Zrodzony z fantastyki

 
soul31
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: śr paź 11, 2006 9:47 am

Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

sob kwie 10, 2010 5:39 pm

Większość starszych graczy widziała pewien filmik o prawdziwych larpowcach świata mroku. Leciał on na tv polonia był o tym co to jest rpg i pokazywał scenki z larpa wraitha. Mam młodszych graczy i dostałem potwarz od nich że kłamie i żadają pokazania im tego filmiku. Niestety w internecie strasznie trudno go znaleźć . Proszę o pomoc, ktokolwiek go ma niech wyślę go gdzieś na jakiś serwis uploaderski.
 
Awatar użytkownika
Ważka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 8:22 pm

Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

ndz kwie 11, 2010 12:34 pm

Na szczęście kiedyś zachowałem sobie na dysku.

http://www.megaupload.com/?d=W11VA7TY
 
Awatar użytkownika
Got
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 18, 2006 11:35 am

Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

ndz kwie 11, 2010 12:35 pm

Ktoś kiedyś założył na Polterze temat iż będzie udzielał wywiadu do lokalnej telewizji o RPG i prosił o rady. Ludzie zamieszczali tam linki do różnych takich właśnie wywiadów, i może tam będzie to czego szukasz? Kojarze z jednego filmu sceny Larpowe.
 
dambibi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 1:46 pm

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

pn kwie 19, 2010 1:51 pm

Mi ten filmik nie wyświetla obrazu , tylko sam dźwięk - jakies porady?
 
Awatar użytkownika
Got
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 18, 2006 11:35 am

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

wt kwie 20, 2010 11:58 am

Ściągnij najnowsze kodeki, sterowniki albo odtwórz to w jakimś porządnym programie.
 
dambibi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 1:46 pm

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

wt kwie 20, 2010 6:49 pm

Kodeki zainstalowane , programów mam kilka i wszędzie pojawia się błąd.Miał ktoś taki problem?
Tylko z tym jednym filmem mam problem , wszystko inne działa bez zarzutów.
Ostatnio zmieniony wt kwie 20, 2010 6:51 pm przez dambibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
soul31
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: śr paź 11, 2006 9:47 am

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

śr kwie 21, 2010 7:45 am

Plik używa nietypowego codeca musisz mieć specjalny program obsługujący go a nie paczkę codeków. Naprzykład GOM player.
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

śr kwie 21, 2010 10:54 pm

Got pisze:
Ktoś kiedyś założył na Polterze temat iż będzie udzielał wywiadu do lokalnej telewizji o RPG i prosił o rady. Ludzie zamieszczali tam linki do różnych takich właśnie wywiadów, i może tam będzie to czego szukasz? Kojarze z jednego filmu sceny Larpowe.

To byłem ja, a chodzi Ci o ten temat:

-vp972804.html#p972804

Temat zawiera trzy filmiki o RPG.
 
Yossarian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 13, 2010 12:04 pm

Re: Poszukuje filmiku o rpg z tv polonia.

ndz kwie 25, 2010 8:29 pm

soul31 pisze:
Plik używa nietypowego codeca musisz mieć specjalny program obsługujący go a nie paczkę codeków. Naprzykład GOM player.

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Kodek to kodek. Jeśli jest obecny w systemie, każdy player który korzysta z systemowych kodeków go bez problemu odtworzy, czy to będzie Windows Media Player czy Media Player Classic czy Best Player czy dowolny inny. Nawet GOM player w tym konkretnym przypadku korzysta z kodeka systemowego, gdyż sam takowego nie posiada. Jedyna różnica polega na tym, że GOM player potrafi powiedzieć czego brakuje i wskazać miejsce z którego można go pobrać. Natomiast po instalacji tego kodeka nie tylko GOM player odtworzy ten film. Jednym słowem player to kwestia gustu i osobistych preferencji, a ważne są kodeki zainstalowane w systemie.

W tym konkretnym przypadku jest to, o ile się nie mylę, jeden z kodeków Indeo. Można go pobrać indywidualnie, ale znajduje się również w zbiorze kodeków K-lite Codec Pack w wersji Mega. Czyli wystarczy pobrać wersję Mega K-Lite Codec Pack i zainstalować z opcją "Lots of stuff" zamiast "Default". Wtedy filmik będzie śmigał w każdym playerze, nie tylko w GOMie.

Być może ten kodek występuje w mniejszych paczkach kodeków K-Lite, ale musiał bym to dokładnie sprawdzić. Osobiście od lat korzystam zawsze z wersji Mega i odtwarza absolutnie wszystko z czym się spotkałem. Nie spowalnia ani nie zaśmieca systemu. A jeśli ktoś nie lubi Media Player Classic, to może odhaczyć jego instalacje a z kodeków korzystać przy pomocy innych playerów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości