Zrodzony z fantastyki

 
Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 16, 2007 6:57 pm

KW wierzchowca Nieustraszonego Jeźdżca

wt mar 11, 2008 8:20 pm

Mam pytanie dotyczące zwiększania sie KW wierzchowca przedstawiciela klasy Nieustraszony Jeździec (Władcy Dziczy). Co 2 poziomy ów wierzchowiec zwiększa swe KW o 2, a jeżeli to KW dobije do liczby odpowiadającej temu typowi zwierzaka liczbie do zwiększenia rozmiaru, to czy rzeczywiście zwiększa on swój rozmiar, czy to jest od siebie niezależne? A czy jeśli tak, to może zajść sytuacja, że typ wierzchowca ma rozwój ograniczony do tak małej liczby, że za poziom w tej klasie nie dostanie dodatkowych KW, bo po prostu nie może się dalej rozwijać?

Jeśli w mojej wypowiedzi jest coś niejasne - pisać i się nie bać, bo jak to teraz czytam, to nie wiem czy bym zrozumiał wiele, gdybym nie wiedział o co chodzi od początku :D :P
 
Awatar użytkownika
Basior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 6:38 pm

wt mar 11, 2008 8:40 pm

Chodzi ci o to, że np. (1-5KW) mały, (6-10KW) średni? Jeśli dotrze do 6 to rośnie zwierzaczek. Taka kolej rzeczy.
 
Awatar użytkownika
Eliash
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 474
Rejestracja: wt lut 26, 2008 4:34 pm

wt mar 11, 2008 8:57 pm

jeśli zwierze się przeje KW to rośnie.
 
Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 16, 2007 6:57 pm

wt mar 11, 2008 9:50 pm

Chodzi ci o to, że np. (1-5KW) mały, (6-10KW) średni? Jeśli dotrze do 6 to rośnie zwierzaczek. Taka kolej rzeczy.


Dokładnie o to mi chodzi. Tyle, że to jest (chyba) pewnego rodzaju magiczny sposób na zwiększenie KW, bo (chyba) jeśli opuścisz tego wierzchowca, to traci on KW. Zostaje jeszcze opcja, że Nieustrasozny Jeżdziec ustala czy zwierzak rośnie czy nie ;]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości