Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

Drużyna

sob cze 07, 2003 10:42 pm

Jaka jest Wasza wymarzona drużyna (4 osoby)?
 
Uimar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 463
Rejestracja: pt sty 03, 2003 8:44 am

sob cze 07, 2003 10:54 pm

Szczerze mówi±c chwilê siê zastanawia³em ... fighter, barbarian, sorcerer, rogue ... tak, w³a¶nie tak. Naturalnie wszyscy ob³adowani magicznym sprzêtem i nieprzyzwoicie bogaci [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] :wink: ...
 
Night Elf
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 111
Rejestracja: ndz lis 03, 2002 4:14 pm

sob cze 07, 2003 11:08 pm

Kasa to nie wszysko , chodz lubie ja a moze nawet i wielbie. Ale moim zdaniem: Kaplan, Rogue, Sorcer or Wizard, Fighter, Ranger or Paladin. 5 osob wsam raz.
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

sob cze 07, 2003 11:19 pm

Ciê¿kie pytanie wbrew pozorom. Po namy¶le powstaje mieszanka: kleryk, czarodziej (zaklinacz), ³otrzyk, wojownik (barbarzyñca). <br />Mieszanka w miarê uniwersalna i wszechstronna. <br />Naturalnie wszyscy nie przegiêci i nie za specjalnie wypasieni, z niezbyt du¿± ilo¶ci± z³ota i nie¶wiec±cy siê od magicznych przedmiotów ;-)
 
Xantos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 12:33 am

sob cze 07, 2003 11:24 pm

Hm... <br />Paladyn, Wojownik(ew. Barbarzyñca), Mag, ?otrzyk. <br />Moim zdaniem ciê¿ko jest tak wybraæ, wszystko zale¿y od prowadzonej sesji. Je¶li w misji nie potrzeba zdolno¶ci ³otrzyka to zamiast niego mo¿na wzi±¶æ Tropiciela, czy Kap³ana.
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

sob cze 07, 2003 11:30 pm

W sumie "default setting" wydaje siê najlepszy, ale IMHO najlepsza zabawa jest gdy dru¿yny s± tematyczne lub "podobne, a jednak inne". Pierwszy przypadek to np. Barb, Ranger, Druid i ew. jaki¶ sorc. Druga opcja to dru¿yna której aktualnie nie-prowadzê (pozdro Lung :evil: ): Barb, Paladzio, Ranger i Wizard. Ca³kiem fajna mieszanka. Kiedy¶ z kumplem zastanawia³em siê równie¿ nad dru¿yn± "miejsk±": Bard, Rouge, Duellista i jaki¶ Rog/Illus. <br /> <br />Pozdrawiam, <br /> <br />Ezy
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

sob cze 07, 2003 11:35 pm

Hm...jakoś, jak chodzi o wymarzoną, widzę 3...bez łotra można się obejść... Wizard/Sorcerer+Fighter/Paladin+Cleric/Druid... <br />Ale czy to działa, to inna sprawa :)
 
Tementhor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 229
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 11:49 am

ndz cze 08, 2003 10:30 am

Hmmm... Zastanówmy siê... <br />Wiêc po namy¶le stwierdzam, ¿e chyba najlepsza dru¿yna to 3 lub 4 osobowa. <br />Przy pierwszym wariancie postawi³bym tak± mieszankê: Wojownik, czarownik, ³otrzyk lub kap³an. Natomiast przy drugim tak±: Wojownik, czarownik, ³otrzyk, druid lub kap³an. <br /> <br /> <br />Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Zarg
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 122
Rejestracja: sob maja 17, 2003 11:45 am

Re: Drużyna

ndz cze 08, 2003 12:20 pm

<!--QuoteBegin-Malaggar+-->
Malaggar pisze:
<!--QuoteEBegin-->Jaka jest Wasza wymarzona drużyna (4 osoby)?
<br />Myślę, że 3-4 osoby są w sam raz. Klasy pozostawiam graczom, ważne by to oni byli z postaci maksymalnie zadowoleni, a nie tak ja wszyscy tutaj w manczkinizm będę popadał... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]:wink: <br />Ważne, by gracze faktycznie chcieli grać, umieli to robić i potrafili się w miarę zgrać. Przydałaby się jakaś przedstawicielka czy przedstawicielki płci pięknej, zawsze to "inne spojrzenie na świat" może się przydać :).
 
Beherit__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 115
Rejestracja: wt maja 06, 2003 8:44 pm

ndz cze 08, 2003 12:32 pm

1-³otr 2- mag 3- wojownik 4-kap³an <br />Idealne druzynka...nie s±dzicie???
 
Osk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 27, 2003 2:20 pm

ndz cze 08, 2003 12:34 pm

Jak dla mnie to klasycznie: wojownik lub paladyn, ³owca b±d¼ ³otr, czarodziej lub zaklinacz, i niezast±piony kap³an :)
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

ndz cze 08, 2003 3:05 pm

Wed³ug mnie wszechstronna dru¿ynka, która da sobie radê ze wszystkim, powinna spe³niaæ kilka warunków. Powinna byæ charyzmatyczna, uniwersalna, pomys³owa i wzbudzaj±ca szacunek, respekt, umiarkowan± ciekawo¶æ, ale nie na tyle du¿±, by skusiæ znowu jaki¶ porywaczy poszukiwaczy czy wpêdziæ w wojnê miêdzy rasami... <br /> Tak wiêc przyda³yby siê istoty umiej±ce sobie poadziæ w ka¿dych warunkach. Zaczniemy od... Od zaklinacza, najpewniej z³amanego z... Mo¿e z mnichem? Nie bêdzie wtedy a¿ tak bezbronny a dziêki czarom i chary¼mie zdolny bêdzie wiele zdzia³aæ rzucaj±c potê¿ne zaklêcia i zjednuj±c sobie ludzi. <br /> Kolejn± postaci± jest ³otr, KONIECZNY! Zdolny on bêdzie do wielu rzeczy, jest wszechstronny i niezast±piony w mie¶cie i przy majstrowaniu w sieci miastowych intryg, co ja uwielbiam. Mo¿e byæ z³amany z wojownikiem, ale... A tam, mniejsza o to. <br /> Jeszcze dwie postacie... Mamy ju¿ kogo¶, kto porozumie siê z typami spod ciemnej gwiazdy i innymi lud¼mi. Jednak ani opryszkowie, ani czarownicy nie wzbudzaj± wiêkszego zaufania, wobec tego potrzebny nam jeszcze paladyn, który bêdzie móg³ z³amaæ siê z takim... No, powiedzmy... A tam, niech bêdzie czysty! Nie trzeba mówiæ, ¿e paladyni maj± du¿± charyzmê? Raczej nie. Nie trzeba. <br /> No i ma koñcu druid/ barbarzyñca. O zaletach nie bêdê sie rozpisywa³a, proszê sobie zagraæ tak± postaci±. Zrozumiecie.
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz cze 08, 2003 3:20 pm

Pal nie mo¿e byæ ³amany.... chyba ¿e ju¿ Ci siê znudzi³. Wtedy mo¿esz go ³amaæ (nie mo¿esz ju¿ nigdy awansowaæ jako pal).
 
Azuth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: pt lip 12, 2002 8:21 pm

ndz cze 08, 2003 4:11 pm

Ja proponuje 2 magów ( jeden od czarów defensywnych i iluzji, a drugi od ofensywnych), wojownika i paladyna.Paladyn i wojownik na pierwszej linii, magowie z ty³u.Jeden wzmacnia siê i kolegów, a drugi rzucza ogniste kule :mrgreen:
 
Ysilyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 08, 2003 4:36 pm

ndz cze 08, 2003 5:06 pm

A dla mnie wymarzona dru¿yna to: <br />3xCzarodziej - najlepiej specjali¶ci w ró¿nych szko³ach - evocation, transmutation, abjuration. <br />+ Kap³an, najlepiej lecz±cy. <br />Na wy¿szych poziomach nic nie mo¿e siê temu oprzeæ...
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

ndz cze 08, 2003 7:49 pm

<!--QuoteBegin-Ysilyn+-->
Ysilyn pisze:
<!--QuoteEBegin-->Na wyższych poziomach nic nie może się temu oprzeć...
<br />O ile przeżyją na niższych. Każda drużyna powinna mieć kogoś od walki fizycznej i magi. Tylko jeden z tych elementów nie wiele daje.
 
Dziad
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1720
Rejestracja: wt maja 14, 2002 11:02 am

pn cze 09, 2003 10:28 am

Nie wiem, czy to dream team, ale zawsze chcialem zagrac w zgrai zlodziejaszkow. Tak by kazdy mial inna "specjalizacje".
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pn cze 09, 2003 10:43 am

<!--QuoteBegin-Night Elf+-->
Night Elf pisze:
<!--QuoteEBegin-->Kasa to nie wszysko , chodz lubie ja a moze nawet i wielbie. Ale moim zdaniem: Kaplan, Rogue, Sorcer or Wizard, Fighter, Ranger or Paladin. 5 osob wsam raz.
<br />?wietna odpowiedz na pytanie: <br /> <br />P:Jaka powinna byc dobra dru¿yna 4 osobowa? <br />O:Powinna mieæ 5 osób. <br /> <br />naprawde siê ubawi³em. A tak z mojego do¶wiadczenia wynika ¿e po poziomie 10 dru¿yna mog³a by wygl±daæ tak: <br /> <br />mag/mag/mag/mag
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

pn cze 09, 2003 10:47 am

dla mnie standard <br /> <br />-krasnolud wojownik <br />-czlowiek barbarzynca (ew. czlowiek paladyn) <br />-elf tropiciel ³ucznik <br />-zlodziej <br />-kaplan (boga pomocowo-walczacego, np. Pelor) <br />-mag <br /> <br />idealna drozyna <br />nigdy takiej nie prowadzilem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

pn cze 09, 2003 10:53 am

Moim zdaniem, zawsze powinien byæ w dru¿ynie rogue. <br />Mój dream team (4 osoby :mrgreen: ) wydl±da tak: <br /> - Wizard lub Sorcerer, ale lepiej Wizard, bo, mimo wszystko, jest bardziej wszechstronny <br /> - Rogue <br /> - Cleric, b±d¿ Druid, zale¿y, czy dru¿yna ma byæ bardziej defensywna czy ofensywna <br /> - Fighter lub Paladin lub Ranger lub Monk, zale¿y od stylu gry preferowanego przez dru¿ynê
 
Chiss
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 86
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 11:26 am

pn cze 09, 2003 2:02 pm

Mój typ to: <br />- wojowik (krasnal lub cz³ek) lub mnich ( czlowiek ) <br />- kap³an (rasa dowolna) <br />- czarodziej (cz³owiek lub elf) <br />- ³otr (elf, nizio³ek lub cz³owiek)
 
Thor__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: pn maja 13, 2002 1:23 pm

pn cze 09, 2003 2:31 pm

Mój typ dru¿yny na ka¿d± okazje to: <br />- Paladyn ( najlepiej cz³owiek ewentualnie pó³ elf ) <br />- ?otrzyk ( mile widziany nizio³ek ) <br />- Mag ( preferuje wizadrów i to specjalistów ale nie koniecznie a proponowa³ bym genasi - ma ECl ale jest ca³kiem dobry szczególnie Air wewntualnie inna rasa przy specjalizacji - gnom iluzjonista ) <br />- ?owca ( raczej walcz±cy w 1 szeregu obok paladyna ni¿ z ³ukiem a rasa to elf, cz³owiek albo mieszaka obu - czytaæ pó³ elf :) ). <br />W ramach promocji jako pi±t± postaæ widzia³ bym kap³ana bolowego - najlepiej z³amatego z wojownikiem albo jak±¶ ofensywn± presti¿ówk±. <br />Nic dodaæ nic uj±æ :evil:
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

pn cze 09, 2003 8:30 pm

Standard - wojownik, kap³an, ³otr i czarodziej. Mieszanka jak najbardziej standardowa, ale - wbrew obiegowym opiniom - nadzwyzaj wybuchowa i skuteczna... <br /> <br />Pozdrowienia
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

wt cze 10, 2003 12:25 pm

Wg mnie najlepsza druzyna to taka w której postaci nawzajem siê uzupe³niaj±...mozliwo¶ci jest wiele np. wojownik, ³owca, kap³an, mag...wojownik, mag, lotrzyk, i co¶....itd :)
 
Abaddon__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: śr cze 18, 2003 3:30 pm

śr lip 30, 2003 8:57 pm

Wyama¿ona??? <br />To taka, wktórej ja bêdê :evil: :mrgreen: <br />Ale powa¿nie: <br />Czarownik..najlepiej LN <br />?otrzyk...najlepiej CN <br />Barbarzyñca...hmmmm..obojêtnie jaki <br />No i Ranger...... <br />A co do ras...to fajnie je¿eli bêdzie du¿e zró¿nicowanie.
 
Terai__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 30, 2003 8:57 pm

śr lip 30, 2003 9:06 pm

Hmm... <br />Ja (czarodziej rzecz jasna) <br />Paladyn <br />Bard <br />Druid <br />Z tego mniej wiêcej dwie osoby to dziewczyny i dwie to faceci. <br /> <br />UWAGA: Powy¿sza wymarzona dru¿yna nie jest dru¿yn±, która ma skutecznie zabijaæ. Tak± sobie wymarzy³em, poniewa¿ uwa¿am ¿e by³aby ciekawa. I mi³oby siê podró¿owa³o w towarzystwie takich ludzi... humanoidów siê naczy.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

śr lip 30, 2003 9:06 pm

Mieszanka socjotechniczna-nietestowana: <br />1) Kapłan (z nastawieniem na walkę) <br />2) Zaklinacz (możliwe, że łamany z łotrem) <br />3) Psion-Telepata <br />4) Wojownik
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

śr lip 30, 2003 9:57 pm

Moja wymarzona druzyna, hmm, 4 osoby to malo z regoly to 5 ale niech bedzie : <br /> <br />1- Wojownik ( Paladyn , Barbarian ) : mowcie co chcecie ale klasa walczaca jest niezbendna na niskich lvl, <br />2- Kaplan ( ew. druid ) : jako podreczna apteczka, przezywalnosc druzyny rośnie, pozatym nadaje sie na wojownika, <br />3- Mag ( ew. Zaklinacz ) : na niskich poziomach ,kula u nogi ale na 10 i wyzej to juz coś potrafi :mrgreen:, mała altyleria , <br />4- ?otrzyk ( lub dowolnie inna klasa ) : przydaje sie do zwiadu, unieszkodliwiania plapek etc. , nie zawsze jest potrzebny, zaden miszcz gry nie da plapki ktora od tak zabije caly team, tylko dlatego ze nie maja ?otra :mrgreen:. <br /> <br />Tak na marginesie, inaczej sie konstruje druzyne na 1 lvl a inaczej na 10 lvl :wink:. <br /> <br />Pozdrawiam
 
iluvatar__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 29, 2003 5:21 pm

śr lip 30, 2003 11:21 pm

Ja z powdu braku graczy mam druzyne 2 osobowa ale za to wypasion± na samym poczatku dawalem proste przygody zeby sobie poradzili ale kiedy juz osiagneli wysze poziomy dalem im przygody pisane przez innych MP. <br />Naj lepszy wg. mnie polaczenie 2 osobowego team-u jest: <br />-czlowiek wojownik-bard <br />-kranolud wojownik-lotrzyk <br /> <br />----------------LUB----------------- <br /> <br />-elf czarodziej-wojownik <br />-krasnolud kaplan
 
HasManyNames
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 14, 2003 8:49 pm

ndz lis 02, 2003 10:03 pm

wiz5/redwiz5 + wiz5/redwiz5 + wiz5/redwiz5 +wiz5/redwiz5 <br /> <br />Czerwony Mag i jego Circle Magic to fajna sprawa (o ile nie w³aduj± siê w jak±¶ sferê antymagiczn± lub co¶ takiego...)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości