta nie byla juz traktowana na zasadzie ,,jakby tu zrobic idealnego wojownika". Zdarzalo im sie wiele wad, niektore niemal w ogole nie posiadaly mocy przeznaczonych do walki, gdyz to wynikalo z ich koncepcji, jak bylo z np. pewnym zlodziejem specjalizujacym sie w oszukiwaniu w pokerze... Co z tego, ze nie mogl skopac mnicha w otwartej walce, albo barbarzyncy zasztyletowac? Przecierz nie takie bylo zadanie tej postaci, a gracz swietnie sie bawil ta postacia. Nie bede was tu przekonywal, ze rpg to jakis domorosly teatrzyk, gdzie liczy sie tylko odgrywanie postaci (jak spotkacie kogos takiego to nie rozmawiajcie z nim), chodzi o nim o zabawe, a ta po jakims roku, dwuch gry superherosami sie niestety nudzi, zreszta fajniej jest grac postaciami o ciekawych charakterach...
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

czw wrz 19, 2002 10:56 am

Przygotowalem krotki poradnik antymnichowy :) <br /> <br />1.Nigdy nie walcz na otwartych przestrzeniach. Staraj sie maksymalnie zneutralizowac szybkosc mnicha. Zaskoczenie go w jego wlasnym pokoju to polowa sukcesu. <br />2.Wykorzystaj to ze mnich nie posiada umiejetnosci UNCANNY DODGE. Potion niewidzialnosci czy jesli Cie stac to rozdzka ulepszonej niewidzialnosci i UseMagicDevice na wysokim poziomie sa Twoimi najlepszymi sprzymierzencami. <br />3. Nie stoj w miejscu. Monk ma mase atakow zwlaszcza z flurry of blows. Uzywaj tumble aby zmniejszyc ilosc atakow do 1. <br />4. Blefuj, nie kazdy monk stawia na Sense Motive a udany blef pozwoli Ci zalozyc sneaka nawet w sytuacji 1-1 <br />5. Potion of endurance, Potion of spellshield (MoF), Potion of Protection from Law pomoga Ci podniesc Fortitude i uniknac og³uszenia. <br />6. Walcz przy uzyciu expertise aby uniknac Touch atakow i tripa. <br />7. Jesli chodzi o przedmioty to Saveow nigdy za duzo, cloak of resistance +3 albo lepszy bedzie przydatny. Boots of Speed - jak najbardziej. Ring of Invisibility mi³o by by³o. Bron najlepiej z atrybutem Chaotic. <br />8. Featy:na monka mi³o by³o by miec Harmstringa (S&S), Expertise, Expert Tactician, Quicker than the eye i Great Fortitude. <br /> <br />I teraz najmilsza czesc: <br />Jesli Twoj wizard rzuci na Ciebie stoneskin, albo zdobedziesz rozdzke Stoneskin i masz duzo UseMagicDevice albo zdobedziesz Zbroje z atrybutem Invulnerability (DR 5/+1) to monk jest juz w³a¶ciwie nie¿ywy, bo ¿adko kiedy monk potrafi przebic DR i rzadko kiedy zadaje wiecej niz 10 obrazen. <br /> <br />Pozdrawiam
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

czw wrz 19, 2002 11:18 am

<!--QuoteBegin-Matieou+-->
Matieou pisze:
<!--QuoteEBegin-->(...)Jesli Twoj wizard rzuci na Ciebie stoneskin, albo zdobedziesz rozdzke Stoneskin i masz duzo UseMagicDevice albo zdobedziesz Zbroje z atrybutem Invulnerability (DR 5/+1) to monk jest juz w³a¶ciwie nie¿ywy, bo ¿adko kiedy monk potrafi przebic DR i rzadko kiedy zadaje wiecej niz 10 obrazen.(...)
<br />Przypominam, ¿e Mnich na 20 poziomie ma Ki Strike +3 i zadaje 1k20+bonus z Si³y w wrêcz (gdy jest ¶redniej wielko¶ci). A Mnich 13 poziomu ma Ki Strike +2 i 1k12+bonus z Si³y obra¿eñ. [To odniesienie do obu przypadków.]
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

czw wrz 19, 2002 11:26 am

+2 ki nie przebija stoneskina, a sredni rzut na k12 to 6.5 + bonus z sily nawet 3 to 9.5 wiec srednio nie powinien przejsc. <br /> <br />Oczywiscie mnicha tez mozna podpakowac pod katem przebijania DR itd, dlatego tak jak mowie nie ma idealnego rozwiazania i ta dyskusja moze sie ciagnac w nieskonczonosc. Ja po prostu podalem najwazniejsze punkty na ktorych m.zd powinien sie skupic rogue walczac z mnichem.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

czw wrz 19, 2002 12:08 pm

OK, stoneskina nie przebije automatycznie, ale zaneguje dzia³anie pancerza z twojego przyk³adu. Dodatkowo Mnisi te¿ mog± u¿ywaæ magii :wink: .
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

czw wrz 19, 2002 12:11 pm

Wlasnie o tym pisalem w drugim akapicie.
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

pt wrz 20, 2002 2:04 am

Niom ja rozumiem ze granie postaciami tylko stworzonymi do walki jest nudne i bezsensowne no ale co ja poradze ze zycie mojej postaci potoczylo sie tak ze zostal tym assasinem ...ale nie oznacza to ze tylko poszedlem nim w walke bo to by byla Wielka bzdura staralem sie i nawet mi wyszlo ze nietylo jest jako tak dobrym assasinem to jest tagze kanciarzem kieszonkowcem i wlamywaczem a o tumblu skokach i innyc akrobacjach nie wspomne. <br /> <br /> <br />ps : gralem kiedy pol-orkiem tchorzem co bylo bardzo zabawne i trudne zarazem ...wszczegolnosci u mistrza kotry przygody bez maxymalnej jatki nie moze sobie wyobrazic to na dodatek moja nastepna postacia byla paladynka ktora na widok krwi mdlala a o wchodzeniu do ciemnych lochow i jaskin mozn bylo odrazu zapomniec :] :wink:
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

pt wrz 20, 2002 2:06 am

A co do tego poradnik maz durzo racji ale .....no wlasnie ale tamten mnich nalerzy niestety do mojego qumpla kotry jest strasznym maczkinem....hmmm niby ma kilka z wyrzej wymienionych przedmiotow no I z zaskoczeniem go niebede mial problemow ale w 3 rundzie walki normalnie by mnie zatluk [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] a na pomoc teamu nie moge Bo jak juz mowielm to jest wlaka wlasnie z teamowym mniechem.......a jezeli go nie zabije to sam zgine [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pt wrz 20, 2002 10:38 am

Nie bardzo rozumiem jak to mozliwe ze jeden PC chce zabic drugiego PC ... cos tu chyba nie gra, Nie macie jakiegos zadania do zrobienia?
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

pt wrz 20, 2002 11:08 am

Cos okolo roku temu mialem podobna sytuacje i kilka innych patologii... Gdy druzyna zaczela walczyc ze soba zapruszyla ogien w zamku i przekonana, ze MG jakos ich jakos z tego wyciagnie nie zaczela uciekac. Nie wiedzieli, ze MG postanowil przeprowadzic czystke... Osobiscie tez proponowalbym mistrzowi madmanika wykonac kilka akcji prewencyjnych.
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

pt wrz 20, 2002 12:05 pm

Niom tylko jest jeden porblem w twojim zamyslei drogi mistru........... to zlecenie wlasnie wyszlo od mistrza ............ tak jak dwa poprzednie na 2 stre postacie z temu bo widac niemail pomyslu jak sklecic dwa nowe teamy :wink: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /> <br /> <br />ps: a jezeli kcesz wiedziec wiencej to ci Moge nawet napisac jak to sie wszystko potoczylo ze teraz jestem w teamie z magiem ktorego wczesniej kcialem zabic a raczej musialem........i na dodatek z mnichem ktorego musze usmiercic bo inaczej Kosciul maski dla ktorego pracuje wysle qupe assasinow z jednym zadaniem : zeby dobrac mi sie do dupy :wink: <br /> <br />Ps pozatym gdybym byl wredny to powinienem zglosic sie do moderatora ze 2 powyzsze posty niesa na temat tpoika :wink:
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

pt wrz 20, 2002 12:23 pm

Po co uciekac sie do pomocy graczy w zabijaniu postaci? Tego to ja nie pojmuje.
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

pt wrz 20, 2002 12:33 pm

Ja tez nie ale jak mistrz kaze to gracz musi ........chyba ze chce miec krotkie zycie postaci :wink:
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pt wrz 20, 2002 1:21 pm

Sorry ale ja nie bardzo rozumiem. To wogole nie jest RPG. Moze powinniscie sie przerzucic na systemy bitewne? Albo pograc w CS na sieci dla rozladowania emocji? <br /> <br />RPG to MG+gracze razem przeciwko wyzwaniu jakie stawia przygoda.
 
Anonim_1

pt wrz 20, 2002 1:58 pm

<!--QuoteBegin-madmanik+-->
madmanik pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ja tez  nie  ale  jak  mistrz  kaze   to gracz musi ........chyba ze  chce miec krotkie  zycie  postaci  :wink:
<br /> <br />Jesteś pewien, że to jest zamierzeniem mistrza gry? Jaki charakter ma Twoja postać? Czy nie może być tak, że MG chce zjednoczyć drużynę, scalić ją wewnętrznie (ceniąc mnicha, kumpla z drużyny od szefów organizacji, udowadniasz swoją lojalność wobec grupy)? <br /> <br />Sam, niezależnie od charakteru wyjaśniłbym całą sytuację postaciom z grupy i starał się działać wspólnie dla dobra wszystkich graczy. Co z tego, że zabijesz (jeśli Ci się uda) mnicha, w końcu chyba da się go wskrzesić? <br /> <br />Jeszcze jedno pytanie: dlaczego masz go zabić? Taki rozkaz, czy jest konkretny cel (naraził się organizacji, ma pożądany przedmiot, był świadkiem ważnego wydarzenia...)?
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pt wrz 20, 2002 3:17 pm

Pogadaj z mnichem.
 
madmanik__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn wrz 16, 2002 7:43 pm

pt wrz 20, 2002 10:44 pm

Wiec tak hmmm wiem ze to jest Rpg I niema nic przeciwko teamowej grze ale na drodze ostatnio stan mistrz gry niewiem moze mial zly dzien i niemogl wymyslec czegos ciekawego albo popostu chce sie pozbyc mnicha ? <br /> <br />Co do cs tak gram wniego a i systemy bitewne tez niesa mi obce ale to taka mala dygresja :wink: <br /> <br />A teraz Odpowiedz na post Shada : <br />Niom jestem W pierwszym przypadku kiedy kcial polaczyc stary team z nowymi postaciami dal nowym za zadanie zabica starego teamu bo niby oni sa tymi zlymi ktorzy sa odpowiedzialni za porwanie nalorznicy paszy ( niewiem czy tak sie pisze nalorznicy ..sory [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] ) no ja niby wiedzialem ze to nie oni bo przygode wczesniej oni wlasie ja ratowali tylko im sie nie udalo :wink: ale jezeli odrazu bym sie do nich przylaczyl to by wyszlo nato ze nie umiem odgrywac mojej postaci bo on w tym miesice byla pierwszy raz a starego teamu Nieznala wiec skad ona miala wiedziec ze oni naprawde nie sa Tymi zlymi draniami a koles ktory mi to zlecal niejest tym tak naprawde tym zlym ??? bo byl bardzo przekonujacy tak samo skad mialem wiedizec ze pomagam artemisowi antari skoro Nigdy nikt rzywy go na oczy nie widzial ??? Dlatego tez zgodzilem sie ich usunac w dobrej wierze poniewaz Straz nie reagowala na moje donszenia ( chociaz za ich glowy byla wyznaczona Nagroda ! ) <br /> <br />Co do mnich sytulacia jest troche inna Podpadla gildi i kosciolowi MASKI ( zabil kuilku czlownkow zniszczyl ich intryge I byl w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu )do ktorego potajemnie nalezy moja postac a ze znim ciagle podruzuje zgadnij komu kazlia go zabic ??? :wink: Co do mojego charakteru to jest on chaotyczny zly ale daltego ze kiruje sie tylko potrzeba chwili a nie prawami i jest wyprany z uczuc i pozbawiony jakiego kolwiek suminia . Wcale niechce go zabijac bo nieraz mi uratowla zycie no czasem mi podpadl ale nie na dlusza mete lecz jezeli tego Nie zrobie to moge zapomniec juz o grze ta postacia u tamtego mistrza [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] bo jezeli niewykonam powiezonego mi zadania to nastepny czlonek gildi/kosciola dostanie zlecenie na mnie a ja zostane wykluczony gildi na dodatek jest dosc durze prawdopodobienstwo ze zostal namnie rzucony geast i jezeli tego nie zrobie Zgine ja i to tak ze wskrzeszenie mi nawet nie pomoze [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] a ja sie juz naprawde zzylem z moja postaci i naprawde ja lubie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] A co do wskrzeszenia to dostalem specjalny sztylet ktorym mam go zabic zeby wlasnie nie zostal wskrzeszony [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br /> <br />Co do magicznych przedmiotow to tak ma ich odgroma i to nie takich slabych wiec od bidy dla niejednej osoby mogl by stac sie celem :? <br /> <br /> <br />PSs : <br /> drodzy MOderatorzy wiem ze ten Post jest chaotyczny I wogule nie jest sensowny stylistycznie ale po pierwsze musze ciagle skupic uwage na tym malenstwie przybledzie i robic sobie kolacje aq co do jego dlugosci to nie chcialem byc potem posadzany ze nabijam sobie ilosc postow . <br />PS2 : w wolnej chwili Poprwaie go tak zeby bylo Oki wiec sie nie denerwujcie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br />
 
Anonim_1

sob wrz 21, 2002 10:22 am

<!--QuoteBegin-madmanik+-->
madmanik pisze:
<!--QuoteEBegin-->ale  jezeli odrazu bym sie do nich przylaczyl to by wyszlo nato ze nie umiem  odgrywac mojej  postaci  bo on  w tym miesice  byla pierwszy raz  a  starego teamu Nieznala wiec  skad ona  miala wiedziec ze  oni naprawde nie sa  Tymi zlymi  draniami  a koles ktory mi to zlecal niejest tym tak naprawde tym zlym ?
<br /> <br />Ale chaos... :wink: <br /> <br />Po pierwsze, pogadaj z kapłanem mającym Zone of Truth (AFAIr to czar 2 levelu), porozmawiaj potem z postaciami reszty graczy i wyjaśnijcie sobie całą sprawę (to nie oni chcieli ją porwać, starali się pomóc, itd.). <br /> <br />Zastanów się, kto bardziej Ci grozi - postacie innych graczy, czy kościół? Jako chaotyczny zły powinieneś wzpomóc tych silniejszych (tak mi się przynajmniej wydaje), najlepiej by było, gdybyś nasłał ich na siebie a w decydującym momencie dołączył się do zwycięzców. <br /> <br />Pozostaje jeszcze jedno pytanie - co będzie, jeśli zabijesz tego mnicha i ten gracz wcieli się w inną postać? MG każde mu zabić Ciebie, ponieważ jesteś ze "starej ekipy"?
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

sob kwie 10, 2004 10:22 pm

To tak jak bys nie chciał zabijać mnicha :) : <br />1. Sprzedaj wszystkie Itemy które nie są ci całkowicie niezbędne, potem kupujesz amulet niewykrywalności (ale z większym OC) i wynajmujesz jakiegoś maga żeby cię przeteleportował gdzie chcesz... <br />2. Jak byś jednak nie chciał uciekać (w końcu ten chaotic evil) to też wynajmijcie jakiegoś maga żeby np. zduplikował czarami tego mnicha i zakłujesz iluzoryczną wersję mnicha <br />3. Skrzyknijcie superherosów i rozwalcie kościół maski.... :mrgreen: <br />4. Wywołaj u siebie(u posatci :) ) amnezję :) <br />5. Pomyślę jeszcze...
 
thief__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 22, 2004 5:23 pm

Skrytobójca - leon zawodowiec

sob paź 23, 2004 8:45 am

mam zamiar zrobiæ ³otra - to ma byæ leon zawodowiec......... <br />umie sie w³amaæ , skradaæ, bezszelestnie sie poruszaæ, dostaæ sie w najbardzie strzez¿one mjejsce, a¿ w koñcu . zabiæ - bron± pokryt± trucizn± - ciosem w plecy ..... <br />¿adnych ¶wiadków, ¿adnych dowodów, ¿adnego zamieszania. <br />zlecenie wykonane, odebraæ dole i nikt go ju¿ nie widzia³......... <br /><br />ten opis najbardziej pasuje do skrutobójcy......... <br /><br />teaz zadanie bojowe dla wszystkich ³otrów na forum ....... zrobiæ takiego skrutobujce, jakiego ¶wiat nie widzia³........ <br /><br />moja propozycja: <br />10 lvl z³odziej + 10 lvl skrytobójca + ..... = leon zawodowiec ...... <br /><br />i dalej : <br /><br />nizo³ek <br />90 cm wzrostu <br />16 kg wagi <br />w³osy czarne <br />oczy czarne <br />rumiana cera <br />neutralny chaotychny - nie pogardzi z³otem zdobytym w innych zadaniach ni¿ zabijanie <br />bóstwo - maska <br />jêzyki: nizo³czy, wspulny, ...... <br /><br />atrybuty (wyma¿one:)): <br />ZR 18 <br />CHA 17 <br />INT 17 <br />RZT 16 <br />S 13 <br />BD 10 <br /><br />no i tyle .......... reszta nale¿y do was........ <br /><br />sory za moj± ortografiê <br /><br />thx
 
Ymir__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 8:15 pm

sob paź 23, 2004 9:16 am

Do takiej postaci przydatna jest presti¿ówka Tancerz Cieni, jego umiejêtno¶æ zniknia w na widoku jest strasznie potê¿na i zarazem przydatna, a cienisty skok zapewnia Ci sneak atak w wiêkszo¶ci walk
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

sob paź 23, 2004 10:07 am

Proponujê, zamiast tak wielu poziomów ³otra i skrytobójcy, zainwestowaæ w powiedzmy 5 lub 6 poziomów Akrobaty (Pie¶ñ i Cisza).
Dziêki temu ³otr mo¿e wstaæ w dowolnym momencie, bo jest to dla niego akcja darmowa, skakaæ niezale¿nie od czynników ograniczaj±cych (wzrost i waga), co w przypadku nizio³ka jest nawet mi³ym dodatkiem. Oprócz tego otrzymujesz Poprawione Przewracanie. Atut, lecz to wszystko, co o nim wiem 8) . Na 3 poziomie otrzymujesz Poprawione Uchylanie- co¶, co ³otr mo¿e zdobyæ dopiero od 10. poziomu, a Ty móg³by¶ to mieæ ju¿ na 8. poziomie postaci. Fajnie, prawda?.
Je¶li ju¿ wdasz siê w walkê, otrzymujesz premiê do walki defensywnej pod postaci± +4 do KP walcz±c w defensywie, zamiast +2/+3. Gdy za¶ wykonujesz akcjê pe³nej obrony- a¿ +8 do KP zamiast +4/+6. Co prawda wymaganych jest 5 rang w Upadaniu, aby móc z tego korzystaæ, ale spe³niaj±c wymagania na klasê, automatycznie mo¿esz z tego korzystaæ.
Je¶li chcesz uciekaæ w górê- otrzymujesz zdolno¶æ szybkie wspinanie na 5. pozimie, czyli (jako nizi³ek) poruszasz siê z prêdko¶ci± 6 metrów podczas wspinaczki. Je¶li dodasz jeszcze 6. poziom- mo¿esz korzystaæ z tzw. powolnego upadku, zasiêg wynosi 9 metrów. Co prawda masz to od 3. poziomu z wysoko¶ci± 6 metrów, ale czemu nie zainwestowaæ w jeszcze jeden poziom, aby mieæ 9 m?
Je¶li przyszpil± w parterze (czyt: le¿ysz) nie otrzymuj± ¿adnych premii z tej okazji z powodu zdolno¶ci Obrona w parterze (6 poziom).
Je¶li chcesz zainwestowaæ wszystkie 10 poziomów Akrobaty- nie po¿a³ujesz. Dalej jest coraz lepiej 8) Ale to ju¿ na gg lub PW.
 
thief__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 22, 2004 5:23 pm

sob paź 23, 2004 10:53 am

po mojemu shadow dancer by³ by lepszy od akrobaty, nikt by go nie zaówa¿y³
 
mati111
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 10, 2003 9:23 pm

sob paź 23, 2004 11:23 am

Co prawda wymaganych jest 5 rang w Upadaniu

Wymaganych jest 8 rang w Upadaniu, Równowadze i Skakaniu. :)
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

sob paź 23, 2004 12:08 pm

Doczytaj.
A 5 rang jest wymagane aby korzystaæ z tej umiejêtno¶ci. A nie wymagane, aby dostaæ te Prc.
 
thief__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 22, 2004 5:23 pm

ndz paź 24, 2004 7:37 am

a tak ogólnie to czy mozna zrobiæ co¶ takiego ze o 1 lvl postaci spe³niamy wymagania na presti¿ i mamy od razu 1 lvl w presti¿u i 1 lvl w podstawowej klasie , czy sam presti¿ ??

bo jak tak to :
od 1lvl skrytobójca 2lvl shadowdancer 3lvl skrytobójca 4lvl shadow dancer ... etc.

no i mamy leona zawodowca / hitmana
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

ndz paź 24, 2004 11:24 am

1. Postaraj się pisać po polsku (polskie znaki, wielkie litery na początku zdania, kropki i przecinki, też mile widziane).
2. Znajdź mi taki prestiż na którego wymagania spełniasz już na 1 poziomie
3. Jeśli już, to możesz wejść na PrC dopiero od 2 poziomu, ponieważ wymagania typu odpowiedni BAB, czy umiejętności zależą od klas (czyli najpiew wybierasz poziom w klasie, a potem przyznajesz skille. Nie odwrotnie).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości