Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

[Grand Chessboard] Temat Główny

pn paź 11, 2004 5:20 pm

 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

pn paź 11, 2004 5:24 pm

Przyk³adowa karta postaci, oczywi¶cie - mo¿na u¿ywaæ innej. Starajcie siê jednak trzymaæ tej poni¿ej, jest naprawdê dobra. W wolnej chwili (których, niestety, ostatnio mi brak) postaram siê j± przet³umaczyæ. <br /> <br />Name <br />Gender Race Class ??st lvl <br />Alignment <br /> <br />Str ?? -- (?? pts)<-- show pts if using the pointbuy system <br />Dex ?? -- (?? pts) <br />Con ?? -- (?? pts) <br />Int ?? -- (?? pts) <br />Wis ?? -- (?? pts) <br />Cha ?? -- (?? pts) <br /> <br />Hit Points ?? <br />AC ??, Touch ??, Flat ?? <br />Init +?? <br />BAB +??, Grap +?? <br />Speed ?? (base ??, load 0/33, armorcategory) <br />Fort +??, Ref +??, Will +?? <br /> <br />+?? Melee, weaponname, 1d6+??, 20/x2 <br />+??/+?? Melee, weaponname/weaponname, 1d6+??/1d6+??, 20/x2 <br />+?? Ranged, weaponname, 1d6+??, 20/x2, 30'r <br />+??/+?? Ranged, weaponname/weaponname, 1d6+??/1d6+??, 20/x2, 30'r <br /> <br />Sizecategory, ??'??" tall, ?? wt, ?? yrs old <br />Colortype hair, colortype eyes, tonetype skin <br /> <br />Speaks languagename, languagename, and languagename <br /> <br />+?? Skillname (4) <br />+?? Skillname (4) <br />+?? Skillname (4) <br />+?? Skillname (4acp) add acp if susceptible to armor penalties <br />+?? Skillname (2cc) add cc if cross classed <br />+?? Skillname (4 + 2cc) show multiclass ranks seperately <br />+0 Listen (0) <br />+0 Spot (0) <br /> <br />Feats <br />-featname (optional brief summary here) <br />-featname (optional brief summary here) <br /> <br />Racename Traits <br />-brief summary <br />-brief summary <br />-brief summary <br /> <br />Classname Abilities <br />-brief summary <br />-brief summary <br />-brief summary <br /> <br />Classname Abilities <br />-brief summary of second class' abilities <br /> <br />--delete this section unless wizard, cleric, or druid-- <br />Spells Prepared <br />0th- Spell1, Spell2 <br />1st- Spell1, Spell2 (D) if domain spell <br />2nd- Spell1, Spell2 (S) if specialization spell <br /> <br />--delete this section unless wizard-- <br />Spellbook <br />0th- All cantrips <br />1st- Spell1, Spell2, Spell3 <br /> <br />--delete this section unless sorceror or bard-- <br />Spells Per Day ??|??/??/?? <br />0th- Spell1, Spell2 <br />1st- Spell1, Spell2 <br /> <br />--delete this section unless psion, wilder, psychic warrior, or soulknife-- <br />Power Points ?? <br />1st- Power1, Power2 (D) if discipline power <br />2nd- Power1, Power2 <br /> <br />--delete this section unless special things are listed-- <br />Special <br />List any special abilities or miscellaneous information that doesn't fit anywhere else on this character sheet. You can include animal companion stats, familiar's benefits and stats, horse/steed statistics, etc. <br /> <br /> <br />Write a long paragraph of character background and history here. Try to take advantage of using this section to make your character interesting instead of just a "video-gamish" list of D&D statistics. But don't write so much that it makes people's eyes fall out, keep it focused and stick to the highlights. <br /> <br />Write a paragraph that describes the characters personality, manners, attitude, motivations, likes, desires, goals, aspirations, fears, habits, quirks, and similar things. Thinking about that stuff and writing it down will help you role-play much much better and your games will become more fun for you and everybody else playing with you. Who knows, your role-playing might help you win an Academy Award someday (riiiight). <br /> <br />Write out another paragraph with details describing the way your PC looks when first encountered. Make him/her unique enough so that your character isn't just another boring face in the crowd. Also be sure to describe all your clothing colors and materials so that everyone isn't walking around looking like perfect clones wearing duplicate copies of Adventurer Jumpsuit Outfit #9!! <br /> <br /> <br />Armor (worn, ??wt) ??gp optional <br />Robe (worn, ??wt) ??gp optionally continue for each item below <br />Outfitname (worn, ??wt) <br /> <br />Medium Weapon or item (belt left, ??wt) <br />Medium Weapon or item (belt right, ??wt) <br />Tiny Weapon or item (belt front, ??wt) <br />Tiny Weapon or item (belt rear, ??wt) <br />Other items attached to belt (location, ??wt) <br /> <br />Bow or Crossbow (left shoulder, ??wt) <br />Quiver or Javelin Tube (right shoulder, ??wt) <br />Backpack (center back, ??wt) <br />Bedroll (below backpack, ??wt) <br />Other items worn on back or shoulders (location, ??wt) <br /> <br />Headband, Hat, Helmet (head, ??wt) <br />Lenses or Goggles (eyes, ??wt) <br />Cloak, Cape, or Mantle (worn, ??wt) <br />Vest, Vestment, or Shirt (worn, ??wt) <br />Ring (left ??th finger, -wt) <br />Ring (right ??th finger, -wt) <br />Amulet, Brooch, Medallion, or Necklace (worn, ??wt) <br />Belt (worn, ??wt) <br />Gloves or Gauntlets (hands, ??wt) <br />Bracers or Bracelets (wrists, ??wt) <br />Boots or Slippers (feet, ??wt) <br />Other minor accessories (location, ??wt) <br /> <br />Waterskin- water (backpack, ??wt) <br />5 Torches (backpack, ??wt) <br />Flint & Steel (backpack, ??wt) <br />Trail Rations- 1 days (backpack, ??wt) <br />Other backpack contents (backpack, ??wt) <br /> <br />Coins- ??gp, ??sp, ??cp (pouch, ??wt) <br />Gemname- ??gp (pouch, -wt) <br />Gemname- ??gp (pouch, -wt) <br />Other pouch contents (pouch, ??wt) <br /> <br />Pozdrawiam. <br /><!--coloro:white--><span style="color:white"><!--/coloro-->. _ . _ . _ . _ . _ . <!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

pn paź 11, 2004 5:33 pm

[b]W ramach walki inauguracyjnej <!--coloro:indigo--><span style="color:indigo"><!--/coloro-->wyzywamy<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /><!--coloro:white--><span style="color:white"><!--/coloro-->. _ . _ . _ . _ . _ .<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /><!--coloro:white--><span style="color:white"><!--/coloro-->. _ . _ . _ . _ . _ .<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt paź 12, 2004 4:55 pm

Wstępnie mogę podjąć rękawicę. Postacie do ECL 8. Możecie walczyć razem (jak przegram, nie będzie wstydu :wink: ). <br />Jak ma wyglądać dostarczenie karty postaci? Jeśli zamieszczę ją np. teraz, to będziecie mieli czas na przygotowanie się pod tą konkretną walkę.
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

wt paź 12, 2004 6:12 pm

Chcesz walczyæ samemu? Hmh... nie, raczej nie bêdziemy walczyæ we dwóch. Honor to honor. Z którym z nas chcia³by¶ zawalczyæ? Mo¿e z oboma, po kolei? :evil: <br /> <br />Ja jestem do walki gotowy, na pewno bêdê gra³ BattleSorcerer6/DragonSlayer1/SpellSword1. Oczywi¶cie, je¶li tylko zgodzisz siê na ten wariant Sorcererera z UA. <br /> <br />Editka: Zauwa¿y³em, ¿e nie mamy na li¶cie dostêpnych ksi±¿ek UA. :oops: Kto jak kto, ale ja winienem siê tego trzymaæ. Je¶li ju¿ bêde gra³, to Wizard5/Fighter1/SpellSword1/Dragonslayer1. <br /> <br />Pogadam z Antar±. <br /><!--coloro:white--><span style="color:white"><!--/coloro-->. _ . _ . _ . _ . _ .<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pt paź 15, 2004 8:14 pm

Ok. Wstępnie swoją postać wykoncepowałem (ale trudnego słówka się nauczyłem :mrgreen: ). Proponuję ustalić arbitra (pewnie Antara) i termin walki. <br /> <br />Jak już wspominałem EnTheEndowi, karta powinna być podzielona na część opisową i mechaniczną. Karty powinno przesyłać się arbitrowi, by przeciwnik nie miał do niej dostępu. Arbiter umieszcza w pierwszym poście opis obu postaci, a po walce statystyki. <br />Co wy na to? <br /> <br />Antara, myliłeś się. Odzew raczej mały. <br /> <br />Ps. Jeśli ktoś chce się dołączyć, nie ma sprawy (możemy zrobić walkę w teamach 2vs2).
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

pt paź 15, 2004 8:30 pm

Jestem jak najbardziej za w obu punktach. <br />
Antara, myliłeś się. Odzew raczej mały.
<br />I niestety muszę przyznać też rację, pewnie potencjalni gracze czekają czy coś poważnego z tego wyjdzie. Damy im więc dobry przykład. Kiedy tylko obaj przeciwnicy będą gotowi założę odpowiedni temat w Sesjach.
 
Miolo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn cze 21, 2004 11:00 pm

pt paź 15, 2004 9:36 pm

Chętnie spróbowałbym rozegrać taki pojedynek :). Na razie jednak, zobaczę jak to wygląda w "praniu" i obejrzę walkę Suldarr'essalar'a oraz EnTheEnda. Po nim oczywiście przyjmę wyzwanie każdego (będzie bolało :wink: )
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

sob paź 16, 2004 11:54 am

Jak to ustalili¶my z Sul'em, bêd± dwie walki. Sul ma dwie postacie, i z obu zamierza skorzystaæ. Postaæ muszê skoñczyæ, prawdopodobnie dzisiaj lub jutro bêdzie gotowa. <br /> <br />Chcia³bym z tego miejsca podziêkowaæ Sul'owi, który pozwoli³ mi na skorzystanie z: <br />a) BattleSorcerer'a z UA <br />B) Rasy z strony WotC <br />Ani strony, ani UA, nie mamy w spisie oficjalnych materia³ów, wiêc mo¿liwe jest to tylko dziêki dobrej woli Suldarr'a. <br /> <br />Pozdrawiam. En
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

śr paź 20, 2004 9:41 pm

Jak zwykle doskona³y pomys³ Antara. Z chêci± stanê w kolejce po Miolo, ew. wraz z Miolo (co Ty na to Miolo?) przeciwko Tobie i EnTheEnd (Suld na Arbitra).
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr paź 20, 2004 9:49 pm

Poczekajcie tylko, bo mogą być wprowadzone jakieś modyfikacje w zasadach.
Jak widać z walki przykładowej postać walcząca ma małe szanse z postacią czarującą. Koszty broni są tak duże, że nie stać mnie było na żadne przedmioty magiczne. Co innego druga postać (tak, mam drugą, potężniejszą postać). Ale oczywiście, wszystko zależy od obu stron. Z chęcią zostanę Arbitrem.
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

czw paź 21, 2004 10:02 pm

Hmm... to się wydaje nawet ciekawe. Chętnie wezmę w tym udział w najbliższych starciach. Preferowałbym starcia dwóch klas walczących, choć jestem otwarty na inne konfiguracje.
W zasadzie to nie miałbym nic przeciwko pojedynkowi w klimacie Kraju Kwitnącej Wiśni.
 
Miolo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn cze 21, 2004 11:00 pm

czw paź 21, 2004 11:07 pm

Pojedynek 2 vs. 2, Haer'Daelisie, z tak szlachetną personą zawsze :D. Pomysł Ryogi wydaję się być całkiem dobry: pojedynek między szlachetnymi wojownikami :) (albo i nie :P ). No to już nie mogę się doczekać mojego pojedynku :)
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

pt paź 22, 2004 3:03 pm

Pojedynek 2 vs. 2, Haer'Dalisie, z tak szlachetn± person± zawsze


ho, ho nazwano mnie szlachetnym. Czujê siê zaszczycony :D Walka wojowników? Bardzo dobrze. Sprawdzimy w boju woja defensywnego (to tak a propos uwagi Pietruchy w innym temacie).
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr paź 27, 2004 9:41 pm

[b]<span style='color:grey'>*Witam wszystkich*</span> ekhem. Witam. Wiecie już jak mnie więcej wyglądać będzie walka. Jak tylko się skończy zamieścimy statystyki postaci i omówimy wszelkie niezgodności, jakie wystąpiły. W między czasie możecie wyzywać innych użytkowników na pojedynki. Jestem gotowy zostać arbitrem, jeśli uważacie mnie za osobę na tyle obiektywną, że nie będę faworyzować nikogo.
Wybiercie przeciwników i sojuszników, broń i ekwipunek (nie zapomnijcie dobrze looknąć w cennik. Ja spojrzałem źle i zamiast 27000gp na ekwipunek miałem tylko 9000 :oops: ) a także poziom i najlepiej dobierzcie się odpowiednio "profesjami". Oczywiście możecie grać jak chcecie, ale dość trudno może być wojownikowi pokonać maga (na wysokich poziomach) lub vice versa (na niższych). Zdecydujcie się także na ECL (my gramy na ECL 8, ale możecie grać na w zasadzie dowolnym nieepickim).

Oczywiście, jeśli ktoś sobie życzy, mogę także wziąć udział w walce (choć nie obecną postacią).
Możemy potem zrobić tak, że postać, która już raz walczyła (czyli jej statystyki znajdują się na forum) może walczyć tylko z inną postacią, która stoczyła porównywalną liczbę walk (co by można było przejrzeć taktykę).
Co Wy na to? Można by wtedy zmieniać ekwipunek, ale nie możnaby zmieniać cech, atutów, skilli.

Pozdrawiam
Suldarr'essalar
 
Miolo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn cze 21, 2004 11:00 pm

śr paź 27, 2004 10:02 pm

Dobrze prawisz Suldarze :) . Next pojedynek mam z LightFencerem, lecz niestety na gg nie mogę się teraz wbić. Szczegóły się jeszcze omówi, jest czas :)
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

śr paź 27, 2004 10:23 pm

Magnus, młody buntownik, adept sztuk magicznych gotowy jest podjąc (prawie) każde wyzwanie.
Jednakże na razie umówiony jest z nieznajomym przeciwnikiem, który zanim Nasz Ojciec Księżyc zniknie z Nieboskłony, zapewne się pojawi (Horr, bujaj się ;) ).
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

śr paź 27, 2004 10:50 pm

Cieszę się widząc taki entuzjazm młodych "szachistów". Pojedynki rozpoczną się tak szybko jak to będzie możliwe. A przy okazji, czy ktoś zechce spróbować się ze mną? Ze swojej strony mogę obiecać, że pojedynek ze mną nie będzie należał do najłatwiejszych. Na pewno jednak są wśród was tacy, których zainteresuje taka możliwość sprawdzenia, czy rzeczywiście zasługuję na poniższy podpis:

<span style='color:white'>. _ . _ . _ . _ . _ </span>
 
Miolo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn cze 21, 2004 11:00 pm

śr paź 27, 2004 11:08 pm

Antara

Na mnie możesz liczyć ;) Szczegóły, szczególiki się omówi, jak nadejdzie po temu czas :D
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

czw paź 28, 2004 1:10 pm

Antara ponawiam swoje wyzwanie. Ja i Miolo (ju¿ uzgadniamy szczegó³y) przeciw Tobie i EnTheEnd. Co Ty na to?
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

czw paź 28, 2004 9:41 pm

Moje ostrze już nie może się doczekać kiedy opuści saya. Shinji Shosuro czeka na tych którzy godnie skrzyżują z nim stal. Oby przodkowie spojrzeli na próbę sił z aprobatą.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

pt paź 29, 2004 12:29 am

Wychodzi więc na to, że czekają mnie dwa pojedynki:
Pierwszy samotnie z merganem.
Drugi wraz z EnTheEnd'em przeciw Miolo i Haer'dalis'owi.
(Jednak najwcześniej w sobotę bo do tego czasu gonią mnie inne terminy.)
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

pt paź 29, 2004 12:38 am

(Jednak najwcze¶niej w sobotê bo do tego czasu goni± mnie inne terminy.)


ja z Miolo bêdziemy gotowi najwcze¶niej w poniedzia³ek, wiêc siê nie spiesz.

Do notki poniej m'kay :D
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

sob paź 30, 2004 10:56 am

No i ten no, w sumie to ja też mam walczyć z Antarą, a sędziować nam miał Suldarr. Jako, że Sul nie szkończył swojej walki, a Antara jest jeszcze jej arbitrem, to poczekajmy do momentu, kiedy wygra Su.. yy.. lepszy Wink i wtedy ja szybko przegram z Antarą i możecie próbować go w duecie pokonać, m'kay?]
PZDR
m
 
GOŚCIU
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: ndz paź 19, 2003 6:23 pm

sob paź 30, 2004 6:38 pm

Lady Minevra jest gotowa do walki, jest gotowa podj±æ ka¿de wyzwanie.

Mam pytanie jak ustalamy ilo¶æ HP?
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

sob paź 30, 2004 7:00 pm

Ilość HP ustala się wobec następującej reguły:
Na pierwszej kostce maksymalna, później połówki czyli np. K4=2.5hp, K6=3.5hp itd. Dodajemy dodatkowe hp z Con i wynik zaokrąglamy w dół do jedności.

Przepraszam wszystkich oczekujących, że rozpoczęcie walk tak się przeciąga, ale niestety trzeba wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości.
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

wt lis 09, 2004 10:34 pm

Cze. Czyżby (czego jej nie życzę!) GCA umarła? Walki się skończyły, nie ma tłumów chętnych (nie licząc walki podwójnej). Chętnie bym zawalczył (zmazując plamę na honorze po ostatniej wpadce) z kimś, kto chciałby szybko wygrać (fatum?).
Czekam na propozycję na PW.
PS. Miałem zacząć walkę z Herr Batą dzisiaj, ale się nie pojawił, więc trzeba poczekać i zobaczyć jak się sytuacja roziwnie.
pzdr
m
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

wt lis 09, 2004 10:47 pm

Planowane są następujące starcia:
Ryoga vs. GOŚCIU - pojedynek dwóch mistrzów szermierki na wąskim moście i z... zawiązanymi oczami.
Antara & EnTheEnd vs. Miolo & Haer'dalis - tzw. mała apokalipsa, gdzie graczy będzie dużo i poziomy będą wysokie.
Antara vs. Suldarr'essalar - podniebny pojedynek spellcasterów, którego celem jest sprowadzenie przeciwnika na ziemię, dosłownie.

Skoro nie pojawił się Herr Bata proponuję następujące starcie:
mergan vs. Horr - Szybkość i gracja przeciwko krasnoludzkiemu (gnomiemu?) uporowi. (Tu bardzo proszę obie strony o skontaktowanie się ze sobą).

Pojawia się jeszcze jedna kwestia dotycząca zasad:
Czy jeśli dany bohater ma zdolność (np. rzucone na siebie permamentne zaklęcie) utrzynującą się 16 godzin lub dłużej, to czy nie powinien wejść na Arenę z tą zdolnością od razu aktywną?
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

śr lis 10, 2004 10:33 am

Tak więc przyjąłem już jeden pojedynek. To będzie ciężkie starcie, stoczone w skrajnie trudnych warunkach, gdzie nie będziemy mogli liczyć na pomoc magii i o zwycięswtwie zadecydują jedynie nasze umijętności. Miejmy nadzieję że młody Angus van der Ulfer da radę swojemu przeciwnikowi.

Po skończeniu pojedynku i nabyciu doświadczenia na arenie mogę arbitrować w pojedynkach wykorzystujących zasady z OA i RCS.

<!--QuoteBegin-Kejmur+-->
Kejmur pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy zezwoliłbyś na klasę podstawową Martial Artist z D20 Beyond Monks ?

Brr błagam any taki błąd nie został popełniony i ta nadmanczkińska klasa z nadmanczkińskiego dodatku nie została wypuszczona na Arenę. CHociaż może i tak, jeśli przeciwnik mógłby skorzystać z "Qiuntessential Monk". To byłby pojedynek dwóch uber manczkinów :wink: . ALe byłbym przeciwko wpuszczaniu podręczników nieoficjalnych, albo bardzo uważnemu dopuszczaniu ich do gry.
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

śr lis 10, 2004 10:45 am

No to w porządku. Czekam na chętnego w pojedynku mnich vs mnich.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości