Zrodzony z fantastyki

 
Szczuru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 05, 2008 2:15 pm

Tani mono R Burn

pt wrz 05, 2008 3:48 pm

Witajcie. Nadszedł czas zamawiania kart i muszę coś w końcu zamówić... Niestety mam ograniczony budżet do 70-80zł. Karty kupuję w sklepie mtgnet.pl macie jakieś propozycje na tak taniego decka?
 
Kikis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 26, 2008 6:30 pm

pt wrz 05, 2008 5:10 pm

4 [mtg=Tarfire]Tarfire[/mtg] - [mtg=Figure_of_Destiny]Figure of Destiny[/mtg]
4 [mtg=Tattermunge_Maniac]Tattermunge Maniac[/mtg]
4 [mtg=Stigma_Lasher]Stigma Lasher[/mtg]
4 [mtg=Boggart_Ram-Gang]Boggart Ram-Gang[/mtg]
4 [mtg=Mogg_Fanatic]Mogg Fanatic[/mtg] - [mtg=Demigod_of_Revenge]Demigod of Revenge[/mtg]
4 [mtg=Ashenmoor_Gouger]Ashenmoor Gouger[/mtg]
4 [mtg=Skred]Skred[/mtg]
4 [mtg=Incinerate]Incinerate[/mtg]
4 [mtg=Flame_Javelin]Flame Javelin[/mtg]
24 [mtg=Snow-Covered_Mountain]Snow-Covered Mountain[/mtg]
Te rzeczy po myślniku możesz zakupić kiedy będziesz miał więcej kasy.
To jest deck normalnie na FNM itp.
Mam tylko wątpliwości do Tarfire ale nie miałem pomysłu czym zastąpić pewnie ci ktoś inny z tym pomoże.
Nie pisać że jakiś magus czy [mtg=blood_knight]blood knight[/mtg] bo to niedługo rotuje.
 
Hiver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 12:04 pm

pt wrz 05, 2008 5:16 pm

mozna zastapic [mtg=shock]shock[/mtg] wkoncu to samo tyle ze nie jest tribalem http://www.deckcheck.net/list.php?type= ... p_10th_Lrw tu masz wiecej deckow podanych tego typu
 
Szczuru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 05, 2008 2:15 pm

sob wrz 06, 2008 8:24 am

Dzięki za odp. Dodam od siebie, że to deck do gry towarzyskiej ze znajomymi. Zastanowię się nad kartami i zobaczymy co z tego będzie. Czekam jeszcze na jakieś propozycje :)
 
Awatar użytkownika
gothreck69
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 10:36 pm

ndz wrz 07, 2008 2:05 pm

Ej! 70-80 złotych to wy mu tutaj z Figure of Destiny nie wyjeżdżajcie. Toż to on chce za taką kasę jakąś podstawę do decka zrobić, a nie jedną kartę kupić :) Szczuru, ja Ci nie pomogę lae mogę podziękować, że napisałeś taki temat. Ja nie będę musiał :P

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Thrawn Chimaere
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 21, 2008 6:33 pm

ndz wrz 07, 2008 3:23 pm

No, jeżeli chcesz zrobić kompletny deck, to to raczej będzie trudne. Nie tylko [mtg=Figure_of_Destiny]Figurki[/mtg], ale także [mtg=Demigod_of_Revenge]Demigod of Revenge[/mtg] i [mtg=Stigma_Lasher]Stigma Lasher[/mtg] mocno trzepną cię po kieszeni. A bez nich ten deck nie działa idealnie. W każdym razie jednak, jeżeli chcesz tym grać tylko casualowo, to nie przeszkodzi ci raczej październikowa rotacja, możesz więc dołożyć parę fajnych kart z blocku Time Spiral, np.:
[mtg=Keldon_Marauders]Keldon Marauders[/mtg],
[mtg=Rift_Bolt]Rift Bolt[/mtg],
wspomniany [mtg=Blood_Knight]Blood Knight[/mtg] i [mtg=Magus_of_the_Moon]Magus of the Moon[/mtg]. A jeśli chcesz mieć naprawdę casualową spalarkę, to polecam [mtg=Lightning_Bolt]Lightning Bolt[/mtg] :razz:
Z landów możesz wybierać z [mtg=Keldon_Megaliths]Keldon Megaliths[/mtg] albo [mtg=Ghitu_Encampment]Ghitu Encampment[/mtg]. Osobiście proponuję też [mtg=Lash_Out]Lash Out[/mtg], który bardzo dobrze współpracuje z Demigodem i [mtg=Flame_Javelin]Flame Javelin[/mtg].
 
Kikis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 26, 2008 6:30 pm

ndz wrz 07, 2008 10:20 pm

@gothreck69
Czyżbyś nie zauważył po myślniku ?Jeśli nie chce niech nie kupuje ale taki deck już coś daje.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

pn wrz 08, 2008 9:47 am

brakuje mi tutaj [mtg=magus_of_the_scroll]magus of the scroll[/mtg]
 
Awatar użytkownika
Czesław
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: pt kwie 18, 2008 7:05 pm

pn wrz 08, 2008 3:36 pm

blood knight :D :D
 
Szczuru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 05, 2008 2:15 pm

wt wrz 09, 2008 9:57 pm

Kurczę i wciąż nie złożyłem decka. Nie wiem za bardzo czym zastąpić te drogie karty...
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

wt wrz 09, 2008 11:10 pm

możesz zrobi mono burna. wszystko co zadaje dmg na instancie. podstawa to 24 jednomanowych spaleń, 18 dwu i trzymanowych spaleń + 18 mana. taki burn zabija przy dobrej ręce w 3-4 turze. wszystko wywalasz w przeciwnika. z tym że w takiej talii trzeba mie [mtg=browbeat]browbeat[/mtg]
 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

śr wrz 10, 2008 10:14 pm

+ 4 sztuki [mtg=Barbarian_Ring]Barbarian Ring[/mtg] no i oczywiscie [mtg=Browbeat]Browbeat[/mtg] jak zostalo wymienione wyzej. I naprawde mozna tym bardzo skutecznie grac. Za chile wkleje tu spis jaki powinie byc x] ... mniej wiecej.


14x [mtg=Mountain]Mountain[/mtg]
4x [mtg=Barbarian_Ring]Barbarian Ring[/mtg]


4x [mtg=Shock]Shock[/mtg]
4x [mtg=Tarfire]Tarfire[/mtg]
4x [mtg=Flame_Javelin]Flame Javelin[/mtg]
4x [mtg=Char]Char[/mtg]
4x [mtg=Browbeat]Browbeat[/mtg]
4x [mtg=Incinerate]Incinerate[/mtg]
4x [mtg=Rift_Bolt]Rift Bolt[/mtg]
4x [mtg=Grapeshot]Grapeshot[/mtg]
4x [mtg=Lightning_Bolt]Lightning Bolt[/mtg]
4x [mtg=Needle_Drop]Needle Drop[/mtg]
2x [mtg=Disintegrate]Disintegrate[/mtg]
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

czw wrz 11, 2008 9:28 am

bardzo ważne jest dodanie na SB 4x[mtg=Pithing_Needle]Pithing Needle[/mtg]. bez tego nie pokonasz UWr NO-Stick czy np. combo na Protean Hulk (o ile cię w pierwszej turze nie zabije)
 
Awatar użytkownika
dareush
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 204
Rejestracja: pn sty 30, 2006 12:40 pm

czw wrz 11, 2008 11:27 am

Pithing Needle - jak ma 80zł. koleś chce złożyć decka za małe pieniądze. jak by miał furę kasy, to sam by se deck do tego wątku wkleił z listy z jakiegoś lansowanego turnieju.

Szczuru - pomysł spece nie jest zły. Jeżeli robisz deck do grania z przyjaciółmi, to możesz wykorzystać starze karty, które nie są już tak drogie ([mtg=Blazing_Salvo]Blazing Salvo[/mtg], [mtg=Firebolt]Firebolt[/mtg], czy [mtg=Lava_Spike]Lava Spike[/mtg]).

Możesz tesz spróbować użyć jakiś nowych niedrogich kombinacji ([mtg=Battlegate_Mimic]Battlegate Mimic[/mtg] razem z [mtg=Double_Cleave]Double Cleave[/mtg]). W grze z kumplami powinno wystarczyć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości