Zrodzony z fantastyki

Który z bogów Chaosu jest najpopularniejszy?

Tzeentch
8 (17%)
Khorne
26 (57%)
Slaanesh
10 (22%)
Nurgle
2 (4%)
 
Liczba głosów: 46
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Który z bogów Chaosu jest najpopularniejszy?

czw sty 03, 2008 12:51 am

Jeden z użytkownikowi poltera zainspirował mnie do zrobienia tej ankiety, zapraszam serdecznie do udziału! :)
 
Awatar użytkownika
Frank The Tank
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 3:26 pm

czw sty 03, 2008 3:43 pm

I to nie byle jaki użytkownik :).


Sry za ot, ale nie mogłem się powstrzymać :razz:
 
Awatar użytkownika
Lutrix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 8:51 pm

czw sty 03, 2008 5:44 pm

Nie wiem czy on akurat jest najpopularniejszy, ale zagłosowałem na Khorna, ponieważ uważam go za najskuteczniejszego i chyba jest jednym z najczęściej używanych bogów na turniejach.
 
ziopal
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob gru 16, 2006 10:01 pm

czw sty 03, 2008 8:49 pm

teoretycznie jest silny, ale frenzy(a to chyba daje khorn) ma nie tylko dobre strony- wystawiłem przeciwnikowi na szarże (knight'ci chaosu ze znakiem khorna) mały odział pikinierów a że musieli zaszarzowac to wziąłem 2 (z 5) z balisty... potem zaszarżowałem z boku i po nich...
ale dodatkowy atak może baaaaardzo pomóc...
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

czw sty 03, 2008 9:08 pm

Paaradoksalnie Frenzy może więcej przeszkadzać niż pomagać, zwłaszcza, jak przeciwnik umie to wykorzystać
W przypadku High Elfów to wręcz WADA. O słynnej zasadzce "Skałci" w lesie vs Kawaleria lub Rydwan nie wspominam. :D

Ja osobiście wolę bardziej przewidywalne oddziały, nawet kosztem ataku. Grając Witchelfkami musiałem mocno się pilnować aby Frenzy nie popsuło mi planów.
 
Awatar użytkownika
Kretek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lut 14, 2005 8:51 pm

czw sty 03, 2008 10:22 pm

Od tego są Warhoundy, żeby zastawiać Korników przed ostrzałem, wrogą magią i wystawieniem się bokiem/tyłem przez zaszarżowanie z frenzy.
Poza Frenzy Mark of Khorne na danym oddziale daje +1DD tak długo jak ten oddział żyje. Wg. mnie najgorszy jest Mark of Nurgle.
Pozdro :wink:
 
Awatar użytkownika
Wlodi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: ndz gru 23, 2007 1:21 am

pt sty 04, 2008 1:19 am

Jeden oddzial Khorne nie jest zly... chociaz, bron bron Cie dawac to na rydwan. Goly oddzial ew. + muzyk 4 rycerzakow cos tam umie zdzialac. A czasem i wiele wykona. Trzeba tym umiec grac.

Ja osobiscie najbardziej cenie, jednak Undivided+Tzeenth+Khorne najmniej fluffowe, jakie moze byc...

A najbardziej popularny ,,BOG" to, jednak Undivided :D :wink:
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

pt sty 04, 2008 11:39 am

Nie ma bogów, jest tylko jedna hydra o czterech głowach :razz: , jak to twierdzą niektórzy chaosiarze :) .
 
Awatar użytkownika
Fingor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 445
Rejestracja: pn cze 19, 2006 8:19 pm

ndz sty 13, 2008 11:31 am

Battlowo wydaje mi się, że najpopularniejsi są Undivided, Khorne i Tzeentch.

Poza tym IMO oddział 4 chosen knightów khorna zdziała więcej niż "coś". Jak mówi kretek - wystawia się oddział houndów do screenowania konnicy, a w decydującym momencie złazi się nimi na bok, odsłaniając ciołzenom pole widzenia. Szarżują i mają 12 ataków z S5 i WS5.
 
Awatar użytkownika
deadwit
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr sty 09, 2008 10:15 pm

ndz sty 13, 2008 12:24 pm

Jak dla mnie najpopularniejszy jest Khorne, co nie zmienia faktu że najbardziej lubię Tzeentcha ;]
 
Awatar użytkownika
Vukodlak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1622
Rejestracja: śr maja 11, 2005 4:41 pm

śr sty 23, 2008 10:11 pm

Nurgle. Drogi dziadzio, ale Strach mnie przekonuje. I te oślizgłe, tłuste demony... :razz:
 
Awatar użytkownika
Kretek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lut 14, 2005 8:51 pm

czw sty 24, 2008 2:39 pm

Vukodlak pisze:
Nurgle. Drogi dziadzio, ale Strach mnie przekonuje. I te oślizgłe, tłuste demony... :razz:
Grałeś tym? Bo ja się jeszcze nie spotkałem z Chaosem złożonym na Nurglu.
 
Awatar użytkownika
Vukodlak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1622
Rejestracja: śr maja 11, 2005 4:41 pm

czw sty 24, 2008 3:29 pm

Niestety nie miałem możliwości, ekipa się rozpadła, delikatnie mówiąc. Gdybyśmy zagrali, to spotkałbyś się z rozpiską na Nurglu. :D Tzeentcha nie popieram gdyż miagia jest zbyt nieprzewidywalna żeby stawiać ją na pierwszym miejscu. Slaanesh też mi za bardzo nie pasuje, wolę żeby jednostki miały Fear niż Immune to Psychology. Khorne jest bez wątpienia najpotężniejszym bogiem Chaosu w Battlu, Chosen Knight of Khorne potrafią wgnieść w ziemię najpotężniejsze regimenty. Jednak Frenzy jest zbyt niebezpieczne i łatwo utracić kontrolę w starciu z szybkimi i rozproszonymi armiami. Undivided jest wieśniacke szczerze mówiąc, jak dla mnie Chaos to tylko czterech jego bogów. Pozostaje więc Nurgle, magie ma całkiem przyjemną, demony też nie są słabeuszami. Tylko ta cena...
 
Awatar użytkownika
Fingor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 445
Rejestracja: pn cze 19, 2006 8:19 pm

pt sty 25, 2008 2:58 am

Undivided jest zdecydowanie najpopularniejsze, ale nie w formie czystego undivided. Ludzie zazwyczaj biorą sobie takiego generała, a oddziały często mieszają.
Nurgle zaś jest zdecydowanie najmniej popularny - Tzeentch ma lepszą magię, Khorne - wiadomo, a slaaneshowe ItP przydaje się dużo częściej - jest zdecydowanie bardziej uniwersalne. No i wszystkie te opcje są tańsze od Nurgla.
 
Awatar użytkownika
Didek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 391
Rejestracja: pt sty 25, 2008 7:56 pm

pn lut 11, 2008 1:07 pm

Ja tam dałem Tzeentcha bo go najbardziej lubię prawdę mówiąc :P
 
kryhu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 10, 2009 2:33 pm

Który z bogów Chaosu jest najpopularniejszy?

pt gru 11, 2009 5:51 pm

Zawsze gdy widzę nowych "demonicznych" graczy, a także tych doświadczonych napotykam się na Khornowe armie. Ten bóg chaosu jest popularny!
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Który z bogów Chaosu jest najpopularniejszy?

sob gru 12, 2009 8:35 pm

kryhu pisze:
Zawsze gdy widzę nowych "demonicznych" graczy, a także tych doświadczonych napotykam się na Khornowe armie. Ten bóg chaosu jest popularny!


To znaczy, że mało widziałeś jeszcze :P IMO najpopularniejszy jest Slanesh.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość