Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Savarian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 30, 2009 9:59 am

Gdzie można zagrać w stolicy?

pn paź 18, 2010 2:37 pm

Mam nadzieję, ze zakładam temat w dobrym miejscu. Jeśli nie to przepraszam i proszę modów o przerzucenie tematu w odpowiednie miejsce.

Pytanie jak w temacie. Znacie jakieś ciche, ustronne miejsca w warszawie, gdzie można pograć w piątkowe wieczory bez przekrzykiwania się i słuchania Lady Gagging w tle? Coś poza Paradoxem.
Będę wdzięczny na wszelkie namiary.
 
Awatar użytkownika
Khil
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: sob gru 06, 2008 3:04 pm

Re: Gdzie można zagrać w stolicy?

pn paź 18, 2010 6:43 pm

"Coffee Heaven" przy Nowym Świecie. Z tyłu w sali, zwykle znajdzie się parę miejsc, muzyka cicha, nikt nie patrzy strasznie ciętym okiem.

Pub koło UW, musiałbym sprawdzić nazwę, w bocznej uliczce prowadzącej z Krakowskiego do BUWu. Ma z tyłu salę, zwykle zupełnie pustą, można siedzieć, ile się chce (tylko trzeba coś zamówić).

Prywatna chałupa.
 
Awatar użytkownika
Savarian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 30, 2009 9:59 am

Gdzie można zagrać w stolicy?

pn paź 18, 2010 8:38 pm

Dzięki wielkie.
Jeśli mógł byś sprawdzić jeszcze te nazwę to był bym wdzięczny jeszcze bardziej. Było by mi łatwiej znaleźć, bo teraz nie kojarzę za bardzo miejsca.
 
Awatar użytkownika
Zuhar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 669
Rejestracja: pn paź 20, 2003 2:11 pm

Gdzie można zagrać w stolicy?

wt paź 19, 2010 8:33 am

Wyjdę na złośliwca, ale Google po zapytaniu "Coffee Haven Nowy Świat" zwraca m.in. ten link (u mnie nawet na pierwszym miejscu): http://cjg.gazeta.pl/CJG_Warszawa/2,0L, ... TIONS.html
 
Awatar użytkownika
Savarian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 30, 2009 9:59 am

Gdzie można zagrać w stolicy?

śr paź 20, 2010 7:31 am

Wyjdę na złośliwca, ale nie chodziło mi o "Coffee Haven Nowy Świat" tylko o ten pub koło UW, a po zapytaniu Googli o "Pub koło UW w bocznej uliczce prowadzącej z Krakowskiego do BUWu." zwraca mi: "Forum POLTERGEIST • Zobacz temat - Gdzie można zagrać w stolicy?" (u mnie nawet na pierwszym miejscu) :evil:
;)
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 7:32 am przez Savarian, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Gdzie można zagrać w stolicy?

śr paź 20, 2010 9:47 pm

Google Maps?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość