Zrodzony z fantastyki

KONWENT W ZAKOPANYM

TAK
12 (57%)
NIE
9 (43%)
 
Liczba głosów: 21
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

Konwent w ZAKOPANYM

sob lut 07, 2009 8:37 am

Pytanie do wszystkich poltergaistowiczów:

KTO MIAŁBY OCHOTĘ NA KONWENT W ZAKOPANYM, KTO JEST ZA?

Wraz ze sporą grupa ludzi oraz kilkoma znanymi wam już osobami, m.in. Lucek (Maciej Sabat), Puszon (Michał Stachyra), Sqva (Maciej Zasowski), rozważamy zorganizowanie festiwalu rycerskiego pod tatrami a wraz z nim konwentu RPG. Nie do końca wiem jakie byłoby zainteresowanie. Stąd więc pytanie do WAS.

Konwent miałby odbywać się w lecie, ok końca lipca, początkiem sierpnia.

W razie pytań: 696 560 562
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

sob lut 07, 2009 12:16 pm

Oby nie skończył jak Diakon w Nowym Sączu - był fajny, naprawdę, ale brak reklamy i mała frekwencja załatwiła go.
Ja do Zakopca z Tarnowa mam w miarę blisko więc się pewnie pojawię. :D
 
Awatar użytkownika
Kroshgar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 329
Rejestracja: pt lis 03, 2006 10:13 pm

sob lut 07, 2009 3:41 pm

Zależy gdzie w Zakopanem, jak myślę o tych hordach turystów to mnie ciarki przechodzą po grzbiecie. Data mi pasuje, więc, w zasadzie, czemu nie?
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

ndz lut 08, 2009 6:42 pm

Ponieważ jak napisałem konwent będzie tworzony wraz z grupa ludzi, którzy przygotowywali jeden z najlepszych konwentów w Krakowie - CONSTAR, dlatego też myślę że impreza powinna się udać.

Mamy do dyspozycji dużą szkołę, w pobliżu centrum a jednak na uboczu (100 m do poczty na krupówkach, centralnego punktu zakopanego). 500 metrów od dworców PKP, PKS. Zaraz obok mały supermarket. Ciepła woda w prysznicach.

Konwent organizowany będzie albo razem z festiwalem rycerskim albo sam. Konwentowicze będą mieli możliwość wstępu za darmo na imprezy towarzyszące. O tym czy konwent się odbędzie zadecydujemy w najbliższym miesiącu.
 
czarna_nowina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pt sty 16, 2009 6:04 pm

pn lut 09, 2009 1:45 pm

zacna ekipa sie bierze za organizowanie wiec jestem na TAK - dodatkowo z krk nie jest daleko - ale zdecydowanie NIE dla jednoczesnego turnieju rycerskiego
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pn lut 09, 2009 1:54 pm

silvanis, ale ja Cię proszę: w Zakopanem. Ten tytuł wątku bije po oczach i nie nastawia zbyt pozytywnie do pomysłu...

Co nie zmienia faktu, że sam pomysł jest zacny, tylko wizja zatłoczonego Zakopanego w sezonie trochę straszy...
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn lut 09, 2009 5:29 pm

Co się czepiliście tego zatłoczenia? Kwatery w szkole zatłoczone nie będą - a zwiedzać nie zamierzam. Ci co będą zwiedzać dadzą sobie radę. W krakowie są konwenty i też jest masa turystów, studentów i jakoś nikomu nie przeszkadza. Jak nie chcecie tłoku to zorganizujcie konwent w Bieszczadach z wejściówkami po 300 zł - 100% gwarancja braku tłoku :D
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn lut 09, 2009 6:50 pm

Sony pisze:
Oby nie skończył jak Diakon w Nowym Sączu - był fajny, naprawdę, ale brak reklamy i mała frekwencja załatwiła go.

O co chodzi?:) Reklama jaka była taka była - to był pierwszy konwent realizowany przez nasze niewielkie grono - i wyszedł całkiem fajnie. Na frekwencję nie mieliśmy za wielkiego wpływu:(

Sony pisze:
Ja do Zakopca z Tarnowa mam w miarę blisko więc się pewnie pojawię. :D

Z Nowego Sącza do Zakopca też mam niedaleko i pewnie pojawiłbym się:)
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn lut 09, 2009 8:50 pm

To też napisałem, że był fajny - i szkoda, że padl. Boję się, aby następna inicjatywa nie zdechła. Zależy mi aby w mojej okolicy były fajne konwenty.

Szelest - może reaktywujecie Wasz konwent? Nam w Tarnowie udało się z Tarconem może i Wam się uda. Z Tarnowa sporo osób by przjechało w końcu to rzut kamieniem.
 
Awatar użytkownika
Tredo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 12:01 am

pn lut 09, 2009 11:29 pm

Jakby się nie pokrył z Flambergiem to może byłyby jakieś szanse na pojawienie się.
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

pn lut 09, 2009 11:51 pm

No i o to chodzi. Jeśli uważacie że termin jest zły to nie ma problemu. Po to jest ten post.
Środek wakacji - ze względu na to, że dużo osób ma... wakacje :) Tłok będzie w centrum. Tam gdzie jest szkoła nie ma tłoku.

Jeśli uważacie jednak ze termin jest zły to piszcie również.
 
Awatar użytkownika
Scobin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4449
Rejestracja: śr lis 07, 2007 2:04 pm

wt lut 10, 2009 10:34 am

silvanis pisze:
Jeśli uważacie jednak ze termin jest zły to piszcie również.


A jakie w ogóle terminy wchodzą w grę?
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

śr lut 11, 2009 8:39 pm

Jeśli chodzi o terminy to raczej po zakończeniu roku szkolnego, czyli koniec czerwca do końca sierpnia.
Będziemy jednak musieli podjąć decyzje do końca marca, bowiem szkoła wynajmuje sale w okresie wakacyjnym. Mają do dyspozycji karimaty, łózka polowe, nawet pościel.
Oczywiście są to dodatkowe koszty, ale jeśli ktoś będzie miał kasę i nie będzie mu się chciało targać z betami to zawsze może skorzystać.

Jeżeli możecie rzućcie temat na innych forach i wśród znajomych. Im więcej osób się wypowie tym lepiej.

Osobiście chciałbym żeby impreza była technicznie na poziomie Constaru. Co za tym idzie, prócz sal do prelekcji i sesji, będzie sala z planszówkami.
Oczywiście również konkursy z nagrodami :)
 
Awatar użytkownika
Fingrin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: śr maja 19, 2004 11:16 pm

pn lut 16, 2009 12:54 pm

Huh, obawiam się, że moje uczestnictwo w konwencie ograniczyłoby się do chodzenia po górach :P
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

pt lut 20, 2009 6:18 pm

Fingrim LARPA w górach mozna zrobić :) zwłaszcza że do najbliższej doliny od miejsca spotkania jest jakieś 500 metrów :D
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pt lut 20, 2009 6:35 pm

Brzmi ciekawie - zastanowiłbym się nad przybyciem :-)
 
Awatar użytkownika
silvanis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:34 am

wt lip 07, 2009 7:51 am

To zapytam inaczej - czy ktoś miałby ochote współorganizować??

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości