Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Muscovite
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: sob sie 04, 2007 9:35 am

Optymalizacja - Wildlander Midnight

ndz lut 07, 2010 11:46 am

Witam!
Chciałbym prosić Was, drodzy forumowicze o pomoc w optymalizacji postaci, którą zamierzam grać w najbliższym czasie.
Tak jak napisałem w tytule chodzi o Wildlandera - czyli Midnight'owego łowcę.
Założenia są takie:
Poziom 3 (z planem tak do 10)
Point buy 32
Klasa - Wildlander z możliwym wieloklasowaniem
Rasa - Człowiek

Postać to typowy łowca, powinien być bardzo dobrym łucznikiem, ale gdy przeciwnik czy zwierz podejdzie bliżej nie będzie wahał się sięgnąć po miecz. Jego domem jest przede wszystkim las, dlatego powinien dobrze radzić sobie w dziczy. Mam w drużynie dwóch łotrzyków ale nie chciałbym odstawać od nich w takich umiejętnościach jak ciche poruszanie, zauważanie czy nasłuchiwanie - czyli umiejętnościach najpotrzebniejszych do przetrwania w tak nieprzyjaznym świecie.
Chciałbym żeby postać potrafiła robić tzw. herbal concoctions. Co oznacza że na 99% wezmę atut Herbalist z podręcznika podstawowego.

Pozdrawiam i niecierpliwie oczekuję odpowiedzi,
Muscovite
 
Awatar użytkownika
Muscovite
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: sob sie 04, 2007 9:35 am

Re: Optymalizacja - Wildlander Midnight

pn lut 08, 2010 7:27 pm

Dokładnie tak, to jedna z klas z Midnighta.
Nikt nie ma jakiegoś ciekawego pomysłu? Najbardziej chyba zależy mi na rozdysponowaniu atrybutów - z tym zawsze mam problem.
Można zaproponować rozdzielenie punktów dla tropiciela, klasy są dość podobne jeśli chodzi o "działanie".
 
Awatar użytkownika
Jean de Lille
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1156
Rejestracja: śr paź 21, 2009 2:21 pm

Optymalizacja - Wildlander Midnight

czw wrz 30, 2010 11:26 am

Wydzielono posty nie dotyczące tematu.

J. de Lille

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości