Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
cwany-lis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 10, 2009 3:16 pm

Gears of War I & II

ndz sie 30, 2009 11:18 pm

Bardzo "zdrowe" gry - świetna rozgrywka [chociaż "cover system" wymaga przyzwyczajenia i osoby nawykłe do klasycznego fpp i biegania "na jana" mogę tego stylu gry nie kupić], klimat i ciekawa charakterna historia - hit ? :papieros:
 
Awatar użytkownika
Jerry2k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 5:08 pm

Gears of War I & II

ndz sie 30, 2009 11:54 pm

Grałem tylko w "jedynkę" i bardzo mile ją wspominam. Świetna postać główna - dobra fabuła... jednak to co mi nie przypadło do gustu to irytujący system wymiany ognia (wymaga przyzwyczajenia) oraz marna praca kamery, no, w tpp to raczej standard:D. Musze w końcu sięgnąć po sequel... grał ktoś? W takich chwilach nie żałuję, że mam X360 ;)
 
Awatar użytkownika
cwany-lis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 10, 2009 3:16 pm

Gears of War I & II

wt wrz 01, 2009 10:24 pm

Jakie miałeś problemy z kamerą ? przecież ona jest rewelacyjna i mi nie spłatała nigdy żadnego psikusa :papieros:

Dwójka jest jeszcze bardziej epicka, głośna i mocniejsza w singlu - na pewno się nie zawiesziesz. Poza tym jest multi z botami i tryb horda gdzie odpiera się coraz potężniejsze siły Locustów - tryb ten jest szczególnie grywalny gdy broni się we dwie osoby - totalna drama :papieros:
 
Awatar użytkownika
r4venger
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: sob lip 05, 2008 2:04 pm

Gears of War I & II

wt wrz 08, 2009 10:15 pm

cwany-lis pisze:
przecież ona jest rewelacyjna i mi nie spłatała nigdy żadnego psikusa


dokładnie w GoWach kamera jest naprawdę świetna i nigdy nie przeszkadza, nie zasłania, nie pokazuje złych momentów. GoW y obie części już przeszedłem, jedynkę również na PC. Zresztą grając w dwójkę do jedynki niechętnie się chce wracać :) jest większa, lepsza, ładniejsza, i ma naprawdę kapitalne momenty jak walka na tych wielkich truckach (które można obajrzeć na trailerach), czy ujeżdżanie Brumaka, nowa mroczniejsza historia, która imo pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi, Dominic pokazuje swoją ludzka stronę.... Marcus zresztą też, jest tu naprawdę wiele smaczków.

Gdyby nie o że mam niewiele czasu i kilka jeszcze gier do przejścia, to za singla w GoW2 znowu się zabrał.
 
Awatar użytkownika
Verdes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 302
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 6:33 pm

Gears of War I & II

śr wrz 09, 2009 2:01 pm

Z tego co czytałem kiedyś to GoW ma zabezpieczenia antypirackie jak kilka innych gier i wariuje w nim kamera na piratach co jakiś czas.
 
Awatar użytkownika
Jerry2k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 5:08 pm

Gears of War I & II

czw wrz 10, 2009 5:08 pm

Nie mam pirata, po prostu mi praca kamery parę razy splatała figla:P
 
Marduk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 09, 2006 11:53 am

Gears of War I & II

pt wrz 18, 2009 1:27 pm

W pierwszą część nie grałem (jakoś tak mnie ominęła, ale jeszcze nadrobię zaległości), ale dla GoW2 kupiłem xboxa i nie żałuję...
Nie jestem fanem shooterów, ale ta gra jest imho świetna.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości