Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Aethan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

[radio] eRPeGowe Radio internetowe

ndz mar 30, 2003 9:32 pm

Witam!
Wiem z dobrze poinformowanych źródeł, że kiedyś powstał pomysł tworzenia internetowej rozgłośni radiowej na temat RPG, fantastyki itp.

Takie coś próbuję stworzyć na Valkirii. Radio traktuje nie tylko tematach powyższych, ale o wszystkim, co interesuje młodych miłośników fanstastyki (też literatura, kultura, sport itd) Muzykę dobiera nam Kaczor, znany z Radiostacji, oraz my sami, pracownicy radia. Projekt jest ogólnofandomowy, chcę aby radio było dostępne dla każdego, kto posiada jakiekolwiek łącze z internetem (dzięki alternatywnym formatom kompresji, uwierzcie, jest to możliwe). Jeśli masz dobry głos, dykcję, wyobraźnię, to skontaktuj się ze mną przez te forum albo przez priv.

P.S. Radio nazywa się Radio Valkiria, ale jeśli nazwa was drażni (tak to było, Drakerze?;) ) to można ją zmienić. Co więcej, czatujemy na okazję skorzystania z platformy abradio.pl, ale do tego trzeba kasy i sponsora. A sponsor może zasponsorować coś co istnieje. Na Valkirii niestety spotkałem się ze słomianym zapałem niektórych DJ'ów, więc przychodzę z zapytaniem do WAS :).
Ostatnio zmieniony czw sie 21, 2003 12:09 am przez Aethan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bjorn
Częsty bywalec
Częsty bywalec

...

ndz mar 30, 2003 9:54 pm

ja moge zrobic od czasu do czasu cos o hsitorii: sredniowiecze i/lub starozytny rzym. Jesli Cie to interesuje- daj znac. Poza tym mozesz wypytac Drakera, byl ostatnio na mojej prelekcji o klatwie templariuszy.

Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator

pn mar 31, 2003 1:48 pm

mi ostatnio wpadl do glowy troche inny pomysl, owszem przekaz glosowy, ale nie w postaci radia dostepnego live, a ponadto ejst pewna szansa na jego realizacje :)

Awatar użytkownika
Faramir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn mar 31, 2003 7:48 pm

Draker, czyżbyś się na płytę chciał nagrać i rozprowadzać??
Swoją drogą mam pytanko odnośnie temat\u. Wyjaśnijcie mi zasady działania takiego radia. Aha. Co oznacza "Internetowe Radio"?

Awatar użytkownika
Aethan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt kwie 01, 2003 7:26 am

Radio internetowe oznacza, że jest dostępne w internecie. :)
Zasada takiego radia jest prosta: stacja o nazwie źródło nadaje materiał nagrywany na żywo i skompresowany za pomocą kodeka mp3, ogg lub wma do odpowiedniego serwera. Serwer rozsyła taki strumień do każdego, kto wstuka odpowiedni url w winampie albo WMP. Oczywiście strumienie są buforowane na serwerze i u odbiorcy, ponieważ trudno utrzymać jednolity strumień transmisji z obu stron. Z tego powodu występują około półminutowe opóźnienia w stosunki do studia. W praktyce można osiągnąć efekt prawdziwej, profesjonalnej radiostacji.

Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator

wt kwie 01, 2003 1:04 pm

hehe, nie zamierzam tego rozprowadzac na plytach :)

myslalem o nagrywaniu ok 2-godzinnych audycji i udostepnianiu ich w formie mp3, mozna by je odtwarzac online lub jak kto woli sciagnac na dysk

ma to taka zalete, ze tworzymy porgram jak mamy jakis ciekawy pomysl na audycje, wywiad czy cos w tym stylu, taki pomysl wydaje mi sie ciekawszy od dzialajacego non-stop radia, fdzie w praktyce niektore audycje beda robione niemal na sile

Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt kwie 01, 2003 2:36 pm

tez tak uwazam, mp3 do pobrania sa o wiele lepsze bo po pierwsze mozna je sobie odsluchac w dowolnej chwili, przerwac i wznowic odsluchiwanie badz tez odsluchwiac wielokrotnie.

Awatar użytkownika
Aethan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt kwie 01, 2003 5:14 pm

Okazuje się, że połączeniem tych dwóch form jest... Radio Valkiria. Od dawna już planujemy stworzenie archiwum, które będzie dostępne publicznie, zaś zawierało będzie wszystkie ciekawsze audycje, takie jak cykliczny program "Dzikie Pola", kolejne odcinki audycji satyrycznych, ciekawe wywiady itd itd... Dzięki temu, w razie przegapienia audycji, będzie można ją odsłuchać później, a pozostaje wciąż osnuty nutką magii program nadawany na bierząco.

Awatar użytkownika
Faramir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt kwie 01, 2003 7:53 pm

Moim zdaniem pomysł Drakera jest bardziej trafiony. Dlaczego?
Po pierwsze redaktorzy. Jest różnica między nagraniem czegoś i puszczenie mp3, a nagrywaniem non-stop. Musisz mieć odpowiednie zaplecze i przede wszystkim czas. Dużo czasu. Ja - uczeń LO (zaledwie, więc się nie liczę), czy ktokolwiek inny, ale starszy (przyjmijmy że student), nie mają zbyt wiele czasu aby siedzieć online długo. Pytacie się dlaczego? Bo jest jeszcze nauka, jest jeszcze rodzina. Owszem prowadzenie radia jest fajne, bycie jego redaktorem jest fajne. Pomagania innym też jest fajne, rozmowy, wywiady, chciałbym tam usiąść (niestety mje wiadomości są zbyt marne, aby o tym myśleć), niestey nie mogę bo : brak czasu, bo brak korzyści. Właśnie jeżeli znajdziecie zapaleńca, który będzie chciał to nagrywać, to dostanie kasę, nawet jeśli (przyjmijmy studenta, lub kogoś starszego z rodziną), to czy to wystarczy na jego potrzeby (te podstawowe). Ja osobiście pracowałbym za darmo i wielu zapewne też, bo to jest naprawdę dobra rzecz, ale (jeszcze raz przyjmując człowieka z rodziną na itrzymaniu) rodzina może tego nie chcieć. Zresztą moja starsza by mnie zabiła za długie siedzienie w necie. I to po co?? No właśnie, dla prowadzenia radia. Zreesztą rodzice nie zrozumieją RPGowca. Ehhh...

Awatar użytkownika
Aethan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt kwie 01, 2003 11:09 pm

Znalazłem takich zapaleńców :P

Radio nadawać będzie na żywo w godzinach wieczornych, od 20 do 24. Znalazłem wbrew pozorom kilka osób, ale niektórzy odpadną w selekcji (audycje próbne nie wyszły :()
Rozgłośnia działa na zasadzie pełnej automatyki (polecam zapoznanie się z rozgłośnią http://www.streamingsoundtracks.com/) a jedynie w powyższym przedziale czasowym nadają DJ'e. Często w ramówce pojawiają się programy autorskie. Takim programem byłaby audycja Bjorna. Powiedzmy, że czas trwania prelekcji to 20 min. Rozdzielamy to na odcinki po ok. 4 min i wplatamy każdy odcinek muzykę, co trzy piosenki (około 10-15 min), co daje nam w sumie min. 70 minutową audycję. Oczywiście, jest to tylko przykład i nie każdą audycję można tak podzielić, ale chciałem pokazać, że tak naprawdę nie ma z tym dużo pracy. Muzykę do audycji można będzie znaleźć na naszych serwerach ftp i na serwerze platformy abradio.pl (reklama mówi o 40 000 utworach AFAIR - jest w czym wybierać). Do tego dochodzą jeszcze jingle i Vieści (cogodzinny program informacyjny - formuła została omówiona na Valkirii, najważniejsze w tym jest to, że wieści praktycznie bedą takie same przez cały dzień, chyba, że zdaży się coś ważnego po 20.00, wtedy taki update jest dogrywany, lecz zawsze gotowa audycja leży sobie na serwerku). Więc spędzić jeden wieczór przed komputerem, to w sumie normalka, a że spędza się go w bardzo nietypowy i ciekawy sposób, to inna sprawa ;). Ani DJ'e ani redaktorzy nie mają za dużo pracy.

Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator

wt kwie 01, 2003 11:54 pm

imho to jednak jest sporo czasu, jezeli chce sie robic regularne audycje to mimo ze przygotowanie techniczne nie zajmie wiele czasu to jednak ich przygotowanie od strony merytorycznej ten czas pochlonie, bo przeciz taka audycja to jak wysmazenie porzadnego arta na strone

Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt kwie 04, 2003 3:57 pm

hmm...

z 20 minutowej prelekcji (czy jak to tam nazwiemy) zrobic 70 minutowa z muzyka... veto! rozwiazanie nie jest najlepsze, bo jezeli chce tylko uslyszec prelekcje na dany temat, czy tez wpadles na prelekcje calkiem fajna, ale masz tylko 40 minut to d..a zbita. polecalbym jednak godzinke nieprzerwywanej muzyki, a potem 20 minut prelekcji.

Awatar użytkownika
nas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn maja 19, 2003 11:17 pm

aye... zgadzam się !
tzn... prowadziłem już kiedyś radio inetowe ale to nie było to ... amatorski sprzet itd, jakość dzwięku pozostawiała wiele do życzenia... lagi, disconnecty userów itd itp. owszem zafajniste jest prowadzenie radia, świadomość, że Twoje słowa nie trafiają w pustkę... ale takie nagranie wykładu w mp3 jest lepsze bo...
jakość jest inna,
jest to bardziej wygodne i dla słuchaczy i dla nadających,
owszem obciąża server plikami, ale zakładam, że o przestrzeń dyskową nie trzeba się martwić...

no to chyba tyle :)

Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt maja 20, 2003 10:56 am

Hmmmm. te mp3 to strasznie ciekawa sprawa!

U nas w zasobach jest 13 minutowy rportaz z trojki. W wavie. Zajmjue kilka mega. Glos kompresuje sie idelanie!

Bez muzyki, niech kazdy se pusci co chce:)

Same prelekcjie itp. Wywiady. To moze przejsc. Podoba mi sie.

Awatar użytkownika
Neurocide
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt cze 10, 2003 10:31 am

I co ruszylo to radio? Raprtujcie towazysze...

Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt cze 10, 2003 11:13 am

Ja mógłbym robić orkową listę ryków i krzyków. Byłoby ostro, nieharmonijnie i krzykliwie :D

Awatar użytkownika
Neurocide
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt cze 10, 2003 9:44 pm

Furiath, ja konkretne pytanie zadalem. Powtarzam zatem: I co ruszylo to radio? Raportujcie, bo to mnie ciekawi.

Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator

wt cze 10, 2003 11:23 pm

Na Valkirii nic nie ruszylo i nie wiem czy ruszy, musialbym podpytac Aethana. Co do naszego projektu to jest to aktualnie sprawa drugorzedna, skupiamy sie teraz na tekstach, lepszej organizacji korekty, pozyskiwaniu autorow, lecz jezeli pojawia sie ludzie chetni stworzyc kilka audycji to mozemy rozpoczac starania o jakies lacze gdzie by mozna to umieszczac.

Awatar użytkownika
Mroczny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr cze 25, 2003 10:16 pm

Ja mam parę pomysłów na audycje, jednak osobiście nie będe zdatny do prowadzenia [ choć bym chciał ] audycji jakoże zaczynam dopiero 3 gim :) . Mam nadzieje ze te propozycje moze troche wam pomoga:

1. Audycja, na której będą prezentowane różne ciekawe piosenki-podkłady pod sesje [ niekoniecznie jakies tam sakralne ] - mozna by takiej muzyki poszukac wszedzie, w metalu, w trash metalu, w jakiejs tam klasycznej, mozna tez uchylic troche z hip-hopu, popu, rocka, itp. Zewsząd.

2. Audycja "tylko dla MG", na której to byłyby codziennie nowe porcje scenariuszy dla postaci, lub ogólnych pomysłów. Chodzi tu nie o przeczytanie nudnym głosem całego szczegółowego opisu scenariusza tylko przedstawienie w skrócie różnych propozycji ogólnych. [ no np. "Propozycja na dziś: Sprowadź swoich bohaterów do tajemniczego miasteczka i niech się dowiedzą jak wygląda prawdziwe miasto-widmo!" - odebrać to należy tak: drogi Mg skieruj swoich bohaterów do miasta i powoli dawaj im znaki, że coś w tym mieście nie tak. Powoli niech odkrywają prawde, że miasto to jest pełne blablablabla, albo cokolwiek, po prostu - pomysł na dobry scenariusz, jego zarys.

3. Nie powinno zabraknąć konkursów. Np. na najlepszy scenariusz, lub na najciekawszy opis czegoś tam, no np. smoka, lub na najlepszą zagadkę, lub najlepszą balladę - wyciskać ile sie da :) .

4. Można też np. przesyłać do radia maile o tytule: jaką największą głupote zrobiła twoja drużyna i wciskać takie informacje między audycje albo w przerwy. Np. ja mam taką ciekawą historyjke. Prowadziłem RPG dwóm kolesiom, jeden umiał grać drugi nie. No i kolesie szukali zadań po mieście. Rozdzielili się. No i ten gorszy znalazł ogłoszenie : "Zabij Sonicznego Smoka [ taki wymyślony stwór ]". No i koles poszedł na wielką górę. Zobaczył śpiącego smoka [ aha był krasnoludem i nie miał broni :D ]. NO i zaczął go w ryj walić gołymi pięściami. Dalej nie będe mówił, bo wszyscy wiedzą co sie stało :). jak mówiłem takie wstawki można dawać, myślę, że znajdzie sie więcej takich "pomyłek".

5. Teraz kwestia kasy. Po prawdzie nie mam w tym doświadczenia ale myslę, że można by zaryzykować próbę reklamy w radiu. Oczywiście nie chodzi mi tu o reklamę pysia, albo biedronki [ teraz kilogram ziemniaków 2.99! ] ale może o czasopisma typu mim fantastyka, bądz sklepów rpg-owych typu replikator.

Powodzenia.

Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr cze 25, 2003 10:21 pm

Mroczny, Twoje pomysły są fajne. Chętnie posłuchałbym gawęd nie tyle metodologicznych o fantastyce ale własnie pomysły na scenariusze lub dyskusje na tematy forumowe z ciekawymi gośćmi. Z chęcią podłaczam się pod to (oczywiście nie jako ciekawy gość :razz: !)

Awatar użytkownika
Mroczny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw cze 26, 2003 2:32 pm

Zakładając ze radio będzie działać przez 4 godziny... 7 dni w tygodniu. Co daje nam łącznie 28 godzin tygodniowo. Tak więc codziennie trzeba mieć materiał na 4 godziny. Uważam, że trzeba najpierw rozpisać audycje na cały tydzień. Moje propozycje na audycje :
[ kilka sie powtarza ]

1. Najciekawsze propozycje scenariuszy. Np. "Niejaki Zdzisiu przysłał nam scenariusz: "cytowanie ogólnego pomysłu na scenariusz" - czyli czytanie listu. Potem prowadzący audycje dodaje coś od siebie, np. "Pomysł z diabłem był bardzo ciekawy drogi Zdzisiu, ale dobrze by było aby MG wprowadził go dopiero w końcowej fazie blablabalba" czyli po prostu swoje porady, ewentualnie poprawki.

2. Muzyka na sesje : Różne propozycje muzyczne, które zdaniem prowadzących nadaja sie na sesję. Przed każdą piosenką naturalnie mały wstęp, czyja piosenka, jaki klimat, jaki album płyta itp itd. I oczywiście pare słów o tej piosence, do jakich systemów, sytuacji, rodzaji graczy sie nadaje. I sam wstęp, który może na siłe wyciągnać tę 1 minute, może nam zapełnic czas. W przypadku dużej ilośći propozycji można rozdzielić audycje na dni tygodnia. Np. W pon. audycja muzyki sakralnej, we wtorek metal, w środe klasyka itd itp.

3. Audycja wpadki [ to co podałem w poprzednim moim komencie ] - gdyby znalazło się wiele listów od graczy i mg-y to można by było poświęcić całą audycje takim wpadkom [ choć nie za długą, bo byłoby to nużące ].

4. Audycja Zagadek : PA [ prowadzacy audycje ] czytałby np. różne zagadki [ także te od "sluchaczy" ] poczym dawałby 1 minutke przerwy na myślenie i czytał odpowiedz. Zagadki te najlepiej żeby nie były za długie i na koniec audycji najlepiej żeby PA powiedział coś w stylu: "Archiwum Zagadek dostępne na stronie [ tu strona radia ]".

5. Audycja konkursów : jakoże kazdy konkurs byłby nudny gdyby trwał osobne 40 min audycji lub 20 to najlepiej zrobić oddzielna audycję, na której PA czytalby wyniki wszystkich konkursów
[ np.
Najlepszy scenariusz
Najlepszy opis
Najlepsza zagadka
Najlepsze rymowanki/ballady itp itd. ]
i oczywiście wyczytałby dzieła zwyciezców itp itd.

6. Audycja wywiadów : 20/40 min. one-on-one with "Ktos tam" na zywo. Oczywiście najlepiej, żeby był to
1. Ktoś obeznany z systemami rpg
2. ktoś obeznany z tematem wywiadu
3. ktos z wydawnictw, czasopism o charakterze rpg
4. lub np. twórca jakiegoś amatorskiego/lub nie systemu.
Wywiad oczywiście musi miec jakis temat.

7. Nowinki - audycja z nowościami ze świata rpg, fantasy, i nie tylko [ żeby jednak nie odchodzic za bardzo w świat popu itp. ]. W skład wchodzi:
1. Ogłoszenia jakiś imprez
2. Ogłoszenia dot. nowości na rynku [ książki, systemy dodatki ] rpg,fantasy i dot. czasopism o tematyce rpg , fantasy.
3. O zmianach na stronie radia i innych pokrewnych tematycznie stronach o rpg i fantasy.
4. Ciekawostki ze świata rpg
5. Ankiety : Wyniki głosowań, np. "Dostepne juz sa wyniki ankiety dot. ulunionego systemu: wynik: dnd: XX%, Warhammer XX% itd. itp. Informacje dostępne na stronie [ strona radia ]

8. Audycja problemów i porad. PA tego działu musiałby mieć duże doświadczenie i znajomość o rpg. ta audycja ma na celu rozwiązywanie problemów nadesłanych od graczy. Np. "Drogi Zdzisiu napisał: Mam problem, chciałbym aby moje sesje były ciekawsze, a do tego potrzebuje muzyki skąd moge ja wziąść?" i odpowiedz: "Drogi Zdzisiu, możesz ja znaleźć tu i tam blabla albo z tąd i z tamtąd." Dobrze by było, gdyby nie było to smetne czytanie i odpowiedzi, ale żeby PA czasem kierował słowa też do słuchaczy np. "Jak widzicie w takim przypadku mamy wiele rozwiązań dordzy słuchacze. Przy okazji zdzisiu podsunął nam nowy pomyśł na.... bla bla PA musi sie mocno wykazać.

Teraz po tym KRÓTKIM wstępie przechodze do GŁÓWNEJ części :razz: . Pare porad ogólnych:

1. Wstawiać w audycje przerwy. Np.:
- Czytanie jakiegoś listu od słuchacza. [ typu: wasze radio jest cool... :P, albo bardzo mi sie wasza stronka podoba, mam nadzieje, że blablabla ]
- Zagadka: "A teraz chwila na wytężenie mózgów: co wychodzi z krzyżowania lini bungee ze słoniem? .... my ass!! :) itp itd.
- Humor: "Ostatnio słyszałem świetny kawał: np. czym sie różni blondynka od frytek? [ wszyscy wiedzą :D ].
- jakies infosy : np. "Nie wiem czy wiecie, ale juz niedługo do poznania przyjedzie N'Sync, niestety wszystkie bilety wyprzedane. :)
- Muzyka: niekoniecznie podchodząca pod rpg, ale żeby sie z tego nie zrobiło radio eska... [ czyli pop, pop, pop, pop, pop, pop iiiiii pop! ]
- Reklamy : czasem można wstawić, gdyby sie znalazł klient.
- ogłoszenia: np. "uwaga dla wszystkich zainteresowanych w obrębie Targowa Podgórnego - właśnie tam powstaje nowe kółko rpg, chętnych zapraszamy .
eh.. cholera ręce mi odpadają.... a tyle jeszcze do napisania.. eh napisze jutro, po reanimacji :P.

Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 19, 2003 2:40 pm

Coś ucichło to internetowe radio...

Wendigo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lis 19, 2003 3:21 pm

A może by tak nagrywac fragmenty jakichs sesji?
Moznaby poprosic o wspolprace co bardziej znanych Mg i zapropownowac im aby nagrywali swoje sesje.Do tego trzebaby bylo zadbac o zroznicowanie systemow aby co audycje byl jakis inny i juz na pewno znajdzie sie grono sluchaczy bo ja sadze ze nie tylko mnie interesowalo by cos takiego.

Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 22, 2003 4:50 pm

A propo nagrywanych sesji - kiedyś miałem okazję - jeszcze w liceum - byc na Szedariadzie. Miesiąc później przyszła do mnie kaseta od grupy zapaleńców rpg, gdzies ze wschodniej Polski - już nie pamiętam. Obie strony kasety to nagrane sesje owej grupy plus rózne inne wokalne popisy. Bardzo wesoło to sobie odsłuchałem. Jestem ciekaw, jak oni, u licha, zdobyli mój adres, gdyż na konwencie nikomu go nie dawałem.
To takie miłe wspomnienie na temat nagywanych sesji.

Aries
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt sty 02, 2004 1:35 pm

Moim zdaniem to co napisal mroczny to bardzo dobry pomysl i bardzo chetnie bym posluchal takich audycji jako ze dopiero zaczne z RPG i bardzo chetnie posluchalbym jakis wskazowek lub innych ciekawostek ktore moglby mi sie na sesji przydac

Awatar użytkownika
Corpus
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz sty 11, 2004 12:38 am

Dostalem jakis czas temu linka od znajomego do pewnego radia. Nie mozna tam co prawda zostac uraczonym kawalkami nagranych sesji czy tez jakimis poradami dla Mistrzow Gry (chociaz kto wie, nie slucham tego radia caly dzien.. raczej godzinke i to tez nie zawsze) ale leci tam troche ciekawej muzyczki.
Radio nazywa sie "Radio Rivendell - Fantasy Station" :)
194.236.31.77:8000
Moze ktos bedzie mial ochote.

Awatar użytkownika
Damerien
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz sty 11, 2004 2:56 pm

Sorka, ale zapomniałem jaki jest skrót w Winampie do otwierania radia...

Proszę o pomoc :help:

Awatar użytkownika
!Blob!
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz sty 11, 2004 3:01 pm

ctrl+L
:)

Awatar użytkownika
ghoulas
Stały bywalec
Stały bywalec

wt sty 13, 2004 9:35 am

Corpus pisze:
Radio nazywa sie "Radio Rivendell - Fantasy Station" :)
194.236.31.77:8000
Moze ktos bedzie mial ochote.

Thx Corpus naprawde fajne radio niezłe klimaty na sesje :)

BTW i OT: Zak zgrać taką muzykę z radia online do wav lub mp3?? wie ktos??

Awatar użytkownika
Damerien
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt sty 13, 2004 11:01 pm

Radio jak radio...

Jedynym plusem jest dobra jakość nadawania. Mimo że mono to można z przyjemnością słuchać.