Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Prosze o pomoc

pn wrz 06, 2010 7:35 pm

Ostatnio zmieniony wt wrz 07, 2010 7:52 am przez Marecki_17, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Sen7
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 3:35 pm

Prosze o pomoc

pn wrz 06, 2010 10:55 pm

Cześć zauważyłem posta powyżej z elfami i postanowiłem to wykorzystać :p mianowicie jeden z moich kolegów dokupił kilka bardzo dobrych wampirów ( ja gram deckiem na elfach :D) i myślę że moje biedne leśne ludki zostaną pozbawione krwi :) Jeśli możecie to doradźcie co by można dorzucić , poprawić , zamienić itp.

landy
Forest x20 + 1 Sapseep Forest

stworki (mam zamiar kupić 4
Llanowar Elves)

immaculate magistrate x2 ( to trzeba chyba wymienic)
elvish Warrior x3
Jagged-Scar Archers x3
Imperious Perfect x3
bramblewood paragon x3
Wren's Run Vanquisher x2
Wren's Run Packmaster x1
Rhys the Exiled x1

Spelle+artefakty

obsidian Battle-Axe x3
Horned Helm x2
Giant Growth x4 ( w tym jeden po niemiecku ;) wiecie że w tym języku instant to jest spontanzauber ? :D)
Predator's Strike x2
Spring Cleaning x2 (kolega ma sporo enchantów)
Primal Ragex1
Elvish guidance x1

Myślę , że dobrze by było dokupić cos takiego jak wellwisher żeby mi dawało hp za elfią gromadę O... ! wiem może dokupię jeszcze rhys the exiled :) (jak na razie kupowałem karty na allegro :) ) jeśli możecie to podajcie mi jakąś stronkę z mtg bo np. wellwishera na allegro nie znalazłem .

Fajnie by było mieć też joraga walcaller i elvish archdruid ale są to dosyć drogie karty na które na razie nie mam funduszy.

Co tam jeszcze... aha mam sporo tych kart które wymienił autor tematu i jeszcze troche więcej tych które sam napsiałem.
 
klrk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 71
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:25 am

Prosze o pomoc

pn wrz 06, 2010 11:26 pm

Moim niepopartym zbyt wielkim doświadczeniem zdaniem, trzeba tutaj sporo zmienić :)
Przede wszystkim Archdruid robiący dużo many + odtapowujący go Wirewood Symbiote. Widzę jednak, że nie masz dużo funduszy, więc z takich tańszych, acz niezbędnych must have, to:

4 Llanowar Elves
4 Heritage Druid
4 Elvish Visionary
4 Nettle Sentinel
4 Wren's Run Vanquisher

Dodatkowo radziłbym trochę dociągu w postaci Sylvan Messengera (na którego sam teraz poluję), czy Regal Force'a.
Ostatnio zmieniony pn wrz 06, 2010 11:27 pm przez klrk, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Prosze o pomoc

śr wrz 08, 2010 8:51 pm

A mi nik nie pomoże ??
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Prosze o pomoc

czw wrz 09, 2010 11:39 am

Potrzebna jest garść dodatkowych informacji.

Ile masz kasy. Grasz tylko towarzysko? Czy ograniczacie się do określonego formatu? Co chcesz złozyć, jak ma działać (napór, kombo itp)

PS. Następnym razem zakładaj temat w dziale do tego przeznaczonym -> Gra Towarzyska
 
Awatar użytkownika
Gizmoo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1195
Rejestracja: sob mar 07, 2009 1:26 am

Re: Prosze o pomoc

czw wrz 09, 2010 11:39 am

Marecki_17 pisze:
A mi nik nie pomoże ??


1. W rozpisce masz bardzo dużo elfów. Mniemam, że ten tribal Cie interesuje. Zajrzyj do kliniki talii - zobaczysz jak powinien wyglądać przykładowy deck. Bo z elfami można pójść w różne strony. Ja preferuję kcmbo ze splashem na niebieski.

2. Jak już będziesz miał jakiś pomysł na talię, wrzucaj swoją rozpiskę do "Kliniki talii", lub "Gra Towarzyska". Wtedy będziemy mogli Ci jakoś pomóc. Na razie masz tylko luźny zbiór kartoników.

3. Jedyna poradę jaką mogę Ci obecnie udzielić to - testuj jakie karty najbardziej się sprawdzają i do kompletuj je (4 sztuki). Poza tym przydało by się jakoś usprawnić manabase. Najtańszym rozwiązaniem będą taplandy (np. Golgari Rot Farm, Pine Barrens - około 1zł za sztukę), ale w przypadku elfów musimy mieć tempo - więc albo filtry Twilight Mire (około 10zł za sztukę), albo painlandy Llanowar Wastes (8-10zł)
 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Prosze o pomoc

czw wrz 09, 2010 1:09 pm

Aha ok , dzięki.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość