Zrodzony z fantastyki

 
nkml
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 19, 2008 5:15 pm

Build dla Warriora

pt sie 21, 2009 4:46 pm

Witam, jestem naprawdę nowy jeżeli o D&D chodzi... To jedna z moich pierwszych postaci i proszę was o pomoc. Wybrałem atut biegłość w broni egzotycznej, moje staty to S 17, BD 17, ZR 15, Int 15, Rzt 13, Cha 10. Moja koncepcja ma wyglądać tak, że chcę chodzić z póltorakiem, i teraz jakie klasy dobrać do 20 lvla, i jakie atuty. Z góry dzięki.
 
Aramil Tanatriel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 27, 2008 9:20 pm

Re: Build dla Warriora

pt sie 21, 2009 8:03 pm

Nie napisałeś jaką rasą grasz.. Więc domniemuję że człowiek.. Nie podałeś też edycji ani dostępnych podręczników.. Jeśli chodzi o 3,5 to bardzo dobre klasy o podobnych zadaniach są w Tome of battle.. Zaraz pojawią się prawdziwi powergamerzy piszący buildy w oparciu na SRD. Tak nawiasem mówiąc na forum jest wiele tematów o wojownikach i wystarczy tylko dobrze poszukać..
 
nkml
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 19, 2008 5:15 pm

Build dla Warriora

pt sie 21, 2009 9:06 pm

Gram humanem, wersja 3.5 ale kazdy albo miecz dwóręczny albo jednoręczny aja takiego nie chcę a dostęp mam jedynie do Podręcznika Pięść i miecz czy jakos tak
 
Shillelagh wielder
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:34 pm

Re: Build dla Warriora

pt sie 21, 2009 11:11 pm

Więc weź te buildy na miecz jednoręczny (fachowo to się nazywa Długi miecz), a zastąp w nich długi miecz bastardem.
Po drugie Miecz i pięść to podręcznik do edycji 3.0 :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości