Zrodzony z fantastyki

 
Korgan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: ndz sie 24, 2003 12:23 pm

[SPRZEDAM] konto użytkownika

czw gru 29, 2005 12:19 am

Witam

Sprzedaje swoje konto na forum dnd.pl :wink:
Specyfikacje konta to:
Nick: Korgan
-153 notki napisane jakieś dwa lata temu. Troche w karczmie ale nie liczą się do ogółu:wink:
-Szpanerski avatar i opis.
-Data dołączenia Nie 24 Sie, 2003 dzięki czemu nie będziesz uważany za łosia który nie wie co sie dzieje na forum. :wink: Tutaj nie lubią takich. I nie bedą cię strofować po każdej notce.
-Nie posiada ostrzeżeń!
-Niestety konto nie posiada rangi prestiżowej ale jak sie przyłożysz i podliżesz moderatorom to powinieneś dostać po pół roku. :mrgreen:


hmm... konto sprzedaje bo jest mi już w sumie niepotrzebne w dnd nie gram a zaglądam tu tylko aby przejżeć temat Czaderskie Linki i z przyzwyczajenia.

Cena, zastanówmy się... kto da więcej! Czekam na propozycje od ludzi którym się nie chce nabijać notek na forum :D

Zaczynamy od 25 zł!!

PS. Prosze o nieuswanie tematu! To poważna oferta dla leniwych spamerów!

Do notek ponizej:
Kiras widzę że jesteś zainteresowany!

CJ111: Na życzenie mogę poprosić Draklorda o zmianę ksywki. Ale liczę sobie ekstra. :wink:

Tharivol nie widzę podstaw. Nie ma wzmianki w regulaminie na ten temat. A co nie jest zakazane jest dozwolone :wink: tzn. zasprzedawnie konta. ale mod może zamknąć temat z 10 innych powodów. Wystarczy że będzie chciał :wink:
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

czw gru 29, 2005 12:24 am

W moim słowniku nazwę Cię Kpinokio, albo King Kpin. ;)
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

czw gru 29, 2005 2:06 am

Nono... 03... ³adne konto. My¶le ¿e zapowiada siê ciekawa licytacja. Polecam!
 
CJ111
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 am

czw gru 29, 2005 9:57 am

Lol co siê tu porobi³o :P ¯eby konta na dnd.pl sprzedawaæ ... no ja rozumiem ¿e mo¿esz sprzedaæ konto na ogame, ale na forum? Przecie¿ i tak wszyscy bêd± kojarzyæ nowego posiadacza (o ile siê takowy znajdzie, w co osobi¶cie w±tpie) z Tob±. Poza tym konto to zgodnie z prawem nie jest Twoj± w³asno¶ci± ... mo¿esz sprzedaæ jedyne, zaraz, zaraz, jak to by³o ... aha "czas po¶wiêcony na rozbudowê konta i doprowadzenie go obecnego stanu" jak to czêsto pisz± na allegro ;) No nic koñczê ten maleñki off top i zabieram siê do obserwowania licytacji ;)
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

czw gru 29, 2005 10:39 am

Nie posiada ostrzezeñ!


Kiedy jaki¶ moderator zauwa¿y ten temat, to mo¿e siê zmieniæ ;).
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

czw gru 29, 2005 11:30 am

Nazwe u¿ytkownika zawsze mo¿na zmieniæ. Moim zdaniem taki konto to bardzo dobry zakup. Sam posiadam konto podobnej klasy (wprawdzie nieco lepsze) i jestem bardzo zadowolony.
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

czw gru 29, 2005 11:36 am

Ezy, a nie chcesz go sprzedać? Mam kupca na konto powyżej 300 postów. Jak jeszcze wkleisz "szpanerskiego ava" (bo przecież samemu tego zrobić nie można) to może da się je sprzedać za jakieś 100-200 złotych. ;)

<span style='font-size:9pt;line-height:100%'>PS. jak ktoś to kupi to wyciagne nogi ze śmiechu...</span>
 
Korgan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: ndz sie 24, 2003 12:23 pm

czw gru 29, 2005 12:40 pm

Panowie! Widzę że zrobił nam sie jeden duży offtopic! :mrgreen: Wszelkie pytania przyjmuje na PW. Mam juz około 10 propozycji zakupu, więc proszę się śpieszyć ze swoimi ofertami! Acha zapomniałem dodać że w skład zestawu wchodzi nick z forumowego chatu! Który dokładam gratis! :D Bardzo prosze o rozpoczęcie licytacji. :wink:

Pozdrawiam
 
Anonim_1

czw gru 29, 2005 3:10 pm

Witam!

Jak zapewne przypuszczaliście, moderatornia wyciąga swoje długie macki i do tego tematu. Prosimy o nie offtopicowanie i umieszczanie notek tylko przez zainteresowanych. Oczywiście mam nadzieję, że kupujący świadomi są regulaminu oraz konsekwencji posiadania dwóch kont? 8)
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

pt gru 30, 2005 12:51 pm

Oczywiście mam nadzieję, że kupujący świadomi są regulaminu oraz konsekwencji posiadania dwóch kont? 8)

A może jakiś gość, który chciał się zarejestrować zobacz tę ofertę i skusi się na nią? A nie chce ktoś moje konta kupić? Lepsze od Korgana:
- mam fajniejszy nick
- j/w avatara
- ponad 500 (!) postów
- jestem na forum ponad 2 lata
- miałem ostrzeżenia! (nawet zakaz pisania przez jakiś czas)
Anyone?
 
Korgan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: ndz sie 24, 2003 12:23 pm

pt gru 30, 2005 1:00 pm

- mam fajniejszy nick
- j/w avatara


Wypraszam sobie! :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości