Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

Strony o D&D

ndz maja 26, 2002 5:38 pm

Napiszcie czy znacie jakies fajne stronki o D&D i D20?? Ja znam taka bardzo fajna.. :mrgreen: <br /> <br />http://www.rpgindex.com/ <br /> <br />Linki do inncyh stron :mrgreen::D:D <br /> <br />A tak wogle to zapraszam na moja "jeszcze nie otwarta" stronke o D&D - moze ktos sie zainteresuje i pomoze??? <br />[No i oczekuje jakichs komentarzy...]
 
Decain
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 120
Rejestracja: czw sie 08, 2002 9:35 pm

pt sie 16, 2002 12:14 am

Faktycznie strona któr± poda³e¶ jest bardzo fajna. Ja zapraszam na mój side, adres znajdziecie pod t± wiadomo¶ci±. A propos jaka pomoc jest potrzebna Dragonik ?? Mo¿e bêdê co¶ w stanie zrobiæ?
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

pt sie 16, 2002 12:32 am

<!--QuoteBegin-Decain+-->
Decain pisze:
<!--QuoteEBegin-->Faktycznie strona któr± poda³e¶ jest bardzo fajna. Ja zapraszam na mój side, adres znajdziecie pod t± wiadomo¶ci±. A propos jaka pomoc jest potrzebna Dragonik ?? Mo¿e bêdê co¶ w stanie zrobiæ?
<br /> <br />Juz jutro wysylam stronke na server. Bedzie ona juz poprawiona, wszelkie materialy ktore byly, beda uporzadkowane. <br />Jezeli chodzi o pomoc, to szukam tlumaczy i ludzi ktorzy mogliby pisac wlasne scenariusze/PrC/featy,skille itd.. - potrzebuje duzo materialow. <br /> <br />I do wszystkich ktorzy czytaja ten post - chcialbym zebyscie pisali co zmienic, poprawic lub dodac do tej stronki. Dla mnie jest to bardzo wazne. <br /> <br />Jutro podam wam adres WWW (w tym temacie na forum) i zobaczycie moje dzielo :mrgreen: <br /> <br />Pozdrowienia <br />Dragonik, the Dungeon [web]Master
 
artifact
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 08, 2002 11:35 pm

sob sie 17, 2002 10:21 pm

Ja mam stronkê na http://home.autocom.pl/kowalski <br />Niestety nieukoñczona z braku czasu. Je¶li jednak kto¶ chcia³by pomóc to zapraszam.
 
Garragiel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 18, 2002 6:51 pm

sob paź 19, 2002 5:13 pm

Witam <br /> <br />Chcia³bym zaprezentowaæ Wam stronê internetow± po¶wiêcon± D&D. Jest to zin pt. Fantazja, w którym znajdziecie teksty o Dungeons & Dragons. Ponadto mo¿ecie poczytaæ o Warhammerze i Tolkienie. Zapraszam. <br /> <br />www.fantazja.glt.pl <br /> <br />rabbi <br />redaktor naczelny Fantazji
 
Szwabek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:19 pm

ndz paź 20, 2002 12:04 am

Skoro zaczêli¶my siê licytowaæ adresami w³asnych stronek to i ja dorzucê swoje 3 grosze: www.amonsul.tk , oczywi¶cie argumenty mam takie jak wiêkszo¶æ - brak tego, brak oewgo no i przede wszystkim brak czasu [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]. Zreszt± Amon Sul pamiêta jeszcze czasy ¶.p. Cytadeli. <br /> <br />Pozdrawiam i ¿yczê wszystkim powodzenia przy stronkach (piekielnie du¿o roboty)
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

ndz paź 20, 2002 4:30 pm

Kiedyś widzialem niezłą stronę: <br /> <br />http://dnd.ipm.w.interia.pl/. <br /> <br />Niestety nie aktualizowana od dluższego czasu. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

ndz paź 20, 2002 4:43 pm

Szwabek cytadela wiecznie ¿ywa i nied³ugo wraca...
 
Regis__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:49 pm

ndz paź 20, 2002 5:56 pm

Ja mo¿e w takim razie polece maga internetowego, w którym jest conieco o D&D: <br /> <br />www.silpion.rpg.prv.pl <br /> <br />Zapraszam :)
 
Sonix
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 31, 2002 4:27 pm

wt gru 31, 2002 6:50 pm

Ja znam tyle,¿e jest ona po angielskuwww.wizards.com
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

pt sty 03, 2003 5:30 pm

<!--QuoteBegin-Rend+-->
Rend pisze:
<!--QuoteEBegin--> <br /> <br />http://dnd.ipm.w.interia.pl/. <br /> <br />Niestety nie aktualizowana od dlu¿szego czasu. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]  :cry:
<br /> <br />Strona bardzo ³adna, szkoda ¿e po³owa linków nie dzia³a.... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
bonkloner
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 04, 2003 6:13 pm

sob sty 04, 2003 6:20 pm

Panie i panowie. Nie wiedzia³em gdzie to umie¶ciæ, wiêc da³em to tutaj. Jest to bardzo smutna wiadomo¶æ. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] http://katedra.mud.pl/forum/viewtopic.php?t=322 . Zobaczcie to. Jest ankieta, w której g³osuje siê na ulubiony system. No i Warhammer prowadzi. Ja sam nic nie zdzia³am. Ocalmy honor :x :x Dungeons & Dragons. Ankieta znajduje siê w dziale okiem wewnetrznym/ ulubiony rpg. Wszystkim za g³os dziêkuje. <br /> <br /> <br />PS: To jest tylko zabawa. Nie chce tu wprowadziæ ¿adnego antysemityzmu miêdzy D&D a Warhammerem. :wink:
 
Gotwin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 20, 2002 7:27 pm

sob lut 08, 2003 3:28 pm

<!--QuoteBegin-Regis+-->
Regis pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ja mo¿e w takim razie polece maga internetowego, w którym jest conieco o D&D: <br /> <br />www.silpion.rpg.prv.pl <br /> <br />Zapraszam :)
<br />Stronka bardzo mi siê podoba [kto robi takie genialne rysunki?], ale co¶ siê chrzani jak klikam subskrypcjê [prenumeratê], pisze ¿e adres e-mail odbiorcy nie istnieje. Sprawd¼cie, czy u was te¿, ok?
 
Gotwin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 20, 2002 7:27 pm

sob lut 08, 2003 5:26 pm

Sorka, ju¿ mi prenumerata dzia³a (wystarczy³o od nowa odpaliæ kompa i wej¶æ na stronkê :)).
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

śr lut 12, 2003 10:52 pm

 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6447
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

czw lut 13, 2003 9:04 am

Pisanie o Nowej Gildii pewnie nie za bardzo ma sens, bo i tak jej adres przewin±³ siê na tytm forum wielokrotnie, wiêc zapewne wszyscy tu obecni go znaj±, ale dla porz±dku przypominam: www.gildia.com, dzia³ RPG: http://www.rpg.gildia.com - znajdziecie tam miêdzy innymi sporo recenzji podrêczników do D&D i d20. <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Polskie strony o D&D

śr mar 12, 2003 11:11 am

Wątek ten ma za zadanie przedstawienie polskich stron poświęconych Dungeons&Dragons i d20. Proszę autorów stron WWW o umieszczanie tu adresów swoich witryn wraz z opisami, a także informowanie o ich aktualizacjach. <br /> <br />Informacje proszę publikować w formie notki prasowej. <br /> <br />Zabrania się w tym wątku: <br />- jakichkolwiek dyskusji <br />- umieszczania komentarzy na temat stron <br /> <br />Działy PR stron - do roboty! :-)
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6447
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

śr mar 12, 2003 11:35 am

Naturalnie nie mogê nie wspomnieæ o dziale D&D na Nowej Gildii. Znajdziecie tam artyku³y, newsy, recenzje rozmaitych podrêczników do D&D i d20 - wszystko, czego mi³o¶nik tego systemu móg³by chcieæ. <br /> <br /> Na marginesie dodam, ¿e nie jestem do koñca przekonany, czy zamieszczanie tu informacji o aktualizacji serwisów jest dobrym pomys³em - przy czêstych aktualizacjach stron mo¿e to wrêcz tr±ciæ floodem. <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Smaug_PRAWDZIWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 12, 2003 12:15 pm

śr mar 12, 2003 12:23 pm

Zapraszam na strone poswiecona polskiej edycji D&D: <br /> <br />www.dnd-pl.prv.pl
 
Smaug_PRAWDZIWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 12, 2003 12:15 pm

czw mar 13, 2003 2:48 pm

www.dnd-pl.prv.pl <br /> <br />1. Umiescilem na stronie chat. <br /> <br />2. Stworzylem dzial linki, gdzie mozna znalezc nasz banner, a w najblizszej przyszlosci adresy innych stron poswieconych D&D. <br /> <br />3. Dalem tlo muzyczne, mam nadzieje, ze dzieki temu stronka stanie sie przyjemniejsza. <br /> <br />4. Nareszcie umiescilem obiecany opis Ksiegi Potworow.
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

czw mar 13, 2003 4:48 pm

Tak dla formalno¶ci :mrgreen: Ja te¿ prowadzê strone o D&D i Zapomnianych Krainach a zowie siê ona "Biblioteka Riklaunima Do'Urdena" <br /> <br />O stronie: <br />-Chyba wszystkie teksty zawarte na stronie to t³umaczenia angielskich artyku³ów (mniej i bardziej oficjalnych) za zgod± autorów oczywi¶cie <br />-Aktualizacje: przewa¿nie co tydzieñ co¶ nowego (czasami czê¶ciej) obecnie drobne spowolnienia ze wzglêdu na testy Icewind Gate 2 <br />-system komenarzy, newsów, forum :evil: itp <br />-oprócz D&D i FR strona zawiera bogaty zbiór materia³ów o chemii i równiez o astronomii i innych tematach mniej lub bardziej naukowych <br />-Grafika ograniczona do "minimum" (mo¿na tak powiedzieæ) i tak bêdzie wiêc siê nie czepiaæ grafiki :razz:
 
Smaug_PRAWDZIWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 12, 2003 12:15 pm

sob mar 15, 2003 6:44 pm

www.dnd-pl.prv.pl <br /> <br />W dziale podreczniki zamiescilem: <br /> <br />Opis Zyjacego Greyhawk'u: Przewodnika Geograficznego <br />Opis Bezslonecznej Cytadeli <br />Opis Kuzni Gniewu
 
Sin__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 13, 2002 11:22 am

czw mar 20, 2003 11:03 am

sirgiuszland.rpg.waw.pl <br />Nie wiem czy najstarsza, ale jedna z pierwszych stron o AD&D, ostatnio rzadko aktualizowana
 
Smaug_PRAWDZIWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 12, 2003 12:15 pm

ndz mar 23, 2003 9:46 pm

www.dnd-pl.prv.pl <br /> <br />W dziale dodatki zamiescilem artykul "Co zrobic ze slawa?"
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6447
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

pn mar 24, 2003 9:44 am

Na stronie NG pojawi³a siê recenzja podrêcznika Gamemastering Secrets. <br /> <br /> Smaug_PRAWDZIWY: <br /> <br /> Czy musisz do ka¿dej swojej notki wrzucaæ banner? To bydlê wa¿y ponad dwadzie¶cia kilo! <!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->[Ze wzglêdu na protesty i dla dobra modemowców usun±³em banner. - Darklord]<!--colorc--></span><!--/colorc-->! <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6447
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

śr kwie 02, 2003 11:12 pm

Na stronie Nowej Gildii pojawi³a siê recenzja dodatku Devilish Dens, wydanego przez firmê Fast Forward Entertainment. <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6447
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

pn kwie 07, 2003 8:06 am

Na stronie Nowej Gildii ukaza³a siê recenzja Monster Manual II, oraz nominowanej do tegorocznej nagrody Origin dla najlepszego erpega podstawki do Mutants & Masterminds. <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Smaug_PRAWDZIWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 12, 2003 12:15 pm

wt kwie 08, 2003 6:15 pm

www.dnd-pl.prv.pl <br /> <br />Zamiescilem kilka nowych rzeczy: <br /> <br />1. W dziale dodatki umiescilem artykul "Dziesiec znakow, ze...". <br /> <br />2. Zamiescilem w koncu na stroni galerie.
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

pt kwie 11, 2003 4:43 pm

Twierdza Quewena Veladorn'a. Przerobi³em strone ca³kowice na jportal. Obecnie przenosze materia³y ze starej strony....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości