Zrodzony z fantastyki

Raytango1992
Użytkownik
Użytkownik

Diablo III

czw sie 20, 2009 10:01 pm

Dziwi mnie bardzo fakt ze nikt tu o tym nic nie mowi .Chyba ze to juz ktos o tym pisal i usunieto temat ,jesli tak to usuncie zbedny temat .

Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Re: Diablo III

pt sie 21, 2009 1:41 pm

A o czym tu mówić? O trzech klasach i kilku screenach? Poczekamy na premierę, to zaczniemy dyskutować. Pogramy zobaczymy. Wcześniej, o ile pamięć mnie nie myli, był taki temat.

Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec

Diablo III

pt sie 21, 2009 2:06 pm

Coz zapewne bedzie to samo co D2 tyle ze z ladniejsza grafika i kilkoma nowymi umiejetnosciami, stworami, zadaniami. Ot i cale D3.

Raytango1992
Użytkownik
Użytkownik

Diablo III

pt sie 21, 2009 4:23 pm

Dla mnie jest za duzo jasnych kolorów i boje sie ze nie bedzie trzymalo mrocznego klimatu co D2

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

pt sie 21, 2009 4:37 pm

Dla mnie jest za duzo jasnych kolorów i boje sie ze nie bedzie trzymalo mrocznego klimatu co D2
D2 miało "mroczny klimat"? Jak dla mnie co najwyżej, jak się do pudełka zaglądało. Mogło być faktycznie "mrocznie" ;)

Awatar użytkownika
Streider
Stały bywalec
Stały bywalec

Diablo III

pt sie 21, 2009 4:47 pm

Miało, w pierwszej lokacji na pewno. Noc, zrujnowane wieże, cmentarze, katedry, świetna muzyka potęgujaca napięcie. Czyli mroczny klimat.

Raytango1992
Użytkownik
Użytkownik

Diablo III

sob sie 22, 2009 2:25 pm

Przynajmniej jak na tamte czasy gdy bylem maly siedzialem po nocach zagrywajac w D2 zawsze cos w tym bylo tak jak powiedziales Streider.Pierwszy akt mial ten klimat ,II akt jush nie bardzo (to byl ten wyjatek), ee tam dla mnie cale d2 bylo mroczne no a forteca pandemonium i caly IV akt a dżungla z fanatykami oraz pajaki w III akcie i tamte jaskinie ,V akt tesh bez zarzutu no i ta muzyka w tle .

Awatar użytkownika
Seif al din
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob sie 22, 2009 3:15 pm

Froger pisze:
A o czym tu mówić? O trzech klasach i kilku screenach? Poczekamy na premierę, to zaczniemy dyskutować. Pogramy zobaczymy. Wcześniej, o ile pamięć mnie nie myli, był taki temat.

Już są cztery klasy, czwartą jest Monk :D Można już sobie zobaczyć gameplay. :)

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

sob sie 22, 2009 11:18 pm

jush

tesh

To SŁitaŚniEee KreJzoLku.
A teraz możesz zacząć pisać normalnie? I z kropkami?
Jak dla mnie jedynka Diablo kopie klimatem 2.

Raytango1992
Użytkownik
Użytkownik

sob sie 22, 2009 11:41 pm

eee tam czepiasz sie

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

sob sie 22, 2009 11:44 pm

Bo mam podstawy.
http://info.polter.pl/Forum-i-komentarze.html

Ktoś zna już jakiś zarys ogólny fabuły D3?

Raytango1992
Użytkownik
Użytkownik

Diablo III

sob sie 22, 2009 11:55 pm

Ale kropki stawiam i nawet przecinki tez.A wogole dzieki za upomnienie . W Diablo III fabula wyglada mniej wiecej tak ze pomniejsze demony ktore nie zostaly wytempione w poprzednich czesciach zrobily znowu kolejny burdel ,czyli nie spotkamy juz mrocznej trojcy.Tak slyszalem przynajmniej wczoraj od kumpla.

Xer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz sie 23, 2009 12:13 am

Mi jest trochę smutno, że rolę nekromanty przejmie ubrany na różowo epileptyk z lasu. A mnich wygląda, jakby urwał się z jakiegoś anime.

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

ndz sie 23, 2009 12:17 am

Mi jest trochę smutno, że rolę nekromanty przejmie ubrany na różowo epileptyk z lasu. A mnich wygląda, jakby urwał się z jakiegoś anime.
Takie czasy.

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

wt sie 25, 2009 11:44 am

Raytango1992 pisze:
czyli nie spotkamy juz mrocznej trojcy

Na pewno Diablo będzie. Inaczej by tego nie kontynuowali, przecież to tytułowa postać. Pewnie Blizzard będzie unikał odpowiedzi, ale na pewno te małe demony wskrzeszą ponownie Diablo. Jeśli nie, to ja nie gram ;]

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

wt sie 25, 2009 11:57 am

Inaczej by tego nie kontynuowali, przecież to tytułowa postać.
A mało to gier, które mają tytuł poprzedniczek, a nic wspólnego?

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

wt sie 25, 2009 12:23 pm

Mam cichą nadzieję że Blizzard nie strzeli sobie samobója, wyrzucając Diablo z Diablo3.

Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sie 25, 2009 1:16 pm

Może chcą zrobić nam niespodziankę. Nie byłbym zaskoczony :)

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

wt sie 25, 2009 1:20 pm

W sumie, czytając niedawno wypowiedź któregoś z pracowników Blizzarda, chcą przyciągnąć do Diablo3 nie tylko fantów poprzednich części, ale też i nowych. MOże więc Diabla nie będzie?

Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Diablo III

śr sie 26, 2009 8:29 am

Jay Wilskon: Tak. Diablo 3 jest grą typu action rpg, gdzie grasz rolę jednego z pięciu bohaterów próbującego ocalić świat ludzkości, zwanego Sanktuarium, przed obrzydliwymi demonicznymi najeźdźcami i ostatecznie Diablo

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

śr sie 26, 2009 10:39 am

Hmm... A nie chcieli potwierdzić czy Diablo będzie. Nadzieja uratowana, Diablo znów będzie można zaciukać.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie Diablo 4, bo trzeci raz go nie wskrzeszą chyba. ;]

Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator

śr sie 26, 2009 10:45 am

Diablo bez Diablo? Jakoś coś nie bardzo. Niemałe faux pas byłoby ze strony Blizzarda.

Wybiegając dalej w przyszłość, to po Diablo3 może będzie World of Diablo :) Kto wie co Blizz wymysli.

Pamiętam jeszcze czasy jak nikomu nieznane studio wypuściło Warcraft2, a niedługo później legendarnego Starcrafta... kto by pomyślał wtedy że stana się gigantem e-rozrywki.

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

śr sie 26, 2009 11:10 am

A nie wiecie jak to w końcu jest? Ostatnio gdzies na jakiejś stronie z Diablo czytałem, że wracają do układu tetrisowego. Nie wiecie?

Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator

śr sie 26, 2009 12:03 pm

Przecież są już gameplaye z Diablo3. Niedawno zakończył się BlizzCon, gdzie też bardzo dużo było nowych informacji na ten temat i rozwiano trochę plotek. Wystarczy poszperać i się znajdzie. Ja wiem jedno... będzie jedna całkiem nowa klasa, więc już zacieram ręce... może na betatesty się zapiszę :)

więcej informacji na: http://www.blizzard.com/blizzcon/recaps ... -panel.xml

Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

śr sie 26, 2009 12:29 pm

Ja coś słyszałem o tym, żeby jakoś przekształcić palladyna do diablo 3, bo blizzardowi strasznie się spodobał w d2

Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Diablo III

czw maja 31, 2012 9:14 pm

Witam !
Dziwi mnie niezmiernie, że nikt nie przedsięwziął się do 'odkurzenia' tematu. Premiera gry już za nami. Na początku mogliśmy zaobserwować entuzjastyczną falę zadowolenia oraz zachwycenia grą. Teraz jednak występuje masa błędów związanych z przeciążonymi serwerami i w rezultacie brak możliwości grania. Ja osobiście zakupiłem grę i nie żałuję ani grosza na Diablo wydanego. Osobiście do wczoraj żadnych błędów nie miałem, ale cóż, na każdego przychodzi kiedyś czas :razz: . Gra ocieka klimatem, mrocznymi lokacjami i możliwościami wyboru umiejętności oraz, co za tym idzie, różnymi kombinacjami i 'kombosami'. W przeciwieństwie do Diablo 2 (otóż żeby w D2 postać była dobra, trzeba było maksować jedną umiejętność, bo inaczej będzie słaba) w Diablo 3 można tworzyć przeróżne kombinacje, przemieniać skille ofensywne z defensywnymi, co daje bardzo zróżnicowaną rozgrywkę (szczególnie, gdy zostanie wprowadzony trym PvP, ponieważ osoba z o wiele słabszym ekwipunkiem będzie mogła spokojnie wygrać z graczem, który ma gorzej ustawione umiejętności). Gra jak dla mnie naprawdę dobra. Z kolei ciekaw jestem jakie wy macie zdanie o najnowszym dziecku Blizzarda.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo III

czw maja 31, 2012 9:41 pm

Gra jest fajna aczkolwiek jej nieznaczną wadą jest to, że mogę w nią grać tylko raz na kilka dni kiedy serwer działa. Mam już 14 poziom i ciacham szkieletory, adzia adzia!
Jakoś niedługo napiszę krótką recenzję w postaci fluffowej :)

Torchlight jest dobrą grą. Zasadniczo jest to klasyczna rąbanka gdzie rozwijasz postać i młócisz miliony potworów zbierając z nich itemki. Wygląda ładnie, ma fajny klimat i w ogóle. Rozbija się na szczegółach balansu: poziomy trudności poziomy easy, normal i hard są tak naprawdę obrzydliwie łatwe, poziom very hard natomiast jest dość średni przez dobre kilka dni gry a na dalszych poziomach a później zasadniczo nie tyle jest trudny co nudny bo trzeba wbić tysiące pocisków w jednego stworka. Torchlight jest całkiem spoko grą i nawet bym w niego grywał gdyby nie Diablo. Przy okazji - gra jest w sumie całkiem długa.

----

Diablo III ma wiele rzeczy które wydają się do bani a w praktyce się sprawdzają. Jest to najmniej 3D gra ostatniej dekady. Na przykład nie podejmujesz żadnych decyzji przy rozwijaniu postaci. Na pozór jest to kastracja i zidniocenie ważnego aspektu RPG. W praktyce działa dobrze - w każdej chwili (z niewielkim cooldown) możesz przełączyć wszystkie dostępne moce i umiejętności dzięki czemu masz okazję wszystkie przetestować i nigdy nie znajdujesz się w sytuacji kiedy żałujesz wyborów podjętych przy rozwoju postaci 3 miesiące wcześniej. Gra wygląda całkiem jak izometryczny, full 2D poprzednik sprzed fafnastu lat (Diablo I). Nie ma żandych szaleństw kamery zoomów ani bullet time. Z początku wydaje się to dość prymitywne, po jakimś czasie okazuje się jednak że środowisko jest bardzo dopracowane, ładne i dynamiczne (dynamizm polega głównie na rozpieprzaniu rzeczy) :) W przeciwieństwie do Torchlighta Diablo jest bardzo wyważone i walki są w miarę dynamiczne - z małą ilością monotonnego strzelania setek strzał w jednego ludka. Ogólnie jest bardzo miodny.
ALE
Diablo III ma sporą wadę w postaci tego, że ciągle padają mu serwery i nie da się grać. Ciągle. Serio. Zasadniczo można powiedzieć, że gra okazjonalnie działa. To powinno poprawić się z czasem ale chyba już trzeci tydzień to poprawiają.
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2012 10:03 pm przez Albiorix, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Diablo 3

ndz cze 03, 2012 8:20 pm

Niedawno wysła nowa część tej słynnej gry, i chciałem ją kupić, lecz jak słyszałem gra jest słaba. Jaka jest wasza opinia?

I podobno Torchlight jest dobry, to prawda?

Awatar użytkownika
Bortasz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Diablo III

ndz cze 03, 2012 10:14 pm

http://www.youtube.com/watch?v=M7jd3Fey ... re=g-all-u Torchlight 2 jest wychwalany przez Angyjoe...

Co do trójki ci nie odpowiem. Ludzi z tego co ja się orientuje najbardziej wkurzają kłopoty z uruchomieniem gry, a nie sama gra.

Awatar użytkownika
KFC
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz lip 08, 2012 3:38 pm

Ja grałem w betę 3 i jakoś mnie nie zachwyciła, w moim odczuciu zbytnio uproszczona i zubożona rozgrywka, nawet względem dwojki (sic!), może w pełnej wygląda to lepiej. Klasy fajne, umiejki fajne, ale jakoś brakuje mi tego czegoś co miała dwójka.. Dlatego nie kupiłem, czekam na Torchlight II i Grim Dawn. Do tego w między czasie (w sierpniu jakoś) będzie można pograć za darmo w sieciowego h&s Path of the Exile, więc wydawanie 200 zł na tego średniaka jest imo zupełnie zbędne.