Zrodzony z fantastyki

 
Ferion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: wt maja 13, 2003 7:43 pm

Co my¶licie o kombinacji Mag z Mistycznego B+ Czarownik krwi

wt sie 05, 2003 2:28 pm

Chcê by¶cie siê w tym miejscu wypowiadali na temat tej kombinacji: <br />1) Czy Mistyczne bractwo nie bêdzie mia³o jaki¶ uwag na temat takiej postaci? Czy nie zostanie z niego wyrzucona? <br />2) Czy jest mo¿liwo¶æ ¿e taka postaæ w klasie Czarownika krwi bêdzie dostawa³æ co poziom czary obecna klasa +1 z powodu ¿e jako cz³onek mistycznego bractwa jest bardzo pracowita i d±¿y do pozyskania du¼ej wiedzy, a jednocze¶nie z powodu nag³ej ¶mierci i wskrzeszenia postanawia zajmowaæ siê równie¼ krwi± p³yn±c± w jego ¿y³ach? <br />3) Czy po spe³nieniu specjalnego warunku bycia Czarownikiem krwi (tj. ¶mieræ i wskrzeszenie) w sytuacji utraty jednego poziomu mo¼e wybraæ klasê jakiej chce utraciæ poziom? G³ównie chodzi o to ¿e po 3 ¶mierciech i wszkrzeszeniach postaæ traci 3 p. wiêc postaæ o klasach czarodziej3p./Mag z Mistycznego Bractwa10p. Chc±c zostaæ Czarownikiem krwi zabije siê 3 razy i wskrzesi, utraci 3 poziomy czarodzieja i spe³ni warunki zostania czarownikiem krwi. Czyli bêdzie móg³ byæ Magiem z Mistycznego Bractwa10p/Czarownikiem krwi10p. Jesto mo¿liwe? <br />4)czy mieli¶cie kontakt z takimi postaciami i jakie macie wra¼enia. <br />5) jak± historiê daliby¶cie takiej osobie? <br /> <br />Pozdro wszystkim :wink:
 
Terai__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 30, 2003 8:57 pm

wt sie 05, 2003 4:25 pm

1. My¶lê ¿e nie mieliby nic przeciwko. <br />2. Có¿, czarownik krwi dostaje mniej czarów ni¿ zwyk³y czarodziej/zaklinacz wiêc nie widzê sensu... Patrz±c na kolejne pytanie chyba zaczynam rozumieæ o co ci chodzi. Ale gdy zaczynasz grê Magiem z Mistycznego Bractwa wybierasz czy czary dostajesz ze swojej klasy czarodzieja czy zaklinacza, w tym wypadku masz tylko czarodzieja do wyboru a tego siê ju¿ nie da zmieniæ. <br />3. By zostaæ MzMB potrzebujesz poziomu wy¿szego ni¿ 3 (dok³adnie 5) ze wzglêdu na wymagan± 8 rangê w umiejêtno¶ci. Czyli musia³by¶ siê wskrzeszaæ 5 razy. Poza tym nie jestem pewien czy bêdziesz wtedy otrzymywa³ czary, poniewa¿ nie mia³by¶ ju¿ jakby klasy czaruj±cej podstawowej. <br />4. Nie mia³em. <br />5. Nie mam pojêcia. Ale chyba nie musia³oby to byæ co¶ szczególnego.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

śr sie 06, 2003 11:47 am

Do¶æ s³abe po³±czenie. I nic go nie zrównowa¿y. <br />I jak dla mnie to by fe wygl±da³o.
 
Randziu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: wt sie 12, 2003 3:36 pm

sob sie 30, 2003 2:02 pm

wydaje mi sie ze zainteresowanie bm swoj± krwi± wynika z tego ze zgin± a nie na odwrut to znaczy zabijanie sie iles tem razy tylko po to zeby nim zostac jest co najmniej dziwne i nijak sie tego nieda wyt³umaczyæ
 
Ciche Ostrze

pn lis 08, 2004 12:32 pm

Ja uważam że to by było czyste nagięcie reguł ponieważ klasę prestiżową zdobyłeś tak samo jak umiejętności a umiejętności tracisz kiedy spadasz o poziom z mojego punktu widzenia to bardziej tytuł dzięki któremu dostajesz pewne przywileje a dobrym przykładem jest gildia w tym przypadku mistyczne bractwo zostajesz przyjęty do gildii bo coś umiesz wyobraź sobie przykład nauczyciel od matmy został potrącony przez tira : - ) ma zanik pamięci i nic nie pamięta dyrektor na 99.9% go zwolni bo nic nie umie.

Poza tym wszystkim jak masz 1 poziom i jak umierasz a potem ożywiony zostajesz to tracisz 1 punkt budowy a kiedy masz zero to ( według mnie ) nie możesz być ożywiony a jeśli tak to nie tracisz nic i nadal masz 1 poziom i 1 punkt budowy i tak powinno być ja mam takie zdanie na ten temat
 
Duratar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: pt paź 29, 2004 11:43 pm

śr lis 17, 2004 8:36 pm

¯eby zostaæ Blood Magus trzeba zostaæ wskrzeszonym chyba tylko raz - jak nie chcesz taciæ poziomu, to znajd¼ jakiego ¶ mi³ego kap³ana, co za darmo ci zaserwuje True Ressurection ;). Nie wiem co to jest Mag z mistycznego bractwa :oops: ale IMHO najpierw powinno siê traciæ poziomy w klasach presti¿owych (lub innycch najpó¼niej zdobytych), np. postaæ 1 ftr/1 rog/1 wiz najpierw straci poziom wizarda, pó¼niej rogue.

EDIT: Ju¿ wiem co to Mag z Mistycznego Bractwa - zapomnia³em o nim bo mam tome & blood in inglisz :)
 
BananMP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: pn maja 10, 2004 4:16 pm

śr lis 17, 2004 10:56 pm

A mi siê wydaje, ¿e traci sie pozim, który siê ostatnio zdoby³o, czyli je¿eli po ostatnim awansie wzi±³e¶ poziom MzMB to tracisz w³a¶nie ten poziom.
 
Duratar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: pt paź 29, 2004 11:43 pm

czw lis 18, 2004 1:26 pm

W³a¶nie to samo napisa³em :)
(lub innycch najpó¼niej zdobytych)

chodzi³o mi oczywi¶cie o ostatnio zdobyty poziom

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości