Zrodzony z fantastyki

 
fReak-kiD
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 2:54 pm

pn lis 11, 2002 8:23 pm

Ja szczerze wole rysowac, ale sam rysunek nic nie daje. Wiec zawsze rysuje i opisuje.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn lis 11, 2002 8:27 pm

Ja ze wzglêdu na to, ¿e nie posiadam talentu plastycznego, wolê opisywaæ postacie. Czasem szukam sobiê jakie¶ ciekawej fotki lub rysunku i na jej bazie tworzê sobie postaæ . <br /> <br />Mam w mojej grupce znajomych-graczy dwóch przyjació³, którzy potrafi± dobrze rysowaæ (Darklighter :wink: i Jung - nie ma go jak na razie na forum). Ich rysunki s± dobrym uzupe³nieniem ich postaci :) . <br /> <br />P.S.: mis mo¿e siê zarejestrujesz na forum? <br /> <br />P.S. 2: Zg³oszê to Tabiemu - mam nadziejê, ¿e rozwi±¿e twój problem :) .
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

pn lis 11, 2002 8:52 pm

Ja jak mam rysowaæ, to tylko popiersie (mam problemy z cia³em, choroba, znowu za krótkie ³apska!!!), i to w stylu manga :? ... Dlatego te¿ zawsze i rysujê i opisujê.
 
Bajant
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: ndz cze 09, 2002 8:10 pm

pn lis 11, 2002 9:31 pm

HI ALL <br /> <br /> Ja przewaznie wole opisywac ze wzgledu na to ze kazdy gracz moze inaczej odebrac to co chcemy mu przekazac dlatego ... opisy wywoluja wiele kontrowersji a czasami szczypte humoru .
 
Awatar użytkownika
Tabi
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 824
Rejestracja: ndz kwie 07, 2002 11:13 pm

pn lis 11, 2002 9:45 pm

mis <br /> <br />Twoje konto było uaktywnione. Zmieniłem więc hasło na takie jakie masz login maila (czyli to co przed @wp.pl). Teraz spokojnie sie zalogujesz. <br /> <br />Pozdrawiam, <br /> <br />PS. Nie zapomnij od razu zmienić hasła!!!
 
Anonim_1

pn lis 11, 2002 10:26 pm

Ja zawsze pokazuję rysunki. Osoby, z którymi gram nie zawsze mają na tyle skupioną uwagę, by słuchać mojego opisu, ich wyobrażenie o mojej postaci może być różne a chcę mieć pewność, że będą sobie wyobrażać moją postać dokładnie tak samo, jak ja (nieco egoistyczne podejście 8) ). Ponadto nie muszę "odświeżać" opisu co kilka godzin albo co sesję, wystarczy, że pokażę rysunek. <br />Ilustracje swoich postaci wycinam z komiksów, galerii NF, kseruję z pism RPG, ostatnio drukuję rysunki ściągnięte z Sieci (Royo, Elmore, Brom).
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

wt lis 12, 2002 8:15 am

Nie mam taletu artystycznego , albo nie chce mi sie rysowac ( to drugie jest bardziej prawdopodobne ), Ja Zawsze opisuję swoje postacie, po ich charakterysycznych cechach po czym mozna je poznac :wink: . Ostatnio jednak znalazlem kolege/gracza który rysuje postacie i to calkiem niezle wiec mozna sie spodziewac rowniez rysunków na sesjach 8) . <br /> <br />Jak otrzymam swój portret ( :roll: ) to sie pochwale nim na forum :evil: .
 
B_Achus__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: czw lis 07, 2002 8:13 am

wt lis 12, 2002 8:19 am

Ja kiedy¶ stara³em siê rysowaæ swe postacie jednak inni gracze jako¶ nigdy nie wiedzieli o co mi chodzi i siê ze mnie nabijali... <br />Teraz ja tylko jak najdok³adniej opisujê postac a jak chodzi o rysunki to proszê moj± kole¿ankê z klasy, aby zrobi³a to za mnie... <br />No có¿ jako¶ z jej rysunków nikt siê nie ¶mieje tylko wszystkim opadaj± szczeny...
 
Thor__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: pn maja 13, 2002 1:23 pm

wt lis 12, 2002 8:20 am

U mnie sprawa jest prosta. Poniewa¿ nie potrafie rysowaæ nic do czego nie mo¿na wykorzystaæ linilki czy cyrkla (czytaæ rysunek techniczny) to zawsze opisuje swoj±postaæ. Jeden jedyny pope³ni³em ten b³±d ze narysowalem swoj± postac i nigdy wiêcej tego niezrobie bo MG maja pretensje ¿e nikt ich nies³ucha tylko wszyscy siê smieja i ta¿aja po pod³odze
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

wt lis 12, 2002 10:27 am

<!--QuoteBegin-Bajant+-->
Bajant pisze:
<!--QuoteEBegin-->HI ALL  <br /> <br /> Ja przewaznie wole opisywac ze wzgledu na to ze kazdy gracz moze inaczej odebrac to co chcemy mu przekazac dlatego ... opisy wywoluja wiele kontrowersji a czasami szczypte humoru .
<br />Wg mnie te¿ opis est decydowanie lepszy. Sam mia³em taki problem jak chcia³em znale¼æ jaki¶fajny wizerunej krasnoluda. I tu pojawi³ siê problem, bo w ka¿dym obrazku co¶ mi nie pasowa³o, ale sam nie potrafi³em powiedzieæ co :? <br />Wiêc ka¿dy mo¿e mieæ inne zapatrywanie na wizerunek czego¶/kogo¶ wiêc lepiej tego nie zmieniaæ by nie wzbudzaæ ¿adnych kontrowersji...
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

wt lis 12, 2002 12:09 pm

Mam gracza, który opis każdej swojej postaci kwituje :"Czyli po prostu wyglądam tak" (i tu pokazuje swój rysunek). Jest to całkiem miłe - pozwala na skonfrontowanie wlasnego wyobrażenia z jego obrazem. <br /> <br />Pozdra
 
B_Achus__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: czw lis 07, 2002 8:13 am

czw lis 14, 2002 2:30 pm

Tak to najlepsze rozwiazanie, ale nie wszystkim chce sie po narysowaniu jeszcze dokladnie opisac... <br />Poza tym trzebaby rysowac cala postac, a ja pod pojeciem rysunek rozumiem tylko twarz...
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

pt lis 15, 2002 6:57 pm

Hmm.. rysowanie? Sciagam z internetu, lub znajduje w jakie¶ ksi±¿ce i wtedy dopiero rysuje moj± postaæ. A opisywaæ? ZAWSZE! Bez tego chyba RPG by nie by³o, tylko walka na rysunki. <br />Od chyba dwóch postaci zacz±³em rysowaæ postacie, chodzi mi o twarz. Ubranie i dodatkowe rzeczy, takie jak ekwipunek, bronie, mag. przedmioty to zostawiam do opisania. I tak powinna wygl±daæ kolej rzeczy. <br /> <br />Acha.. misio to moj gracz :) Siemanko Adam :] <br /> <br />Pozdra, <br />Dragonik
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pt lis 15, 2002 10:05 pm

Ja rysowałem portret swej postaci póki mialem na to miejsce na karcie. Teraz nie mam miejsca więc nie rysuje. Chociaż czasami gdy mi się nudzi a mam pod ręką kartkę to szkicuję swą postać w rożnych sytuacjach życiowych.
 
Łukasz B.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 573
Rejestracja: wt cze 25, 2002 11:39 pm

sob lis 16, 2002 1:18 am

Wielbicielom portretów polecam poni¿szy link: <br /> <br />http://www.wizards.com/dnd/article.asp?x=d.../pc/pc20021126b <br /> <br />Jeden z graczy wydrukowa³ rysunek i przyklei³ go na swoj± kartê :) <br /> Sam czasami rysujê swoj± postaæ poniewa¿ mam wtedy z g³owy jej opis a opisujemy siê do¶æ czêsto np kiedy dochodzi nowy gracz.
 
Franek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 08, 2002 3:22 pm

Opis

pn lis 18, 2002 5:40 pm

Wolê rysowaæ . Chocia¿ opisu nic nie zast±pi !
 
Awatar użytkownika
Xavier
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 561
Rejestracja: pt maja 06, 2005 4:13 pm

czw gru 19, 2002 7:53 pm

Ja rysuję i piszę (a może piszę i rysuję). ?aden rysunek dokładnie nie wyrazi szczegułów postaci!
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Portrety

czw gru 19, 2002 10:33 pm

?ukasz B. podał juz adres strony z portretami autorstwa artystów z www.wizards.com. <br /> <br />Ja podam Wam adres do miejsca, w którym także można znaleźć portety swoich postaci. Miejsce to jednak różni się znacząco od wymienianych do tej pory - znajdują się bowiem na nim portrety mniej lub bardziej znanych polskich aktorów. Jestem pewien, że pobudzą one Waszą wyobraźnię. ;-) <br /> <br />Agencja Aktorska "Gudejko" <br />http://www.gudejko.pl/pl/home.htm <br />[należy wybrać odsyłacz w menu: "agencja aktorska"] <br /> <br />Moi absolutni faworyci: <br />Władca Plugawych Mocy, Arcymag Czarnej Wieży http://www.gudejko.pl/html_pl/Burczyk_Stefan.html (wyznawca Nerulla) <br />i jego wieczny oponent - szalony wysokopoziomowy kapłan Zagyga http://www.gudejko.pl/html_pl/Cacko-Zagors...i_Wojciech.html [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

czw gru 19, 2002 11:18 pm

Ja wolê rysowaæ swoje postacie, bo rysowanie wychodzi mi ca³kiem nie¿le, nie chwal±c siê :wink: . Ale opisujê je te¿, bo czemu nie..? :mrgreen: W opisie mo¿na zawrzeæ wiêciej szczegu³ów, na przyk³ad "a na prawym po¶ladku ma wytatuowane serduszko" czy co¶ w tym stylu... :mrgreen:
 
Anonim_1

Re: Portrety

czw gru 19, 2002 11:28 pm

<!--QuoteBegin-bukwa+-->
bukwa pisze:
<!--QuoteEBegin--> <br />Moi absolutni faworyci: <br />Władca Plugawych Mocy, Arcymag Czarnej Wieży http://www.gudejko.pl/html_pl/Burczyk_Stefan.html (wyznawca Nerulla) <br />i jego wieczny oponent - szalony wysokopoziomowy kapłan Zagyga http://www.gudejko.pl/html_pl/Cacko-Zagors...i_Wojciech.html [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
<br /> <br />Bukwa - to już przesada. Kapłan rozwalił mnie doszczętnie - szczęka opadła na podłogę i przez dwadzieścia minut szukałem jej pod łóżkiem. :wink: <br /> <br />Więcej takich linków!
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

czw gru 19, 2002 11:52 pm

G³ównie opisy, rzadko rysunek. W³a¶ciwie to i sam opis postaci zazwyczaj ogranicza siê do kilku enigmatycznych s³ów. Doszli¶my powiem do wniosku, ¿e zabawniej jest, gdy ka¿dy z graczy sam sobie wyobra¿a swoich kompanów. Dziêki temu ich wizerunek jest analogiczny do ich zachowania czyli kto¶ zgrywa cwaniak - dostaje cwaniack± gêbê, kto¶ nieudacznika - to tak wygl±da itd. Tak naprawdê, wed³ug mnie wygl±d postaci nie jest istotny, wa¿ne by by³a charakterystyczna...
 
Ociek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: czw gru 12, 2002 9:22 am

pt gru 20, 2002 8:35 am

proponujê wam wej¶æ na stronê http://www.karwal.dk/portraitportal <br /> <br />tam tesz s± fajne portrety <br /> <br />ale muszê przyznaæ ¿e rzeczywi¶cie mamy bardzo przystojnych aktorów :wink:
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pt gru 20, 2002 8:54 am

O god ... oni powinni dostaæ anga¿e do StarTreka ... kompania by oszczêdzi³a miliony na chcarakteryzatorach!
 
Awatar użytkownika
go0r
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: pn lut 17, 2003 5:48 pm

śr kwie 09, 2003 9:07 pm

Ja na sesjach zawsze opisuję. Nigdy na sesji nie posłużyłem się żadnym rysunkiem. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale moi gracze nie mają nic przeciwko. Jeden z moich bardziej zaawansowanych MG też nie posługuje się rysunkami ale zadrza mu się.
 
Sm00k
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pt sty 17, 2003 9:54 pm

śr kwie 09, 2003 9:25 pm

rysunek! Potrafi zastapiæ tysi±c s³ów. A poza tym to ¶wietna zabawa:D
 
Arashi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz cze 23, 2002 9:50 pm

śr kwie 09, 2003 10:42 pm

Opis... Mangowy portrecik wykonany przez ¶rednio utalentowan± osobê moze wywo³aæ we wspó³graczach konwulsje (nie-mangowo rysowaæ nie umiem w ogóle, a czujê odrazê do wykorzystywania cudzych prac np. z sieciowych galerii) [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości