Zrodzony z fantastyki

 
LightFencer
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 169
Rejestracja: pt lis 11, 2005 8:31 pm

Nabór graczy - Sesja na gg by LF & Cristof

śr sty 04, 2006 10:52 pm

Witamy(czemu piszę w liczbie mnogiej, niedługo się okaże ;) )

Dawno, dawno temu. Za siedmioma morzami, za siedmioma górami (I czymś tam jeszcze. Czym? Nie pamiętam :P ) było sobie nasze piękne, sztyfniadzkie forum. Na tym właśnie forum było sobie dwóch, nic nie znaczących userów, którzy jednak postanowili poprowadzić sesję, nie byle jaką bo toczącą się w świecie pełnym symboli, bardzo podobnym do naszego. Poprzedzona licznymi zgłoszeniami, długim, trwającym dnie i noce snuciem planów… umarła śmiercią naturalną.

My jednak nie. Bynajmniej. Mamy się wcale dobrze i w między czasie prowadziliśmy i uczestniczyliśmy w licznych sesjach na gg. I nie dalej jak dwa dni temu w głowie jednego z nas pojawił się niecny plan, a o jego niecności zaraz sami poświadczycie. Plan ten traktował o tym, aby stworzyć nowy wątek fabularny i poprowadzić go wspólnie, ale nie PBF, a jako serię sesji przez gg.

Więc wzięliśmy się za to i po licznych debatach które prowadziliśmy ustaliliśmy że nie zarzucimy wam żadnego konkretnego settingu, a zrobimy listę tych w których jesteśmy skłonni poprowadzić, tak byście wy mogli wybrać ten który wam odpowiada najbardziej. Oto owa lista:
1) Fantasty – Typowy heroic z bandami smoków, potężnymi goblinami. Do światów, w których jesteśmy skłonni przyjąć należą zarówno FR, setki światów autorskich kwitnących w naszych głowach jak i pseudo średniowiecze.
2) Modern – Lubicie filmy jak „Wywiad z wampirem”, „Underworld” itd.? Lubicie świat mroku i niekończącą się akcje w świecie podobnym do naszego? Więc wiecie czego możecie się spodziewać :) . A jeśli nie, i tak byście nie chcieli w tym uczestniczyć :) .
3) Świat ukazany w książce(zbiorze opowiadań?) Jacka Piekary i Damiana Kucharskiego Pt. „Necrosis” – To zaś jest typowy dark fantasty, w którym… Nie chce spiolerować ani psuć zabawy osobom, które książkę chciałyby przeczytać. Polecę ją tylko i powiem, że wypełniona jest po brzeżek zdaniami jadowitymi, klimatycznymi i ciekawymi.
4) Świat podobny do tego ukazanego na wspomnianej wcześniej sesji pt. „Apokalipsa” – Wiele nawiązań do pisma świętego, mitologii itp. Przygody w stylu Indiany Jonesa. Jeśli zaś chcecie więcej przetrząśnijcie sesyjne archiwum i znajdźcie tematy odnośnie tej sesji.

Na zakończenie chciałem powiedzieć, że szukamy ludzi, którzy mają sporo czasu i często siedzą na gadu-gadu, a szczegóły sesji ustalimy po ustaleniu settingu w którym chcecie grać. Na 100% jednak nie będziemy używali jakiejkolwiek mechaniki.

Pozdrawiamy
LF i Cristof
 
Robam
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:25 pm

śr sty 04, 2006 11:15 pm

Robam siê zg³asza :). Kilka razy ju¿ gra³em z LF i Cristofem i by³o bardzo fajnie ;) . Tylko mam nadziejê ¿e jak kto¶ zginie to nie poprzez rozsadzenie/rozprucie/przebicie/zmia¿dzenie g³owy. :P .

Hmm...Trudny wybór. Wiêc ja wybieram:

nr. 1,2,3,4 :) .
 
Awatar użytkownika
Morimoto
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 18, 2004 6:16 pm

śr sty 04, 2006 11:15 pm

Zgłoszenie! [chyba wolne, prawda ? :) ] Pierwsza, bądź druga opcja odpowiadają mi najbardziej [tzn., niebardzo się orientuje w dwóch następnych =P]. Ale całkiem często można mnie zastać na 'gg'... A jakby co, to przecież można zrobić z bg...bn'a... :wink:
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

czw sty 05, 2006 10:30 am

Sesja Twoja, LF, i Velga na razie stoi (i chyba ju¿ siê nie ruszy) wiêc zg³aszam siê. Wybieram najchêtniej...
3) ¦wiat ukazany w ksi±¿ce(zbiorze opowiadañ?) Jacka Piekary i Damiana Kucharskiego Pt. „Necrosis” – To za¶ jest typowy dark fantasty, w którym… Nie chce spiolerowaæ ani psuæ zabawy osobom, które ksi±¿kê chcia³yby przeczytaæ. Polecê j± tylko i powiem, ¿e wype³niona jest po brze¿ek zdaniami jadowitymi, klimatycznymi i ciekawymi.


...ale chcia³bym wiedzieæ, czy wystarcz± opowiadania Kucharskiego przeczytane na ³amach "Fantasy" (nie czyta³em "Necrosis"). Opowiadania te to "Nastêpny, piekny dzieñ", "Opêtanie" oraz "Krew, ¶mieræ i ¶wit". Je¿eli nie, i opieracie siê na ca³ej ksi±¿ce, g³osujê za 1). - z zastrze¿eniem, ¿e wolê raczej oficjalny setting lub pseudo¶redniowiecze, ni¿ ¶wiat autorski.

Pozdr
Tharivol
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

czw sty 05, 2006 10:55 pm

Znajomośc światów nie jest wymagana :)
 
Lynx
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pt lis 11, 2005 11:33 am

czw lut 09, 2006 8:35 pm

Przykro mi, muszę się wycofać. Dziękuję Wam i żegnam
 
Trochim
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 4:21 pm

czw lut 16, 2006 12:18 pm

Ja bym sie chetnie przylaczyl najlepiej do swiata FR. Sa jeszcze jakies mijesca? O odpowiedz prosze na PW.
 
Warlord__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 18, 2006 8:33 am

ndz lut 19, 2006 12:54 pm

Fantasty – Typowy heroic z bandami smoków, potê¿nymi goblinami. Do ¶wiatów, w których jeste¶my sk³onni przyj±æ nale¿± zarówno FR, setki ¶wiatów autorskich kwitn±cych w naszych g³owach jak i pseudo ¶redniowiecze.
<br />Ja Jestem za,najlepiej ¿eby¶my zagrali w FR...<br />Gram ³otrzykiem (oczywi¶cie jak mnie przyjmiecie do gry)<br />JAk bêde wiedzia³ ¿e bede móg³ graæ zrobie karte postaci...<br />Nie bêde sie czai³ moje gg:5698865<br /><br /><br /><br />
 
Seregmir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 3:32 pm

czw kwie 06, 2006 6:35 pm

O ile dobrze zrozumiałem to nietrzeba znać za dobrze świata i zasad D&D (książek związanych z D&D malo czytałem, a grać nie grałem bo niemam z kim, ale w RPGi grałem), jestem raczej początkującym graczem, ale z chęcią bym zagrał.Czasu mam dość dużo w soboty o ile brat nie siedzi na kompie i o ile jest net ( bo mam problemy z netem). Oraz o ile dobrze zrozumiałem bedą to sesje bardziej gadane, a nie nudne rzucanie kostkami ? Chętnie bym zagrał, lecz musze znać szczegóły. A jeśli chodzi o świat to połaczenie heroica i dark , choć mam zamiar grać złą postacią.<br />jak coś bedzie wiadomo to można przysyłać wiadomości na GG 9324416<br />Edit<br />Sry, rezygnuje.
 
Ludvic91__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 5:50 pm

pt maja 05, 2006 9:02 pm

Witam <br />Ja chetnie bym do³aczy³. Chetnie wybra³bym 1,2,3,4 lol<br />
 
Awatar użytkownika
Ire_Yosuke
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 27, 2006 1:53 pm

ndz maja 07, 2006 9:28 pm

GG 3847218, ide na to pod warunkiem ze zezwolisz na Mauga :]
 
Angel__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw lis 10, 2005 1:14 pm

ndz maja 07, 2006 10:56 pm

Ostrzegam kogo kolwiek, z ludzi którzy chc± ze mn± graæ, ¿e je¶li bêd± bawiæ siê w sesje na GG i to na takich warunkach jak przeczytalem - to sorry ale nie potraktuje was powa¿nie :]
 
Ky-Kiske
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt maja 12, 2006 8:21 pm

pt maja 12, 2006 8:33 pm

Ja bym gra³- preferowana klasa fotrzyk, preferencje-mord, kradzie¿, precyzja puapki...<br />GG:1543506<br />Mo¿e zagramy na OpenRpg'u choæ GG te¿ mo¿e byæ ;] Jak siê odezwiecie zrobi karte

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości