Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[10/01/2006] Lot Ptaka XI

wt sty 10, 2006 10:21 pm

<div align="center"><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->Lot Ptaka part XI<br />„Trwajmy”<!--sizec--></span><!--/sizec--></div><br /><div align="center">- To ju¿ koniec.</div><br /><br /><div align="center">Trwajmy...</div><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->£<!--sizec--></span><!--/sizec-->atwo powiedzieæ, ciê¿ko wykonaæ. Jak wiele rzeczy na tym ciê¿kim ¶wiecie.<br />Ostatnio pisanie felietonów zosta³o u mnie zaburzone. Jednak wracam do tego ponownie, gdy¿ czê¶æ Forum obudzi³a siê, prace RedForów czytaj±c. Pisa³ bêdê dwa razy w miesi±cu, ale nie o dok³adnie ustalonych dniach - mimo to, przerwa miêdzy dwoma artyku³ami nie bêdzie mniejsza ni¿ tydzieñ. OK, powiedzia³em co mia³em. Wracam do sprawy.<br />Forum prze¿y³o rewolucjê... Tylko, czy mogê to tak nazwaæ? Nie bêdê ryzykowa³ - Agora Nasza prze¿y³a wielki wybuch, który poruszy³ wiêkszo¶ci± jej czê¶ci. Przyczyn± by³ konflikt Moderatorzy vs. Forumowicze, a raczej ich okre¶lona czê¶æ - Spamerzy. Wiele rzeczy siê przez to wydarzy³o, a te najwa¿niejsze zostan± tutaj przedstawione.<br /><br /><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->T<!--sizec--></span><!--/sizec-->o, co mia³o miejsce w ostatnich dniach zna chyba ka¿dy, wiêc nie widzê sensu wywlekania ca³ej (bo czê¶æ bêdzie) sprawy na nowo. Przypomnê tylko o kilku faktach - zastanowi³em siê nad nimi g³êbiej i widzê wiele ukrytych warto¶ci, które przenosz±.
  • Sprawa ShadEnca - Ciê¿ko zapracowany moderowaniem us³ysza³ s³owa, które wed³ug Niego by³y niczym wiêcej jak spluniêciem w twarz. Ale w koñcu och³on±³ z emocji i pozosta³ Redaktorem Forum. To chyba by³o wymarzone dla mnie rozwi±zanie - posiadanie takiego ¶wietnego felietonisty jako wspó³pracownika!<br />Ale czemu? Takie proste s³owo - czemu? Czemu odszed³? Nie wierzê, by to wszystko wywo³a³o u Niego takie emocje, przez które straci³ panowanie nad s³owami. Zawsze by³ spokojny i rozwa¿ny - w koñcu przez co¶ pozosta³ Moderatorem - a nagle takie co¶? Jedynym, co mi przychodzi do g³owy, jest fakt: Moderator tez cz³owiek. Ta sytuacja dobitnie o tym przypomina... Ale przecie¿ z innymi tak siê nie dzieje. Có¿ wiêc? Jak ju¿ gdzie¶ napisa³em, moim zdaniem ShadEnc zmêczy³ siê swoj± prac±. Wszystko ma swój koniec. Jednak dla mnie lepiej - czasem nie mog³em znie¶æ niektórych k±¶liwych tekstów na temat Jego pracy. Cieszê siê, ¿e nie by³em w takiej sytuacji.<br /></li>
  • Dru¿yna A - Mogê powiedzieæ, ¿e ca³e Forum wykorzysta³o ten moment, by wywlec fakty na temat Dru¿yny A. Co w zwi±zku? Po jednej stronie osaczony, m³ody Filio, a po drugiej bliski doros³o¶ci team Jierdana i Ezy'ego. Wbrew pozorom, inteligencja tych drugich przekracza wyobra¿enia kilka razy. To oni zaatakowali, a ca³± sprawê obrócili na niekorzy¶æ tego pierwszego. Gratulujê sprytu. A pretensji nie mam - to oczywiste, ¿e w ka¿dej grupie pojawi± siê tacy czy inni. Robi± to, co le¿y w ich naturze. Je¿eli broniæ faktu „Moderator te¿ cz³owiek”, to broniæ tak¿e natury ludzkiej. A tym samym - Jierdan Corp. Szkoda, ¿e Ich notek ju¿ nie ma. Wiem jednak, ¿e wróc±. Mergan zaprzysi±g³, ¿e ju¿ go wiêcej nie us³yszymy (poczytamy?) ale mimo to wierzê, ¿e to jednak nast±pi.<br />Czas na refleksje i znowu banalne s³owo: Czemu? Ja osobi¶cie widzê dwa b³êdy: To, ¿e Filio na pocz±tku spamowa³ - Gdyby nie to, by³by trudniej zauwa¿alny i tym samym mniejsza szansa na wyci±gniêcie Go z t³umu. By³o wielu takich jak On, ale to nie oni padli ofiar± ¿artów. To nie ich by³o widaæ. Drugim b³êdem jest lekka zmiana Jierdana i spó³ki - pozwolicie, ¿e zacytujê: „niegdy¶ zacni u¿ytkownicy tego Forum” zaczêli i¶æ w innym kierunku. Znudzili siê Forum i ju¿ nie my¶leli o tym, by przede wszystkim innym by³o weso³o, ale zale¿a³o Im na w³asnej rado¶ci. To niestety sk³oni³o do tego, co by³o. Wiem, ¿e je¿eli wróc±, to ¿arty wzglêdem Filia siê nie skoñcz±, ale wiem równie¿, ¿e ten siê zmienia (czy te¿ zmieni³) i nie odpowie na zaczepki. Och, ile by to poprawi³o!<br /></li>
  • Bunt nt. Moderatorów - Czy te¿ mo¿e bunt samych Moderatorów? Pozostawiam to Wam. Wracaj±c do tematu - pojawi³o siê wiele krytyki dotycz±cej moderowania tego Forum. Id±c za rozkazem bukwy powiem moje w³asne zdanie - To jest najlepiej moderowane Forum, jakie kiedykolwiek widzia³em. Nie chcia³bym byæ na innym i przekopywaæ siê przez tony spamu, ani te¿ nie móc przeczytaæ ¿adnej alternatywy od suchych faktów. Jest w sam raz, choæ mog³oby byæ lepiej. Czemu? Drobny spamik nie zaszkodzi, jak to uj±³ jeden z moich znajomych. Tak, tak, wiem, ¿e jak daæ palec to siê we¼mie ca³± rêkê, rozumiem to, ¿e zaraz rozpoczê³yby siê krzyki „jak on moze , to ja tez chcem!!!!!!1111”, ale powtarzaj±c s³owa Thomasa - warto daæ dyspensê na ³amanie regulaminu niektórym, przez których jest tu weso³o. Naprawdê, ciekawie czytaæ dziesi±tki postów w temacie o smokach zawieraj±cych interesuj±ce tre¶ci, ale ¶wietn± rozrywk± po godzinie czytania jest ujrzenie notki w stylu „ja tam wolê jaszczurki” w takim choæby temacie. M±drze Thomas powiedzia³ - a ja stojê murem [w pojedynkê] za Nim.</li>
<br />Przez trzy lata by³o Nam tu dobrze, czemu nagle siê psuje? Nic siê na gorsze nie zmieni³o, a nawet wrêcz przeciwnie... Trwajmy.<br /><br /><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->P<!--sizec--></span><!--/sizec-->odsumowania nie bêdzie. Albo by³oby za d³ugie, albo niepe³ne. Wybaczcie, leniuchy.<br />Dzisiaj zdobywca arbuza zostanie obsypany wieloma tymi soczystymi owocami. Przyznam, z wyborem mia³em problem - wpierw chcia³em daæ go Shade'owi, ale jednak ten ju¿ jednego ma - wola³em przeznaczyæ go dla kogo innego. Pewnie mnie pobijecie, ale... Jierdan! Przyjmij owoca w wyrazach uszanowania! <br />Za co? Za rozpêtanie tego wszystkiego. Chc±c, nie chc±c - gdyby nie Jego ban, nie by³oby zaistnia³ej sytuacji (gdyby nie ostrze¿enia Shade'a te¿, ale to mniej wazne). Jak w prawdziwym ¿yciu, musimy prze¿ywaæ rozterki, smutki, po¿egnania, z³o¶ci i inne... Dziêki.<br /><br />PS: Odklei³em felieton Hekatonpsychosa - nie chcê, by temat wci±¿ wydawa³ siê ¶wie¿ym. Starczy ju¿ tego.<br />Teraz pro¶ba do Moderatorni - ostatnio zrodzi³ mi siê w g³owie pomys³. Ogl±daj±c Forum, zauwa¿y³em i¿ Felietony Nieoficjalne nie posiadaj± swojego konretnego moderatora. Czy mogliby nimi zostaæ Redaktorzy Forum? Dzia³ w gruncie rzeczy niezbyt wa¿ny, ma³o roboty tam jest, ale jednak bêdzie pilnowany. Skoro, jak do tej pory, zgrzytów w moderowaniu felietonów oficjalnych nie by³o, to mo¿e warto oddaæ dzia³ o podobnej tematyce w Nasze rêce? Przemy¶lcie sprawê.<br />Pozdrawiam.
 
nekromancer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2114
Rejestracja: wt maja 16, 2006 9:12 pm

śr sty 11, 2006 10:23 am

Ogl±daj±c Forum, zauwa¿y³em i¿ Felietony Nieoficjalne nie posiadaj± swojego konretnego moderatora. Czy mogliby nimi zostaæ Redaktorzy Forum?


To dobry pomys³. Uprawnienia przyzna³em. Proszê o roztropne korzystanie z w³adzy.
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Re: [10/01/2006] Lot Ptaka XI

śr sty 11, 2006 1:08 pm

<!--QuoteBegin-Demoon+-->
Demoon pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ale czemu? Takie proste słowo - czemu? Czemu odszedł? Nie wierzę, by to wszystko wywołało u Niego takie emocje, przez które stracił panowanie nad słowami. Zawsze był spokojny i rozważny - w końcu przez coś pozostał Moderatorem - a nagle takie coś? Jedynym, co mi przychodzi do głowy, jest fakt: Moderator tez człowiek. Ta sytuacja dobitnie o tym przypomina... Ale przecież z innymi tak się nie dzieje.

Na temat "zmęczeniu materiału" mógłbym pisać sążniste epistoły.... Jeżeli regularnie wykonuje się obarczoną dużym stresem pracę, to niestety dochodzi się do wypalenia - albo powolnego, albo – jak w przypadku ShadEnca - w postaci erupcji.

Wielu modów odeszło z forum i wielu obecnych zastanawia się co pewien czas, czy nie uczynić takiego kroku. Naturalna to kolej rzeczy, bo forum nigdy nie będzie dla moderatora miejscem pozbawionym stresu.

Powiem Wam, że odpoczynek od zarządzania forum bardzo regeneruje. Sprawdziłem to we własnym zakresie. :-)

<!--QuoteBegin-Demoon+-->
Demoon pisze:
<!--QuoteEBegin-->Idąc za rozkazem bukwy powiem moje własne zdanie - (...)

Czy możesz mi przypomnieć, gdzie wydałem taki rozkaz? :-) Pamięć już nie ta, co kiedyś... ;-)

Choć co do powyższej zasady wypowiadania własnego zdania, to mogę jej tylko przyklasnąć.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr sty 11, 2006 4:15 pm

No i mnie wyprzedzi³e¶... w³a¶nie przedwczoraj mia³em zamiar napisaæ felieton o tym samym... :wink:
Mam cich± nadziejê, ¿e 11. felieton Demoona zakoñczy wszystkie dotychczasowe konflikty i domknie ten "emocjonuj±cy" rozdzia³ w ¿yciu forum. Podajmy swoim wrogom przyjacielsk± d³oñ, uka¿my inicjatywê w czynieniu dobra. Nie b±d¼my egoistyczni i nie niszczmy dnd.pl osobistymi problemami. Wszyscy chyba chcemy, aby do tego forum do³±cza³o coraz wiêcej osób ka¿dego dnia, nie zra¿onych za¿artymi bitwami miêdzy u¿ytkownikami.
Powróæmy do czasów, kiedy przesiadywanie na forum dnd.pl kojarzy³o siê jedyne z przyjemno¶ci± i mi³± atmosfer± w¶ród forumowiczów.

Serdecznie Pozdrawiam
Filio
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

śr sty 11, 2006 5:26 pm

Felieton przeczyta³em wczoraj, lecz dopiero dzisiaj mia³em si³y aby odpowiedzieæ.
Felieton w porz±dku, przedstawia kilka ciekawych spraw i prezentuje do¶æ trze¼we i mo¿naby powiedzieæ obiektywne podej¶cie do sprawy.
Felieton wreszcie zmusi mnie do skomentowania jeszcze jednej czê¶ci wypowiedzi. W pewnym momencie...
<!--QuoteBegin-...Demoon+-->
...Demoon pisze:
<!--QuoteEBegin-->Drobny spamik nie zaszkodzi, jak to uj±³ jeden z moich znajomych. Tak, tak, wiem, ¿e jak daæ palec to siê we¼mie ca³± rêkê, rozumiem to, ¿e zaraz rozpoczê³yby siê krzyki „jak on moze , to ja tez chcem!!!!!!1111”, ale powtarzaj±c s³owa Thomasa - warto daæ dyspensê na ³amanie regulaminu niektórym, przez których jest tu weso³o. Naprawdê, ciekawie czytaæ dziesi±tki postów w temacie o smokach zawieraj±cych interesuj±ce tre¶ci, ale ¶wietn± rozrywk± po godzinie czytania jest ujrzenie notki w stylu „ja tam wolê jaszczurki” w takim choæby temacie. M±drze Thomas powiedzia³ - a ja stojê murem [w pojedynkê] za Nim.


Dyspensa na regulamin? Zale¿y dla kogo. Trudno jest niestety wychwyciæ jednostki forumowiczów, które znaj± granicê pomiêdzy ¿artem a spamem. Tym samym trudno takiego pozwolenia udzielaæ, a przynajmniej wi±¿e siê z nim znaczne ryzyko. przyk³ad Dru¿yny A jest tutaj przyk³adem, kiedy to mo¿e zaj¶æ za daleko. Z drugiej strony, s± oni równie¿ przyk³adem wprowadzenia takiej "zasady nienaruszalno¶ci notkarskiej" w niektórych przypadkach.
Przywilej wolno¶ci (spamo)notki jest bardzo powa¿nym przywilejem i wymagaj±cym nieco rozwagi zarówno przy dawaniu, jak i przy jego u¿ytkowaniu.
Mo¿na wiêc powiedzieæ, ¿e jestem drugim (oficjalnym :P) stoj±cym murem za ide± Thomasa, bo zwykle w historii bywa³o tak, ¿e pomys³ by³ ¶wietny w teorii, a w praktyce okazywa³ siê kompletnym niewypa³em*.


P.S.
<!--QuoteBegin-Filio+-->
Filio pisze:
<!--QuoteEBegin-->
Powróæmy do czasów, kiedy przesiadywanie na forum dnd.pl kojarzy³o siê jedyne z przyjemno¶ci± i mi³± atmosfer± w¶ród forumowiczów.

Wypijmy za to i kochajmy siê ;)!

<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>*Komunizm na ten OT przyk³ad.</span>
 
Anonim_1

śr sty 11, 2006 6:26 pm

[quote=Filio]Powróćmy do czasów, kiedy przesiadywanie na forum dnd.pl kojarzyło się jedyne z przyjemnością i miłą atmosferą wśród forumowiczów.[/quote]
E tam, nigdy takich nie było. W fandomie zawsze byliśmy "zamkniętymi w ramach jednego systemu turlaczami". :P

[quote=Garret Jorinson]Dyspensa na regulamin? Zależy dla kogo.[/quote]
IMHO dla nikogo. Dając taką dyspensę administracja strzeliła by sobie bramkę. Skutki tworzenia precedensów już co najmniej raz obróciły się przeciw "górze" (mowa o tzw. precedensie Filia).

Felieton całkiem, całkiem - może nie tyle rzucający na kolana swoją treścią, co po prostu potrzebny. W roli podsumowania, oficjalnej kłódki zamykającej okres mojej prowokacji/fochu i miniwojenki na forum.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

śr sty 11, 2006 6:50 pm

Felieton świetny z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, czuc w nim wprawną już rękę Autora. Demoon podszlifował swoje umiejętności stylistyczne, co widac szczególnie gdy się porówna starsze teksty. Wtedy pisałem, ze jesteś niezły, teraz mówię, że jesteś bardzo dobry Panie Redaktorze :D
Podobnie jak ShadEnc uważam, ze temat jest nie tyle poruszający, co potrzebny. I podobnie jak On uważam, że stawia kropkę nad przysłowiowym "i". Nic dodac, nic ując - piękna robota.
Pozdrawiam.

PS. Dziękuję za odlepienie mojego tekstu, zapomniałem to zrobic po zamknięciu. Dobra myśl.
PPS. Przepraszam, że nie mam uwag krytycznych ;) Ot, żadna się w mojej głowie nie wykrystalizowała.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

śr sty 11, 2006 8:00 pm

Felieton podobał mi się bardzo. Niestety mam obawę, nadzieją jest aby nieuzasadnioną, że cały szum wokół Jierdana &CO zakończy się niczym raczy wiec. Wiadomoym jest dla każdego, że ze wszystkiego co nas spotyka można czerpać naukę. Trzeba chcieć. Jeśli więc to całe zamieszanie przyczyni się do jego rozwoju - "Aleluja Bracia!".

Jednak już sam tryb rozwiązywania sprawy [Tabi i jego sucha informacja z prośbą o cierpliwość] sprawia, że sądzę iż jedna ze stron konfliktu solidnie się gimnastykuje. Może to brak czasu, co sam rozumiem. Może co innego. Ja zaś podobnie jak wielu innych użytkowników czekamy, by Góra dała głos. To nie wskazuje na zmiany na dobre.

Tak więc czy aby nie jak te raki mądrzejsi będziemy po tym wszystkim

Pozdrawiam
B
 
Awatar użytkownika
Seadragon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 9:58 am

czw sty 12, 2006 2:49 pm

Witam
Ja tylko krótko na temat samego felietonu. Popieram Hekatonpsychosa, test jest bardzo dobry - łatwo i przyjemnie się czyta. Może i bez żadnych upiększeń, ale byłyby one tu raczej zbędne. Czytając, widzi się, ze nie był pisany na siłę, ale za to swobodnie, lekką ręką.

Co do idei Thomasa - nie stanę może murem w poparciu dla niej, ale przyznaję, że są to mądre słowa. Temat "Kfiatki RPG" nie może być przecież jedynym miejscem na forum, gdzie można uśmiać się po pachy. Ale też przesadzić nie można bo - konsekwencje znamy. Nawiązuje do tej sprawy temat o "szdywniadztwie" Forum.

Dobrze też, że pojawił się taki tekst, będąc jednocześnie gwoździem do trumny rozgłosu ostatnich spraw. Co było, minęło, nie ma co tego więcej roztrząsać i miejmy nadzieję nie powtórzy się więcej (a przynajmniej wkrótce).

I na koniec cytat:
<!--QuoteBegin-Demoon+-->
Demoon pisze:
<!--QuoteEBegin-->Podsumowania nie będzie. Albo byłoby za długie, albo niepełne. Wybaczcie, leniuchy.

I kto tu jest leniuchem :wink:.

Pozdrawiam
Seadragon
8)
 
Rish
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 30, 2004 12:00 pm

pt sty 13, 2006 8:00 pm

[quote=Demoon]powtarzaj±c s³owa Thomasa - warto daæ dyspensê na ³amanie regulaminu niektórym, przez których jest tu weso³o. Naprawdê, ciekawie czytaæ dziesi±tki postów w temacie o smokach zawieraj±cych interesuj±ce tre¶ci, ale ¶wietn± rozrywk± po godzinie czytania jest ujrzenie notki w stylu „ja tam wolê jaszczurki” w takim choæby temacie. M±drze Thomas powiedzia³ - a ja stojê murem [w pojedynkê] za Nim.[/quote]
Nie rozumiem, co takiego m±drego Thomas powiedzia³.
Na tej samej zasadzie móg³bym apelowaæ o dyspensê na ³amanie regulaminu dla usera rzucaj±cego miêchem. U¿y³bym podobnego argumentu: "bo on jest zabawny...".

A felieton, dobra praca :]

Pozdrawiam
<span style='color:indigo'>R.</span>
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

pt sty 13, 2006 8:07 pm

<!--QuoteBegin-Rish+-->
Rish pisze:
<!--QuoteEBegin-->Nie rozumiem, co takiego mądrego Thomas powiedział.
<br />Uznał, że opłaca się nagiąć regulamin dla ogólnej wesołości. Mi osobiście nie chodzi konkretnie o wybryki Jiera and company z okresu naśmiewania się z Filia, tylko np. o śmieszne, krótkie spam-notki. Są kasowane, mimo tego iż rozbawiają ludzi. W tym wypadku dyspensa na regulamin, według mnie, oczywiście, byłaby dla wielu dobrym, choć niekoniecznie rozsądnym wyjściem.<br />Ot, takie wytłumaczenie. <br /><br /><!--QuoteBegin-Rish+-->
Rish pisze:
<!--QuoteEBegin-->A felieton, dobra praca :]
<br />Dziękuję i pozdrawiam :wink:.
 
Rish
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 30, 2004 12:00 pm

pt sty 13, 2006 8:37 pm

[quote=Demoon]Uzna³, ¿e op³aca siê nagi±æ regulamin dla ogólnej weso³o¶ci. Mi osobi¶cie nie chodzi konkretnie o wybryki Jiera and company z okresu na¶miewania siê z Filia, tylko np. o ¶mieszne, krótkie spam-notki. S± kasowane, mimo tego i¿ rozbawiaj± ludzi. W tym wypadku dyspensa na regulamin, wed³ug mnie, oczywi¶cie, by³aby dla wielu dobrym, choæ niekoniecznie rozs±dnym wyj¶ciem.
Ot, takie wyt³umaczenie. [/quote]
W takim wypadku, nie powinny byæ kasowane wszystkie zabawne notki, niezale¿nie czy bêd± one Big J & Company, czy kogokolwiek innego.

Pozostaje pytanie: który spam jest zabawny?...

Dziêkujê

Spoko-moloko ;]
 
Ymir__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 8:15 pm

pt sty 13, 2006 11:15 pm

Mam cich± nadziejê, ¿e 11. felieton Demoona zakoñczy wszystkie dotychczasowe konflikty i domknie ten "emocjonuj±cy" rozdzia³ w ¿yciu forum. Podajmy swoim wrogom przyjacielsk± d³oñ, uka¿my inicjatywê w czynieniu dobra.


Sam w to wierzysz?

warto daæ dyspensê na ³amanie regulaminu niektórym, przez których jest tu weso³o. Naprawdê, ciekawie czytaæ dziesi±tki postów w temacie o smokach zawieraj±cych interesuj±ce tre¶ci, ale ¶wietn± rozrywk± po godzinie czytania jest ujrzenie notki w stylu „ja tam wolê jaszczurki” w takim choæby temacie.


Znaczy uczyniæ A-Team grup± oficjaln± i napisaæ dla nich osobny regulamin (100% swobody to napewno nie mo¿na daæ) lub w³±czyæ opcjê aby notki tej grupy musia³y byc zaakceptowane przez moderatornie? Brzmi absurdalnie. Jestem za.

Co do samego felietonu. Jak ju¿ Hekatonpsychos napisa³, styl jest ¶wietny. Gratulujê. Jednak felietonu za potrzebny nie uwa¿am. Ot, takie odgrzewanie dopiero co zakoñczonej(?) afery.
nie chcê, by temat wci±¿ wydawa³ siê ¶wie¿ym. Starczy ju¿ tego.

Powiedzia³, po czym napisa³ ten felieton :P.

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość