Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Cahir
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1276
Rejestracja: pt cze 06, 2003 8:31 am

Dexter i Burn Notice w TV

ndz sie 31, 2008 2:55 pm

Witam,

Dzisiaj przeglądałem sobie TO&OWO i z niemałym zaskoczenie zauważyłem, że od września w TV ruszają dwa naprawdę ciekawe seriale, które szczerze polecam.

We wtorek o 23.30 na TVN rusza 1 sezon Dextera, świetnego serialu hmm...właściwie sensacyjnego ze sporą dawką humoru. Jestem pewien, że spora część z Was o nim słyszała. Szkoda, że o tak późnej godzinie, ale chyba wiadomo czemu.

W środę o 21.00 na TV PULS rusza 1 sezon serialu Burn Notice przetłumaczonego jako Tożsamość szpiega. Jest to bardzo lekki, wakacyjny serial sensacyjno-komediowy o szpiegu, którego zdradzono i który chce się dowiedzieć kto to zrobił. Gorąco polecam tym, którzy chcą się zrelaksować i odstresować!
 
Awatar użytkownika
Senril
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 23, 2007 8:51 pm

śr wrz 03, 2008 9:21 pm

Słyszałem, że Dexter jest fajny, ale nie moje klimaty. Może kiedyś obejrzę ale wątpię.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

śr wrz 03, 2008 9:43 pm

Burn Notice jest REWELACYJNY - Dexter jest przy ciężki troszkę ale też dobry. Ja na szczęście nie liczę na telewizję :D Seriale oglądam na bierząco.
 
Awatar użytkownika
Luxus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 12:56 pm

czw wrz 04, 2008 3:08 pm

Ja polecam wszystkim Dextera. Fajna fabuła, zwłaszcza drugi sezon ma świetne zwroty akcji, czarny humor, przyjemne postacie. Fakt faktem, że serial momentami może byc ciężkawy co dla niektóych, ale mi się zajebiście oglądało oba sezony. Ma wyjść trzeci niedługo, a o Burn Notice coś słyszalem, ale nie oglądałem nawet jednego odcinka.
 
Awatar użytkownika
Senril
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 23, 2007 8:51 pm

pn lis 03, 2008 10:08 pm

Jednak dexter okazał się serialem bardzo ciekawym. Tylko Boże! Czemu on jest w okolicach północy, gdzie w środę trzeba wstać o 6:00... Boże... widzisz a nie grzmisz...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości