Zrodzony z fantastyki

 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

pn sty 06, 2003 1:30 am

Przyszed³ mi do g³owy trochê dziwny pomys³ - na tworzenie dru¿yny. Chodzi o to ¿eby stworzyæ postaæ jak najbardziej odwzorowuj±c± siebie samego. Swoje mocne i s³ebe strony (i nie chcê widzieæ ¿adnych 18 czy nawet 16 w cechach) bardzo skromne postacie (chyba ¿e kto¶ jest baaardzo uzdolniony w czym¶) Ogólne za³o¿enie polega³oby "czy znajdê dla siebie miejsce" w tych "dzikich" zaginionych krainach.Co o tym s±dzicie? I jak wygl±da³oby wasze lustrzane odbicie w FR?
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

pn sty 06, 2003 2:32 am

Tak mniej więcej wyglądam: <br /> <br />Male Tiefling, Rogue lvl. 3 <br /> <br />Str: 13 <br />Dex: 12 <br />Con: 6 <br />Int: 15 <br />Wis: 12 <br />Cha: 11
 
Xariell
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: czw lis 21, 2002 9:30 am

pn sty 06, 2003 9:48 am

<!--QuoteBegin-Riklaunim Do'Urden+-->
Riklaunim Do'Urden pisze:
<!--QuoteEBegin-->Chodzi o to ¿eby stworzyæ postaæ jak najbardziej odwzorowuj±c± siebie samego.
<br />Ehm... No tego... Je¶li o mnie chodzi, to mog³oby to wygl±daæ dosyæ ciekawie... <br /> <br />Str: 10 <br />Dex: 12 <br />Con: 11 <br />Int: 15 <br />Wis: 12 <br />Cha: 15 <br /> <br />Ja siebie tak widzê, chocia¿ pewnie s± tacy którzy widz± mnie w innych (lepszych lub gorszych) perspektywach, ale my¶lê, ¿e to bêd± optymalne statystyki... :)
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

pn sty 06, 2003 11:40 am

?eby by³o fair, to ja te¿ napiszê: <br /> <br />Pó³elf ³owca 1 / mistrz poznania 2 <br />si³a 10, zre 12, kon 10, int 14, wis 12, cha 10. Alchemia 2, koncentracja 2, wiedza(tajemne) 6, wiedza(natura) 4, zawód(wêdkarz) 6. Featy: point blank shot, precise shot. Chowaniec: Kruk. Bronie: d³ugi ³uk, lekka kusza. <br /> <br />(uzasadnienie - zainteresowania/studia chemia, hobby wêdkarstwo, ogólnie o przyrodzie.... lubie siedzieæ w wakacje w puszczy augustowskiej... ) <br />O a¿ siê temat z tego zrobi³. No prosze.... 8)
 
Stinger__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: ndz gru 15, 2002 7:55 pm

pn sty 06, 2003 11:48 am

To ja te¿ sie wpisze :) <br /> <br />Elf , z³odziej <br /> <br />Si³a 9 <br />Zrêczno¶æ 14 <br />Kondycja 12 <br />Inteligencja 12 <br />M±dro¶æ 10 <br />Charyzma 9 <br /> <br />tak by to chyba mniej wiêcej wygl±da³o :)
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

pn sty 06, 2003 5:16 pm

Hmm... nie widzê siebie a¿ tak optymistycznie jak Xariell... 15 nigdy bym sobie nie przydzieli³a. Zazdroszczê pewno¶ci siebie... <br />Ja bym siebie rozpisa³a o tak: <br />Elfka, Ranger w s³u¿bie Mielikki <br /> <br />str 10 <br />dex 14 <br />con 6 (too much beer :? ) <br />int 14 <br />wis 12 (zmienione na polecenie Aragathora Roaringflame'a) <br />cha 10 - <!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->zmieniam na 18 + 4 modyfikator przy rozmowach z facetami :wink:<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br />Ró¿ne skille, niezale¿ne od ilo¶ci skill pointów na level. Nie podam na ile, bo ciê¿ko mi oceniæ: Knowlege (historia, natura, tajemna, literatura, muzyka alternatywna, astronomiia, astrologia), Craft (drawing), Proffesion (herbalist), Wilderness Lore, Hide, Move Silently, Bluff, Gather information, Perform (mistrzowanie) Ride (horse), Intuit Direction. Feats: Mounted Combat, Point Blank Shot, Precise Shot, Rapid Shot, Exotic Weapon Proficiency (Karabinek sportowy), Weapon Focus (Karabinek sportowy) <br /> <br />A oto wyt³umaczenie: Dalam sobie tylle skilli, bo mam bardzo szerokie zainteresowania i du¿o czytam, najró¿niejszych ksi±¿ek. Nie je¿d¿ê do lasu (chyba, ¿e na koniu), tylko do niego chodzê, mam 100 metrów, Te weapon focusy i wszystkie shoty, to dlatego, ¿e kiedy¶ by³am w klubie strzeleckim. Do tej pory jestem nie do pobicia (tylko bez ¶miechów!). <br /> <br />______________________________ <br />[i]<!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->Wielki Przedwieczny: nie mog³em siê oprzeæ :wink:<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Awatar użytkownika
Xavier
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 561
Rejestracja: pt maja 06, 2005 4:13 pm

pn sty 06, 2003 6:06 pm

Gnom, Zaklinacz <br /> <br /><!--sizeo:9--><span style="font-size:12pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->str 10 <br />dex 13 <br />con 9 <br />int 13 <br />wis 12 <br />cha 15 <!--sizec--></span><!--/sizec--> <br /> <br />Co do Charyzmy może nie jestem najpiękniejszy, ale nieśmiały to na pewno nie jestem 8)
 
Qbe
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: śr paź 09, 2002 6:36 pm

pn sty 06, 2003 6:44 pm

Te¿ kiedy¶ my¶la³em o rozpisaniu siebie na RPG. Oto moje wnioski. Niestety s± bardzo skromne. <br /> <br /> <br />Rasa: Cz³owiek (Nie powinni¶my wybieraæ niczego innego :) ) <br />Level: Commoner 1. (Sorry, ale naprawdê, fechtowaæ i wywijaæ mieczem sprawie jak "klasy walcz±ce" nie jest ³atwo - a tu patrzê, na forze sami atleci :razz:. BTW: Gdyby¶my za³o¿yli pe³ne p³ytówki, ciekawe ile osób by³oby w stanie przej¶æ wiêcej ni¿ 1000 kroków :evil: ) <br /> <br />Str: 8 <br />Dex: 11 <br />Con: 7 :oops: <br />Int: 12 <br />Wis: 10 <br />Cha: 11 <br />Skills: Knowledge (Strange Things Called Computers) +2, Knowledge (Ogólna) +3, Perform (Stupidity) +1 :) , <br />Feats: Weapon focus (Nie¶mieszne Dowcipy) :mrgreen:
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

pn sty 06, 2003 6:51 pm

Pewnie masz racjê, z twoimi wnioskami o nas-atletach, jednak nale¿ê do bractwa rycerskiego, gdzie uczê siê walczyæ mieczem, umiem te¿ strzelaæ, z KBKSu, i z ³uku te¿, mam nawet swój w³asny. Porócz tego, rzeczy które wiem na temat przyrody i ogólnie biologii sprawi³y, ¿e wybra³am klasê rangera. A, ¿e elfy tak bardzo lubiê, gram nimi w ka¿dym systemie, w którym s±, wybra³am w³a¶nie tê rase. Powinnam by³a napisaæ to w moim po¶cie wy¿ej. Przepraszam.
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

pn sty 06, 2003 6:55 pm

hmm Ja w DnD ? Hmm : <br />Str 10 -( zwykły człowieczek ) <br />Dex 14 -( naprawdę jestem zręczny nie ma lepszego w Klasie ba! w szkole) <br />Con 12 -( no paker nie jestem ale swoje potrafię wytrzymać, Zdrowa Dieta :) ) <br />Int 16 -( no cóż są dziedziny wiedzy w których jestem genialny i dlatego dałem sobie taki stopien, ale o Matme nie pytajcie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img], ale Elektronika, Informatyka itp. ok, zresztą znacie mnie , nieliczni :mrgreen: ) <br />Wis 12 ( no cóz ze starosci nabrałem trichę mądrosci życiowej :wink: ) <br />Cha 8 - 12 -( tu niech sięwypowiedzą znajomi, Harrison Ford to nie ja, ale wygadany etc jestem ) <br /> <br />Człowiek Mag/Paladyn ( silne poczucie obowiazku i kodeks Honorowy ) <br /> <br />ze skili hmm : Alchemia 2, Koncentracja 6, Wiedza (Tajemna) 12, Wiedza Natura 3, Balance 6, Blef 18 ( zapytajcie znajomych :mrgreen:), Dyplomacja 8, Ucieczki 2, Zbieranie Informacji 6, Heal 4, Przeszukiwanie 4, Sense Motive 5. <br /> <br />Chowaniec: Sowa <br />Broń: Kostór, Lekki Miecz ( Rapier , Long Sword, Short Sword ), Kusza Lekka. <br /> <br />Dlaczego ? : <br />Silny super nie jestem ale , jak przeciętny człowiek, Zręcznosć , tak jestem zręczny, nawet bardzo, i trudno tu tłumaczyc dlaczego poprostu tak się urodziłem, wpadnijcie na mój WF to zobaczycie :mrgreen: .Kondycja proste jesli muszę to wytrzymam wiele, ale nie zawiele :), Inteligencja, trudno powiedziec ale są rzeczy na których znam się wręcz instynktownie ale niestety nie Matma , Ale Elektronika, Elektryka,Automatyka, Grafika, Informatyka itp. Mądrość, wiek , i tylko wiek... Charyzma, nie mnie oceniac moją urodę, ale jesli brac pod uwagę wygadanie sie etc. to mam sporo, lecz czasem mogę palnąc głupstwo, i kogos urazic tak juz mam ... <br /> <br />Skile wiadomo. <br /> <br />A Broń: Kostór, sztuki walki ulubiona broń własnie Kij ( nie pytajcie ), Miecze z zamiłowania ale lekkie, Kusza -dobre oko i tyle.
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

pn sty 06, 2003 6:58 pm

hmmmm.... <br /> <br />lepiej by bylo pisac statyskyki wg. zasad Modern D&D <br />no chyba ze ktos naprawde ma kontakt z jakims bostwem...
 
ZaReQ
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 04, 2002 8:04 pm

pn sty 06, 2003 6:59 pm

Gdzie¶ na stronie wizardów jest test kim by³by¶ w ¶wiecie DND. <br />No có¿.... <br />Elf Bard <br />Str: 10 <br />Dex:14 <br />Con:11 <br />Int:?? <br />Wis:11 <br />Cha:15 <br /> <br />Dodam, ¿e Charyzma to nie wygl±d (nie chcê tu nikomu ujmowaæ), ale zdolno¶æ oddzia³ywania i osobowo¶æ. Droga Loethlin, co¶ tak mi³o mi siê czyta twoje odpowiedzi i 10 to za ma³o :). <br />Na wizardach by³o te¿ jakim bogiem ze ¶wiata DND móg³y¶ byæ. <br />Imiê znik³o mi gdzie¶, ale jest to elfi bóg pie¶ni :) i wina :wink:.
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

pn sty 06, 2003 7:06 pm

ZaReQ: Dziekujê ci, to bardzo mi³e, ale wydaje mi siê, ¿e przesadzasz... :oops: <br />Morog: Ja nie znam Modern D&D, pozatym, je¶li kto¶ przepada za jakim¶ bogiem z któego¶ ze ¶wiatów, to dlaczego nie mia³by o tym pisaæ w rozpisce samego siebie?
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pn sty 06, 2003 8:23 pm

Oto featy jakie posiadam lub posiadałem jako DM: <br /> <br />1. Piractwo <br />wymagania: charakter niepraworządny, Int13, fety: Stałe ?ącze lub Kopalnia złota <br />Pozwala nabywać dodatki do ulubionej gry za darmo. <br /> <br />2. Sekciarstwo (Brotherhood) <br />wymagania: Int13 <br />DM w środowiska nie związnych z RPG posida Dyplomację o 4 niższą, a w środowiskach związanych z RPG o 4 wyższą. <br /> <br />3. Wysiłek tytana <br />wymagania: rozegranie minimum 5 sesji w RPG <br />Pozwala bezkarnie ignorować obowiązki codzienne (nauka, praca) i poświęcać do 18 godzin dziennie na RPG z wydajnością 15 minut prawdziwej pracy. Ulepszony wysiłek tytana pozwala ograniczyć sen, spożywanie pokarmów, higienę osobistą, a nawet na stałe przenieść się do Krainy Wiecznych RPG-ów (gdzie można spotkać Napoleona).
 
merlin93
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: czw paź 31, 2002 8:04 am

pn sty 06, 2003 8:25 pm

Str: 11 <br />Dex: 12 <br />Con: 12 <br />Int: 15 <br />Wis: 10 <br />Cha: 11 <br /> Tak siebie widzê ja! By³bym cz³owiekiem-bardem, ewentualnie magiem.
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

pn sty 06, 2003 8:32 pm

Zdecydowanie Elf Mag N/D: <br /> <br />Str: 10 <br />Dex: 13 <br />Con: 12 <br />Int: 16 <br />Wis: 10 <br />Cha: 12
 
Romulus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: sob lis 23, 2002 12:21 pm

pn sty 06, 2003 8:44 pm

hmmm... <br />Str: 15(liczne treningi judo) <br />Dex: 11 <br />Con: 16(to samo co w str.) <br />Int: 16 <br />Wis: 12 <br />Cha: 15(mam dar do przekonywania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) <br /> <br />A pozatym cz³owiek wizard 4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Matis99
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: pt mar 25, 2005 7:32 pm

pn sty 06, 2003 8:57 pm

Więc ja to: <br /> <br />Złoty elf, Praworządny neutralny, Czarodziej 30/ Shadow Adept 10/ Arcymag 5. <br /> <br />Cechy: <br /> <br />Siła 10 (cóż) <br />Zręczność 14 (jestem całkiem zręczny jak się postaram:) <br />Budowa 10 (khem...) <br />Inteligencja 46 (Mistrzowanie do czegoś zobowiązuje!) <br />Roztropność 46 (jw.) <br />Charyzma 40 (konieczne do przeżycia i uspokojenia graczy...) <br /> <br />Skromny jestem, prawda? :mrgreen:
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

pn sty 06, 2003 9:38 pm

Tak, skromo¶æ, to niezaprzeczalnie cecha twojego charakteru... :?
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pn sty 06, 2003 10:11 pm

A ja siê nie rozpiszê, bo mi co niektórzy zarzuc± manczkinizm 8O :mrgreen: Heh, no i brak skromno¶ci te¿... :razz:
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

wt sty 07, 2003 5:23 am

hmm... <br /> <br />Morog expert 5 poziom <br /> <br />Str: 12 (troche pakowa³em) <br />Dex: 9 (moja koordynacja ruchowa jest kiepska) <br />Con: 14 (kilkudniowe maratony pijackie) <br />Int: 16 (mam na to papiery :mrgreen: ) <br />Wis: 14 (rozinieta intuicja) <br />Cha: 15 (potrawie byæ przekonywuj±cy) <br /> <br />Bluff 5, Diplomacy 5, Heal 8, Intimidate (kobiety) 4, Knowledge (RPG) 5, Listen (obgadywanie) 7, Profession (Dungeon Master) 4, Sense motive 6, Spot 7, Swim 3, Wilderness lore 3
 
B_Achus__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: czw lis 07, 2002 8:13 am

wt sty 07, 2003 8:53 am

Ja siebie widze tak: <br /> <br />Ranger 2poz <br /> <br />str: 14 <br />dex: 13 <br />con: 14 <br />int: 12 <br />wis: 14 <br />cha: 12 <br /> <br />Featy: specjalizacja: miecz pó³torarêczny, szabla <br /> <br />blef 3, tajniki przyrody 3, skradanie 1, wiedza (RPG) 6, <br /> <br />(trenujê walkê na miecz1 1/2rêczny i szablê i jestem harcerzem)
 
Gantolandon__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 628
Rejestracja: śr lis 13, 2002 10:18 pm

wt sty 07, 2003 4:19 pm

Gantolandon <br />Cz³owiek, Sorcerer 1 <br />Str: 8 <br />Dex: 10 <br />Con: 9 <br />Int: 15 <br />Wis: 13 <br />Cha: 10 <br /> <br />Blefowanie 3, Dyplomacja 2, Jêzyk obcy (angielski) 6, P³ywanie -5 :) , Wiedza (komputery) 5, Wiedza (RPG) 5 <br /> <br />Jak widaæ, staty niezbyt wypasione.
 
Rince__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 373
Rejestracja: wt paź 08, 2002 7:15 pm

wt sty 07, 2003 5:19 pm

Hmmm..... <br /> <br />STR 12 <br />DEX 10 <br />CON 12 <br />INT 14 <br />WIS 14 <br />CHA 12 <br /> <br />Blef12(w czym jak w czym ale w tym jestem naprawde dobry).Jêzyk obcy(engish)16(10 lat nauki nie idzie w las),plywanie 10 wspinaczka 1, wiedza(ksi±¿ki fantasy i gry cRPG)10
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

wt sty 07, 2003 8:16 pm

Ok, ja tesh się opiszę: <br /> <br />Nałogowy palacz 20 Alkoholik 10 Monk 2 <br /> <br />Str: 11 <=> Nie mam jakichś mułków na łapach ale moje mięśnie są wydajne (Kung-Fu) <br />Dex: 15 <=> Od urodzenia oraz Kung Fu <br />Con: 14 <=> Kung-Fu <br />Int: 14 <=> No tak mi się wydaje.... <br />Wis: 13 <=> Za stary to ja jeszcze nie jestem i za dużo w życiu nie przeżyłem <br />Cha: 15 <=> Przystojny i z gadką :)
 
Haron__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sie 09, 2002 11:55 am

wt sty 07, 2003 9:46 pm

Ja oceniam siebie raczej skromnie w porownaniu z innymi forumowiczami zabierajacymi glos w tym watku. Nie zapominajmy, ze typowe wartosci atrybotow dla przecietnego czlowieka to 9-10. Przekladajac to na rzeczwysistosc, to malo jest wsrod na osob o wartosciach atrybutu rownych 15-16. Oto ja w D&D: <br /> <br />Haron <br />Rasa: Czlowiek <br />Klasa:Czarodziej (Wizard) <br />Charakter: Praworzadny Neutralny <br />Bostwo z Greyhawka: Lendor <br /> <br />STR: 9 <br />DEX: 12 <br />CON: 9 <br />INT: 14 <br />WIS: 13 <br />CHA: 11 <br /> <br />Atuty: Szybkie bieganie (tylko dystans 100m), Niewiarygodne szczescie (potocznie zwane fuksem), Konfliktowosc (zawsze z kims zadre), Zdolnosci przywodcze i organizacyjne... <br /> <br />Umiejetnosci: Wiedza (Elektronika i Komputery) 8, Wiedza (Religie etniczne) 4, Plywanie - zawsze krytyczna porazka :wink: , Wyciaganie pieniedzy od rodzicow 6...
 
Awatar użytkownika
Beamhit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2359
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:22 pm

wt sty 07, 2003 9:53 pm

Też przyłącze się do zabawy... <br />Fighter 1 (Przyjedź maaaaaaaamo na przysięgę...) / Expert 3 (Prowadzenie własnych działalności gospodarczych (dobrze mi idzie, jeszcze mnie nie posadzili)) / Cleric 1 (ludzie mi się czasem zwierzają ze swoich "grzeszków" i utrapień) <br /> <br />Str 12 <br />Dex 8 <br />Con 12 (14 jeśli wziąść poprawkę na masochistę) <br />Int 16 (za IQ, jako leniwa bestia tracę natomiast na Wiedzy ;P) <br />Wis 6 (Roztargniony i bujający w obłokach) <br />Cha 16 (niektórzy twierdzą że sprzedałbym lodówkę eskimosom - no i jestem Masterem...) <br /> <br />Umiejętności - ranga <br /> <br />Blefowanie 4 (Mistrz Gry musi umieć kłamać) <br />Dyplomacja 4 (Głównie przy spotkaniach z przedstawicielami prawa) <br />Fałszerstwo 2 (Jak człowiek był młody to i głupi, ale czym skorupka...) <br />Profesja (obibok) 3 <br />Profesja (Mistrz Gry) 5 <br />Profesja (ogólnie) 1 (czego to człowiek w życiu nie robił...) <br />Rzemiosło (malowanie figurek) 2 <br />Rzemiosło (haft krzyżykowy) 4 (Serio !!!!!!) <br />Stosowanie Liny 6 (Ach, Markizie de Sade, ty moje natchnienie... (przedstawicielki płci pięknej zainteresowane niekonwencjonalnymi praktykami seksualnymi mogą się do mnie zgłaszać :evil:; przedstawiciela płci brzydkiej, najlepiej młodego i niewinnego, mogę przyjąć na terminatora...)) <br />Tajniki Dziczy 1 (znam się na grzybach - jeszcze żyję (to już ćwierć wieku...)) <br />Unieszkodliwianie Urządzeń 3 (nieświadomie...) <br />Wiedza (RPG) 5 <br />Wiedza (Manga, anime, i inne hentai'e) 2 <br />Wiedza (Perwersja w sztuce) 3 <br />Wiedza (Gry Komputerowe - Commodore i Amiga) 4 <br />Wyczucie pobudek 4 (Niski wisdom, ale trza być wyczulonym na różne świństwa) <br />Zastraszanie 2 <br />Zbieranie informacji 3 <br /> <br />Atuty - no comments :mrgreen:
 
Szary Mag
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: czw lut 06, 2003 10:24 am

pt lut 07, 2003 8:43 pm

Wiecie co to ca³kiem trudna sprawa oceniæ siebie, ale te¿ kiedy¶ my¶la³em o takiej rzeczy(ocenianiu innych). <br /> <br />Str: 10 (jeszcze do koñca nie doros³em) <br />Dex: 14 (lubiê sport) <br />Con: 12(jak w str.) <br />Int: 14 (niby mam dobre oceny, ale niewiem jak to oceniæ) <br />Wis: 10 (czasem zdarzaj± sie gafy) <br />Cha: 12 ( raczej nie mam problemów z komunikacj±] <br /> <br />Skile: <br />Blefowanie: -2,Dyplomacja: +3, Jêzyki : wspólny(Polski),Angielski(x%), Francuski (1%), Leczenie +1(harcerz), Odcyfrowywanie zapisów -1 (nie znam hieroglifów i nie rozszyfrowuje pism niektórych osóB), P³ywanie +5(wiem ¿e jestem skromny :razz: ),Profesja: Odrabiacz zadañ +1, Równowaga +2, Skakanie +2, Stosowanie liny +1(znam pare wêz³ów), Stosowanie magicznych urz±dzeñ:komputer +2(magiczne tylko dla niektórych(mama, tata itp.)), Postêpowanie ze zwierzêtami -3 (siostra), Wiedza (ogólna) +2, Wiedza:Geografia, Historia, Fizyka +4, Wyczucie Pobudek +2, Zbieranie informacji +1(internet) uffff 8O <br /> <br />Featy: <br />weapon focus (krótki ³uk), zdolno¶ci przywódcze, szybkie p³ywanie, ale nie wiêcej ni¿ 50m, k³ucenie siê z siostr±, zapominanie <br /> <br />Rzuty obronne: <br />for +1 <br />ref +3 <br />will -5 (na zauroczenia(dziewczyn off course)) <br /> <br />jednym s³owem : hehehe :roll:
 
Pedro Alvarez
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 753
Rejestracja: pn gru 16, 2002 6:19 pm

pt lut 07, 2003 9:19 pm

A wiêc tak: <br /> <br />Cz³owiek/Rogue <br />STR 12 - na +1 siê mniej wiêcej wyrobiê <br />DEX 9 - oj najzrêcnziejszy to ja nie jestem... <br />CON 12 - zgodnie z klas± ból na 7 hp to chyba wytrzymam <br />INT 15 - bêd±c bardzo nieskromnym, to najmocniejsza cecha <br />WIS 13 - trochê s³abiej <br />CHA 14 - te¿ nie jest ¼le <br /> <br />Skille (bez warto¶ci): Appraise, Bluff, Craft (Mapy), Diplomacy, Gather Information, Innuendo, Knowledge (Komputery), Knowledge (Historia), Speak Language (Polski, English, Deutsch), Swim, Ski, Use Magic Device (a co :razz:). <br /> <br />Featy: Ambidexterity, Brew potion (he, he, he), Weapon Focus (sztylet)
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

pt lut 07, 2003 10:22 pm

nie zapominajac ze 10-11 to przecietna dla czlowieka: <br /> <br />ST - 7 (luk moze bym napial, plecak z full podrecznikami do dnd uniose) <br />DEX - 10 <br />CON - 14 (moja mocna strona - kijem mnie nie dobije) <br />INT - (kto mnie zna ten wie ;-) chwalic sie nie bede) <br />WIS - 13 (moja druga mocna strona) <br />CHA - 9 (masy za mna nie pojda) <br /> <br />rzuty obronne jak dla niziolka (mam fuksa) +1 <br /> <br />weapon: sarcasm <br />armor: bojowki, kevlarowy sweterek :-), buty z blacha <br />speed: 30 <br />skills: sciaganie - 3 <br />listen - 7 (keen ears) <br />escape artist - 2 <br />intuict direction - 3 (bylo sie harcerzem) <br />search - 4 (do zarcia zawsze cos znajde) <br />use rope - 3 (j.w.) <br />decipher script - 4 (po ludziach sie doczytuje) <br />swimm - (-15) (tez zawsze krytyczny pech) <br />tumble - (-5) (zawsze cos sobie zrobie) <br />spot - 1 (w okularach) (-4) bez <br /> <br />feats/special abilities: <br />improved lenistwo <br />blind fight (bez okularow) <br />run (ale tylko w ucieczce) <br />sneak attack (bejzbolem) <br />exotic weapon proficiency - klawiatura 2h <br />weapon focus - j.w. <br />weapn finess - j.w. <br /> <br />familiar - myszka (w wejsciem na PS2) <br /> <br />rasa - czlowiek (chociaz wolalbym niziolka)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości