Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Projekt Kampanii do D20 MODERN

wt maja 06, 2003 1:16 pm

Po rozmowie z Bukwą postanowiłem założyć ten wątek, piszę mega kampanię do Moderna, w związku z innymi projektami mam ograniczony czas. Kampania jest w mniej więcej 40 % ukończona, oraz mam ok 80 % mat. pomocniczych. W związku z tym mam apel do wszystkich chętnych : Potrzebuję kilku rzetelnych osób, które podjęły by się pomóc mi w dokończeniu pracy. Potrzeba dopisać krótkie przygody/epizody, rozwinąć niektóre wątki. Dla informacji podam że sam ogólny i dość pobieżny spis zajmuje 11 stron maszynopisu, materiały pomocnicze to około 10MB danych. Obecnie brakuje mi pomysłów na epizody w których można wykorzystać "strzelające" postacie tak aby się nie nudziły i brały aktywny udział w kampani. <br /> <br />Krótki opis i założenia : <br /> <br />Czasy współczesne, gracze to normali ludzie, choć mogą posiadać niewielką "nienormalność" (szczegóły pomijam), całość jest utrzymana w klimatach spiskowo - tajemniczym. Gracze będą mieli okazję zwiedzić kawał świata (USA, Antarktyda, Tybet, POLSKA), zostaną wciągnięci w rozgrywki między wywiadami obcych mocarstw, Al Kaidą, pojawią się również spadkobiercy III Rzeszy, krótki epiozod odegrają kosmici, gracze będą mieli okazję zbadać tajemniczo zatopiony okręt podwodny USS Scorpion. Dużą rolę będzie odgrywać myślenie choć przewiduję akcje w stylu Bonda. Tajne badania genetyczne i manipulacje DNA dla celów wojskowych, Hitlerowski Projekt Chronos, Eksperyment Filadelfia, Rosvell, tajne badania w ośrodku Groom Lake, Tybet i tajemnicza Shambala. <br />Całość połączona i grywalna dla wszystkich, nie zależnie od klasy postaci. To bardzo ambitne założenia ale wstępne tesy przeprowadziłem i gracze byli zadowoleni (tak twierdzili [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif[/img] ) obecnie trzeba rozwinąć niektóre wątki, dodać nowe i całość dopracować, porobić parę mapek. W końcowym dodatku myślałem o opublikowaniu w internecie w formiekolejnych odcinków. Całość może zostać dość łatwo przystosowana do innych systemów (ja testowałem CP2020 i WOD z pewnymi ograniczeniami). <br /> <br />Wszystkich chętnych proszę o kontakt Emailowy i dyskusję na forum, spakowane dane pojawią się po południu - podam link. Gołe założenia mogę przesłać Mailem pozostałe dane do ściągnięcia. <br /> <br />Bartek "SONY" Sienkiewicz

Zendar__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Baardzo ambitnie

pt maja 16, 2003 8:50 pm

Moim zdaniem fajny pomys³, ale zabrak³o Atlantydy i afery Rywina.

raggok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob cze 28, 2003 12:38 am

Zapowiada sie bardzo interesujaco. <br /> <br />Hêtnie zapozna³ bym sie z nim blizej.