Zrodzony z fantastyki

Czy przygoda powinna zostać zamieszczona na stronie poltera (po stosownej obróbce)?

Czas głosowania minął śr sie 08, 2007 12:10 pm

Tak
4 (67%)
Tak, ale powinno się coś zmienić
1 (17%)
Nie
1 (17%)
 
Liczba głosów: 6
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

Rybi Brzeg, czyli miejsce w Srebrnych Marchiach

śr mar 21, 2007 2:13 pm

Witam!<br />Ostatnio opierając się częściowo na darmowym dodatku The Forge stworzyłem scenariusz przygody, rozgrywający się w Srebrnych Marchiach.<br /><br />Wiem, że jest kilku użytkowników, którzy posiadają ogromną wiedzę o tego typu sprawach więc pomyślałem...<br /><br />Mam prośbę, czy mógłbym podesłać owy scenariusz do analizy? Chodzi o to, czy nie ma gdzieś oczywistych dziur, typu "wszystko da się załatwić rozmową z nieumarłym" itp. <br />Byłbym również wdzięczny za wszelkiego rodzaju sugestie i pomysły.<br /><br />Wszystko jest w formacie .doc i waży około 4mb. <br />Jedyne czego potrzebuję to adres mejlowy no i oczywiście zgoda...<br /><br />Bardzo liczę na odpowiedź takich wyjadaczy jak m.in. Thomas Percy<br /><br />Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz lip 29, 2007 12:10 pm przez Kiras, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

śr mar 21, 2007 2:29 pm

Swego czasu często śledziłem publikacje wydawane przez The Forge. niestety ostatnio jakoś przestali tworzyć nowe prace. A szkoda.<br />Rybi Brzeg bardzo mi się spodobał i z miłą chęcią przeczytam przygodę przygotowaną przez Ciebie. Mój adres @-mail to [email protected] :wink:<br />Z pewnością podzielę się wrażeniami po jej przeczytaniu.
 
dunoon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 17, 2006 10:31 pm

ndz mar 25, 2007 8:10 pm

Mój mail - [email protected] Sam próbowa³em kiedy¶ stworzyæ kampaniê dziej±c± siê w rybim Brzegu i jego okolicach, wiêc chêtnie oceniê, co napisa³e¶ i powiem, co uwa¿am
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

pn mar 26, 2007 10:34 am

Wysłałem do obu panów i czekam na jakieś komentarze :wink:<br /><br /><br />NO, co jest? Nie chceta darmowego scenariusza? :wink: <br /><br />Zgłaszajta się ludzie!<br /><br />Zależy mi na wielu opiniach.<br /><br />(Szybka edycja wcale nie jest taka szybka. Co więcej, nie wiem nawet czy "jest"...)
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

czw mar 29, 2007 1:23 am

Kiras, wklej to tutaj, prosze. <br />Specem od Rybiego Brzegu nie jestem, raczej fanem, bo podlaczylem sie do Forge, gdy byl on juz na Sieci. <br />Na nowe materialy Forge nie ma co liczyc, firma pracuje teraz wylacznie przy grze The Witcher.
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

czw mar 29, 2007 9:59 am

No dobra. Prośba zatem do moich graczy, nie czytajcie, bo po pierwsze popsujecie sobie zabawę, a po drugie urwę jaja :wink:<br /><br />Oto to to:<br /> link wygasł... <br /><br />Dodałem tam zmodyfikowaną delikatnie mapkę Srebrnych Marchii i parę innych rzeczy. O ewentualne komentarze bardzo proszę na PW<br /><br />Miłej lektury!
Ostatnio zmieniony śr mar 27, 2013 8:08 am przez Kiras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

czw mar 29, 2007 12:22 pm

Kiras, wygląda to po prostu rewelacyjnie!!!<br /><br />Na nadmiar wolnego czasu to ja nie narzekam, ale obiecuje, ze pierwsza wolna chwile poswiece na lekture i swoje pomysly lektura ta zainspirowane tutaj dopisze. <br /><br />Twoja sympatia dla Rybiego Brzegu zasluguje na docenienie. Jesli masz stale lacze i chcesz, to podaj mi e-mail, a wysle Ci za darmo kilka komercyjnych pdfow The Forge.
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

czw mar 29, 2007 10:53 pm

Cieszę sie, że wstępnie materiał się spodobał. :wink:<br /><br />Zdaję sobie sprawę, że jest tam zapewne masa błędów, ale wspólnymi siłami da się je zwalczyć. <br /><br />Mój e-mail jest w poprzedniej notce, no chyba, że coś z nim nie teges, to podam drugi, z którego korzystam częściej:<br />usunięto...<br /><br />Z chęcią poczytam materiały The Forge. Planowałem nawet rozwinąć to co jest do tej pory napisane, wzbogacając o materiały/pomysły z FR i The Forge. Nie wiem jednak jak to wyjdzie...
Ostatnio zmieniony śr mar 27, 2013 8:09 am przez Kiras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

czw mar 29, 2007 11:19 pm

Kiras, ja też mogę? ([email protected])<br />Z chęcią wspomogę rodaka toruńczyka(bwahaha ^^' przeczytam i pewnie nic kreatywnego nie wyciągnę, jak to ja :wink: ).
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

wt kwie 03, 2007 8:38 am

Jasne, że możesz :wink: Nie ustaliłem żadnego hasła ani innych, więc i Ty możesz zaciągnąć rara z sendspace i go otworzyć :wink:<br /><br />Pozdrawiam
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

wt kwie 03, 2007 10:46 pm

Przeczytałem, nie mam uwag, bo nie ma się tam czego przyczepić. Ty znasz Swoich graczy najlepiej i wiesz, jak ich przekonywać, nagradzać i bawić. Ale nie tylko gracze Kiras mogą mieć pożytek z tej przygody, bo jest w niej spory bestiariusz, z którego może skorzystać każdy. Zachęcam do ściągania. <br />Obiecane materiały wyślę w tym tygodniu.
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

pn lip 16, 2007 2:52 am

ja też mogę go ściągnąć? chętnie przejrzę i wydam jakąś opinię :-)
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn lip 16, 2007 7:36 am

Nie ma tego pliku :evil: może jeszcze raz go wystawić ?
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

pn lip 16, 2007 10:48 pm

Macie robaczki. Link poprawiony i powinien działać.
link wygasł...
Ostatnio zmieniony śr mar 27, 2013 8:10 am przez Kiras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

pt lip 27, 2007 9:36 pm

Dalej nie działa...

Skoro ten scenariusz jest taki dobry, to może wyślesz go na oficjałkę?
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

pt lip 27, 2007 11:35 pm

Nie otrzymałem tyle opinii, by się zmusić do oficjalnej prezentacji. Jeśli uważasz, że się nadaje to po kilku przeróbkach da się go zamieścić na stronie.

Sendspace coś kręci.
link wygasł...
Ostatnio zmieniony śr mar 27, 2013 8:10 am przez Kiras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

sob lip 28, 2007 2:16 pm

sendspace trzyma pliki jakieś 2 tygodnie, po czym je niszczy. życie.
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

sob lip 28, 2007 2:22 pm

mergan pisze:
sendspace trzyma pliki jakieś 2 tygodnie, po czym je niszczy. życie.


To jest argument za tym, żeby przenieść przygodę na miejsce, gdzie nie ma szans, by została wykasowana.

Kiras pisze:
Nie otrzymałem tyle opinii, by się zmusić do oficjalnej prezentacji.


A po co tu opinie? Jeżeli uważasz, że przygoda jest dobra i chcesz, aby trafiła do szerszego grona odbiorców oraz nie zgineła w odmętach internetu, wówczas wyślij ją do redakcji <[email protected]>. Naprawdę warto spróbować.
 
Awatar użytkownika
Nelix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 426
Rejestracja: pt gru 09, 2005 8:30 am

ndz lip 29, 2007 10:48 am

Być może dodanie ankiety byłoby dobrym rozwiązaniem? Zwykle każdy głosuje, nie każdy chce pisać w temacie enty raz że coś jest super. Może dobre wyniki w ankiecie przekonałyby cię Kiras, do postarania się o oficjalną publikację?

IMO przygoda jest ciekawa i porządnie zrobiona.
 
klajton
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: śr sie 16, 2006 10:29 pm

Re: przygoda

ndz lip 29, 2007 2:33 pm

Witam - tu masz mojego maila - chętnie poczytam - [email protected] sendspace nie działa, tzn. działa ale nie chce czekać aż się zwolni łącze
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

ndz lip 29, 2007 2:47 pm

Ech...

I po co wszystko? :(

Po prostu wyślij to, Kiras. Redakcja sama zadecyduje czy będzie to publikować i żadna ankieta w tym nie pomoże. Tymczasem wyślij mi tę przygodę na mój mail: [email protected]; - coś Ci poradzę, skoro tak wachasz.
 
Awatar użytkownika
$limaq
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 9:03 pm

ndz lip 29, 2007 5:40 pm

Zgadzam się z M.S. - po co kombinować, skoro wszystko masz pod ręką? Redakcja ma swego maila i zawsze można do nich wysłać to i owo. Jeśli nie przyjmą, to na pewno doradzą jak się tylko o to ich poprosi. Empirycznie sprawdzone.

Co do samej przygody- na razie przeleciałem przez tekst i powiem krótko: jak dla mnie pomysł niezły, ale IMHO, pierwsza część jest dla mnie za słaba (linearność, złe zagospodarowanie czasu), zaś druga jest coś za mało epicka jak na możliwości (ale to już jest absolutnie względne). Po rekonstrukcji i rozbudowie, może być fajnie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości