Zrodzony z fantastyki

 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

[gra] Trójmiasto

sob kwie 30, 2005 11:06 am

Graczy z 3miasta i okolic prosimy o ujawnienie. Bo w koñcu ile mo¿na graæ wci±¿ z tymi samymi osobami? 8)

Je¶li znajdzie siê nas trochê spotkamy siê którego¶ dnia np. w Futurexie w Gdyni, czy w jakimkolwiek innym miejscu, które bêdzie wszystkim odpowaida³o.

Pozdrawiam
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt sie 26, 2005 11:15 pm

W koñcu! :P

Polecam kupienie startera, bo bez planszy i tile'i nie pograsz. Jak ju¿ kupisz starter, bierz siê za boostery i kupowanie pojedynczych figurek z Allegro, wymianê i tak dalej...

Je¶li chcia³by¶ siê spotkaæ, pograæ, kupiæ kilka figurek od nas (mnie i znajomych, którzy graj±) czy siê wymieniæ - mo¿emy zrobiæ to w Gdyni w Futurexie* (ja i Kozaro jeste¶my z Wejherowa, wiêc spotkamy siê w polowie drogi ;))

_______________
* ul.Waleriana Szefki 2d/b8 Gdynia -> mo¿na tam kupiæ boostery po 50z³
 
JaaA
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: czw cze 12, 2003 8:10 pm

ndz paź 16, 2005 6:38 pm

Ja jestem z Gdañska i mam ochote w to zagraæ, jednak najpierw chcia³bym zobaczyæ jak to mniej wiêcej wygl±da.

Wiêc jak bêdziecie wiedzieæ czy gdzie¶ w gdañsku mo¿na zobaczyæ jak kto¶ gra, albo mo¿e jak wy gracie to prosze o przekazanie mi tej informacji.

Aha, my¶le, ¿a jak ja bym zaczo³ graæ, to mam jednego kumpla co jak zobaczy u mnie figórki to pewnie te¿ zacznie graæ 8)
 
wsiolek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 07, 2005 9:00 pm

pn lis 07, 2005 9:06 pm

Witam. Jestem z Gdyni i choæ nie jestem jeszcze pe³noprawnym graczem :) to ju¿ zakupi³em dwa boostery z Angelfire, Starter Set i DnD: Gra Przygodowa. W³a¶nie czytam zasady i je¶li uda mi siê co¶ skleciæ z posiadanych przeze mnie figurek to z chêci± zagram.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pn lis 07, 2005 11:59 pm

Wsiolek - gdzie zaopatrujesz siê w figurki? Internet, czy mo¿e Futurex? ;)
 
wsiolek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 07, 2005 9:00 pm

wt lis 08, 2005 2:37 pm

Zestawy podstawowe i boostery o których napisa³em wy¿ej kupi³em w Rebelu we Wrzeszczu (bezpo¶rednio w sklepie), a to blisko uczelni. Co do Futurexu to nie by³em tam od kilku lat :) tj. odk±d nie grywam w MTG Zajrza³em wczoraj na strone www Futurexu, ale nic tam nie znalaz³em odno¶nie DnD: Miniatures chyba ¿e nie umiem szukaæ. Generalnie to jestem z Chyloni, ale obecnie mieszkam w Rumii wiêc do Wejherowa jest blisko :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość