Zrodzony z fantastyki

Który poziom? (Proszę osoby niechcące brać udziału w sesji o nie głosowanie)

Czas głosowania minął śr sie 20, 2008 11:42 pm

10
1 (4%)
15
6 (26%)
20
16 (70%)
 
Liczba głosów: 23
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

[DnD 3.5 FR] Liga niezwykłych złoczyńców

śr sie 13, 2008 11:42 pm

[c]LIga niezwykłych złoczyńców aka Masters of puppets [/c]
Dzień dobry
Koniec z sesjami "Mali bohaterowie ratują duży świat". W tej sesji będą duzi bohaterowie i będą robić ze światem co im się żywnie podoba.
Inicjatywa leży po stronie graczy (zauważyłem, że jak się tego literalnie nie powie, to gracze dadzą po jednym poście i będą czekać na mg nawet jak akurat toczy się rozmowa). Liczy się pomysłowość, intelekt, dobre pomysły, barwne dialogi i opisy.
Ale i bohaterowie nie są tacy zupełnie zwykli.
Wcielacie się w role potworów, ale za to sprytnych potworów. Siedząc daleko w swoich kryjówkach kiwnięciem jednego palca (czy macki, czy co kto tam ma) obalacie całe państwa lub tworzycie nowe. Przynajmniej w teorii.
Jesteście źli, wredni i diabelnie inteligentni. Macie agentów, kulty czy co kto chce.
Dowiedziawszy sie o istnieniu innych takich jak wy, postanowiliście, że zawrzecie umowę o współpracy. Żadnych sentymentów - tylko interesy. W tym celu zwołaliście zgromadzenie na neutralnym gruncie. Każdy dostał koordynaty do pomyślnej teleportacji i - ruszacie w drogę, choć jedyne co wiecie, to to, że organizatorem całej imprezy jest jakiś ilithid znany jako Mallany'ean'yea'xy'teh, zwany często po prostu Mallany (choć wiadomo też, że cholernie tego nie lubi).

Sprawy techniczne do omówienia są dwie.
1. Postać
Ustalcie, który poziom chcecie. Do wyboru - 10, 15, 20
Minimalne opóźnienie poziomu + kostki rasowie to (poziom - 5) (zwykły ork barbarian odpada). [W tej chwili 15]
Rasy - do wyboru do koloru (po lewej la+hd)
7    Satyr
8    Doppelganger
8    Salamandra, płomienny krewniak
9    Xill
10   Smoczątko niebieskiego smoka
10   Drider
10   Smoczątko zielonego smoka
11   Smoczątko czerwonego smoka
11   Dżanny
12   Ogrowy mag
12   Sukkub
13   Młody czarny smok
13   Lamia
13   Dżin
13   Zielony smok, dziecko
13   Niebieski smok, dziecko
14   Salamandra, zwykła
14   Rakszasa
15   Łupieżca umysłów
15   Czerwony smok, dziecko
16   Szary slaad
16   Zielony slaad
16   Młody zielony smok
16   Erynia
17   Młody niebieski smok
17   Małoletni czarny smok
18   Vrock
18   Gigant lodowy
18   Gigant kamienny
19   Hezrou
19   Młody czerwony smok
19   Gigant ognisty
20   Małoletni zielony smok

Rasę oczywiście można dopakować szablonem. Dostępne to: półczart, półsmok, likantrop, licz i wampir.
Licz i wampir jako jedyne mogą być używane bez potwornych ras (chociaż nie muszą).

Atrybuty: point-buy 25
Kasa - jak na odpowiednim levelu
Proszę najpierw zdecydować się co do levelu (ankieta czynna przez tydzień, a gdy będą wyniki dopiero tworzyć postać). Oczywiście konsultacje można prowadzić zawsze.
Charakter: zły - nie chcemy dobrych drowów albo ilithidów z wątpliwościami. Chcemy skur*ieli i cwaniaków

2. Organizacja
Każda postać stoi na czele jakiejś organizacji. Nie wymaga to atutu zdolności przywódcze.
Wielkość prowadzonej przez postać organizacji zależy od tego jak wysoką charyzmę i inteligencję ma postać (dokładne przeliczniki zna mg i są one tajne). Chodzi tutaj o ich naturalną wartość. W czasie sesji wielkość organizacji nie zależy od statsów postaci - może się dowolnie rozrastać lub zginąć.
Organizacja może być jawna, tajna, może być kierowana bezpośrednio przez postać, albo z tylnego fotela. Jest jednak jeden warunek - do organizacji należą osoby o la+hd max 3 (level już zależy od charyzmy i inta postaci).
Przykłady organizacji:
  • Kościół postaci (czemu nie?) - w pewnych kręgach postaci przypisywana jest boska moc, posiana ona ołtarz i wyznawców, którzy zrobią wszystko co rozkaże im "majacy kontakt z bóstwem" - a w rzeczywistości zdalnie sterowany kapłan.
  • Gildia złodziei
  • Kompania handlowa prowadząca nieczyste interesy
  • Siatka wywiadowcza
  • Sieć burdeli, w których pracownice wyciągają od klientów informacje


i tak dalej, wyobraźnia jest nieograniczona. Przemyślcie to dobrze - postać ma się czuć panem i władcą.

Co tam jeszcze?
Ach - w sprawie organizacji należy bić do mnie i nie robić nic samemu (no bo np muszę podać rozmiar organizacji).

No i na koniec - miłej zabawy.
Jak by coś było niejasne co do LA i innych takich - są podręczniki i srd.
W sprawach różnych - zgłaszać się do mnie i mówić co leży na sercu.

EDIT:
No i zapomniałem o najważniejszym - historia postaci!
Według historii wybierzemy kilku wspaniałych
Ostatnio zmieniony wt sie 19, 2008 4:29 pm przez dreamwalker, łącznie zmieniany 7 razy.
 
Awatar użytkownika
Fonox
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr sty 30, 2008 10:07 am

śr sie 13, 2008 11:56 pm

No to jest... Na to czekałem od dawna! Ale się przy tym poważnie zastanowić. I nad wszystkim.
I jestem za 15 lvlem, bo to są szefowie, no ale bez przesady. Żeby jeszcze mieli coś przed sobą.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

czw sie 14, 2008 12:08 am

O kolejna sesja gdzie można poundedować :D

Count my Count in! :D
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

czw sie 14, 2008 12:22 pm

Dobra, to ja się zgłoszę. Małoletni zielony smok, jak nic :) Jeśli się da, będę awansował w... bardzie lub druidzie :) A co! :razz:
 
Awatar użytkownika
Aeris
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:57 pm

czw sie 14, 2008 6:42 pm

Hmm... może ja bym też zagrała, zagłosowałam za 15 poziomem, co się będę wyłamywać :p tylko że wszelkie karty i historie to dopiero po 22 dam radę, teraz zawalona robotą.

jakiś Sukkub mi się marzy, możliwości wiele na ten ciekawy i nietypowy pomysł :wink:

Co do tytułu, powinieneś DW wątek nazwać "Liga niezwykłych złoczyńców" lepiej by pasowało, w końcu gentelmantli tam raczej nie będzie < evil smile >
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

czw sie 14, 2008 6:50 pm

Zrobione
I też brzmi nieźle

A Sukkuba zapraszamy :]
To wymarzona postać na tą kampanię
 
Awatar użytkownika
Aeris
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:57 pm

czw sie 14, 2008 7:21 pm

Głupio się przyznać po wielu latach gry w D&D ale powie mi ktoś jakie EPP ma Sukkub?. W sumie jeszcze nigdy taką panienką nie grałam, a jedni mówią tak, inni siak... :razz: no i może przy okazji o Erynię spytam, waham się między tymi dwoma.
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

czw sie 14, 2008 7:26 pm

Po lewej od nazwy potworka jest napisane epp, poza tym zawsze jeszcze jest srd, poza tym zawsze jestem ja na gg :)
 
Awatar użytkownika
Makinath
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pn mar 05, 2007 3:06 pm

pt sie 15, 2008 12:06 pm

Ja też był bym wstępnie chętny.
Póki co zagłosowałem na 20 lvl, bo jak zobaczyłem niektóre racial HD to wydaje mi się, że inaczej nie da rady nawet 1 lvla wbić xD
Narazie mam koncept na dużego olbrzyma z dużą... bronią. Tak, z dużą bronią.
 
Awatar użytkownika
Uriel
Grafik
Grafik
Posty: 403
Rejestracja: sob mar 24, 2007 6:03 pm

pt sie 15, 2008 3:42 pm

Ja byłabym chętna :) dałoby radę jeszcze?

Próbowałam się dobić do ciebie na gg, ale... Nie przetrwałam próby XD
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

pt sie 15, 2008 3:58 pm

Proszę nie zadawać pytań czy można, tylko wysyłać postać.
Gdy skończy się ankieta, ustalę termin słania postaci, a potem z nadesłanych wybiorę 4-6 najlepszych.

Jeszcze jedna uwaga - jest możliwość tworzenia wspólnych organizacji kilu postaci, albo dogadywanie się w sprawie sojuszów przed sesją.
W przypadku wspólnej organizacji będzie ona większa, ale trzeba się jakoś podzielić władzą :)
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

pt sie 15, 2008 5:33 pm

Chyba się zgłoszę :P

Pomyślę nad postacią, ale nic nie jest pewne...

Można grać rasą z poza tej listy?
 
Awatar użytkownika
MunchKing
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1288
Rejestracja: czw sty 27, 2005 8:12 pm

pt sie 15, 2008 6:01 pm

Hmmm...zastanowię się nad jakimś konceptem. Może coś wykombinuję. Mam podobne pytanie jak Dibi, fajnie by było zagrać czymś z poza tej listy. Zagłosowałem na 20 lv.
 
Grimgor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt sie 15, 2008 10:51 pm

pt sie 15, 2008 11:29 pm

Czy istnieje mozliwosc grania krasnoludem ? Nawet jesli nie zwyklym to arktycznym lub cos tego stylu ?
 
yashima
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 13, 2007 9:01 pm

sob sie 16, 2008 12:08 am

Ja przygotowuje Rakszase, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Awatar użytkownika
Sodar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 11:26 am

sob sie 16, 2008 12:17 am

Gra w podbijanie świata? Nie mógłbym tego ominąć! :D

I'm in it.
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

sob sie 16, 2008 5:42 am

Mk, Dibi - do konsultacji. Krasnolud odpada. Następna obecność na gg/tlenie - niedziela wieczorem. Dzięki netowi w komórce mogę formułować krótkie odpowiedzi na pytania. Najszybciej można do mnie dotrzeć przez mejla.
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

sob sie 16, 2008 10:31 am

Jeszcze jedno pytanko...
Istotne więc zadam je tutaj, żeby inni też wiedzieli...
Czy nasi słudzy (ci bardziej zaufani, albo wszyscy) będą pod naszą kontrolą (tzn.. będzie można nimi sterować jak zwykłymi postaciami) czy ich poczynania będą kierowane przez MG, a od nas usłyszą tylko rozkazy?
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

sob sie 16, 2008 12:03 pm

Nie. To znaczy jeśli sam umiesz to robić to oczywiście możesz.
 
Awatar użytkownika
Arkhir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 359
Rejestracja: śr sty 19, 2005 4:22 pm

ndz sie 17, 2008 2:26 pm

Kusząca propozycja! Z radością wziąłbym udział.

Zagłosowałem za dwudziechą.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

ndz sie 17, 2008 2:55 pm

Ile postaci przewidujesz?
 
Awatar użytkownika
Imrael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 07, 2007 8:27 pm

ndz sie 17, 2008 4:41 pm

Jeśli tylko znajdzie się miejsce to ja, ja chcę :) Od dawna szukam dobrej sesji, a że jutro (tj. poniedziałek) idę ostatni dzień do roboty to możemy się bawić w sesyjki :)
 
Awatar użytkownika
Jeremaisz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw cze 12, 2008 11:02 pm

ndz sie 17, 2008 10:22 pm

Szary slaad -licz się zgłasza do zapoczątkowania nowej ery zła i ciemności.
A slaad`a mogę wziąć jeszcze jako postać tzn klasę? czy sam potwór?
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

ndz sie 17, 2008 11:10 pm

Zebrało się tych chętnych sporo:
  1. Fonox
  2. Venomus
  3. Corrick
  4. Aeris
  5. Makinath
  6. Uriel
  7. DibiZibi
  8. Grimgor
  9. yashima
  10. Sodar
  11. Arkhir
  12. Suldarr'essalar
  13. Imrael


i wielu innych, którzy nieśmiało pisali tylko pmki i mejle a nie wypowiedzieli się w tym temacie.

Z powodu nadmiaru chętnych nie pozostaje mi nic innego jak przyjąć wszystkich, którzy przyślą sensowne postacie.

Jak zatem wyglądać będzie sesja? Normalnie. Postacie knują intrygi, kierując z daleka swoimi organizacjami, które pomagają im w osiąganiu celów.
Nad tak dużą ilością graczy nie sposób zapanować. Nie będę więc próbował. Ustalam tylko jedną zasadę - nie ma przebacz. Jeśli gracz nie postuje - jego postać milczy, ewentualnie przerwany przez nieobecność dialog kończony jest przez mg. Sesja natomiast żyje sobie własnym życiem. Organizacja postaci, pozbawiona rozkazów wkrótce się rozłazi albo jest zjadana przez konkurencję, po dłuższym czasie nieobecności - postać jest wypraszana z sali obrad bo nic nie robi i tym samym wypada z gry. Proste? Szczegóły na ten temat już wkrótce.

Powstaną równolegle rozgrywane dwie sesje - jedna dla postaci 20 poziomu i jedna dla postaci 15 poziomu. Faerun zostanie rozdzielony na dwie strefy wpływów, których organizacje muszą bezwzględnie przestrzegać. Granica biegnie od Narfell przez Morze Spadających Gwiazd, Przesmyk Vilhon i Jezioro Pary. Chult jest obszarem neutralnym.

Poziomy 20 - na zachód, 15 - na wschód.
Postacie nie mogą być powiązane z podręcznikowymi organizacjami, chyba że będzie to dawno i nie prawda albo lokalne układy handlowe.

Interakcja między organizacjami wschodu i zachodu:
Postacie MG będą mogły przekazywać informacje między obiema sesjami.

FAQ (najczęściej zadawane pytania - przyszło ich już sporo, więc odpowiedzi zamieszczam w jednym miejscu):
Czy jeśli nie znam dokładnie mechaniki, to mam szansę zagrać w tej sesji?
Tak, liczy się przede wszystkim historia postaci i opis prowadzonej przez nią organizacji.
Mechanika jest ważna i niezorientowanym będę pomagał w miarę możliwości w tworzeniu postaci.
Do kiedy można zgłaszać swoje kandydatury?
Do ostatecznego terminu nadsyłania postaci można się zgłaszać i wysyłać postać.
Czy można wybrać potwora spoza listy?
Tak, ale musi on spełniać pewne warunki:
Musi być zły, musi mieć intelekt i charyzmę większą niż 10, musi pochodzić z dozwolonych przez MG źródeł. No i w końcu musi się na niego zgodzić MG.
Dlaczego nie można zagrać zwykłą rasą?
Ponieważ to sesja dla potworów. Ustalenie dolnej granicy LA gwarantuje, że postacie będą mniej więcej równe. Jeśli to nie jest przekonująca odpowiedź - są inne sesje, nie musisz grać akurat w tej.
Czy razem z organizacją dostajemy sposoby komunikacji z nią na odległość/narzędzia kontroli nad nimi?
I tak i nie. Na pewno nie będzie zupełnego "sterownia radiem", ale nie ma problemu żeby gracz w ramach opisu organizacji podał np. przedmioty magiczne służące do komunikacji albo wiarygodnie uzasadnił dlaczego jej członkowie są pod wpływem postaci.
Czy mogę zamiast klasy na pozostałych poziomach wziąć kostki potwora?
Nie. Na przykład w przypadku smoków szybko by to doprowadziło do zachwiania równowagi gry. Aczkolwiek mozna prosić MG o dyspensy na 1 czy 2 kostki.
Czy mogę już zacząć tworzyć postać?
Tak, ale koncepcję postaci i organizacji należy najpierw przedstawić MG (wstępne sito), który w przypadku sukcesu na podstawie wartości charyzmy postaci poda w przybliżeniu wielkość organizacji.
Czy muszę to wszystko czytać?
Teoretycznie nie, ale jeśli złapie kogoś na rażącej niekompetencji, jeśli będę dostawał pytania na które odpowiedzi są w tym temacie, to zachwycony nie będę. Przeglądarka internetowa ma taką ciekawą własność jak wyszukiwanie słów. Jeśli więc przeraża Cię objętość tego tekstu, użyj jej szukając tego, o co ci chodzi.
Czy mógłbym zobaczyć kartę/historię innej postaci?
Nie. A jeśli już gracze dowiedzą się tego, nie mam zamiaru zmuszać ich do udawania, że tego nie wiedzą i mogą z tego powodu Ci zaleźć za skórę.

Jak coś jeszcze jest niejasne to pisać, dołączę pytanie tutaj.

TADAM TADAM
Zasady tworzenia postaci
Imię: chyba nie muszę mówić, że Illithid Maniek dostanie fireballem w twarz i się nie pozbiera?
Charakter: dowolny zły
Doświadczenie: 195000
Klasy: tylko klasy bohaterów graczy, poza domyślnymi nie wolno brać dodatkowych kostek potworów.
Rasy: cała planarna menażeria, patrz pierwszy post. Ta liczba z lewej to LA+HD kreatury.
Poziom: 20, minimalne LA+kości rasowe postaci to 15.
Atrybuty: Macie point-buy 25, ale nie ma co płakać bo potworki mają wypowerowane atrubuty
HP - obliczamy sami, pierwsza kostka pełna, potem raz pół kostki+1, raz pół kostki (odnosi się również do kości rasowych)
Kasa:Jak na tym poziomie. Jak później sprawdzę, to powiem dokładnie ile
Dozwolone podręczniki: Corebooki, PLayer's guide to faerun, Expanded psionics handbook, Monsters of faerun
Historia i opis: ważna sprawa, bez porządnej historii nie ma co się pokazywać.
Organizacja: skonsultowana z MG i rozpisana na dowolnym stopniu ogólności. W razie potrzeby MG albo gracz doprecyzuje co trzeba.

TERMIN WYSYŁANIA HISTORII I OPISÓW ORGANIZACJI: 24.08.2008
KARTY POSTACI MOŻNA DOSŁAĆ PÓŹNIEJ
Ostatnio zmieniony wt sie 19, 2008 4:30 pm przez dreamwalker, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Varmus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1443
Rejestracja: śr sty 18, 2006 5:52 pm

pn sie 18, 2008 1:07 am

Hm. Będę obserwował ten temat. Nie jestem jeszcze pewien, czy dam radę zagrać, ale zobaczymy.
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

pn sie 18, 2008 11:30 am

Prośba - zdecydujcie się do której grupy chcecie należeć.
Można wysłać postacie do dwóch grup jak komuś się bardzo nudzi, ale ostatecznie trzeba się zdecydować na jedną z nich.

Tu będzie napisane kto gdzie idzie, jeśli nie macie nic innego do powiedzenia, to żeby nie spamować, napiszcie mi o swoim wyborze na gg.

Zachód:
LordiSion
Arkhir
Ammanas
Suldarr'essalar
Uriel
WitchDoctor
Imrael

Wschód:
Varmus
MunchKing
Fonox
Corrick
Venomus
Knoely
Sodar
MaWro

Z powodu braku zainteresowania sesją dla 15 poziomu zostaną utworzone dwie sesje dla poziomu 20.
Proszę wybrać, w której chcecie być (podział kontynentu we wcześniejszym poście).

I kolejne ogłoszenie: dozwolimy na użycie książek Libris Mortis, Lords of Madness i Draconomicon. MG nie będzie stosował zasad z niej (np tych dotyczących ile wampir musi wypić by przenieżyć), ale można wziąć sobie z nich jakiś atut lub rasę - do konsultacji.


JEŚLI JESZCZE DO KOGOŚ TO NIE DOTARŁO - MINIMALNE LA+HD POSTACI WYNOSI 15 (za wyjątkiem wampira i licza).
Ostatnio zmieniony wt sie 19, 2008 6:53 pm przez dreamwalker, łącznie zmieniany 4 razy.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt sie 19, 2008 10:53 am

To ja dołączę do Arkhira i Wampa, w jakiejkolwiek stronie będą.
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

wt sie 19, 2008 5:26 pm

Mapka z podziałem świata: Faerun

Proszę już zgłaszać się na gg w sprawie organizacji. Na razie tylko WD i Uriel to zrobili.
Do ustalenia wielkości organizacji potrzebny mi jest naturalny modyfikator z intelektu i z charyzmy (bez premii za przedmioty) postaci.
Na podstawie wielkości i pomysłu, który gracz przedstawi, stworzymy zarys organizacji.

EDIT:
Ustaliłem z Varmusem wielkość jego organizacji
I z Corrickiem
I z MaWro
Ostatnio zmieniony wt sie 19, 2008 6:49 pm przez dreamwalker, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

wt sie 19, 2008 6:44 pm

Troll półczart w roli czarodzieja melduje się na rozkaz! Pochodzący z Dambrath, z Bloku Wschodniego :P
Napadający na karawany półdrowi najemnicy i wszystko to dla chwały Loviatar (mroczny śmiech) Buahahaha!
 
Awatar użytkownika
MunchKing
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1288
Rejestracja: czw sty 27, 2005 8:12 pm

wt sie 19, 2008 6:56 pm

Liczę, że nasze "firmy" będą w stanie nawiązać udaną współpracę Corrick :]...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości