Zrodzony z fantastyki

 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

.

wt gru 30, 2003 5:48 pm

.
Ostatnio zmieniony czw maja 12, 2022 11:09 am przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

wt gru 30, 2003 6:09 pm

Jeden szybki komentarz: do cytatów można dołączać tłumaczenia polskie, nie wszyscy forumowicze znają angielski. <br />Sam felieton na wysokim poziomie, choć o tematach wojennych można było pisać dużo więcej (choćby zachaczając o projekt rycerz-baron-hrabia-książe Thomas'a Percy'ego) <br /> <br /><!--coloro:green--><span style="color:green"><!--/coloro-->Tłumaczenie piosenek jakoś mnie odrzuca... nie jest to na tyle ważna część felietonu, by prowokować lingwistyczne dyskusje. <br />Druga sprawa - trudno podawać linki do rozrzuconych pomysłów. Postanowiłem z tym zaczekać, aż Thomas wrzuci to w jakieś jedno miejsce i proszę - Twierdze: część III, małe miasto hrabiego. <!--colorc--></span><!--/colorc--> Mam jeszcze pomysły na felietony, które mogą objąć ten temat. <br />[b]Zresztą, nikt nie zabrania uzupełnić mojego felietonu! <br />Devik[/color]
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

wt gru 30, 2003 10:35 pm

Okiem Wyobraźnie przymarło, przez awarię mojego kompa. Zapewniam, że odżyje na nowo. <br /> <br />Bardzo dobry felieton. Chyba najlepszy z dotychczasowych. Popieram też przedmówcę. <br /> <br />Pozdrawiam.
 
Rince__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 373
Rejestracja: wt paź 08, 2002 7:15 pm

wt gru 30, 2003 10:47 pm

Kolejny dobry felieton Deviku.Moje gratulacje.Kip ap de gud ³erk :wink:
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

śr gru 31, 2003 2:14 am

I znów dobra robota. <br />Popieram Edo że ten jest najlepszy. <br />Gratuluję wyróżnienia Uśmiechniętym Bananem.
 
Martio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr paź 17, 2007 8:07 am

śr gru 31, 2003 12:12 pm

Znakomita robota, znowu pokazałeś klasę pisząc wspaniały felieton. Czytając go można naprawdę zapomnieć o całym, Bożym świecie. <br /> <br />ALE żebyś nie spoczął na laurach, muszę wytknąć jeden minus, albo nawet dwa. Oba dotyczą bananów. Smutny Banan nie jest wcale taki banalny. Rozumiem, że reszta została usunięta, ale... musisz być szybki. Moim zdaniem również Uśmiechnięty Banan nie jest do końca wspaniały. Widziałem lepsze posty, bardziej obfite w wiadomości, dłuższe, jednak to tylko moje zdanie. Widać, po opiniach że reszta się ze mną nie zgadza. <br /> <br />Poza tym, wspaniała robota. <br />Pozdro <br />Martio
 
Ryfek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 297
Rejestracja: wt paź 15, 2002 3:11 pm

śr gru 31, 2003 3:51 pm

Felieton bardzo mi siê podoba³, chocia¿ rzeczywi¶cie zabrak³o mi dok³adniejszego opisania kwestii wojennej na forum (mam tu na my¶li szczególnie ostatnie wpisy Thomas’a Percy), ale skoro w przysz³o¶ci bêdzie to poszerzone, to nie widzê problemu. Je¿eli chodzi natomiast o banany, uwa¿am ¿e ten weso³y zosta³ przyznany jak najbardziej zas³u¿enie, pewne obiekcie mia³bym jedynie do tego smutnego. Dla mnie "sado-masoni" s± nie do pobicia w tym miesi±cu... :mrgreen: ale to ju¿ kwestia gustu :wink: <br /> <br />Devik, ¶wietna robota, <br />Pozdrawiam
 
Silverwolf
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 18, 2003 5:25 pm

pt sty 02, 2004 4:04 pm

<!--QuoteBegin-Martio+-->
Martio pisze:
<!--QuoteEBegin--> <br />ALE ¿eby¶ nie spocz±³ na laurach, muszê wytkn±æ jeden minus, albo nawet dwa. Oba dotycz± bananów. Smutny Banan nie jest wcale taki banalny. Rozumiem, ¿e reszta zosta³a usuniêta, ale... musisz byæ szybki. Moim zdaniem równie¿ U¶miechniêty Banan nie jest do koñca wspania³y. Widzia³em lepsze posty, bardziej obfite w wiadomo¶ci, d³u¿sze, jednak to tylko moje zdanie. Widaæ, po opiniach ¿e reszta siê ze mn± nie zgadza. <br /> <br />Martio
<br /> <br />Ja sie zgodzê z tob± w kwesti bananów.... Ale poprzedni ciekawszy mi sie wydawa³ nie wiem dlaczego...
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

pt sty 02, 2004 6:28 pm

Przepraszam, ale wypowiem się w pewnej sprawie za devika. Jeżeli widzicie interesujące notki, które zasługują na któregoś z bananów to kopiujcie je z podaniem autora albo podawajcie do nich linki devikowi przez PW zamiast narzekać. <br />Ta notka nie jest formą mojej obrony przed Wami, gdyż nie mam o sobie zbyt wygórowanego mniemania. To tylko kwestia formalna. <br /> <br />Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość