Zrodzony z fantastyki

 
Reler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 3:00 pm

Postać bez rzeczy!

sob maja 03, 2008 2:52 pm

Wraz z kumplem z drużyny (16 poziomowi wojownik i łotrzyk) straciliśmy wszystkie rzeczy. Zostały nam tylko krótkie miecze. Jesteśmy zhentarimami, a mistrz gry dobitnie potwierdził ze nie dostaniemy zwrotu dobytku od Manshoona (spiskujemy wraz z nim). Rzeczy są w posiadaniu gildi Orbakha. Jest on naszym wrogiem gdyż dostaliśmy od niego misje zdobycia zwoju Netherliu. Oszukaliśmy go, zwieliśmy z zaliczką gdy zdobyliśmy zwój. Sam zwój oddaliśmy Manshoonowi. Rzeczy straciliśmy gdy w więzieniu czekaliśmy na rozprawę. Jakimś cudem przybywał do nas tak zwany Prorok. W wieczór gdy nas ostrzegł przed atakiem orzekł byśmy uważali gdyż jest na nas spisek z góry i ten który jest naszym przyjacielem może być zdrajcą. Nie za bardzo go zrozumiałem, lecz dał nam sztylety. Wieczorem nastąpił atak który odparliśmy gdyż prorok dał nam uprzednio zestaw złodziejski i po szytylecie. Nie wiemy jakie kroki poczynić ku odzyskaniu rzeczy. Wiemy tylko że Fzul chce nas widzieć i dać nam misje. Proszę o porady jakie kroki uczynić ku odzyskaniu przedmiotów lub chociaż części majątku. Moge zdobywać od nowa pieniądze jeśli takie będą rady.


Pozdrawiam Reler
 
Awatar użytkownika
Stormity
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt cze 08, 2007 9:45 am

śr maja 07, 2008 3:32 pm

ja bym uciekł na grzbiet świata, po czym zaczął życie od nowa ;D
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

śr maja 07, 2008 3:48 pm

To może po tym jak wykonacie zadanie dla Fzula, pomoże wam on odzyskać przedmioty?
Możecie je ukraść.
Skoro jest waszym wrogiem ta gildia Orbakha, to sprzymierzcie się z jej wrogiem i zniszczcie ją. Podczas niszczenia przypadkiem otwórzcie skrzynie ze swoim sprzętem (psikus nie?). A jak zaczniecie przegrywać to po prostu się ulotnicie. Niech tam sobie walczą.
Jeśli jest to niemożliwe to powiedzcie mi :D
 
Awatar użytkownika
Vitriol Plugawiciel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 866
Rejestracja: pn paź 24, 2005 5:17 pm

śr maja 07, 2008 4:07 pm

To może po tym jak wykonacie zadanie dla Fzula

Fzoul Chembryl jak już coś.

Froger pisze:
Skoro jest waszym wrogiem ta gildia Orbakha, to sprzymierzcie się z jej wrogiem i zniszczcie ją.

Zniszczyć Nocne Maski ? Dwie 16 poziomowe postacie mają zniszczyć jedną z najpotężniejszych gildii złodziei w Faerunie z ponad 10 poziomowymi wampirami na czele w tym Orbakhiem, byłym klonem Manshoona ? Powodzenia.
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

śr maja 07, 2008 4:52 pm

Fzoul Chembryl

Nie ja zacząłem pisać Fzul. Więc się rzucaj do kogoś innego.

Nie chodzi mi o zniszczenie całej gildii, tylko oddziału (?) w którym są przedmioty. To tak samo jakby podpalić jedną cześć i wkraść się do drugiej. To sabotaż się chyba nazywa.

Powodzenia

Dzięki. Zawsze można było próbować.
 
Awatar użytkownika
Anwair DolGuldur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 328
Rejestracja: czw gru 02, 2004 3:31 pm

śr maja 07, 2008 5:00 pm

Sposób odzyskania majątku zależy przede wszystkim od tego czy w utraconym dobytku były jakieś niepowtarzalne przedmioty czy coś bez czego trudno będzie się wam teraz obejść. Jeśli tak to nie pozostaje nic innego jak samemu wkraść się do miejsca przechowywania przedmiotów i je stamtąd zabrać lub wynająć kogoś, żeby to dla was zrobił (co może jednak być ryzykowne). Jeśli nie i potrzebujecie tylko pieniędzy na zakup nowego sprzętu to warto poszukać jakiegoś dobrze płatnego zlecenia. Sądzę jednak, że może podczas wykonywania misji od Fzoula uda wam się odzyskać utracony ekwipunek. Ewentualnie możecie poprosić Fzoula o zaliczkę na zakup potrzebnego sprzętu.
 
Awatar użytkownika
Rayen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 262
Rejestracja: sob mar 18, 2006 1:18 pm

pt maja 09, 2008 4:02 pm

Taa, tyle, że może być również problem z tym, że rzeczy omawianych mogły zostać już dawno sprzedane. Ja jednak widzę inne rozwiązanie. Zakładając, że współpracujecie z Zhentami, to na moralności raczej wam nie zależy. Można więc spróbować włamać się do skarbca jakiegoś czarodzieja i jakoś zrekompensować sobie stratę ekwipunku. Poza tym, 16. poziomowy łotrzyk chyba nie będzie miał problemów z okradzeniem co bardziej zamożnych kupców, w celu zdobycia gotówki, nieprawdaż? No, chyba, że sytuacja wygląda tak, jak to opisał Anwair. Wtedy rodzi się problem odszukania zaginionego sprzętu.
 
mariksha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 2:41 pm

pt maja 09, 2008 6:59 pm

Podał byś określoną wartość waszego ekwipunku bo od tego b edzie zależało czy w ogóle będzie o nim sens myśleć.

Rzeczy są w posiadaniu gildi Orbakha


W żadnym wypadku nie myślcie o jej wybiciu jak mój poprzednik zdążył napomknąć.. ale moglibyście im przeszkadzać w działalności...
Wybijać co słabszych członków lub przeszkadzać im w zadaniach.
Albo was zabiją osoby odpowiedzialne za sprawy gildii albo przeżyjecie ale będziecie dawać im znać o sobie przez co można nawet dołączyć do organizacji co łatwe nie będzie na pewno.

Jaki macie charakter ? Od tego powinna zależeć wasza decyzja


Taa, tyle, że może być również problem z tym, że rzeczy omawianych mogły zostać już dawno sprzedane


Częśc tak ale jeśli były tam silne przedmioty na pewno zostały ukryte lub obecnie używane przez jednego ze szczęśliwców.


Moge zdobywać od nowa pieniądze jeśli takie będą rady.

Na razie tak rób dopóki nie zdecydujesz jak to zrobić i czy to w ogóle jest możliwe ale pamiętaj że nikt ci gotowej odpowiedzi nie poda bo to MG decyduje o wszystkim i jemu powinieneś zadać pytanie czy jest hcociaż szansa odzyskania części majątku


Fzoul Chembryl

Nie ja zacząłem pisać Fzul. Więc się rzucaj do kogoś innego.


a co to ma do rzeczy i tak wszyscy wiedza o kogo chodzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości